Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια να ρωτήσω κάτι, εγω πρώτη φορά θα κάνω εμβρυομεταφορα ελπίζω τον επόμενο μήνα και θα ξεκινήσω σικλακουρ. Είχε καμμια κάποια παρενέργεια;; 

      πρίν από 2 λεπτά , helena212 είπε:

      Κάποιο ρόλο παίζει λοιπόν αυτό..  αν ξέρει κάποια κοπέλα ας μας δώσει τα φώτα της..

      Ξέρω ότι έχει να κάνει με την εμφύτευση αλλά κι εγώ δεν ξέρω κάτι παραπάνω!! 

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Kαλως το μας!!Κατσε ξαπλα καλη μου!!!!Γι'αυτο σου κακοφαινεται αλλα ολα αυτα θα περασουν κι ολα θα γινουν γλυκα και ομορφα!!:P:p:p:p:p:p

Ολες πιο πολλες γυναικες δειχνουν αυτη την προτιμηση αλλα απ'οτι βλεπω απο φιλες μολις γεννηθει ο κανακαρης παθαινουν τραλαλα!!!

χαχαχαχαααα!!!!Δεν βαριεσαι,ας ειναι γερα κι οτι πει ο Κυριος!!

Να σας ρωτησω κατι βρε κοριτσια!!Η αποκολληση τι συμπτωματα εχει??

μμμμμμ.....αν δεν κανω λαθος η αποκολληση εχει αιμοραγιες!φτου φτου!!!!μακρια απ ολες!!!!

αλλα και παλι αν περνει καποια ουτροτζεσταν και ξεκουραζεταο τοτε αποκαθηστατε η αποκολληση!αυτο ξερω εγω..........αν κανω λαθος διορθωστε με!!!!:confused::confused::confused::confused::confused:


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

μμμμμμ.....αν δεν κανω λαθος η αποκολληση εχει αιμοραγιες!φτου φτου!!!!μακρια απ ολες!!!!

αλλα και παλι αν περνει καποια ουτροτζεσταν και ξεκουραζεταο τοτε αποκαθηστατε η αποκολληση!αυτο ξερω εγω..........αν κανω λαθος διορθωστε με!!!!:confused::confused::confused::confused::confused:

Ναι κυριως θελει οχι απλα ξεκουραση αλλα ξαπλα με την εννοια της ακινησιας γιατι οταν συμβει αποκολληση πλακουντα θα πρεπει να η εγκυος να μεινει σε αμινησια πληρη οτως ωστε το τμημα του πλακουντα που αποκολληθηκε να ξανακολλησει στη μητρα για να τροφοδοτειτε και να αναπτυσεται ομαλα το εμβρυο γιατι συμβαινουν και αποκολλησεις χωρις συμπτωματα κολπικης αιμοραγιας και διαγνωσκεται εκ των υστερων με αποτελεσμα τον ενδομητριο θανατο......μακρυαααααααααα απο εδωωωωωωωωω και απο παντου!!!!!!!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

μμμμμμ.....αν δεν κανω λαθος η αποκολληση εχει αιμοραγιες!φτου φτου!!!!μακρια απ ολες!!!!

αλλα και παλι αν περνει καποια ουτροτζεσταν και ξεκουραζεταο τοτε αποκαθηστατε η αποκολληση!αυτο ξερω εγω..........αν κανω λαθος διορθωστε με!!!!:confused::confused::confused::confused::confused:

Ααααααααααααα!!Για να ξερω!!Γιατι καμια φορα που κουραζομαι λιγο παραπανω σκεφτομαι μηπως εχω κανει καμια ζημια,και μετα πως θα το καταλαβω!!!Μη με κορο'ι'δευετε εεεεεεεε????Με πιανει αγχος γιατι δεν ξερω τι γινεται μεσα στην κοιλια μου,και μεχρι να παω να δω ετσι θα τρελενομαι με το παραμικρο που θα καταλαβαινω!!!!!:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ααααααααααααα!!Για να ξερω!!Γιατι καμια φορα που κουραζομαι λιγο παραπανω σκεφτομαι μηπως εχω κανει καμια ζημια,και μετα πως θα το καταλαβω!!!Μη με κορο'ι'δευετε εεεεεεεε????Με πιανει αγχος γιατι δεν ξερω τι γινεται μεσα στην κοιλια μου,και μεχρι να παω να δω ετσι θα τρελενομαι με το παραμικρο που θα καταλαβαινω!!!!!:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

Ειναι φυσιολογικες οι ανησυχιες σου καλο μου μποτσακι και οχι δεν σε κοροιδευουμε απλα να μην σηκωνεις βαρη ΚΑΘΟΛΟΥ και να αποφευγεις οποιαδηποτε δουλεια σκληρη και δυσκολη. Μπορεις ανετα ας πουκε να σκουοιζεις και να σφουγγαριζεις ΑΛΛΑ δεν μπορεις να σηκωσεις και να πλενεις χαλια....απαπαπαπαπαπαπαπαπαππα!!!!!!!! Μακρυααααααααααα απο τετοιου ειδους δουλειες....


