Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 22 λεπτά , a miracle please είπε:

      Καλησπέρα σας,

      ελπίζω να είστε όλες καλά! 

      Αχ πως αρχίζω το μήνυμά μου...σαν γράμμα. Αλλά ελπίζω πραγματικά να είστε καλά όλες σας.

      Ελπίζω να μπορέσετε να με βοηθήσετε, διότι σκέφτηκα αρκετά να κάνω λογαριασμό και να σας ρωτήσω εδώ στο θέμα για πληροφορίες...

      Το ιστορικό μου έχει ως εξής..

      Είμαι 43 (και μισό) και έχω αποβολές/παλίνδρομες τα τελευταία χρόνια. Έχω κάνει και εξωσωματική, αλλά...... οι γιατροί που έχω ρωτήσει γενικά, εαν έχουμε κάποιο πρόβλημα κτλ κτλ μου είπαν απλά πως είναι θέμα ηλικίας που δεν κρατιούνται οι εγκυμοσύνες και πως δύσκολα θα κάνω "δικά μου" παιδιά. Και να σκεφτώ τη δωρεά. Έχουμε δώσει ένα σκασμό λεφτά σε εξετάσεις κτλ και όλα δείχνουν καλά. Τι να πω... ίσως είναι λόγω ηλικίας τελικά. Αν και έχω ακούσει πως και άλλες γυναίκες στην ηλικία μου έχουν μείνει εγκυος και φυσιολογικά μάλιστα και απέκτησαν υγιέστατα μωράκια. Αλλά αυτό μάλλον είναι άλλο θέμα.

      Και εδώ έρχομαι να σας ρωτήσω, ποιους γιατρούς να επισκεφτώ να ρωτήσω για δωρεά; ποιοι είναι ειδικοί σε αυτό το θέμα; γιατί πλέον δεν εμπιστεύομαι εύκολα όποιον να'ναι. 

      Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε; Επίσης τα προμηθεύονται απο τράπεζες ή βρίσκουν γυναίκες να κάνουν ωοληψία μαζί τους;

      Προσπαθώ να βρω λίγο το δρόμο μου, γιατί βασικά μόνο αυτό μου έμεινε να κάνω.

      Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!      

      Δεν υπάρχουν ειδικοί γιατροί.. οι περισσότεροι  ασχολούνται  και με αυτό το κομμάτι.. απλά κάποιος τους κάναμε εμείς ονόματα εδώ μέσα λόγω επιτυχιών.. σωστο και λαθος ταυτόχρονα..ιασω, Ρέα, ιακ ,μητερα και άλλα λογικά είναι τα κέντρα-νοσοκομεία που ασχολούνται..οπότε οι γιατροι συνεργάζονται  με αυτά.. αν μιλάς για Αθήνα.. υπάρχουν αντίστοιχα  και Θεσσαλονίκη..υπάρχουν και από τράπεζα και "φρεσκα", συνήθως την δότρια την μοιράζεσαι με άλλη κοπέλα.. το κόστος κυμαίνεται από 5000-7000, ίσως και λιγότερα από 5000 ανάλογα τι θα ζητήσεις και τι deal θα κάνεις.. γνώμη μου να διαλέξεις γιατρό  που θα ξεσκονησει και τον σύζυγο  αν δεν το εχετε κανει γτ πάντα  ειμαστε 2..μην παμε στο προφανες οτι φταει η γυναίκα..θα δωσεις λεφτά  για πιο σιγουρα..οποτε να εισαι πιο σιγουρη..αυτά για αρχή.. δεν ξέρω τι άλλο θα σε βοηθούσε.. 

      • Μου αρέσει 1

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Ναι σε διαβασα που εγραφεσ οτι πασ για υπνο αλλα εκανα δουλειες και δεν εγραφα. Μονο το μπανιο αφησα που εκει βγαζω ολα τα απωθημενα μου και επισης ξοδευω ενα μπουκαλι viacal αλλα επειδη εκανα την κουζινα με klinex και δεν ηθελα να μπουκωσει απο μυρωδια λογω του μωρου που ευτυχως ειχε παει βολτα οποτε θα το κανω αυριο με την ησυχια μου.

Δεν με ποναει αλλα με ενοχλει το σπαστικο κριθαρακι.....!!!!!!

Μιλας τωρα για δουλειες κι εχω κι εγω κολλημα με το μπανιο τρελο και γενικοτερα τις δουλειες στο σπιτι τις απολαμβανω!!!!

Αφου πιστευω οταν με το καλο γεννησω θα γινει μαχη εδω μεσα!!!!!Γενικη αποψυλωση!!!Τωρα δεν με αφηνουν να τις κανω οπως θελω κι εκνευριζομαι!!!!!!

