Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια μου ,σας έχει τύχει να κάνετε ωοληψια με καλή Ε2 κτλ ,να φαίνονται 4 ωοθυλάκια ικανοποιητικά σε μεγεθος με φυσικό τροποποιημένο και στην ωοληψια να.μη βρεθεί ωαριο;

      Αν δεν υπάρχει ωαριο ,η Ε2 ανεβαίνει;

      Καμιά να με διαφωτίσει υπαρχει;;

      Μου έτυχε και αυτό για πρώτη φορά ...σε καταλαβαίνω πως οι εξετάσεις ήταν καλές ...πραγματικα

      • Μπερδεμένη/-ος 1

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Οχι εγω ειχα πριν μεινω εγκυος.....κυστη 7 εκατοστων στην αριστερη ωοθηκη, εκανα χειρουργειο 7 ημερες νοσοκομειο και 2 μηνες ξαπλα στο κρεββατι με πυρετο, αιμοραγια, αστα να πανε!!!!! Μετα πητα φαρμακα (ενεσεις) για 6 μηνες για να σταματησει η περιοδος....

Αυτες οι κυστες (ενδομητριωσης) οι λεγομενες ειναι συσωρευμενο αιμα που αντι να φευγει με την περιοδο καθε μηνα κανει παλλινδρομηση και παει προς τα επανω και δημιουργει αυτες κυστη με αιμα......και με πολυ πονο επισης!!!!!

Εμενα οι γιατροι οταν πρωτοδιαγνωστηκε κυστη ημουν 24ετων και μου ειχαν πει οτι θα δυσκολευτω να κανω παιδι......ελα ομως ντε που με την πρωτη προσπαθεια εμεινα εγκυος,!!!!!!!!!!

Ολα καλα ομως τωρα!!!!!! Για την ώρα!!!!!!

αααααααα!!!καταλαβα!!!τελος καλο,ολα καλα!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D

ταλαιπωρηθηκες κοαλακι μου,αλλα ανταμηφθηκες!!!!!

και τσουπ!!!!!!!!!!να την και η Μαριαννα μας!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

κοριτσια,παω να ξαπλωσω........πω πω....νησταξα παλι.....!θα τα πουμε αργοτερ κοριτσια!οκ??

καλα επιασε βροχη παλι!!!λιγο βεβαια,αλλα επιασε!!!;);););)


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

αααααααα!!!καταλαβα!!!τελος καλο,ολα καλα!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D

ταλαιπωρηθηκες κοαλακι μου,αλλα ανταμηφθηκες!!!!!

και τσουπ!!!!!!!!!!να την και η Μαριαννα μας!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

κοριτσια,παω να ξαπλωσω........πω πω....νησταξα παλι.....!θα τα πουμε αργοτερ κοριτσια!οκ??

καλα επιασε βροχη παλι!!!λιγο βεβαια,αλλα επιασε!!!;);););)

Ναι οντως ανταμειφθηκα με το ομορφοτερο δωρο!!!!!!

Αντε καλη ξεκουρασηηηηηηηη!!!!!!!!!

Τα λεμε μεταααα!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

α,οκ!!!!ενταξει!!!!!θα μπει το μεσημερακι!!!!!!!!!!!!;);););););)

βρε κοριτσια κιστη απ το πουθενα????μετα τη γεννα εμφανιστηκαν?????

είναι ανάλογα τον κύκλο.εγώ επειδή δεν εχω σταθερό κ είναι κ μεγάλος το είχα πάθει πριν 3 χρόνια πάλι κ ήταν κ πιο μεγάλη αλλά αθέτησε και όλα καλά.αλλά μάλλον επειδή α δεν εχω αδιαθετηση ακόμα μετά την γεννά έκανα μου είπε ωορρηξια κ μετά μένει αυτό που όμως συνήθως μόλις αδιαθετησης απορροφάται από τον οργανισμό.αν δεν απορροφηθεί κ είναι μεγάλη τότε θέλει χειρουργείο.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

patousitsaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Θα σε φαωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μποτσακι μου ηρθες?????? γιατι θα ανησυχουσα και για εσενα αν δεν εμφανιζοσουν!!!!!!!!!

Θαλειτσααααα αποροφηθηκε εσενα γιαι περιειχε πυον ενω εμενα αιμα....γιαυτο και το χειρουργειο γιατι μεγαλωνε επικυνδυνα....κοντεψα να χασω ωοθηκη....!!!!! Αλλα ευτυχως χειρουργηθηκα και εχασα μονο ωοθηκικο ιστο....λιγο!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου ολες μαζι παλι!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D

Ηρθε και η patousitsa μας που μας εστειλε για τσαι εχθες ολη μερα,χιχιχιχιχιχχι!!!!!Ειμαι ομως πολυ χαρουμενη που ειναι καλα και δεν με νοιαζει τιποτα αλλο!!!

Αχ Κοαλακι μου ηρεμησα!Τι κανει το Μαριαννακι μας??

Αγοροmummy μου εσεις ειστε καλα??

Θαλειτσα περαστικουλια,δεν ειναι τιποτα,αυτες διαλυονται συνηθως με την αντιβιωση!!

May μου υπομονη,εδω σου κανουμε κι εμεις συμπαρασταση!!!Σιγα σιγα και με προσοχη!!!!Εχουμε και τη δικη σου μπεμπουλα μαζι με τη φουρτουνιτσα!!!

Yola μου ελπιζω κι εσυ να εισαι καλα!!!!Φιλακια σε ολες,παω να ριξω εναν υπνακο γιατι σηκωθηκα χαραματα και ταραγμενη και θα μπω το απογευματακι!!!

Μααααααααααααααατς!!!!!!!!