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια εχω μερες που δεν εχω πονακια στην κοιλια....ειναι φυσιολογικο αυτο...????


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!εχιυμε πονακια...ιατι εχουμε πονακια???ειναι φυσιολογικο?????

ΔΕΝ εχουμε πονακια.ειναι ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ??????

καλα θα ρελαθουμε στο τελος!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια εχω μερες που δεν εχω πονακια στην κοιλια....ειναι φυσιολογικο αυτο...????

Χαχαχαχααχχααχαχααχαχ πανε στον γιατρο σου οπως πηγα και εγω στον δικο μου και πεσ του οτι εισαι καλα......θα σου πει τρεληηηηη εισαι.......οπως ειπε και εμενα.....χαχαχχαχαχχαχ, μην ανησυχεις βρε δεν θα πονας συνεχεια.....

Κοριτσιααααααααααασααα δεν σας ειπα, γεννησε μια γνωστη μου σημερα κοριτσακι βαρους......καθεστε???????????????? 4800!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Με καισαρικη φυσικα!!!!!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχααχχααχαχααχαχ πανε στον γιατρο σου οπως πηγα και εγω στον δικο μου και πεσ του οτι εισαι καλα......θα σου πει τρεληηηηη εισαι.......οπως ειπε και εμενα.....χαχαχχαχαχχαχ, μην ανησυχεις βρε δεν θα πονας συνεχεια.....

Κοριτσιααααααααααασααα δεν σας ειπα, γεννησε μια γνωστη μου σημερα κοριτσακι βαρους......καθεστε???????????????? 4800!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Με καισαρικη φυσικα!!!!!!!!!!!!!

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ!!!!!!!!Μπραβοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!συγχαρητηρια στην κοπελα!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D

4.800 γεννηθηκα εγω!!!!αχαχαχαχαχαχα!!!ειχε πει ο γιατρος στη μανα μου,καλα αυτο το κοριτσι ειναι να το βαλεις στην καρεκλα να κατσει!!!!χαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!καισαρικη βεβαια και η μανα μου!!!!

πωπωπωπωπωπω!!!!!!!!!κοπελαρα η μπεμπαααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D

πολλες εγκυουλες κοριτσια εεεεε???????????μπραβο μπραβο!!!!να ακουμε ευχαριστα!!!!!!!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Τσααααα!!! Να 'μαι κι εγω, στο τραπεζι του γαμου δεν πηγαμε γιατι δε τον εχω μαθει το μικρο ακομα σε φασαρια πολυ(εννοω τοση φασαρια οση γινεται δε ενα γαμο) και επειδη στις 9 κοιμαται οπωσδηποτε δεν ηθελα να ρισκαρω να ταλαιπωρηθει. Πεφτουν και πολλα πιστολιδια εδω στους γαμους, χαμος και στην εκκλησια αλλα ευτυχως δεν τρομαξε, εγω τρομαξα περισσοτερο ομολογω!

Θαλεια μου περαστικα!! Ελπιζω συντομα να περασει!!

Συμπεθερα ανησυχο το φουρτουνακι μας? ωχου το μωρεεεεεε!! δωσε φιλακι στο πατουσακι της

Μποτσακι, patousitsa,may,yola,markellaaaaaaa!!! Ολες καλα?? Ελπιζω μην ξεχασα καμια!!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχααχχααχαχααχαχ πανε στον γιατρο σου οπως πηγα και εγω στον δικο μου και πεσ του οτι εισαι καλα......θα σου πει τρεληηηηη εισαι.......οπως ειπε και εμενα.....χαχαχχαχαχχαχ, μην ανησυχεις βρε δεν θα πονας συνεχεια.....

Κοριτσιααααααααααασααα δεν σας ειπα, γεννησε μια γνωστη μου σημερα κοριτσακι βαρους......καθεστε???????????????? 4800!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Με καισαρικη φυσικα!!!!!!!!!!!!!

Αμααααααααααααααααν!!!!!!4800??

Συγχρητηρια,μπραβοοοο!!!!Μεγαλο παιδι!!!Καλυτερα για να μπορει και να το πιανει!!!Γιατι φιλεναδες ειναι κι αυτο ενα θεμα!!!χαχχαχαααααααα!!!!

