Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια μου ,σας έχει τύχει να κάνετε ωοληψια με καλή Ε2 κτλ ,να φαίνονται 4 ωοθυλάκια ικανοποιητικά σε μεγεθος με φυσικό τροποποιημένο και στην ωοληψια να.μη βρεθεί ωαριο;

      Αν δεν υπάρχει ωαριο ,η Ε2 ανεβαίνει;

      Καμιά να με διαφωτίσει υπαρχει;;

      Μου έτυχε και αυτό για πρώτη φορά ...σε καταλαβαίνω πως οι εξετάσεις ήταν καλές ...πραγματικα

      • Μπερδεμένη/-ος 1

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Και εγω ελπιζω μα ειναι καλαααααααα......ανησυχω ομως!!!!!!!!!!

Κι εγω ανησυχω!!!!Τι κανουμε????Απλα περιμενουμε τωρα!!Παω μεχρι την αγορα κι επιστρεφω!!!Εχε τον νου σου Κοαλακι μου γιατι αγχωθηκα!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

μαρκελα συγχαρητήρια για τα μωρακια σου!!!!!να είναι πάντα γερά κ να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη!!!!!!

κορίτσια η πατουσιτσα δεν μπήκε ακόμα???????που είναι?????οεεεεεεεεοοοοοο??????


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσουδια!! Markella τι ευχαριστα νεα ειναι αυτα, μακαρι να πανε ολα καλα!! Θαλεια σου εστειλα, εισαι μια κουκλα και μου θυμιζεις εμενα στα χρωματα χαχαχα!!

Καλε που ειναι η Patousitsa??


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ δεν ξερω και ανησυχωωωωω.....

Τι κανει το αντρακι σου?????

Συμπεθερα ποσο γεννηθηκε ο γαμπρος???

3240 το πουλακι μου και 53cm. μας κανει?? χαχαχαχα!! η νυφη θυμαμαι γεννηθηκε 2900 περιπου? για 37 εβδ που βγηκε η ανυπομονη μια χαρα!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

3240 το πουλακι μου και 53cm. μας κανει?? χαχαχαχα!! η νυφη θυμαμαι γεννηθηκε 2900 περιπου? για 37 εβδ που βγηκε η ανυπομονη μια χαρα!

Οχι συμπεθερουλα....2430 γεννηθηκε η νυφη.....μινιατουρα, τωρα εγινε γοριλακι!!!!!!!

Μια χαρα ο γαμπρουλης......!!!!!!! Γερος να ειναι!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Οχι συμπεθερουλα....2430 γεννηθηκε η νυφη.....μινιατουρα, τωρα εγινε γοριλακι!!!!!!!

Μια χαρα ο γαμπρουλης......!!!!!!! Γερος να ειναι!!!!!!

αχου η ζουζουνιτσα! Η διπλανη μου στο μαιευτηριο ειχε γεννησει ενα κοριτσακι τοσα κιλα και της το ειχαν κρατησει στην παρακολουθηση, δεν ξερω αν γινεται αυτο και στο δικο σας μαιευτηριο ή το ειχες μαζι σου?


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

αχου η ζουζουνιτσα! Η διπλανη μου στο μαιευτηριο ειχε γεννησει ενα κοριτσακι τοσα κιλα και της το ειχαν κρατησει στην παρακολουθηση, δεν ξερω αν γινεται αυτο και στο δικο σας μαιευτηριο ή το ειχες μαζι σου?

Οχι δεν μου το κρατησαν καθολου, ουτε μπηκε θερμοκοιτιδα, ουτε ελαβε οξυγονο ουτε λαμπα παρολο που ειχε λιγο ικτερο αλλα δεν εφυγε απο διπλα μου ουτε λεπτο. Ναι μεν ελλειποβαρες αλλα στο τσακ γλυτωσε θερμοκοιτιδα γιατι ειχα μπει στην 37η εβδομαδα...