Μουυυυυυυυυυυυυυυτς!!!!!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Μποτσακι μου ηρθες?????? γιατι θα ανησυχουσα και για εσενα αν δεν εμφανιζοσουν!!!!!!!!!

Θαλειτσααααα αποροφηθηκε εσενα γιαι περιειχε πυον ενω εμενα αιμα....γιαυτο και το χειρουργειο γιατι μεγαλωνε επικυνδυνα....κοντεψα να χασω ωοθηκη....!!!!! Αλλα ευτυχως χειρουργηθηκα και εχασα μονο ωοθηκικο ιστο....λιγο!!!!!!

Ηρθα!!Ολα ενταξει!!!Ηρθε και η μικρη μας,παρουσες ολες!!!

Περασες τετοια ταλαιπωρια κοαλακι μου??Ευτυχως ολα πηγαν καλα και ο Θεος σου εστειλε την κορακλα σου και εισαστε ολοι καλα και υγιεις!!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ηρθα!!Ολα ενταξει!!!Ηρθε και η μικρη μας,παρουσες ολες!!!

Περασες τετοια ταλαιπωρια κοαλακι μου??Ευτυχως ολα πηγαν καλα και ο Θεος σου εστειλε την κορακλα σου και εισαστε ολοι καλα και υγιεις!!!!!!!!!

Ασε απο περιπετειες αλλο τιποτα μποτσακι μου.....!!!!! Ολα καλα ομως!!!!!!

Μια χαρα ειναι και το μαριαννακι, οι μυξουλες ελλατωθηκαν ως δια μαγειας και η γκρινια επισης!!!!!!!! Απλα αυτη τη φορα οι μυξουλες κρατησαν 2-3μερες, την προηγουμενη φορα ειχαμε πολυ περισσοτερο απο μια εβομαδα....μυξουλες (ισως επειδη ηταν τα πανω μπροστινα δοντια) ενω αυτη τη φορα ειναι τα πλαινα μας!!!!!!

Αντε πανε να ξεκουραστεις.....

Της may το μωρακι ειναι κοριτσακι η μιλαμε για την μικρη που ηδη εχει???????

Τα λεμε μετααααα.???????


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Μποτσακι μου ηρθες?????? γιατι θα ανησυχουσα και για εσενα αν δεν εμφανιζοσουν!!!!!!!!!

Θαλειτσααααα αποροφηθηκε εσενα γιαι περιειχε πυον ενω εμενα αιμα....γιαυτο και το χειρουργειο γιατι μεγαλωνε επικυνδυνα....κοντεψα να χασω ωοθηκη....!!!!! Αλλα ευτυχως χειρουργηθηκα και εχασα μονο ωοθηκικο ιστο....λιγο!!!!!!

όχι κοαλακι μου και οι δύο δηλ κ αυτή που είχα κ αυτη που εχω είναι αιμοραγικες.....απλά τις προλάβαμε νωρίτερα δηλ όχι 7που είχε φτάσει εσένα.αλλά είναι ανάλογα κ θέμα οργανισμού αν θα τις απορρόφηση.η πρώτη είχε απορροφηθεί η δεύτερη που εχω τώρα θα δούμε!!!!

εγώ φοβάμαι για τον σκωληκοειδητη μην εχω γιατί θα πάρω αντιβίωση κ δεν ξέρω αν κάνει όταν έχεις σκωληκοειδίτιδα.νομίζω δεν κάνει!τεσπα θα δείξει!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


όχι κοαλακι μου και οι δύο δηλ κ αυτή που είχα κ αυτη που εχω είναι αιμοραγικες.....απλά τις προλάβαμε νωρίτερα δηλ όχι 7που είχε φτάσει εσένα.αλλά είναι ανάλογα κ θέμα οργανισμού αν θα τις απορρόφηση.η πρώτη είχε απορροφηθεί η δεύτερη που εχω τώρα θα δούμε!!!!

εγώ φοβάμαι για τον σκωληκοειδητη μην εχω γιατί θα πάρω αντιβίωση κ δεν ξέρω αν κάνει όταν έχεις σκωληκοειδίτιδα.νομίζω δεν κάνει!τεσπα θα δείξει!!!

Γιατι δε ρωτας εναν χειρουργο αν κανει????


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

όχι κοαλακι μου και οι δύο δηλ κ αυτή που είχα κ αυτη που εχω είναι αιμοραγικες.....απλά τις προλάβαμε νωρίτερα δηλ όχι 7που είχε φτάσει εσένα.αλλά είναι ανάλογα κ θέμα οργανισμού αν θα τις απορρόφηση.η πρώτη είχε απορροφηθεί η δεύτερη που εχω τώρα θα δούμε!!!!

εγώ φοβάμαι για τον σκωληκοειδητη μην εχω γιατί θα πάρω αντιβίωση κ δεν ξέρω αν κάνει όταν έχεις σκωληκοειδίτιδα.νομίζω δεν κάνει!τεσπα θα δείξει!!!

Εμενα ειχε φτασει 7 εκατοστα γιατι πηρα αρχικα χαπια για να συρρικνωθει αλλα απετυχε.....και αντι να μεινει ετσι η να μικρινει, μεγαλωσε πολυυυυυ.....οποτε και η μονη λυση ηταν η αφαιρεση της για τον λογο οτι ηταν σοκολατοειδης δλδ περιειχε αιμα και σε καμια περιπτωση δεν μπορουσε ο οργανισμος να την αποροφησει.....

Αυτααααααααα.....

Φευγω τωρα εχω δουλιτσες....θα τα πουμε μετα!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα!! δεν προλαβαινω να σας διαβασω!!! ετοιμαζομαστε να παμε σε γαμο, φιλια πολλα μπορει να τα πουμε το βραδυ!!

Καλα να περασετεεεεεε.....συμπεθερουλα μου!!!!!!!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...