Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 22 λεπτά , a miracle please είπε:

      Καλησπέρα σας,

      ελπίζω να είστε όλες καλά! 

      Αχ πως αρχίζω το μήνυμά μου...σαν γράμμα. Αλλά ελπίζω πραγματικά να είστε καλά όλες σας.

      Ελπίζω να μπορέσετε να με βοηθήσετε, διότι σκέφτηκα αρκετά να κάνω λογαριασμό και να σας ρωτήσω εδώ στο θέμα για πληροφορίες...

      Το ιστορικό μου έχει ως εξής..

      Είμαι 43 (και μισό) και έχω αποβολές/παλίνδρομες τα τελευταία χρόνια. Έχω κάνει και εξωσωματική, αλλά...... οι γιατροί που έχω ρωτήσει γενικά, εαν έχουμε κάποιο πρόβλημα κτλ κτλ μου είπαν απλά πως είναι θέμα ηλικίας που δεν κρατιούνται οι εγκυμοσύνες και πως δύσκολα θα κάνω "δικά μου" παιδιά. Και να σκεφτώ τη δωρεά. Έχουμε δώσει ένα σκασμό λεφτά σε εξετάσεις κτλ και όλα δείχνουν καλά. Τι να πω... ίσως είναι λόγω ηλικίας τελικά. Αν και έχω ακούσει πως και άλλες γυναίκες στην ηλικία μου έχουν μείνει εγκυος και φυσιολογικά μάλιστα και απέκτησαν υγιέστατα μωράκια. Αλλά αυτό μάλλον είναι άλλο θέμα.

      Και εδώ έρχομαι να σας ρωτήσω, ποιους γιατρούς να επισκεφτώ να ρωτήσω για δωρεά; ποιοι είναι ειδικοί σε αυτό το θέμα; γιατί πλέον δεν εμπιστεύομαι εύκολα όποιον να'ναι. 

      Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε; Επίσης τα προμηθεύονται απο τράπεζες ή βρίσκουν γυναίκες να κάνουν ωοληψία μαζί τους;

      Προσπαθώ να βρω λίγο το δρόμο μου, γιατί βασικά μόνο αυτό μου έμεινε να κάνω.

      Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!      

      Δεν υπάρχουν ειδικοί γιατροί.. οι περισσότεροι  ασχολούνται  και με αυτό το κομμάτι.. απλά κάποιος τους κάναμε εμείς ονόματα εδώ μέσα λόγω επιτυχιών.. σωστο και λαθος ταυτόχρονα..ιασω, Ρέα, ιακ ,μητερα και άλλα λογικά είναι τα κέντρα-νοσοκομεία που ασχολούνται..οπότε οι γιατροι συνεργάζονται  με αυτά.. αν μιλάς για Αθήνα.. υπάρχουν αντίστοιχα  και Θεσσαλονίκη..υπάρχουν και από τράπεζα και "φρεσκα", συνήθως την δότρια την μοιράζεσαι με άλλη κοπέλα.. το κόστος κυμαίνεται από 5000-7000, ίσως και λιγότερα από 5000 ανάλογα τι θα ζητήσεις και τι deal θα κάνεις.. γνώμη μου να διαλέξεις γιατρό  που θα ξεσκονησει και τον σύζυγο  αν δεν το εχετε κανει γτ πάντα  ειμαστε 2..μην παμε στο προφανες οτι φταει η γυναίκα..θα δωσεις λεφτά  για πιο σιγουρα..οποτε να εισαι πιο σιγουρη..αυτά για αρχή.. δεν ξέρω τι άλλο θα σε βοηθούσε.. 

      • Μου αρέσει 1

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

αααχ υπομονή υπομονή και ξεκούραση για όλες μας ισχύει αυτό!!!