Ακομα ενα θεμα δηλαδη!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τσααααα!!! Να 'μαι κι εγω, στο τραπεζι του γαμου δεν πηγαμε γιατι δε τον εχω μαθει το μικρο ακομα σε φασαρια πολυ(εννοω τοση φασαρια οση γινεται δε ενα γαμο) και επειδη στις 9 κοιμαται οπωσδηποτε δεν ηθελα να ρισκαρω να ταλαιπωρηθει. Πεφτουν και πολλα πιστολιδια εδω στους γαμους, χαμος και στην εκκλησια αλλα ευτυχως δεν τρομαξε, εγω τρομαξα περισσοτερο ομολογω!

Θαλεια μου περαστικα!! Ελπιζω συντομα να περασει!!

Συμπεθερα ανησυχο το φουρτουνακι μας? ωχου το μωρεεεεεε!! δωσε φιλακι στο πατουσακι της

Μποτσακι, patousitsa,may,yola,markellaaaaaaa!!! Ολες καλα?? Ελπιζω μην ξεχασα καμια!!!

αγορομανα μου,τι κανεις?????????τα περασατε ομορφα ε????

ναι καλα κανατε!μην ταλαιπωρηθει ο μπεμπακος!!!!!ειναι μικρουλης ακομη!!!

κοιμαται τωρα ε?????

εγω καλα ειμαι!!!ολο ροδακινα τρωω σημερα!!!:? :? :? :?


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Τσααααα!!! Να 'μαι κι εγω, στο τραπεζι του γαμου δεν πηγαμε γιατι δε τον εχω μαθει το μικρο ακομα σε φασαρια πολυ(εννοω τοση φασαρια οση γινεται δε ενα γαμο) και επειδη στις 9 κοιμαται οπωσδηποτε δεν ηθελα να ρισκαρω να ταλαιπωρηθει. Πεφτουν και πολλα πιστολιδια εδω στους γαμους, χαμος και στην εκκλησια αλλα ευτυχως δεν τρομαξε, εγω τρομαξα περισσοτερο ομολογω!

Θαλεια μου περαστικα!! Ελπιζω συντομα να περασει!!

Συμπεθερα ανησυχο το φουρτουνακι μας? ωχου το μωρεεεεεε!! δωσε φιλακι στο πατουσακι της

Μποτσακι, patousitsa,may,yola,markellaaaaaaa!!! Ολες καλα?? Ελπιζω μην ξεχασα καμια!!!

Καλως την συμπεθερα....καλα κανεις, ουτε και εγω την αφηνω καπου περα απο τις 9, δεν θελω να φυγει απο το προγραμμα της γιατι εφτυσα αιμα για να το κανω και επιπλεον δεν υπαρχει λογος οπως προανεφερες να ταλαιπωρουνται ανευ λογου και αιτιας......

Περασατε καλα για οση ωρα ησασταν στο γαμο??????

Η φουρτουνα ενω δεν γκρινιαζε ιδιατερα σημερα για να την κοιμησω εκανα 1 ωρα, αλλες 2-3 φορες γενικα τοσο δυσκολευτηκα να την κοιμησω στο παρελθον, ανοιξα και το παραθυρο ανακλιση την εβαλα και μονο ενα φανελακι.....για να μην ζεστεναιτε και βλεπουμε....


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

patousitsa μου κι εγω ειχα ταραξει τα καλοκαιρινα φρουτακια!!! καλα κανεις!!

συμπεθερα ωραια περασαμε,μετα πηγαμε για ενα σουβλακι για να πειραματιστουμε να δουμε πως θα αντιδρασε ο μικρος εκτος σπιτιου την ωρα του υπνου.Μια χαρα ευτυχως, κανενα προβλημα. Ετσι μωρε για να δουμε αν ειναι βολικος να κανουμε καμια βολτιτσα τωρα που καλοκαιριασε.

Θα σας αφησω κοριτσουδια να ετοιμασω το γαλα του μπομπιρα. Σας φιλω, καληνυχτες!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλως την συμπεθερα....καλα κανεις, ουτε και εγω την αφηνω καπου περα απο τις 9, δεν θελω να φυγει απο το προγραμμα της γιατι εφτυσα αιμα για να το κανω και επιπλεον δεν υπαρχει λογος οπως προανεφερες να ταλαιπωρουνται ανευ λογου και αιτιας......

Περασατε καλα για οση ωρα ησασταν στο γαμο??????

Η φουρτουνα ενω δεν γκρινιαζε ιδιατερα σημερα για να την κοιμησω εκανα 1 ωρα, αλλες 2-3 φορες γενικα τοσο δυσκολευτηκα να την κοιμησω στο παρελθον, ανοιξα και το παραθυρο ανακλιση την εβαλα και μονο ενα φανελακι.....για να μην ζεστεναιτε και βλεπουμε....

αχ,σαν πριγκιπησσα θα κοιμηθει!!!!βαλε και τη σιτα μην μπει τιποτα μεσα!!!

ποσα δοντακια εχει βγαλει μεχριι στιγμης????


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...