Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 22 λεπτά , a miracle please είπε:

      Καλησπέρα σας,

      ελπίζω να είστε όλες καλά! 

      Αχ πως αρχίζω το μήνυμά μου...σαν γράμμα. Αλλά ελπίζω πραγματικά να είστε καλά όλες σας.

      Ελπίζω να μπορέσετε να με βοηθήσετε, διότι σκέφτηκα αρκετά να κάνω λογαριασμό και να σας ρωτήσω εδώ στο θέμα για πληροφορίες...

      Το ιστορικό μου έχει ως εξής..

      Είμαι 43 (και μισό) και έχω αποβολές/παλίνδρομες τα τελευταία χρόνια. Έχω κάνει και εξωσωματική, αλλά...... οι γιατροί που έχω ρωτήσει γενικά, εαν έχουμε κάποιο πρόβλημα κτλ κτλ μου είπαν απλά πως είναι θέμα ηλικίας που δεν κρατιούνται οι εγκυμοσύνες και πως δύσκολα θα κάνω "δικά μου" παιδιά. Και να σκεφτώ τη δωρεά. Έχουμε δώσει ένα σκασμό λεφτά σε εξετάσεις κτλ και όλα δείχνουν καλά. Τι να πω... ίσως είναι λόγω ηλικίας τελικά. Αν και έχω ακούσει πως και άλλες γυναίκες στην ηλικία μου έχουν μείνει εγκυος και φυσιολογικά μάλιστα και απέκτησαν υγιέστατα μωράκια. Αλλά αυτό μάλλον είναι άλλο θέμα.

      Και εδώ έρχομαι να σας ρωτήσω, ποιους γιατρούς να επισκεφτώ να ρωτήσω για δωρεά; ποιοι είναι ειδικοί σε αυτό το θέμα; γιατί πλέον δεν εμπιστεύομαι εύκολα όποιον να'ναι. 

      Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε; Επίσης τα προμηθεύονται απο τράπεζες ή βρίσκουν γυναίκες να κάνουν ωοληψία μαζί τους;

      Προσπαθώ να βρω λίγο το δρόμο μου, γιατί βασικά μόνο αυτό μου έμεινε να κάνω.

      Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!      

      Δεν υπάρχουν ειδικοί γιατροί.. οι περισσότεροι  ασχολούνται  και με αυτό το κομμάτι.. απλά κάποιος τους κάναμε εμείς ονόματα εδώ μέσα λόγω επιτυχιών.. σωστο και λαθος ταυτόχρονα..ιασω, Ρέα, ιακ ,μητερα και άλλα λογικά είναι τα κέντρα-νοσοκομεία που ασχολούνται..οπότε οι γιατροι συνεργάζονται  με αυτά.. αν μιλάς για Αθήνα.. υπάρχουν αντίστοιχα  και Θεσσαλονίκη..υπάρχουν και από τράπεζα και "φρεσκα", συνήθως την δότρια την μοιράζεσαι με άλλη κοπέλα.. το κόστος κυμαίνεται από 5000-7000, ίσως και λιγότερα από 5000 ανάλογα τι θα ζητήσεις και τι deal θα κάνεις.. γνώμη μου να διαλέξεις γιατρό  που θα ξεσκονησει και τον σύζυγο  αν δεν το εχετε κανει γτ πάντα  ειμαστε 2..μην παμε στο προφανες οτι φταει η γυναίκα..θα δωσεις λεφτά  για πιο σιγουρα..οποτε να εισαι πιο σιγουρη..αυτά για αρχή.. δεν ξέρω τι άλλο θα σε βοηθούσε.. 

      • Μου αρέσει 1

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Κοριτσακια μου βγαινω! Συμπεθερα μου φιλια στη φουρτουνιτσα μας!!!

Ηλιοβασιλεμα μου θα τα πουμε αυριο, προσπαθησε να μην αγχωνεσαι, θα ερθει το μωρακι σας σιγουρα!! Απλα αυτη τη φορα σας κανει ναζακια!!!! Πανω απ'ολα να βγουνε ολα καλα με τις εξετασεις σας και η συλληψη θα ερθει! Αν κανεις ολες τις εξετασεις θα εχεις ενα αγχος λιγοτερο γιατι θα ξερεις οτι θα εισαι υγιης και ετοιμη για το μπεμπε!!

Καληνυχτα και ονειρα γλυκα σε ολες!!!!!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κοριτσακια μου βγαινω! Συμπεθερα μου φιλια στη φουρτουνιτσα μας!!!