Σίγουρα σου έχει μειωθεί...κι εγώ από εκεί που έτρεχα κάθε τρεις και λίγο κατά τη 15η εβδομάδα σταμάτησε για να ξαναρχίσει μόλις πάτησα την 20η!!!!! (3 φορές σηκώθηκα πάλι χθες από τον ύπνο, αφού της μιλούσα..."άσε τη μαμά να κοιμηθεί καλό μου, μην την πιέζεις άλλο")!!! πφφφφφ!!!!

και δεν σε ακουγε το παλιοπαιδο?

ειστε τρελες!χιχι

τι να πω και εγω με την ζεστη και την κοιλαραααααα!

ανασκελα νομιζω οτι θα μου βγει το παιδι απο το στομα πλαγια κλωτσαει την ενοχλω την κυρια!

δεν ξερω τι να κανω ευτυχως εχω το μαξιλαρι θηλασμου και κατι γινεται!


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

και δεν σε ακουγε το παλιοπαιδο?

ειστε τρελες!χιχι

τι να πω και εγω με την ζεστη και την κοιλαραααααα!

ανασκελα νομιζω οτι θα μου βγει το παιδι απο το στομα πλαγια κλωτσαει την ενοχλω την κυρια!

δεν ξερω τι να κανω ευτυχως εχω το μαξιλαρι θηλασμου και κατι γινεται!

δεν άκουγε το παλιοπαιδο...αααα λέω δε θα τα πάμε καλά αν αρχίσαμε τις ανυπακοές από τώρα!!!!!!!!!! :tongue::tongue::tongue::tongue:

πλάκα πλάκα κι εγω έχω αρχίσει να ζορίζομαι σιγά σιγά στον ύπνο, τώρα ξεκίνησα να μην μπορώ να κοιμηθώ ανάσκελα (με δυσκολεύει στην αναπνοή) το μαξιλάρι όμως είναι πραγματικά και για μένα η καλύτερη αγορά που έχω κάνει μέχρι στιγμής στην εγκυμοσύνη!!!!!!!!!! :D:D:D:D


xVmOp2.png

e9iXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαράκι μου, υπομονή θα σου πω και πάλι!

Μπόρα είναι, θα περάσει. Σκέψου θετικά και ο καιρός περνάει, θα δεις!!

Οι κόρες μου καλά είναι..(μη με κάψει ο γιατρός με την πρόβλεψη του, χαχαχα)

Η μεγάλη βόλτα με τον παππού της και η μικρή σίγουρα θα κοιμάται....😄😄😄

Xrydim μου, ίσως έχεις δίκιο για το Κοαλάκι, αν και εγώ δε θυμάμαι πότε μας είπε οτι θα πήγαινε για την επέμβαση.. Όσο για σένα, κοίτα να ξεκουράζεσαι όσο μπορείς, από εδώ και στο εξής θα αρχίσεις να βαραίνεις!

Έλλη μου, υπομονή με τη συχνοουρία! Εγώ νομίζω πως μου έχει μειωθεί σε σχέση με παλιότερα! Βασικά σίγουρα μου έχει μειωθεί!!

Δεν ειναι απλή συχνοουρια. Τον νιώθω τον φούσκα μου χαμηλά όταν γίνεται αυτό. Σαν να εχω ένα μπαλονι να κάθετε χαμηλά στην κοιλιά μου. Το χειρότερο ειναι ότι βολεύεται εκει και εχω πρόβλημα να μην μπορώ να πάω πουθενά χωρίς τουαλέτες. Να δω πως θα πάω για ψώνια. Θα πάρω πάνες να φοράω! Ξέρεις τι είναι να κανεις τη δουλειά σου και μέχρι να μαζέψεις το εσωρουχο να κατουριεσε πάλι; Τρεις φορες συνεχόμενες. Και μόλις βγηκα από την τουαλετα μέχρι να πάω στο δωμάτιο πήγα παλι τουαλέτα.


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites

Το διορθωσα. Πήγα να γράψω στο άλλο το θέμα και μου έβγαλε ένα μήνυμα και πάτησα να διαγράφει. Και καθαρησα!

