Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 22 λεπτά , a miracle please είπε:

      Καλησπέρα σας,

      ελπίζω να είστε όλες καλά! 

      Αχ πως αρχίζω το μήνυμά μου...σαν γράμμα. Αλλά ελπίζω πραγματικά να είστε καλά όλες σας.

      Ελπίζω να μπορέσετε να με βοηθήσετε, διότι σκέφτηκα αρκετά να κάνω λογαριασμό και να σας ρωτήσω εδώ στο θέμα για πληροφορίες...

      Το ιστορικό μου έχει ως εξής..

      Είμαι 43 (και μισό) και έχω αποβολές/παλίνδρομες τα τελευταία χρόνια. Έχω κάνει και εξωσωματική, αλλά...... οι γιατροί που έχω ρωτήσει γενικά, εαν έχουμε κάποιο πρόβλημα κτλ κτλ μου είπαν απλά πως είναι θέμα ηλικίας που δεν κρατιούνται οι εγκυμοσύνες και πως δύσκολα θα κάνω "δικά μου" παιδιά. Και να σκεφτώ τη δωρεά. Έχουμε δώσει ένα σκασμό λεφτά σε εξετάσεις κτλ και όλα δείχνουν καλά. Τι να πω... ίσως είναι λόγω ηλικίας τελικά. Αν και έχω ακούσει πως και άλλες γυναίκες στην ηλικία μου έχουν μείνει εγκυος και φυσιολογικά μάλιστα και απέκτησαν υγιέστατα μωράκια. Αλλά αυτό μάλλον είναι άλλο θέμα.

      Και εδώ έρχομαι να σας ρωτήσω, ποιους γιατρούς να επισκεφτώ να ρωτήσω για δωρεά; ποιοι είναι ειδικοί σε αυτό το θέμα; γιατί πλέον δεν εμπιστεύομαι εύκολα όποιον να'ναι. 

      Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε; Επίσης τα προμηθεύονται απο τράπεζες ή βρίσκουν γυναίκες να κάνουν ωοληψία μαζί τους;

      Προσπαθώ να βρω λίγο το δρόμο μου, γιατί βασικά μόνο αυτό μου έμεινε να κάνω.

      Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!      

      Δεν υπάρχουν ειδικοί γιατροί.. οι περισσότεροι  ασχολούνται  και με αυτό το κομμάτι.. απλά κάποιος τους κάναμε εμείς ονόματα εδώ μέσα λόγω επιτυχιών.. σωστο και λαθος ταυτόχρονα..ιασω, Ρέα, ιακ ,μητερα και άλλα λογικά είναι τα κέντρα-νοσοκομεία που ασχολούνται..οπότε οι γιατροι συνεργάζονται  με αυτά.. αν μιλάς για Αθήνα.. υπάρχουν αντίστοιχα  και Θεσσαλονίκη..υπάρχουν και από τράπεζα και "φρεσκα", συνήθως την δότρια την μοιράζεσαι με άλλη κοπέλα.. το κόστος κυμαίνεται από 5000-7000, ίσως και λιγότερα από 5000 ανάλογα τι θα ζητήσεις και τι deal θα κάνεις.. γνώμη μου να διαλέξεις γιατρό  που θα ξεσκονησει και τον σύζυγο  αν δεν το εχετε κανει γτ πάντα  ειμαστε 2..μην παμε στο προφανες οτι φταει η γυναίκα..θα δωσεις λεφτά  για πιο σιγουρα..οποτε να εισαι πιο σιγουρη..αυτά για αρχή.. δεν ξέρω τι άλλο θα σε βοηθούσε.. 

      • Μου αρέσει 1

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γεια σας! Εμένα με έβγαλαν βολτουλα σήμερα. Ο αντρουλης μου και ο κουνιαδος μου. Γι'αυτό βρεχει!! Τώρα είμαι έξω και όταν γυρίσω θα ξεραθω στον ύπνο οπότε θα σας πω καλνυχτα και οόνειρα γλυκά απο τωρα! Φιλακια και τα λέμε αύριο!


