Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια μου ,σας έχει τύχει να κάνετε ωοληψια με καλή Ε2 κτλ ,να φαίνονται 4 ωοθυλάκια ικανοποιητικά σε μεγεθος με φυσικό τροποποιημένο και στην ωοληψια να.μη βρεθεί ωαριο;

      Αν δεν υπάρχει ωαριο ,η Ε2 ανεβαίνει;

      Καμιά να με διαφωτίσει υπαρχει;;

      Μου έτυχε και αυτό για πρώτη φορά ...σε καταλαβαίνω πως οι εξετάσεις ήταν καλές ...πραγματικα

      • Μπερδεμένη/-ος 1

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλες!!

Μην ανησυχείτε! Πιστεύω κάποιο λόγο θα έχει η πατουσίτσα και δεν έχει καταφέρει να μπει! Απλά σας είχε συνηθίσει σε μόνιμη παρουσία και σας κακοφαίνεται! Όπου να ναι θα εμφανιστεί!

Για μένα έρχεται άλλο ένα ΣΚ, ξάπλα στο κρεβατι, με υπέροχο καιρό έξω και ο άντρας μου αποφάσισε να ξεκινήσουμε σήμερα εκπαίδευση τουαλέτας για τη μικρή.. Τώρα τί θρ μας βγεί, δεν ξέρω!

Από Δευτέρα ευτυχώς θα ξανασηκωθώ!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα σε όλες!!

Μην ανησυχείτε! Πιστεύω κάποιο λόγο θα έχει η πατουσίτσα και δεν έχει καταφέρει να μπει! Απλά σας είχε συνηθίσει σε μόνιμη παρουσία και σας κακοφαίνεται! Όπου να ναι θα εμφανιστεί!

Για μένα έρχεται άλλο ένα ΣΚ, ξάπλα στο κρεβατι, με υπέροχο καιρό έξω και ο άντρας μου αποφάσισε να ξεκινήσουμε σήμερα εκπαίδευση τουαλέτας για τη μικρή.. Τώρα τί θρ μας βγεί, δεν ξέρω!

Από Δευτέρα ευτυχώς θα ξανασηκωθώ!

Καλημερα καλη μου....μακαρι να ειναι ετσι οπως τα λες και να ειναι κατι απλο που να μην πηγαινει το μυαλο μας....απο το να χαλασε ο υπολογιστης μεχρι και να ξεχασε τον κωδικο....τι αλλο να σκεφτω η γυναικα???????

Οσο για εσενα ξαπλα για να ξεκουραστεις.....η μικρη σου ποσο ειναι?????


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Η μικρή μου είναι 28 μηνών. Είναι το κατάλληλο διαστημα να ξεκινήσουμε τώρα, αλλά μας προλάβαν τα γεγονότα..(αποκολλήση, αναγούλες κτλ), και η αλήθεια είναι οτι εγώ δεν πεθαίνω από την όρεξη..


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου!!!!!!!!!!!καλημερα!!!!!!καλα εισαστε???????????

εγω μια χαρουλαααααα!!!!!!

ανησυχησατε ε??????????ωχ...συγνωμη που δεν εδωσα το παρον αλλα χθες ξυπνησα στις 6 το απογευμα,και μετα ηρθαν φιλοι μας σπιτι και φυγανε αιτα τις 3 και κατι.........οποτε δεν μπηκα καθολου!!!!!!!!!!!!

καλα ειμαι κοριτσια!!!!μια χαρουλα!!!!Δοξα το Θεο!!!!

εσεις καλα εισαστε?????????????παω να διαβασω νεακια σας!!!!!!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

πωπωπωπωπωπωπωπωπω,ευχαριστα νεα που διαβασααααααααααα!!!!!!!!!!!!!

yola μου!!!!!!!!!!μπραβο!!!!!!!!!!συγχαριτηριααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!ολα τελειαααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!ημουν σιγουρη!!!!!!!!!!!!!!!!αχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!

Μαρκελα μου,διδυμακια εχουμε?????αχ τι καλα!!!!!μπραβο μπραβοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!με το καλο μαρκελα μου,να τα βγαλεις περα ευκολα!!!!!!!!!!να περασουν οι 9 μηνες νερακι!!!!!!!!!!!!!!!!

μα τι ευχαριστα νεα ειναι αυτα???????????????

οι αλλες οι κουτσουνες,καλα ειναι???????????


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πωπωπωπωπωπωπωπωπω,ευχαριστα νεα που διαβασααααααααααα!!!!!!!!!!!!!

yola μου!!!!!!!!!!μπραβο!!!!!!!!!!συγχαριτηριααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!ολα τελειαααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!ημουν σιγουρη!!!!!!!!!!!!!!!!αχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!

Μαρκελα μου,διδυμακια εχουμε?????αχ τι καλα!!!!!μπραβο μπραβοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!με το καλο μαρκελα μου,να τα βγαλεις περα ευκολα!!!!!!!!!!να περασουν οι 9 μηνες νερακι!!!!!!!!!!!!!!!!

μα τι ευχαριστα νεα ειναι αυτα???????????????

οι αλλες οι κουτσουνες,καλα ειναι???????????

