Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια μου ,σας έχει τύχει να κάνετε ωοληψια με καλή Ε2 κτλ ,να φαίνονται 4 ωοθυλάκια ικανοποιητικά σε μεγεθος με φυσικό τροποποιημένο και στην ωοληψια να.μη βρεθεί ωαριο;

      Αν δεν υπάρχει ωαριο ,η Ε2 ανεβαίνει;

      Καμιά να με διαφωτίσει υπαρχει;;

      Μου έτυχε και αυτό για πρώτη φορά ...σε καταλαβαίνω πως οι εξετάσεις ήταν καλές ...πραγματικα

      • Μπερδεμένη/-ος 1

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Καλά αυτό θα χειροτερεύει όσο στριμώγνεται η κύστη...:cry:

Πω πω πω πω!!!Μαρτυριο!!!!!Συν τα πονακια βεβαια χαμηλα και λιγο στη μεσουλα!!!Με τη δουλεια σου τι θα κανεις?Συνεχιζεις ε?


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κοριτσια τι κανετε ??

Μπηκα να σας διαβασω αλλα παλι γραψατε ενα σωρο χαχααχαχαχα

Εγω πηγα γιατρο και εχουμε δυο σακους τελικα!!!Ας μας πανε ολα καλα σε ολες με την βοηθεια της Παναγιας!!!χχχχχ


WvYwp2.png I9Cbp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια τι κανετε ??

Μπηκα να σας διαβασω αλλα παλι γραψατε ενα σωρο χαχααχαχαχα

Εγω πηγα γιατρο και εχουμε δυο σακους τελικα!!!Ας μας πανε ολα καλα σε ολες με την βοηθεια της Παναγιας!!!χχχχχ

Αμαααααααααααααααααααααααν!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D

Μπραβο Μαρκελα μου!!!!Συγχαρητηριααααααααααααα!!!!!!:P:p:p:p

Τι ωραιαααα!!!!Παρακαλουσα να εχω διδυμα!!!!!!!!!Τελειαααααααααααα!!!!!!:P:p:p:p:p:pΟλα καλα θα πανε!!!Να εχεις μια ηρεμη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!;);););)

Οσο για μας,που να μας προλαβεις τις τσαχπινογαργαλιαρες!!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Δεν πιανομαστε με τιποτα!!Ουτε εμεις δεν μας προλαβαινουμε!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χαχαχαχαχαχααχα δικιος εχεις!!!Ευχαριστω πολυ!!!

Το πατουσακι που ειναι σημερα ????????????

Εχει χαθει!!Θα κοιμηθηκε πολυ η υπναρου!!!!Για κατσε να κανω αλλη μια προσπαθεια!!!Ενα,δυο,τρια:

Patousitsaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακιααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!Τι κανετε βρε τσαπερδονες μου???

Ααααααααααααααααααα!!!!!Yola μου,κοριτσακι μου,μπαραβοοοοοοοοοοοοοο!!!Συγχαρητηρια μαναρακι μου!!!!Ολα καλα!!!Ανησυχησαμε εχθες να σου πω την αληθεια αν και ξεραμε οτι αλλα θα πανε τελειααα!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D

Μay μουυυυυυυυυυυυ!!!Καλως την!!!Κ ι εσυ χαθηκες καλο μου!!!Συγχαρητηρια και σε σεναμ,ολα καλα!!Προσοχη κι οτι σου πει ο γιατρος σου και μην ανησυχεις για τιποτα!!!!!Μπραβο,μπραβο!!!!!:D:D:D:D:D

Πω πω πω koalaki μου τραβηξε ταλαιπωρια το μικρο μας ε???Πως ειναι?Ειναι λιγο καλυτερα η φουρτουνιτσα μας???Να μου πεις τι κρεμα εβαζες αν κι εμενα δεν κανει ευκολα ραγαδες το δερμα μου,αλλα να μου την πεις αν την θυμασαι!!

Αγοροmummy μου και Θαλειτσα μου τι κανουν οι αντρες της παρεας??Αντρες παιδι μου!!!Δεν εχουν προβληματα με τον υπνο!!!χιχιχιχιχχι!!:P:p:p:p:p

Patousitsa μουυυυυυυ!!!!!!!!!!!Υπναρου!!!!!!!!!Ξυπναααααααααααααα!!!