Ηλιοβασιλεμα μου θα τα πουμε αυριο, προσπαθησε να μην αγχωνεσαι, θα ερθει το μωρακι σας σιγουρα!! Απλα αυτη τη φορα σας κανει ναζακια!!!! Πανω απ'ολα να βγουνε ολα καλα με τις εξετασεις σας και η συλληψη θα ερθει! Αν κανεις ολες τις εξετασεις θα εχεις ενα αγχος λιγοτερο γιατι θα ξερεις οτι θα εισαι υγιης και ετοιμη για το μπεμπε!!

Καληνυχτα και ονειρα γλυκα σε ολες!!!!!!

Από το στόμα σου, δηλαδή από το γραπτό σου και στου Θεού το αυτί!!! Μακάρι να βγουν καθαρες οι εξετασεις και όλα σταδιακά θα ερθουν...ελπίζω!!!


Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου βγαινω! Συμπεθερα μου φιλια στη φουρτουνιτσα μας!!!

Ηλιοβασιλεμα μου θα τα πουμε αυριο, προσπαθησε να μην αγχωνεσαι, θα ερθει το μωρακι σας σιγουρα!! Απλα αυτη τη φορα σας κανει ναζακια!!!! Πανω απ'ολα να βγουνε ολα καλα με τις εξετασεις σας και η συλληψη θα ερθει! Αν κανεις ολες τις εξετασεις θα εχεις ενα αγχος λιγοτερο γιατι θα ξερεις οτι θα εισαι υγιης και ετοιμη για το μπεμπε!!

Καληνυχτα και ονειρα γλυκα σε ολες!!!!!!

Καληνυχτα συμπεθερα μου, καλη ξεκουραση.

Φιλια στο μπομπιρα σου....!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Από το στόμα σου, δηλαδή από το γραπτό σου και στου Θεού το αυτί!!! Μακάρι να βγουν καθαρες οι εξετασεις και όλα σταδιακά θα ερθουν...ελπίζω!!!

Μια χαρα θα ειναι ολα, θα τα ρυθμισεις εκ νεου και ολα θα ερθουν.


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Για πες, τί σου άρεσε;;; σε τί θέμα παίζεις;;;

Αχ ηλιοβασιλεμα μου ειχε πολλες τουρτες με ηρωες και παραστασεις ξερεις...,!!!!

Με πριγκιπισσες, νεραιδεα κλπ αλλα εγω κολλησα με μια τουρτα που εχει επανω μοα παιδικη χαρα με ζαχαρωτα, ειναι γκαζον με ζαχαροπαστα και κουνιες, τραμπαλες, τσουληθρες επισης με ζαχαροπαστα, δεν ξερω αλλα επαθα πλακα.

Μου αρεσε πολυ και επειδη ειναι μωρακι θα ηθελα να κανω αυτην, ενω οταν λογο μεγαλωσει θα παω σε πιο κοριτσιστικες....!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Αχ ηλιοβασιλεμα μου ειχε πολλες τουρτες με ηρωες και παραστασεις ξερεις...,!!!!

Με πριγκιπισσες, νεραιδεα κλπ αλλα εγω κολλησα με μια τουρτα που εχει επανω μοα παιδικη χαρα με ζαχαρωτα, ειναι γκαζον με ζαχαροπαστα και κουνιες, τραμπαλες, τσουληθρες επισης με ζαχαροπαστα, δεν ξερω αλλα επαθα πλακα.

Μου αρεσε πολυ και επειδη ειναι μωρακι θα ηθελα να κανω αυτην, ενω οταν λογο μεγαλωσει θα παω σε πιο κοριτσιστικες....!!!!!!

Ωραία ιδέα το θεμα λουνα παρκ και παιδική χαρά!!! Μπορείς να παίξεις με ενα σωρό ιδεες τωρα ακόμη και για δωρακια στα παιδακια!!! Να κατεβασεις και ζουζουνια από το youtube για να εχετε και μουσική στο παρτυ σας!!!


Link to comment
Share on other sites

Αχ ηλιοβασιλεμα μου ειχε πολλες τουρτες με ηρωες και παραστασεις ξερεις...,!!!!

Με πριγκιπισσες, νεραιδεα κλπ αλλα εγω κολλησα με μια τουρτα που εχει επανω μοα παιδικη χαρα με ζαχαρωτα, ειναι γκαζον με ζαχαροπαστα και κουνιες, τραμπαλες, τσουληθρες επισης με ζαχαροπαστα, δεν ξερω αλλα επαθα πλακα.