Να πας να το δεις το κριθαρακι για να ηρεμησεις!!!Εγω δεν εχω βγαλει ποτε αλλα ετσι οπως το βλεπω δεν ξερω αν θα το αντεχα!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ναι σε διαβασα που εγραφεσ οτι πασ για υπνο αλλα εκανα δουλειες και δεν εγραφα. Μονο το μπανιο αφησα που εκει βγαζω ολα τα απωθημενα μου και επισης ξοδευω ενα μπουκαλι viacal αλλα επειδη εκανα την κουζινα με klinex και δεν ηθελα να μπουκωσει απο μυρωδια λογω του μωρου που ευτυχως ειχε παει βολτα οποτε θα το κανω αυριο με την ησυχια μου.

Δεν με ποναει αλλα με ενοχλει το σπαστικο κριθαρακι.....!!!!!!

Εγω στο μπανιο την μπανιερα και τον νιπτηρα τα καθαρίζω ρίχνοντας στη βουρτσα σκονη απορρυπαντικό και παχυρευστη χλωρινη και τριβω κανοντας σαν απολεπιση τις επιφανειες!!! Γυαλίζουν μετά!!!


Link to comment
Share on other sites

Μιλας τωρα για δουλειες κι εχω κι εγω κολλημα με το μπανιο τρελο και γενικοτερα τις δουλειες στο σπιτι τις απολαμβανω!!!!

Αφου πιστευω οταν με το καλο γεννησω θα γινει μαχη εδω μεσα!!!!!Γενικη αποψυλωση!!!Τωρα δεν με αφηνουν να τις κανω οπως θελω κι εκνευριζομαι!!!!!!

Να πας να το δεις το κριθαρακι για να ηρεμησεις!!!Εγω δεν εχω βγαλει ποτε αλλα ετσι οπως το βλεπω δεν ξερω αν θα το αντεχα!!!!!

Ευτυχως βαζω το klinex το σπρευ και ολα λαμπουν αλλα θελει και το viacal για τα αλατα....να παρει....!!!!!!!

Και εγω εκνευριζομαι αν δεν τα κανω εγω και τα κανουν αλλοι (πραγμα σπανιο) αλλα εχει συμβει.

Δεν ξερω αλλα μολις καθαριζω γινομαι πολυ χαρουμενη.....!!!!!!

Ελπιζω μονο απο την πολυ καθαριοτητα να μην γινω χαζοχαρουμενη....!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια παω για νανι!!!

Καληνυχτα!!!!!!!

Καληνυχτα ηλιοβασιλεμα μου, καλη ξεκουραση και αυριο να πανε οοοοοολα καλααααα.....!!!!!! Η σκεψη μας θα ταξιδευει μαζι σου...!!!!!! Και η θετικη μας ενεργεια θα σε βοηθησει να ανταπεξελθεις.....!!!!!!!

Καλη επιτυχιααααααααααααα.....!!!!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευτυχως βαζω το klinex το σπρευ και ολα λαμπουν αλλα θελει και το viacal για τα αλατα....να παρει....!!!!!!!

Και εγω εκνευριζομαι αν δεν τα κανω εγω και τα κανουν αλλοι (πραγμα σπανιο) αλλα εχει συμβει.

Δεν ξερω αλλα μολις καθαριζω γινομαι πολυ χαρουμενη.....!!!!!!

Ελπιζω μονο απο την πολυ καθαριοτητα να μην γινω χαζοχαρουμενη....!!!!!

Κι εγω το ιδιο κοριτσακια μου αλλα τωρα το εχω ξεχασει το αθλημα οπως το ηξερα!!!

Ειναι ομως μεγαλη απολαυση να μοσχοβολαει το σπιτι καθαριοτητα και φρεσκαδα!!!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κι εγω το ιδιο κοριτσακια μου αλλα τωρα το εχω ξεχασει το αθλημα οπως το ηξερα!!!

Ειναι ομως μεγαλη απολαυση να μοσχοβολαει το σπιτι καθαριοτητα και φρεσκαδα!!!!!!!!!!

Τζααα.....να μαι παλι...!!!!!

Ναι μεγααααααλη απολαυση....!!!!! Εγω ησυχαζω πραγματικα με το σπιτι να ειναι καθαρο...!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια παω για νανι!!!

Καληνυχτα!!!!!!!

Καλη σου νυχτα ηλιοβασιλεμα μου,και καλο ξημερωμα!!!

Και μην ανησυχεις ολα θα ειναι τελεια!!!

Θα ειμαστε κι εμεις μαζι σου με την αγαπη μας και την ενεργεια μας!!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τζααα.....να μαι παλι...!!!!!

Ναι μεγααααααλη απολαυση....!!!!! Εγω ησυχαζω πραγματικα με το σπιτι να ειναι καθαρο...!!!!

Κι εγω!!!!!!!!Πραγματικα!!Αφου οταν ειχα ρεπω ξεκινουσα την μια μερα απο το πρωι μεχρι το βραδυ για να ειμαι ησυχη και να απολαυσω την επομενη!!!!!!!