Γεννησα σε νοσοκομειο (δυστυχως) οπου εκει τα μωρακια επισης (δυστυχως) δεν τα προσεχουν οσο θα επρεπε.....κανενας απο τους νοσοκομειακους παιδιατρους δεν φροντισε να μου πει ουτε για το φυσημα ουτε για το ραιβοκρανο που ειχαμε....γιατι πολυ απλα δεν ακροαστηκαν τοσο ωστε να καταλαβουν φυσημα και δεν εξετασαν τοσο εξωνιχηστικα το λαιμουδακι της για το ραιβοκρανο. Να ειναι καλα ο εξωτερικος παιδιατρος μας....χαρη σε αυτον γλυτωσαμε τα χειροτερα........ισως!!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν μου το κρατησαν καθολου, ουτε μπηκε θερμοκοιτιδα, ουτε ελαβε οξυγονο ουτε λαμπα παρολο που ειχε λιγο ικτερο αλλα δεν εφυγε απο διπλα μου ουτε λεπτο. Ναι μεν ελλειποβαρες αλλα στο τσακ γλυτωσε θερμοκοιτιδα γιατι ειχα μπει στην 37η εβδομαδα...

Γεννησα σε νοσοκομειο (δυστυχως) οπου εκει τα μωρακια επισης (δυστυχως) δεν τα προσεχουν οσο θα επρεπε.....κανενας απο τους νοσοκομειακους παιδιατρους δεν φροντισε να μου πει ουτε για το φυσημα ουτε για το ραιβοκρανο που ειχαμε....γιατι πολυ απλα δεν ακροαστηκαν τοσο ωστε να καταλαβουν φυσημα και δεν εξετασαν τοσο εξωνιχηστικα το λαιμουδακι της για το ραιβοκρανο. Να ειναι καλα ο εξωτερικος παιδιατρος μας....χαρη σε αυτον γλυτωσαμε τα χειροτερα........ισως!!!!!!!!!!

πωπω τι αγωνιες... ευτυχως ειναι μια χαρα η φουρτουνιτσα... καλα κι εδω στο δικο μας το δημοσιο αστα να πανε ειναι, γι'αυτο προτιμησαμε να πηγαινοερχομαστε Αθηνα γιατι εδω εχουν γινει πολλα. Ασε που εδω ζητανε τρελα φακελακια λες και ειναι ιδιωτικο. Και ειναι πολυ βρωμικο νοσοκομειο με χαλια παροχες, κοινες τουλαετες για λεχωνες επισκεπτες κλπ...


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πωπω τι αγωνιες... ευτυχως ειναι μια χαρα η φουρτουνιτσα... καλα κι εδω στο δικο μας το δημοσιο αστα να πανε ειναι, γι'αυτο προτιμησαμε να πηγαινοερχομαστε Αθηνα γιατι εδω εχουν γινει πολλα. Ασε που εδω ζητανε τρελα φακελακια λες και ειναι ιδιωτικο. Και ειναι πολυ βρωμικο νοσοκομειο με χαλια παροχες, κοινες τουλαετες για λεχωνες επισκεπτες κλπ...

Μα ναι κατι τετοια συμβαινουν εν ετη 2013 που απο μονα τους καταντανε κινδυνο για τη δημοσια υγεια!!!!!!!!!

Να σε ρωτησω βρε συμπεθερα....απο τη μανη ειστε η εκει εχετε μεταθεση?????


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

εγω ειμαι απο 'δω αλλα ευτυχως ειναι εδω και η δουλεια του αντρα μου μεχρι την επομενη μεταθεση...

Ωραιαααα....τοτε!!!! Την αγαπαω πολυ τη θαλασσα και θα ηθελα να ζησω καπου αναλογα παντως!!!!!!,

Τωρα χασαμε και το μποτσακι????? που ειναι οι κουκλες???????


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

ελα ντε, τι στο καλο γινεται σημερα?? μας εγκατελειψαν οι τσουπρες!!!!! βασικα η patousitsa δεν εχει εμφανιστει καθολου!!!

Ας ελπισουμε να ειναι καλα μονο.....!!!!!!!!!

Κοριτσιααααααααααααααααααααααααααααα που ειστε καλεεεεεεεεεε????????????


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...