Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια να ρωτήσω κάτι, εγω πρώτη φορά θα κάνω εμβρυομεταφορα ελπίζω τον επόμενο μήνα και θα ξεκινήσω σικλακουρ. Είχε καμμια κάποια παρενέργεια;; 

      πρίν από 2 λεπτά , helena212 είπε:

      Κάποιο ρόλο παίζει λοιπόν αυτό..  αν ξέρει κάποια κοπέλα ας μας δώσει τα φώτα της..

      Ξέρω ότι έχει να κάνει με την εμφύτευση αλλά κι εγώ δεν ξέρω κάτι παραπάνω!! 

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Τσαπερδονεεεεεεεεεεεεεεεεεεες μου!!!Τι κανετε μπουμπουκακια μου???

Εγω πριν απο μιση ωραξυπνησα!!Οχι οτι ευχαριστηθηκα αλλα συνηλθα λιγο!!!!

Εδω εχει καταπληκτικη και ζεστη μερα μετα απο αρκετο καιρο και ειναι ολοι στις παραλιες!!!!

Εγω παλι φτιαχνω γεμιστα και απολαμβανω το σπιτακι μου,γι'αυτο σου λεω May μου εχεις και συμπαρασταση!!!;);););););)Κανε υπομονη και θα συνελθεις γρηγορα!!!!

Κοαλακι μου της Μay το παιδακι που ηδη εχει ειναι κοριτσακι αν καταλαβα καλα!!!!

Αγοροmummy μου καλα να περασετε!!!!Και στου γιου σου!!!!!!!!!!!!

Θαλεια μου θα το λυσεις το θεματακι ειμαι σιγουρη!!Παντως για διμετρο τον κοβω οτι θα γινει ο μπεμπακος σου!!!!!

Patousitsa μου ξεκουραζεσαι κι εσυ????Μωρε sorry αν ημουνα υπερβολικη εχθες,αλλα στη φαση που ειμαστε το τοσο γινεται τοοοοοοοοοοοοσο

μετα συγχωρησεως!!!!!:confused::confused::confused::confused::confused:


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

να μαι και εγω κοριτσια!!!!!!!!ξυπνησα στις 8!!!!!πολυ υπανακος!!!!!

γεμιστα μποτσακι μου ε?????????μμμμμμμμ!!!!!γιαμι γιαμι!!!!!!!!!!

λιακαδα σημερα ειχατε???τι καλα!εδω βροχουλα και εχει και ψυχρααα!!!ελεγα να κανω της βεραντες...αλλα ετσι οπως ειναι ο καιρος...το μετανιωσα....!!!ασε...αυριο!!!!!!

αγορομμαμυ μου καλα να περασετεεεε!!!!!!!!!!!!!!!

οι υπολοιπες μανουλες εδω ειναι???????????


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Μποτσακι μου ναι γνωριζω οτι της μαυ το παιδακι που ηδη εχει ειναι κοριτσακι, εγω νομιζα ηξερες για αυτο που εχει στην κοιλιτσα της γιαυτο σε ρωτησα.

Οσο για την πατουσιτσα φυσικο ειναι που υπερβαλαμε γιατι πρωτον ειναι εγκυος και δευτερον η μαυ καπου το αναφερει οτι λογω της καθημερινης μας επαφης μια μερα δεν μπηκε για καποιο λογο αλλα παρολαυτα εμεισ βαλαμε χιλια δυο στο μυαλο μας......!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να μαι και εγω κοριτσια!!!!!!!!ξυπνησα στις 8!!!!!πολυ υπανακος!!!!!

γεμιστα μποτσακι μου ε?????????μμμμμμμμ!!!!!γιαμι γιαμι!!!!!!!!!!

λιακαδα σημερα ειχατε???τι καλα!εδω βροχουλα και εχει και ψυχρααα!!!ελεγα να κανω της βεραντες...αλλα ετσι οπως ειναι ο καιρος...το μετανιωσα....!!!ασε...αυριο!!!!!!

αγορομμαμυ μου καλα να περασετεεεε!!!!!!!!!!!!!!!

οι υπολοιπες μανουλες εδω ειναι???????????

Εεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!Ψιιιιιιιιτ!!!!

Καλα εκανες,ξεκουραστηκε και το μπεμπουλινι σου!!!:P:p:p:p:p:p

Γεμιστα κοριτσακι,αλλα κουραστηκα η μαυρη!!Τα ειχα επιθυμησει,εγω βεβαια εβαλα ενα ταψακι ξεχωριστο με καστανο ρυζι και πιο ελαφρια γιατι ο αντρας μου τα τρωει ΜΠΑΖΟΥΚΑΣ!!!!!!!!!χαχαχαχαχααχααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!

