Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια μου ,σας έχει τύχει να κάνετε ωοληψια με καλή Ε2 κτλ ,να φαίνονται 4 ωοθυλάκια ικανοποιητικά σε μεγεθος με φυσικό τροποποιημένο και στην ωοληψια να.μη βρεθεί ωαριο;

      Αν δεν υπάρχει ωαριο ,η Ε2 ανεβαίνει;

      Καμιά να με διαφωτίσει υπαρχει;;

      Μου έτυχε και αυτό για πρώτη φορά ...σε καταλαβαίνω πως οι εξετάσεις ήταν καλές ...πραγματικα

      • Μπερδεμένη/-ος 1

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

μειναμε μονομαχοι συμπεθερα... η φουρτουνα ειναι ανησυχη και σημερα? θα ερθει ο αντρας σου για Σαββατοκυριακο?

Ειναι πολυ γκρινια και σημερα.....ειπα λιγο καλυτερευσε αλλα παλι τα ιδια το απογευμα δεν ηξερε τι ηθελε....βασικα εσκασε και τραπεζιτης και ενα απο τα δεξια πλαινα....οποτε κλαφτα χαραλαμπε!!!!!!

Οχι δεν θα ερθει, θα αργησει να ερθει γιατι πηρε αδεια για την βαφτιση....οποτε και εκει κλαφτα χαραλαμπε....χαχαχααχαχαχχαχχα...τι να κανουμε υπομονη!!!!!!!!!

Ο καιρος πως ειναι κατα εκει.?????? καλε τι γινεται σημερα.??????? περιμενω να δω νικολουλη αλλα δεν εχει....μπας και κανουν απεργια???????


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Ειναι πολυ γκρινια και σημερα.....ειπα λιγο καλυτερευσε αλλα παλι τα ιδια το απογευμα δεν ηξερε τι ηθελε....βασικα εσκασε και τραπεζιτης και ενα απο τα δεξια πλαινα....οποτε κλαφτα χαραλαμπε!!!!!!

Οχι δεν θα ερθει, θα αργησει να ερθει γιατι πηρε αδεια για την βαφτιση....οποτε και εκει κλαφτα χαραλαμπε....χαχαχααχαχαχχαχχα...τι να κανουμε υπομονη!!!!!!!!!

Ο καιρος πως ειναι κατα εκει.?????? καλε τι γινεται σημερα.??????? περιμενω να δω νικολουλη αλλα δεν εχει....μπας και κανουν απεργια???????

ναι καλε απο προχθες απεργια εχουν! καλε γιατι δεν πατε να μεινετε μαζι του στη Θεσσαλονικη που ειναι τοοοοσο ομορφα!!!

Καλο καιρο εχει ευτυχως, τη γλιτωσαμε εμεις την κακοκαιρια... Εκει εσεις??


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

συμπεθερα μου σε αφηνω κι εγω σιγα σιγα να ετοιμασω το γαλα του μικρουλη... Να μου φιλησεις τη νυφη και ελπιζω αυριο να ειναι καλυτερα... Απο τη μια ισως ειναι πιο καλα που τα βγαζει ολα μαζι τα δοντακια ωστε να περασει λιγο δυσκολα για καποιο διαστημα κ μετα να ξεμπερδεψετε.. Αχ θα εχετε γλιτωσει και την πολτοποιηση εσεις!!!! χαχα!! Φιλια πολλα και θα τα πουμε αυριο... Καληνυχτα σε ολες (οταν εμφανιστουν!!!)! :) :)


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

ναι καλε απο προχθες απεργια εχουν! καλε γιατι δεν πατε να μεινετε μαζι του στη Θεσσαλονικη που ειναι τοοοοσο ομορφα!!!

Καλο καιρο εχει ευτυχως, τη γλιτωσαμε εμεις την κακοκαιρια... Εκει εσεις??

Αααα μαλιστα....συμπαρασταση στην ερτ κανουν?????

