Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Έτσι ακριβώς...πριν ξεκινήσουμε να παίρνουμε προγεστερόνη πρέπει να είναι χαμηλά...αλλά μετά που ξεκινάμε και "μπουκωνομαστε" φουλ το ιδανικό είναι να είναι ψηλά ώστε να ετοιμάζετε ο οργανισμος για εγκυμοσύνη!!!😁

      Γενικα τα cyclacur δεν έχουν παρενέργειες αν και εμένα με πείραζαν λίγο στο στομάχι...φουσκωματα και πρηξιματα...αλλά γενικά νομίζω πιο πολύ θα σε ζορίσει η προγεστερονη πάρα αυτά...να πάνε όλα καλά σου εύχομαι!!!

       

      Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου! Και για την ευχή και για τις απαντήσεις! Για τη προγεστερονη τα χω διαβάσει εδώ και αγχώνομαι λίγο να πω την αλήθεια.. Εσυ σε τι φάση βρίσκεσαι; συγγνώμη που ρωτάω αλλά έχω διαβάσει πολλά εδώ στο φόρουμ και ξεχναω

       

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

μποτσακι μου,να σου πω...φγουρα στην κοιλιτσα σου εχεις..???

εγω εχω αυτες της μερες...μηπως επειδη φουσκωνπυμε...????

κρεμα για της ραγαδες ξρκινησες να βαζεις???????

εγω οχι ακομη!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

μποτσακι μου,να σου πω...φγουρα στην κοιλιτσα σου εχεις..???

εγω εχω αυτες της μερες...μηπως επειδη φουσκωνπυμε...????

κρεμα για της ραγαδες ξρκινησες να βαζεις???????

εγω οχι ακομη!!!!

Εγω εχω που και που φαγουριτσα και βαζω μερα παρα μερα baby oil.Δεν ηξερα κι εγω τι να βαλω!!Το κοαλακι που τορωτησα μου ειπε οτι ειναι οκ.

Βαζω καισ τοστηθος γιατι εχει γινει τεραστιο!!!

Εσυ τωρα ποσα κιλα εχεις παρει???


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω που και που φαγουριτσα και βαζω μερα παρα μερα baby oil.Δεν ηξερα κι εγω τι να βαλω!!Το κοαλακι που τορωτησα μου ειπε οτι ειναι οκ.

Βαζω καισ τοστηθος γιατι εχει γινει τεραστιο!!!

Εσυ τωρα ποσα κιλα εχεις παρει???

α ναι???κι εχω baby oil!!!!για να ξεκινησω να βαζω σιγα σιγα......!!!!

και το δικο μου,ετσι!εχει μεγαλωσει αρκετα και νιωθω και τσιμπιματακια!

μποτσακι μου εχω παρει 4 κιλα!!!!

70 ημουν.....74 ειμαι τωρα!!!!:confused::confused::confused::confused:


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

α ναι???κι εχω baby oil!!!!για να ξεκινησω να βαζω σιγα σιγα......!!!!

και το δικο μου,ετσι!εχει μεγαλωσει αρκετα και νιωθω και τσιμπιματακια!

μποτσακι μου εχω παρει 4 κιλα!!!!

70 ημουν.....74 ειμαι τωρα!!!!:confused::confused::confused::confused:

Απ'την αρχη μεχρι τωρα 4 κιλα ειναι μια χαρα!!

Εμενα παντως οσοι γνωστοι με ειδαν σημερα με καταλαβαν αμεσως!!!

Δεν χρειαστηκε καν να με ρωτησουν!!!!Κι εγω...ανετη!!!!:cool::cool::cool::cool::cool::cool:

Ε,τι να κανω κι εγω!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Απ'την αρχη μεχρι τωρα 4 κιλα ειναι μια χαρα!!

Εμενα παντως οσοι γνωστοι με ειδαν σημερα με καταλαβαν αμεσως!!!

Δεν χρειαστηκε καν να με ρωτησουν!!!!Κι εγω...ανετη!!!!:cool::cool::cool::cool::cool::cool:

Ε,τι να κανω κι εγω!!!

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχ!!!!μποτσακι μου εγω τους εχω μπερδεψει............με κοιτανε στην κοιλια αλλα απο διακριτηκοτητα δεν λενε!σου λεει αυτη.η παχυνε η ειναι εγκυος!