Αντε να ξεκουραστεις ματακια,και να εχεις υπνο ομορφο και ονειρα γλυκα και να δωσεις ενα τρυφερο φιλακι στην πριγκηπισσουλα σου!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιακιααααα καλημερααααααααα....,!!!!!!!

Πως ειστε....???? τι κανουν τα παιδακια σας και τα μωρακια σας....????

εγω δεν ειχα κοραγιο να σηκωθω σημερα, νιωθω κουρασμενη...!!!! Η μαριαννα παλι, power οπως παντα...!!!!!!

Μαυ μου να υποθεσω οτι εισαι μια χαρααααα εεεε.....??????

Ngn μου το ιδιο και για εσενα.....!!!!!!!!

Ελλη μου σημερα πως ειναι το στομαχι σου....????

Πατουσιτσαααα μου διαβασα εχθες τα νεα απο τον καρδιολογο, καθυσηχαστικα...!!!!!

Μαρακιιιιιιο πως τα πας εσυ......?????

Ηλιοβασιλεμα καλη επιτυχια και σημερα θα πας ενα βημα πιο κοντα στο ονειρο...!!!!!

Οι αλλες τσουπριτσες ευχομαι να ειχαν-εχουν εναν ευχαριστο και γλυκο υπνο...!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα θα ειναι ολα, θα τα ρυθμισεις εκ νεου και ολα θα ερθουν.

Καλημέρα κορίτσια γλυκά!! Τί κάνετε τί κάνετε;;!!

Είμαι τόσο χαρούμενη, πάω καλύτερα, δεν έχω καθόλου κόκκινο από την Κυριακή, και από χτες δεν έχω ούτε βλέννες, τίποτα!! Καθαρό λευκό χαρτάκι!

Αχ Θεέ μου, μακάρι!! Κατά τη μία θα πάω και στο γιατρό, θα χαρεί και κείνος με τα νέα μου !! Αργοτερα θα φερω νέα!!

ΚΟΑΛΑΚΙ μου, βγάλτο το παλιοκριθαράκι να τελειώνεις. Η αλήθεια είναι οτι αν έχει σκληρύνει πολύ, θέλει αφαίρεση, διότι τα τοπικά σκευάσματα δε βοηθούν. Δεν ξερω για αντιβίωση από το στόμα αν έπαιρνες, αλλά με την αφαίρεση γλιτώνεις μια και καλή!!

Υπέροχη η τουρτίτσα που περιγράφεις! Θα είναι μες τα όμορφα χρώματα!!! Θα τρελαθεί το κοριτσάκι σου!!

ΗΛΙΟΒΑΣΙΛΕΜΑ, όλα θα πάνε καλά! Οι εξετάσεις σου θα βγούν καλές και θα διώξεις το άγχος σου σιγά σιγά για να καταφέρεις το στόχο σου! Η γλυκιά σου κορούλα θα καταλάβει που θα λείπετε την Πέμπτη! Να μημ αγχώνεσαι για τίποτα! Θα σου στείλουμε πολύ θετική ενέργεια!!

ΠΑΤΟΥΣΙΤΣΑ, όλα οκ με τον καρδιολόγο! Είδες που ήταν φυσιολογική η ταχυκαρδία! Σκέψου να φουσκώσουμε κιάλλο..εμένα το σπιτι μου εχει κ σκάλες, εκεί να δεις, αλλά βγαίνω στο κλιμακοστασιο κ ανεβαίνω με ασανσέρ.

ΕΛΛΗ, εντάξει το στομάχι σου; Πέρασε;

ΜΑΡΑΚΙ, NGN1980, τί κάνετε ομοιόπαθούσες μου; Μαράκι ελπίζω να εξακολουθείς να μην πονάς κορίτσι μου!!

Όοοοοοοολες οι υπόλοιπες καλά είστε;;;

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ μαυ μου τι ευχαριστα νεα ειναι αυτα....!!!!!!! Μπραβο σου κοριτσι μου....!!!!

Το πλασματακι σου ειναι πολυυυυυ δυνατο εκει μεσα.....,!!!!!!!!

Εγω δεν μπορω να καταλαβω γιατι ο γιατρος εξαρχης δεν μου εδωσε αντιβιωση απο το στομα και επιπλεον γιατι ενω γραφει οτι ειναι οφθαλμιατρος χειρουργος δεν μπορει να κανει τα αυτονοητα....??????? και επισησ γιατι απο τη μια λεει οτι εχει δημιουργησει κυστουλα και απο την αλλη επιμενει στισ μαλαξεισ.....????πραγματικα αναρωτιεμαι, αλλα θα παω να το αφαιρεσω τελικα οπως προανεφερα...!!!!!!

Ναι με την τουρτα ξετρελεθηκα, ειναι γεματη απο χρωματα, ξενοιασια και χαμογελο.....!!!!!!! Μακαρι να ηταν ολος ο κοσμος μια "παιδικη χαρα"....!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...