Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια να ρωτήσω κάτι, εγω πρώτη φορά θα κάνω εμβρυομεταφορα ελπίζω τον επόμενο μήνα και θα ξεκινήσω σικλακουρ. Είχε καμμια κάποια παρενέργεια;; 

      πρίν από 2 λεπτά , helena212 είπε:

      Κάποιο ρόλο παίζει λοιπόν αυτό..  αν ξέρει κάποια κοπέλα ας μας δώσει τα φώτα της..

      Ξέρω ότι έχει να κάνει με την εμφύτευση αλλά κι εγώ δεν ξέρω κάτι παραπάνω!! 

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Εγω εχω ραντεβου στις 27 και δεν παιρνανε οι μερες με τιποτα!!!9 μερουλες εγω!!Κι εγω αυτο προσευχομαι,να πανε ολα καλα!!

Ωπααααααααααααα!!!Ελα να παρουμε λιγοτα πανω μας!!!

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!!!!!:P:p:p:p:p

Να σε ρωτησω εσυ εχεις καθολου προβλημα με δυσκοιλια??

μποτσακι μου,παραδοξος καθολου!!!!ευτυχως!μια χαρα ενεργουμε!!!!!ατης αρχες ειχα ενα θεματακι αλλα τωρα μια χαρουλα!!!:P:p:p:p:p:p

να σου πω και γω....εσυ τωρα περνεις φιλισιν σιδηρο και τι αλλο???

εγω αυτα περνω προς το παρον!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

μποτσακι μου,παραδοξος καθολου!!!!ευτυχως!μια χαρα ενεργουμε!!!!!ατης αρχες ειχα ενα θεματακι αλλα τωρα μια χαρουλα!!!:P:p:p:p:p:p

να σου πω και γω....εσυ τωρα περνεις φιλισιν σιδηρο και τι αλλο???

εγω αυτα περνω προς το παρον!!!

Κι εγω σε γενικες γραμμες καλα!!!Απλως καποιες φορες που με πιανει ζοριζομαι αρκετα και φοβαμαι λιγο για το μωρο αν και δεν το επηρεαζει,απλως ειναι αυτο το αγχος που τα σκεφτεσαι ολα!!!

Εγω παιρνω φιλισιν,σιδηρο,κι επειδη δεν πινω γαλα,τρωω μονο γιαουρτι,μου εδωσε ο γιατρος και ασβεστιο!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κι εγω σε γενικες γραμμες καλα!!!Απλως καποιες φορες που με πιανει ζοριζομαι αρκετα και φοβαμαι λιγο για το μωρο αν και δεν το επηρεαζει,απλως ειναι αυτο το αγχος που τα σκεφτεσαι ολα!!!

Εγω παιρνω φιλισιν,σιδηρο,κι επειδη δεν πινω γαλα,τρωω μονο γιαουρτι,μου εδωσε ο γιατρος και ασβεστιο!!!

οποτε μια χαρα ειμαστε!κοιταξε μην αγχωνεσαι....αν ειναι να ερθουν θα ερθουν!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

μια χαρα ειναι τα μωρακια μας!!!!!!!μωρε το ξερω!!και εγω αυτα σκεφτομαι!!!!

λογικα οταν θα παω στο γιατρο στις 24 του μηνα θα μου δωσει και ασβεστιο!ουτε εγω πινω γαλα........με αναγουλιαζει!γιαουρτακι ετσι και ετσι...........!!!! :? :?


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

οποτε μια χαρα ειμαστε!κοιταξε μην αγχωνεσαι....αν ειναι να ερθουν θα ερθουν!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

μια χαρα ειναι τα μωρακια μας!!!!!!!μωρε το ξερω!!και εγω αυτα σκεφτομαι!!!!

λογικα οταν θα παω στο γιατρο στις 24 του μηνα θα μου δωσει και ασβεστιο!ουτε εγω πινω γαλα........με αναγουλιαζει!γιαουρτακι ετσι και ετσι...........!!!! :? :?

Λογικα θα σου δωσει κι εσενα γιατι το ασβεστιο ειναι απαραιτητο!!!

Κανονικα ετσι πρεπει να σκεφτομαστε,αλλα μετα απο αυτο πο περασαμε.....που???

Καλη μου νερα'ι'δουλα παω να ξαπλωσω γιατι πεφτουν τα ματια μου!!!

Σε καληνυχτιζω κι εσενα κι ολες τις γαλιαντρες της παρεας μας!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Καλο ξημερωμα και ονειρα γλυκα και σενα και στο μωρακι σου!!!;);)

Ραντεβου αυριοοοοοο!!!!

Μαααααααααατς!!!!!

Μουυυυυυυυυυυυτς!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Λογικα θα σου δωσει κι εσενα γιατι το ασβεστιο ειναι απαραιτητο!!!