Θα ηθελα παρα πολυ να εχει κι εδω δροσουλα παντως γιτι ηδη η χαβουζουλα εγκυουλα αρχιζει και ζεσταινεται!!!:oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Αμα βρεχει μην ταλαιπωρεισαι γιατι βρεχει και χωματακι και τσαμπα θα τις κανεις!!!Ασε να στρωσει ο καιρος και να προσεχεις μην τις κανεις μονη σου!!!Εγω το λεω αυτο γιατι μου αρεσει πολυ να τις κανω και να ειμαι ξυπολητη και να πλατσουριζω οποτε ολο σβαρνιζομαι!!!Τωρα ομως δεν τολμαω,τις κανει ο αντρουλης μου!!!!χιχιχιχιχχιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!;);););););)

Καλεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!Που εισαστε ολες???Ξεπορτισατε ε???Σαββατοβραδο ε??Καλα να περασετε οσες εχετε βγει!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Μποτσακι μου ναι γνωριζω οτι της μαυ το παιδακι που ηδη εχει ειναι κοριτσακι, εγω νομιζα ηξερες για αυτο που εχει στην κοιλιτσα της γιαυτο σε ρωτησα.

Οσο για την πατουσιτσα φυσικο ειναι που υπερβαλαμε γιατι πρωτον ειναι εγκυος και δευτερον η μαυ καπου το αναφερει οτι λογω της καθημερινης μας επαφης μια μερα δεν μπηκε και βαλαμε χιλια δυο στο μυαλο μας......εμεις!!!!!

Καλως το!!!!Καθησα να παρω μια ανασα και να συνεχισω!!!!!

Τι κανει το γλυκο μας Μαριαννακι???Πως ειναι???Καλυτερα ε???


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλως το!!!!Καθησα να παρω μια ανασα και να συνεχισω!!!!!

Τι κανει το γλυκο μας Μαριαννακι???Πως ειναι???Καλυτερα ε???

Καλα ειναι το μαριαννακι μολις την κοιμησα αλλα την βλεπω ανησυχη......

Δεν ξερω τι να υποθεσω....!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλα ειναι το μαριαννακι μολις την κοιμησα αλλα την βλεπω ανησυχη......

Δεν ξερω τι να υποθεσω....!!!!!!!!

Ωχ μωρε το μαναρακι μου!!!Ειναι αυτο τωρα!!Οτι δεν μπορουν και να πουν τι εχουν και πρεπει η μανουλα να μαντευει!!Ασε που σε πιανει κι η ψυχη σου οταν νιωθεις οτι μπορει να πονανε!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ωχ μωρε το μαναρακι μου!!!Ειναι αυτο τωρα!!Οτι δεν μπορουν και να πουν τι εχουν και πρεπει η μανουλα να μαντευει!!Ασε που σε πιανει κι η ψυχη σου οταν νιωθεις οτι μπορει να πονανε!!!

Η μανουλα απο εδω μαντευει οτι ειναι ζεστη, δοντια, δυσφορια το χειροτερο τριπτυχο!!!!!!!!!! Απιστευτο βρε κοριτσια δεν την πιανει κανενα παυσιπονο, πραγματικα πρεπει να ειναι πολυυυυυυυυ ασχημος πονος!!!!!!!!!!!

Υπομονη!!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Η μανουλα απο εδω μαντευει οτι ειναι ζεστη, δοντια, δυσφορια το χειροτερο τριπτυχο!!!!!!!!!! Απιστευτο βρε κοριτσια δεν την πιανει κανενα παυσιπονο, πραγματικα πρεπει να ειναι πολυυυυυυυυ ασχημος πονος!!!!!!!!!!!

Υπομονη!!!!!!!!!!

Αγαααααααααααααααπη μου!!!

Προφανως τωρα ειναι σε εξαρση!!!Μαλλον πρεπει να τον περασει αυτον τον πονο για να ηρεμησει!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια γλυκά τι κάνετε; Έχω πιαστεί στην ξάπλα και μόλις είδα κατι γαλακτώδη υγρά με μια κόκκινη ίνα μέσα. Κούμπωσα δύο ουτροτζεστάν και γύρισα στο κρεβάτι μου!

Η δική μου πρώτη εγκυμοσύνη κορίτσια ήταν ιδανική και τώρα όλα αυτά μου κακοφαίνονται. Ναυτίες, αιμορραγίες, κρεβάτια...