Μου αρεσε πολυ και επειδη ειναι μωρακι θα ηθελα να κανω αυτην, ενω οταν λογο μεγαλωσει θα παω σε πιο κοριτσιστικες....!!!!!!

Αααααααααααααααα!!!!!!!!!Τι ωραια τουρτιτσα που θα ειναι κοαλακι μου???Θα τρελαθει το Μαριαννακι μας!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ωραία ιδέα το θεμα λουνα παρκ και παιδική χαρά!!! Μπορείς να παίξεις με ενα σωρό ιδεες τωρα ακόμη και για δωρακια στα παιδακια!!! Να κατεβασεις και ζουζουνια από το youtube για να εχετε και μουσική στο παρτυ σας!!!

Αχαααα...!!!!!!!! Ναι κατι τετοιο θα κανω για το παιδακι μου....!!!!!!

Οσο για δωρακια εχει τοοοοσα πολλα που δεν ξερω τι να κανω....!!!!

Ειναι ολα τοοοοσο ομορφα που θα δυσκολευτω να διαλεξω...!!!!!

Εσενα ποτε εχει γεννεθλια η αγγελικουλα.....??????


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Αααααααααααααααα!!!!!!!!!Τι ωραια τουρτιτσα που θα ειναι κοαλακι μου???Θα τρελαθει το Μαριαννακι μας!!!

Καλεεεεεεεεεεεεε συμπεθερα ηρθες.....?????? εφυγε η μια και η ηρθε η αλλη...!!!

Σε εχασα σημεραααααα....!!!!!!!!!!

Εισαι καλααααααα....????????


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Αχαααα...!!!!!!!! Ναι κατι τετοιο θα κανω για το παιδακι μου....!!!!!!

Οσο για δωρακια εχει τοοοοσα πολλα που δεν ξερω τι να κανω....!!!!

Ειναι ολα τοοοοσο ομορφα που θα δυσκολευτω να διαλεξω...!!!!!

Εσενα ποτε εχει γεννεθλια η αγγελικουλα.....??????

Το ψαράκι μου έχει γενέθλια 15 Μαρτίου!:D:D


Link to comment
Share on other sites

Καλεεεεεεεεεεεεε συμπεθερα ηρθες.....?????? εφυγε η μια και η ηρθε η αλλη...!!!

Σε εχασα σημεραααααα....!!!!!!!!!!

Εισαι καλααααααα....????????

Καλαααααααααααααα!!!

Σηκωθηκα το πρωι και πηγα στοχωριο στην πεθερα μου για φαγητο,μετα ηρθα και ξεραθηκα γιατι νυσταζα και ταλαιπωρηθηκα απο τον δρομο και μετα πηγα για περπατημα,παρακολουθησα λιγο προβα απο την ομαδα μας και......................τσουυυυυυυυυυυυυυυπ ηρθε η χοντρελα!!!!!!!!

χαχαχαχαχααααααααα!!!!!!!!

Μπηκα ενδιαμεσα αλλα δεν σε ειδα,δεν ηξερα για τον καιρο!!!!!!

Υποφερεις με το παλιοκριθαρακι?


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλαααααααααααααα!!!

Σηκωθηκα το πρωι και πηγα στοχωριο στην πεθερα μου για φαγητο,μετα ηρθα και ξεραθηκα γιατι νυσταζα και ταλαιπωρηθηκα απο τον δρομο και μετα πηγα για περπατημα,παρακολουθησα λιγο προβα απο την ομαδα μας και......................τσουυυυυυυυυυυυυυυπ ηρθε η χοντρελα!!!!!!!!

χαχαχαχαχααααααααα!!!!!!!!

Μπηκα ενδιαμεσα αλλα δεν σε ειδα,δεν ηξερα για τον καιρο!!!!!!

Υποφερεις με το παλιοκριθαρακι?

Ναι σε διαβασα που εγραφεσ οτι πασ για υπνο αλλα εκανα δουλειες και δεν εγραφα. Μονο το μπανιο αφησα που εκει βγαζω ολα τα απωθημενα μου και επισης ξοδευω ενα μπουκαλι viacal αλλα επειδη εκανα την κουζινα με klinex και δεν ηθελα να μπουκωσει απο μυρωδια λογω του μωρου που ευτυχως ειχε παει βολτα οποτε θα το κανω αυριο με την ησυχια μου.

Δεν με ποναει αλλα με ενοχλει το σπαστικο κριθαρακι.....!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...