Κανονικα ετσι πρεπει να σκεφτομαστε,αλλα μετα απο αυτο πο περασαμε.....που???

Καλη μου νερα'ι'δουλα παω να ξαπλωσω γιατι πεφτουν τα ματια μου!!!

Σε καληνυχτιζω κι εσενα κι ολες τις γαλιαντρες της παρεας μας!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Καλο ξημερωμα και ονειρα γλυκα και σενα και στο μωρακι σου!!!;);)

Ραντεβου αυριοοοοοο!!!!

Μαααααααααατς!!!!!

Μουυυυυυυυυυυυτς!!!!!

ελα μου ντε....εγω το χω πει....δεν θα ησυχασω....!!!!απλα θα κανω υπομονη και θα εχουμε η μια την αλλη και θα περναει ο καιρος!!!!!!!

εγινε μποτσακι μου!!!!καλο ξημερωμα να εχουμε και τα λεμε αυριο!!!!

φιλακια πολλα σε σενα και στον μπεμπακο μας!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημεραααααααααααα κοριτσακιααααααααα.....

Πως ειστε???? κοιμηθηκατε καλα???????

Μποτσακι κ πατουσιτσα εμενα ο γιατρος μου ειχε πει εξαρχης να τρωω γαλακτομικα εφοσον μου αρεσουν και επειδη ετυχε να μου αρεσουν πολυυυυυυυυ (γαλα επινα και πινω σαν νεροφιδα), τυρια και γιαουρτια τρελενομαι δεν χρειαστηκε να λαβω ασβεστιο σε χαπια...

Καλεεεεεεεεε μην ανησυχειτε μια χαρα θα ειναι τα μωρακια σας.....γατζωμενα εκει που πρεπει...αυτοκολλητακια γινατε....!!!!!!!!!!!!

Αντε παω να κανω καμια δουλειααααα.......τα λεμε μετααααα!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κ από μένα κορίτσια !!!!!!!

τι κάνετε?????????

εμείς καλά αν κ γενικά εδώ κ δύο μέρες είναι κάπως ανήσυχος!!!!!

πατουσιτσα κ μποτσακι κ εγώ σε όλη την διάρκεια της εγκυμοσύνης μου δεν πήρα ασβεστιο γιατί έτρωγα πολλά γαλακτοκομικά αλλά πήρα μετά όταν θηλαζα.

πολύ ζεστή σήμερα εδώ αθήνα λέμε να παμε το αποφευματακι για μπάνιο!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιαααααααααααας ξεχασα να σας πω......

Σημερα γιορταζουν οι μπαμπαδεεεεεεεεεεεεες.....

Χρονια τους πολλα λοιπον!!!!!!!!!!!!!!!!

Γεροι να ειναι να μας καμαρωνουν.......και να μας ανεχονται.....!!!!!!!!

Χαχαχαχαχχαχχχαχαχαχαχαχααχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααααααααα μανουλεεεεεεεεεεεεεεεεεες!!!!

Εριξα πολυ υπνο,ενιωθα πολυ κουρασμενη εχθες!!!

Κοαλακι μου,τι κανεις?Το Μαριαννακι μας πως ειναι?

Θαλειτσα πολυ καλα θα κανεις!!Εγω την βλεπω απο το μπαλκονι και ειναι πολυ ωραια η θαλασσα σημερα!!!

Patousitsaaaaa!!Ριχνεις τους υπνους σου ετσι??

Τα αλλα μανουλακια ειναι καλα?

Αγοροmummy μου,Μay μου,Yola μου ολα καλα???

Να τους χαιρομαστε τους μπαμπαδες μας!!!!Τους λατρευουμε!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


να μαι και γω κοριτσιαααααααααααα!!!πριν καμια ωριτσα ξυπνησα!!!!!!!πολυ υπνο!!!!!!!!μια απ τα ιδια μποτσακι μου!!!!

καλα εισαστε????????/

χρονια πολλα στους μπαμπαδες!!!!!!!!!!!!!!!να μας χαιρονται και να τους χαιρομαστε!!!!!!!

τωρα εφαγα κοριτσια και εγω και την αραξα στον καναπε!

κοαλκι μου,θαλιτσα μου,καλα εισαστε?????????τα ζουζουνια σας καλα????????

κυριακη σημερα και δεν μπηκαμε ολες!!!!!

ας μπουνε μετα!!!!!!!

ο συζηγος μου θα φυγει σε λιγο!θα παεο στη φιεστα του παναθηναικου!!!!τρελααα!!!!!!

σε κανα μισαωρο θα φυγει,με τους αλλους οπαδους να πανε πρωτα για ενα καφεδακι και μετα να συγκεντρωθουν!!!!του ειπα...κακομοιρη μου προσεχε μην μου ρθεις σπιτι με ματια μπλαβι!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

να μαι και γω κοριτσιαααααααααααα!!!πριν καμια ωριτσα ξυπνησα!!!!!!!πολυ υπνο!!!!!!!!μια απ τα ιδια μποτσακι μου!!!!