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας! Εμένα με έβγαλαν βολτουλα σήμερα. Ο αντρουλης μου και ο κουνιαδος μου. Γι'αυτό βρεχει!! Τώρα είμαι έξω και όταν γυρίσω θα ξεραθω στον ύπνο οπότε θα σας πω καλνυχτα και οόνειρα γλυκά απο τωρα! Φιλακια και τα λέμε αύριο!

Καληνυχτα ελλη μου, καλη ξεκουραση. Ελπιζω να ηρεμησε το στομαχι σου.


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοαλάκι πώς είσαι με το μάτι; ηρέμησε καθόλου το κριθαράκι;

Οχι ηλιοβασιλεμα μου και πηρα την αποφαση να παω στο νοσοκομειο της καβαλας να το αφαιρεσω. Εχει πολυ καλους οφθαλμιατρους και θελω να πιστευω πως θα εχουμε αποτελεσμα.


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οχι ηλιοβασιλεμα μου και πηρα την αποφαση να παω στο νοσοκομειο της καβαλας να το αφαιρεσω. Εχει πολυ καλους οφθαλμιατρους και θελω να πιστευω πως θα εχουμε αποτελεσμα.

Λογικά θα είναι επέμβαση ρουτίνας, μην ανησυχείς! Την Μαριάννα θα στην προσεχει η μαμα σου και θα πας μονη σου στο νοσοκομείο;

Εχω και εγω λιγο αγχος...Σήμερα πήρα τα αποτελεσματα των ορμονικών, αύριο πάω για υπέρηχο στον γυναικολόγο να δούμε αν έχω ωαριο σε αυτό το κύκλο και την Πέμπτη εχουμε σαλπιγγογραφία και σπερμοδιάγραμμα στο πανεπιστημιακό νοσοκομειο του Ρίου!!! Ουφ!!!:? Και με όλα αυτά, πρέπει να έχουμε επαφές με τον άντρα μου δίχως στρες...


Link to comment
Share on other sites

Οχι ηλιοβασιλεμα μου και πηρα την αποφαση να παω στο νοσοκομειο της καβαλας να το αφαιρεσω. Εχει πολυ καλους οφθαλμιατρους και θελω να πιστευω πως θα εχουμε αποτελεσμα.

ωχ συμπεθερα,τι να κανεις, βγαλτο να ξεμπερδευεις!! ειναι εκνευριστικο!!

Ηλιοβασιλεμα κοιμηθηκε η Αγγελικουλα?


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

ωχ συμπεθερα,τι να κανεις, βγαλτο να ξεμπερδευεις!! ειναι εκνευριστικο!!

Ηλιοβασιλεμα κοιμηθηκε η Αγγελικουλα?

Κοιμήθηκε πριν κανα μισάωρο η σουρτουκο μου! Θέλει να βλέπει τις επαναληψεις του Μπέζου, της αρέσουν τα παιδάκια και γελάει!!!

Έχει δυο μερες που με αγκαλιάζει και κλαψουρίζει "θα μου λειψεις που θα πας στο γιατρό" κλπ επειδή την προετοιμάζω ότι την Πέμπτη θα ξυπνήσει το πρωί και θα έχουμε φύγει και θα επιστρεψουμε το μεσημεράκι χωρίς να με δει...

Είναι απίθανο να βλεπεις τα παιδιά σου να παιζουν με αλλα παιδάκια...εμενα σημερα παιζανε και ήταν παρέα 5 παιδιών και τα χαζευαμε από μακρυά...που συζητουσαν τα δικα τους και συνεργαζονταν στα παιχνιδια της αμμου...


Link to comment
Share on other sites

Λογικά θα είναι επέμβαση ρουτίνας, μην ανησυχείς! Την Μαριάννα θα στην προσεχει η μαμα σου και θα πας μονη σου στο νοσοκομείο;

Εχω και εγω λιγο αγχος...Σήμερα πήρα τα αποτελεσματα των ορμονικών, αύριο πάω για υπέρηχο στον γυναικολόγο να δούμε αν έχω ωαριο σε αυτό το κύκλο και την Πέμπτη εχουμε σαλπιγγογραφία και σπερμοδιάγραμμα στο πανεπιστημιακό νοσοκομειο του Ρίου!!! Ουφ!!!:? Και με όλα αυτά, πρέπει να έχουμε επαφές με τον άντρα μου δίχως στρες...