Ααααααααχ μας κοψοχολιασες!!!!!!!!!

Ανησυχησαμε παααααρα πολυυυυυυ!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Ααααααααχ μας κοψοχολιασες!!!!!!!!!

αχ μποτσακι μου,χθες δεν μπηκα καθολου!!!!!!!!!

τι κανει η Μαριαννα μας??????καλα ειναι??????τα δοντακια πως πανε????βγαζουμε κι αλλα???????


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

ήρθα κ εγώ!!!!!!!!

may μου υπομονή και ξεκουράσου όσο μπορείς!!!!!

να σας πω τα δικα μου:λοιπόν πηγα εχθές στη γυναικολόγο μου τελικά γιατί ακόμα ποναγα όπως σας είχα πει.τελικά που βρήκε ερεθισμενο το έντερο κ την σκωλικοειδης αποφυση κ μια κύστη μεγέθους 4,3*3κάτι cm δεν θυμάμαι....μου έδωσε αντιβίωση για να μην μεγαλωσει και αν σε 2 βδομάδες που πιστεύει ότι θα μου έρθει περίοδος (γιατι εχω κάνει ωορρηξια άρα μετά από 14μέρες έρχεται )δεν έρθει θα πάρω αντισυλληπτικα για να μου έρθει κ θα με δει μετά πάλι.αν συνεχίζει ο πόνος θα παω κ σε έναν χειρουργό να με δει να δούμε τι γίνεται.

αυτα....εμένα γεννήθηκε 3.450 και 51 πόντους!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

αχ μποτσακι μου,χθες δεν μπηκα καθολου!!!!!!!!!

τι κανει η Μαριαννα μας??????καλα ειναι??????τα δοντακια πως πανε????βγαζουμε κι αλλα???????

Καλεεεε μας μπερδεψες......τωρα σε λιγο θα ερθει και το μποτσακι....ειναι στο μαγαζι της ξαδερφης της!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


θαλέια μου,καλα εισαι?????ο μπεμπακος μας καλα ειναι???????????????

μα καλα η κυστη τωρα πως παρουσιαστηκε.....????πππφφφφφ!!!ναι παρε την αντιβιωση σου,και να σου ρθει!!!!!!!!να μην ταλαιπωρθεις!!!!

ψηλος και αφρατουλης ο μπεμπακος μας!!!!!!!!!!!

πηγε για ψωνια η κυουρια μποτσακι????????η για βολτα??????θα μας πει τα νεακια της και εκεινη!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

θαλέια μου,καλα εισαι?????ο μπεμπακος μας καλα ειναι???????????????

μα καλα η κυστη τωρα πως παρουσιαστηκε.....????πππφφφφφ!!!ναι παρε την αντιβιωση σου,και να σου ρθει!!!!!!!!να μην ταλαιπωρθεις!!!!

ψηλος και αφρατουλης ο μπεμπακος μας!!!!!!!!!!!

πηγε για ψωνια η κυουρια μποτσακι????????η για βολτα??????θα μας πει τα νεακια της και εκεινη!!!!!

Πηγε να κρατησει το μαγαζι της ξαδερφης της μας εγραψε...το πρωι.

Θαλειτσαααααα και εγω ειχα ταλαιπωρηθει με κυστη και χειρουργηθηκα....!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Πηγε να κρατησει το μαγαζι της ξαδερφης της μας εγραψε...το πρωι.

Θαλειτσαααααα και εγω ειχα ταλαιπωρηθει με κυστη και χειρουργηθηκα....!!!!

α,οκ!!!!ενταξει!!!!!θα μπει το μεσημερακι!!!!!!!!!!!!;);););););)

βρε κοριτσια κιστη απ το πουθενα????μετα τη γεννα εμφανιστηκαν?????


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

α,οκ!!!!ενταξει!!!!!θα μπει το μεσημερακι!!!!!!!!!!!!;);););););)

βρε κοριτσια κιστη απ το πουθενα????μετα τη γεννα εμφανιστηκαν?????

Οχι εγω ειχα πριν μεινω εγκυος.....κυστη 7 εκατοστων στην αριστερη ωοθηκη, εκανα χειρουργειο 7 ημερες νοσοκομειο και 2 μηνες ξαπλα στο κρεββατι με πυρετο, αιμοραγια, αστα να πανε!!!!! Μετα πητα φαρμακα (ενεσεις) για 6 μηνες για να σταματησει η περιοδος....

Αυτες οι κυστες (ενδομητριωσης) οι λεγομενες ειναι συσωρευμενο αιμα που αντι να φευγει με την περιοδο καθε μηνα κανει παλλινδρομηση και παει προς τα επανω και δημιουργει αυτες κυστη με αιμα......και με πολυ πονο επισης!!!!!

Εμενα οι γιατροι οταν πρωτοδιαγνωστηκε κυστη ημουν 24ετων και μου ειχαν πει οτι θα δυσκολευτω να κανω παιδι......ελα ομως ντε που με την πρωτη προσπαθεια εμεινα εγκυος,!!!!!!!!!!

Ολα καλα ομως τωρα!!!!!! Για την ώρα!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...