Xrydim το είδα το μήνυμα αλλά αυτό που μου είπες δεν το έβρισκα! Με το κινητό δεν εχω όλες τις επιλογές.


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!!!!!!!!καλα εισαστε?????

εγω και και η μπεμπουλα καλα ειμαστε!!!ξυπνησαμε φαγαμε 2 τοστακια,πηραμε τα χαπια μας....και τωρα καθησαμε στη βεραντα!!!!

ηρθε και η γυναικα και μου καθαριζει της μπαλκονοπορτες και τα παραθυρα....4 μπαλκονοπορτες...4 παραθυρα....!τι ωρα θα τελειωσει...ουτε που ξερω....!!!!παω να διαβασω νεακια σας!!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θαλίτσα μου καλημέρα!! Σ' ευχαριστώ κοριτσάκι μου, θα σας ενημερώσω!!! ..πως θα περάσει μια ολόκληρη μέρα ακόμα δεν ξέω!!!!!!! :tongue::tongue:

Τί κάνει το ζουζουνάκι σου??

Πωπωωω το καημενάκι μου μωρε, υποφέρει το ψυχούλι :( ......υπομονή!!

καλά είναι μωρε κ εμείς βγάζουμε το 3ο δοντακι μας...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι απλή συχνοουρια. Τον νιώθω τον φούσκα μου χαμηλά όταν γίνεται αυτό. Σαν να εχω ένα μπαλονι να κάθετε χαμηλά στην κοιλιά μου. Το χειρότερο ειναι ότι βολεύεται εκει και εχω πρόβλημα να μην μπορώ να πάω πουθενά χωρίς τουαλέτες. Να δω πως θα πάω για ψώνια. Θα πάρω πάνες να φοράω! Ξέρεις τι είναι να κανεις τη δουλειά σου και μέχρι να μαζέψεις το εσωρουχο να κατουριεσε πάλι; Τρεις φορες συνεχόμενες. Και μόλις βγηκα από την τουαλετα μέχρι να πάω στο δωμάτιο πήγα παλι τουαλέτα.

καλησπερα!τι κανει ο μπομπιρας παιδευει την μαμα!μαλλον ειναι μεγαλος Ελλη μου και για αυτο σε πιεζει εντονα!


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!!!!!!!!καλα εισαστε?????

εγω και και η μπεμπουλα καλα ειμαστε!!!ξυπνησαμε φαγαμε 2 τοστακια,πηραμε τα χαπια μας....και τωρα καθησαμε στη βεραντα!!!!

ηρθε και η γυναικα και μου καθαριζει της μπαλκονοπορτες και τα παραθυρα....4 μπαλκονοπορτες...4 παραθυρα....!τι ωρα θα τελειωσει...ουτε που ξερω....!!!!παω να διαβασω νεακια σας!!!!!!!!!!!

καλησπερα φτου σου που καταφερνεις να τρως 2 τοστ!εμενα η κοπελα ερχεται καθε μερα λογο κατστασης οποτε σημερα εχει μπανια και αυριο μπαλκονια!


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τσααααα!!! γεια σας γαλιαντρες μου!! καλε αυτες οι δουλειες του σπιτιου δεν τελειωνουν ΠΟΤΕ! ουφ!! παω να ταισω το μωρο κλπ κλπ και τα λεμε μετα!!!!!!!!

πανω που χαρηκα οτι μπηκε καποια!!!!

καλησπερα τι κανει το νινι σου?


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites

μολις εβαλα και εγω το δικο μου για υπνο παω να ξαπλωσω!!!θα τα πουμε απογευματακι!

οκ καλή ξεκούραση!!!!τα λέμε μετά!!!!εγώ πριν λίγο τον ταισα το μεσημεριανό κ ελπίζω σε λίγο να κοιμηθεί.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...