Συμπεθερα μεγαλο λουκιιιιιι....ειμαστε εν αναμονη της αποφασης για τηνναναπηρικη συνταξη της πεθερας μου που ειναι ενα εκ των 2 κριτηριων για να παρει ο συζυγος μεταθεση και παιζει να αποφασισουμε να μετακομισουμε θεσσαλονικη και την επομενη εβδομαδα να μας που περνει μεταθεση......για τοσο γραφειοκρατια μιλαμε!!!!!!!! Οποτε καθομαι και περιμενω να δω τι μελλει γενεσθαι.....

Ο καιρος μια ηλιο, μια συννεφια, λιγο ψιχαλα το μεσημερι.....ετσι παει εδω....


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

συμπεθερα μου σε αφηνω κι εγω σιγα σιγα να ετοιμασω το γαλα του μικρουλη... Να μου φιλησεις τη νυφη και ελπιζω αυριο να ειναι καλυτερα... Απο τη μια ισως ειναι πιο καλα που τα βγαζει ολα μαζι τα δοντακια ωστε να περασει λιγο δυσκολα για καποιο διαστημα κ μετα να ξεμπερδεψετε.. Αχ θα εχετε γλιτωσει και την πολτοποιηση εσεις!!!! χαχα!! Φιλια πολλα και θα τα πουμε αυριο... Καληνυχτα σε ολες (οταν εμφανιστουν!!!)! :) :)

Καληνυχτα και καλη ξεκουραση....και εσυ να δωσεις φιλακια στο μπεμπη.....

Τα λεμε αυριο!!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου θα πεσω για υπνο αλλα δεν σας κρυβω οτι ανησυχωωωωωωω.....

Ελπιζω να ειστε καλα και απλα να ειχατε δουλιτσες......

Σας φιλω γλυκα και θα περιμενω με ανυπομονησια να τα πουμε αυριο...!!!!!

Καληνυχτααααααααααα!!!!!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου ηρθα κι εγω!!Συγνωμη συναντηθηκαμε με κατι φιλους και πηγαμε για φαγητο!!!Δεν μπορω να το πιστεψω οτι δεν εχει μπει η πατουσιτσα!!!Ας μη συμβαινει τιποτα Θεε μου και να ειναι καλα η μικρη μας!!!!Εγω θα κατσω λιγο ακομα μηπως και μπει!!Με εχει φαει το αγχος!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Εχω ξεροσταλιασει νερα'ι'δουλες μου αλλα τιποτα!!!!

Μπαινοβγαινω μπας και την πετυχω αλλα τιποτα!!!Δεν μπορω να καταλαβω τι συμβαινει!!Ας ειναι καλα!!!

Σας καληνυχτιζω και σας φιλω ολες!!Θα τα πουμε αυριο!!Εγω θα κατσω λιγο ακομα!!!Φιλακιαααααααα!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα φιλεναδιτσες μου!!!Χαραματα σημερα για να βοηθησω την ξαδερφη μου στο μαγαζι της για ενα δυωρο!!!Κοαλακι μου δεν ξερω τι γινεται!!!Ουτε φωνη ουτε ακροαση!!Θα τα πουμε μολις επιστρεψω!!!

Φιλακια σε ολες!!!

Βρε Patousitsaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια μου καλημέρα!!!!!!

τα νέα μου θα σας στα πω μετά κ θα διαβάσω κ τα δικα σας!!!!!

αγορομαμμη ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια κ ανταποδιδω ο μικρός είναι γλυκας ,αλλά και εσείς είστε όλοι μαζί τελειοι!!!!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια μου καλημέρα!!!!!!

τα νέα μου θα σας στα πω μετά κ θα διαβάσω κ τα δικα σας!!!!!

αγορομαμμη ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια κ ανταποδιδω ο μικρός είναι γλυκας ,αλλά και εσείς είστε όλοι μαζί τελειοι!!!!!!!

Ελα βρε θαλειτσα.....χαθηκες και εσυ και ανησυχησαμε.....η πατουσιτσα αφαντη.


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...