Ηρθε η Yola και η May!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D

ΜΠΟΤΣΑΚΙ μου Χαχααχαχαχαχαχχααχαχ δεν εχουν παιδι μου προβλημα στον υπνο οι ανδρες.............!!!!!!!! Σωστηηηηηηηηη.......!!!!!!! 2 κρεμες δοκιμασα, 1 σωληναριο απο την prevenstria της frezyderm και μετα πηρα να δοκιμασω αλλη μαρκα πιο οικονομικη 2 σωληναρια εφαγα απο εκεινη μεχρι τον τοκετο percutalfa. Εμεινα εξισου ευχαριστημενη και απο τις 2 αλλα σταθηκα στη δευτερη που ήταν πιο οικονομικη και πιο ευκολα απλωνοταν και αποροφιοταν.

Η φουρτουνιτσα ειναι λιγοτερο γκρινιαρα σημερα ειναι η αληθεια....αλλα οι μυξουλες εκει.....το πρωι γκρινιαζε αλλα τωρα οχι.

ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ μου και εμεις πλησιαζουμε τα 9 αισιως....η φουρτουνα γεννηθηκε μολις 2430, λιγο μικρο σε βαρος μωρο αλλα τωρα εγινε μωραρα......!!!!!!!!χαχαχαχαχχαχαχαχα. Εσενα ποσο γεννηθηκε???????


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια τι κανετε ??

Μπηκα να σας διαβασω αλλα παλι γραψατε ενα σωρο χαχααχαχαχα

Εγω πηγα γιατρο και εχουμε δυο σακους τελικα!!!Ας μας πανε ολα καλα σε ολες με την βοηθεια της Παναγιας!!!χχχχχ

Αντε βρε μαρκελιτσα.....μπραβο κοριτσι μου....τι ομορφα νεα ειναι αυτα που μας χαρισες και εσυ?????????

Σου ευχομαι οτι καλυτερο!!!!!!!!!!! Τα μωρακια σου γερα και δυνατα!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

ΜΠΟΤΣΑΚΙ μου Χαχααχαχαχαχαχχααχαχ δεν εχουν παιδι μου προβλημα στον υπνο οι ανδρες.............!!!!!!!! Σωστηηηηηηηηη.......!!!!!!! 2 κρεμες δοκιμασα, 1 σωληναριο απο την prevenstria της frezyderm και μετα πηρα να δοκιμασω αλλη μαρκα πιο οικονομικη 2 σωληναρια εφαγα απο εκεινη μεχρι τον τοκετο percutalfa. Εμεινα εξισου ευχαριστημενη και απο τις 2 αλλα σταθηκα στη δευτερη που ήταν πιο οικονομικη και πιο ευκολα απλωνοταν και αποροφιοταν.

Η φουρτουνιτσα ειναι λιγοτερο γκρινιαρα σημερα ειναι η αληθεια....αλλα οι μυξουλες εκει.....το πρωι γκρινιαζε αλλα τωρα οχι.

ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ μου και εμεις πλησιαζουμε τα 9 αισιως....η φουρτουνα γεννηθηκε μολις 2430, λιγο μικρο σε βαρος μωρο αλλα τωρα εγινε μωραρα......!!!!!!!!χαχαχαχαχχαχαχαχα. Εσενα ποσο γεννηθηκε???????

Kαλως το Κοαλακι μας!!Θα κατεβω το απογευμα να την παρω μου φαινεται!!!

Αχουυυυυυυυυυυ!!!Μωρε το μαναρακι μου!!!!!!!!!Μια σταλιτσα ηταν ε?????

Τωρα ομωςςςςςςςςςς!!!!Ολοκληρη γυναικαραααααααααααα!!!!!!!!!!!:P:p:p:p


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλεεεεεεεε που ειναι η πατουσιτσα?????????? οεο????????????

Ελα να βαλουμε μια φωνη παλι!!Εγω εχω φωναξει δυο φορες!!!

Ενα,δυο,τριααααααα!!!!!!!

Patousitsaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ελα να βαλουμε μια φωνη παλι!!Εγω εχω φωναξει δυο φορες!!!

Ενα,δυο,τριααααααα!!!!!!!

Patousitsaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπαστα......

Πατουσιτσαααααααααααααααααααααααααααααααα............!!!!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Αντε βρε μαρκελιτσα.....μπραβο κοριτσι μου....τι ομορφα νεα ειναι αυτα που μας χαρισες και εσυ?????????

Σου ευχομαι οτι καλυτερο!!!!!!!!!!! Τα μωρακια σου γερα και δυνατα!!!!!!!!

Ευχαριστωωωωωωωωωω απο το στομα σου που λενε!!!

Ρε κοριτσια και εγω ανησυχησα που ειναι η πατουσιτσα???????


WvYwp2.png I9Cbp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...