Ναι καλε δε φοβαμαι, αναισθητη ειμαι σε αυτα.....!!!!!

Ναι τη μαριαννα θα την κρατησει η μαμα μου, ευτυχως θα παω στα απογευματινο-βραδυνα ραντεβου και θα εχει επιστρεψει η μαμα μου απο τη δουλεια.

Εσυ να ηρεμησεις και θα πανε ολα καλα...!!!!!!

Τιποτα δε θα στραβωσει, μια χαρα θα τα πας....!!!!!!

Για καλο γινονται ολα....!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοιμήθηκε πριν κανα μισάωρο η σουρτουκο μου! Θέλει να βλέπει τις επαναληψεις του Μπέζου, της αρέσουν τα παιδάκια και γελάει!!!

Έχει δυο μερες που με αγκαλιάζει και κλαψουρίζει "θα μου λειψεις που θα πας στο γιατρό" κλπ επειδή την προετοιμάζω ότι την Πέμπτη θα ξυπνήσει το πρωί και θα έχουμε φύγει και θα επιστρεψουμε το μεσημεράκι χωρίς να με δει...

ωχου μωρε η γλυκια μου!!! τι να κανει,πρεπει να μαθαινει οτι καποιες στιγμες πρεπει να αποχωριζεται τη μανουλα της! Εσεις να της λετε την αληθεια οσο ειναι εφικτο δηλαδη να εξηγειτε τον ακριβη λογο που θα λειπετε και εκεινη θα αντιλαμβανεται οτι ειστε ειλικρινεις απεναντι της!!

Τι γιατρο εχεις ηλιοβασιλεμα μου? θα εχεις γραψει παραπανω υποθετω αλλα εχω χασει πολλεεεεεεες σελιδες!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ωχου μωρε η γλυκια μου!!! τι να κανει,πρεπει να μαθαινει οτι καποιες στιγμες πρεπει να αποχωριζεται τη μανουλα της! Εσεις να της λετε την αληθεια οσο ειναι εφικτο δηλαδη να εξηγειτε τον ακριβη λογο που θα λειπετε και εκεινη θα αντιλαμβανεται οτι ειστε ειλικρινεις απεναντι της!!

Τι γιατρο εχεις ηλιοβασιλεμα μου? θα εχεις γραψει παραπανω υποθετω αλλα εχω χασει πολλεεεεεεες σελιδες!

Διαβασε κανα δυο μηνυματα πριν, τωρα τα εγραφα στο Κοαλάκι!!! ;););)

Θα περάσω από κόσκινο... και εγώ και ο άντρας μου!!!


Link to comment
Share on other sites

ωχ συμπεθερα,τι να κανεις, βγαλτο να ξεμπερδευεις!! ειναι εκνευριστικο!!

Ηλιοβασιλεμα κοιμηθηκε η Αγγελικουλα?

Εκνευριστικο δεν θα πει τιποτα συμπεθερα....!!!!!!

Αμααααν το βαρεθηκα πια.....!!!!!!!!

Αντε να το αφαιρεσω να ησυχασω....!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Διαβασε κανα δυο μηνυματα πριν, τωρα τα εγραφα στο Κοαλάκι!!! ;););)

Θα περάσω από κόσκινο... και εγώ και ο άντρας μου!!!

καλη δυναμη ηλιοβασιλεμα μου! η φιλη μου που σας εχω αναφερει οτι θα κανει εξωσωματικη ή σημερα εκανε ή αυριο θα την κανει. Εχει παει Αθηνα στον γιατρο, μιλησαμε στο τηλ αλλα δε θελω να τη ρωταω λεπτομερειες ποτε θα κανει τι, της εχω πει οποτε νιωθει οτι θελει να μιλησει να με παιρνει! Ολη την ημερα παρακαλαω να της πανε ολα καλα, ειμαι βεβαιη οτι θα γινει εξαιρετικη μητερα. Οσο για το κοσκινο που εχετε να περαστε ειναι λιγο ψυχοφθορα διαδικασια τοσο για τον αντρα οσο για τη γυναικα. Η φιλη μου οταν εκανε σαλπιγγογραφια δεν πονεσε ενω της ειχαν πει οτι ποναει αρκετα. Ευχομαι να σας πανε οοοολα αψογα!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...