καλα εισαστε????????/

χρονια πολλα στους μπαμπαδες!!!!!!!!!!!!!!!να μας χαιρονται και να τους χαιρομαστε!!!!!!!

τωρα εφαγα κοριτσια και εγω και την αραξα στον καναπε!

κοαλκι μου,θαλιτσα μου,καλα εισαστε?????????τα ζουζουνια σας καλα????????

κυριακη σημερα και δεν μπηκαμε ολες!!!!!

ας μπουνε μετα!!!!!!!

ο συζηγος μου θα φυγει σε λιγο!θα παεο στη φιεστα του παναθηναικου!!!!τρελααα!!!!!!

σε κανα μισαωρο θα φυγει,με τους αλλους οπαδους να πανε πρωτα για ενα καφεδακι και μετα να συγκεντρωθουν!!!!του ειπα...κακομοιρη μου προσεχε μην μου ρθεις σπιτι με ματια μπλαβι!!!!!!!!

Καλως το μας!!!Μαλλον βολταρουν οι φιλεναδες μας η ειναι για μπανακι!!!

Θα ερθουν ομως που θα πανε??Τι καλο εφαγες??

Αχ κι ο δικος μου την ιδια τρελα εχει αλλα ευτυχως δουλευει!!Να σου πω την αληθεια την εχω κι εγω λιγο!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλως το μας!!!Μαλλον βολταρουν οι φιλεναδες μας η ειναι για μπανακι!!!

Θα ερθουν ομως που θα πανε??Τι καλο εφαγες??

Αχ κι ο δικος μου την ιδια τρελα εχει αλλα ευτυχως δουλευει!!Να σου πω την αληθεια την εχω κι εγω λιγο!!!

αχχαχααχαχχαχαχαχαχαχα!!!!!μαλλον για μπανακια ειναι τα κοριτσια!!!;);););)

θα ρωτησω το γιατρο αν με αφηνει να κανω μπανακια στη θαλασσα!να μην το ξεχασω!!!να τον ρωτησω!!!!

καλα ο δικος μου,μου εβγαλε και εισιτηριο για να παω και εγω!πηγαινουμε σε αγωνες πποδοσφαιρο μπασκετ με παρεα......

του λεω,ναι αμε τρεχοντας θα ερθω τωρα!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

αχχαχααχαχχαχαχαχαχαχα!!!!!μαλλον για μπανακια ειναι τα κοριτσια!!!;);););)

θα ρωτησω το γιατρο αν με αφηνει να κανω μπανακια στη θαλασσα!να μην το ξεχασω!!!να τον ρωτησω!!!!

καλα ο δικος μου,μου εβγαλε και εισιτηριο για να παω και εγω!πηγαινουμε σε αγωνες πποδοσφαιρο μπασκετ με παρεα......

του λεω,ναι αμε τρεχοντας θα ερθω τωρα!!!!!

χαχαχαχαχαααααα!!!!!!!!

Κι εγω αν σε καποιον αγωνα ειχαμε ρεπω πηγαινα κοντα,αλλα κι εκεινος λιγες φορες εχει παει γιατι συνηθως δουλευει!!!!!!!!!

Εγω τον ρωτησα κι μου ειπε οτι μπορω,απλα να καθομαι σε στεγνη πετσετα(σκεφτομαι να παρω καρεκλακι),να αλλαζω μαγιω και οχι ηλιο,μετα τις 5 το απογευμα,και καθαρη θαλασσα!!!Δεν ξερω λεω να μην το ρισκαρω,φετος!!Αντε να κνω δυο τρια αμα δω οτι δεν αντεχω!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαααααα!!!!!!!!

Κι εγω αν σε καποιον αγωνα ειχαμε ρεπω πηγαινα κοντα,αλλα κι εκεινος λιγες φορες εχει παει γιατι συνηθως δουλευει!!!!!!!!!

Εγω τον ρωτησα κι μου ειπε οτι μπορω,απλα να καθομαι σε στεγνη πετσετα(σκεφτομαι να παρω καρεκλακι),να αλλαζω μαγιω και οχι ηλιο,μετα τις 5 το απογευμα,και καθαρη θαλασσα!!!Δεν ξερω λεω να μην το ρισκαρω,φετος!!Αντε να κνω δυο τρια αμα δω οτι δεν αντεχω!!!!!

θυμαμαι οταν η αδερφη μου ηταν εγκυος στην πρωτη κορακλα της εκανε μπανακια!της το επετρεψε.αλλα οχι εκει που εχει κοσμο,πιο απομερα,σε καθαρη θαλασσα και να αλλαζει μαγιο μετα το μπανιο!ειχε και αδεφηη μου καρεκλακι!ιχιχιχχιχιχι!!!πολυ ωραια ητανε λεει!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...