Καλά να είναι το μωράκι μου και ας δυσκολευτώ και λίγο εγώ, δέν πειράζει!

Όσο για το φύλο, το πρώτο μου παιδάκι είναι κοριτσάκι. Για το δέυτερο δεν έχουμε ακόμα ιδέα ούτε προαίσθημα αλλά αν με ρωτάτε δείχνω μια μικρή προτίμηση στα ρόζ...😊


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια γλυκά τι κάνετε; Έχω πιαστεί στην ξάπλα και μόλις είδα κατι γαλακτώδη υγρά με μια κόκκινη ίνα μέσα. Κούμπωσα δύο ουτροτζεστάν και γύρισα στο κρεβάτι μου!

Η δική μου πρώτη εγκυμοσύνη κορίτσια ήταν ιδανική και τώρα όλα αυτά μου κακοφαίνονται. Ναυτίες, αιμορραγίες, κρεβάτια...

Καλά να είναι το μωράκι μου και ας δυσκολευτώ και λίγο εγώ, δέν πειράζει!

Όσο για το φύλο, το πρώτο μου παιδάκι είναι κοριτσάκι. Για το δέυτερο δεν έχουμε ακόμα ιδέα ούτε προαίσθημα αλλά αν με ρωτάτε δείχνω μια μικρή προτίμηση στα ρόζ...😊

μαρακι μου!!!!!!!!τωρα διαβασα νεα σου!!!!!!!!!:shock::shock::shock::shock::shock:

ξεκουρασου μαρακι μου!!!!!ποσα ουτοτζεσταν τη μερα περνεις???μην αγχωνεσαι!!!!ξεκουραση θελεις!!!!

οσο μπορεις ξεκουρασου!!!!τα ουτρο ειναι θαυματουργα!!!!

εγω ειχα καφε ινες!!!οταν κουραζομουν λιγο κατα τη διαρκεια της ημερας!!!οταν ξεκουραζομουν ημουν οκ!!!!;););););)


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια γλυκά τι κάνετε; Έχω πιαστεί στην ξάπλα και μόλις είδα κατι γαλακτώδη υγρά με μια κόκκινη ίνα μέσα. Κούμπωσα δύο ουτροτζεστάν και γύρισα στο κρεβάτι μου!

Η δική μου πρώτη εγκυμοσύνη κορίτσια ήταν ιδανική και τώρα όλα αυτά μου κακοφαίνονται. Ναυτίες, αιμορραγίες, κρεβάτια...

Καλά να είναι το μωράκι μου και ας δυσκολευτώ και λίγο εγώ, δέν πειράζει!

Όσο για το φύλο, το πρώτο μου παιδάκι είναι κοριτσάκι. Για το δέυτερο δεν έχουμε ακόμα ιδέα ούτε προαίσθημα αλλά αν με ρωτάτε δείχνω μια μικρή προτίμηση στα ρόζ...😊

Kαλως το μας!!Κατσε ξαπλα καλη μου!!!!Γι'αυτο σου κακοφαινεται αλλα ολα αυτα θα περασουν κι ολα θα γινουν γλυκα και ομορφα!!:P:p:p:p:p:p

Ολες πιο πολλες γυναικες δειχνουν αυτη την προτιμηση αλλα απ'οτι βλεπω απο φιλες μολις γεννηθει ο κανακαρης παθαινουν τραλαλα!!!

χαχαχαχαααα!!!!Δεν βαριεσαι,ας ειναι γερα κι οτι πει ο Κυριος!!

Να σας ρωτησω κατι βρε κοριτσια!!Η αποκολληση τι συμπτωματα εχει??


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Kαλως το μας!!Κατσε ξαπλα καλη μου!!!!Γι'αυτο σου κακοφαινεται αλλα ολα αυτα θα περασουν κι ολα θα γινουν γλυκα και ομορφα!!:P:p:p:p:p:p

Ολες πιο πολλες γυναικες δειχνουν αυτη την προτιμηση αλλα απ'οτι βλεπω απο φιλες μολις γεννηθει ο κανακαρης παθαινουν τραλαλα!!!

χαχαχαχαααα!!!!Δεν βαριεσαι,ας ειναι γερα κι οτι πει ο Κυριος!!

Να σας ρωτησω κατι βρε κοριτσια!!Η αποκολληση τι συμπτωματα εχει??

Μποτσακι μου η αποκολληση εχει αιμοραγια, πονο και κραμπες, συσπασεις.

Αλλα κυριως κολπικη αιμοραγια...


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...