η φιλη μου που κανουμε αρκετη παρεα με ειχε ρωτησει πριν πολυυυ καιρο αν ειμαι εγκυος επειδη δεν καπνιζα!και της ειπε δεν ειμαι!!!απλα το κοψα....μετα η ριζα στα μαλλια κατεβηκε πολυ...........και με ξαναρωτησε πρινν 1 μηνα περιπου...της λεω δεν ειμαι.......ε,τωρα φοραω κολλητα φορεματακκια εφαρμοστα........και δεν με ρωταει τιποτα τωρα!!!!χαχαχαχχαχααχχχαχα!!!!!!

ε,λεω πρωτα ο Θεος την αλλη πεμπτη αν ειναι οκ τα αποτελεσματα ε....οσοι με ρωτανε η με βλεπουν με μισο ματι...με εμφιβολεια...ε,θα τους το πω!!!!!

μου λεει ο αντρας μου,ε,σιγα μωρε....και τωρα να το λεγαμε το ιδιο θα ητανε....:P:p:p:p:p:p

εσυ ποσα κιλακια πηρες μποτσακι μου???????????


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχ!!!!μποτσακι μου εγω τους εχω μπερδεψει............με κοιτανε στην κοιλια αλλα απο διακριτηκοτητα δεν λενε!σου λεει αυτη.η παχυνε η ειναι εγκυος!

η φιλη μου που κανουμε αρκετη παρεα με ειχε ρωτησει πριν πολυυυ καιρο αν ειμαι εγκυος επειδη δεν καπνιζα!και της ειπε δεν ειμαι!!!απλα το κοψα....μετα η ριζα στα μαλλια κατεβηκε πολυ...........και με ξαναρωτησε πρινν 1 μηνα περιπου...της λεω δεν ειμαι.......ε,τωρα φοραω κολλητα φορεματακκια εφαρμοστα........και δεν με ρωταει τιποτα τωρα!!!!χαχαχαχχαχααχχχαχα!!!!!!

ε,λεω πρωτα ο Θεος την αλλη πεμπτη αν ειναι οκ τα αποτελεσματα ε....οσοι με ρωτανε η με βλεπουν με μισο ματι...με εμφιβολεια...ε,θα τους το πω!!!!!

μου λεει ο αντρας μου,ε,σιγα μωρε....και τωρα να το λεγαμε το ιδιο θα ητανε....:P:p:p:p:p:p

εσυ ποσα κιλακια πηρες μποτσακι μου???????????

Εγωωωωω??????????Καθεσαι?????????7 κιλακια!!!Σχεδον δυο κιλα τον μηνα!!!!Οποτε εγω δεν τους μπερδευω αλλα ειναι κι αυτοι που λες που κοιτανε λοξα την κοιλια ενω θελουν πολυ να την κοιταξουν καταματα και να παρατηρησουν αλλα ντρεπονται μηπως φανουν περιεργοι και καλα!!!:?:-?:?:-?:?:-?

χαχχχαχαχαχαχααααααααααααα!!!!!!!!!;);););););)

Να κανεις αυτο που νιωθεις!!Κι εγω δεν το ειπα απο την αρχη σε ολους γιατι ηθελα να δω πως θα πανε τα πραγματα!!Παντως τωρα ξεκινησα περπατημα γιατι δεν θα την παλεψω να περασω τα 15 κιλα!!Πρεπει να σταθεροποιηθω για 2 μηνες τουλαχιστον!!!

Ας πανε ολα καλα ομως κι οτι κιλα παρω θα τα χασω!!Απλως δεν ειναι πολυ καλο ουτε για μενα ουτε για το παιδι!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

καλα κανεις καιπερπατας μποτσακι μου!!!!!!!κανει καλο!εγω δεν περπαταω....ασε!!!που να παω μοναχη μου?????????η φιλη μο δουλευει πρωι απογευμα.....ας ανοιξει λιγακι ο καιρος και θα πηγαινω με τον συζηγο....

αν ολα ειναι οκ μποτσακι μου την πεμπτη πρωτα ο Θεος,θα το λεω μετα....!

τωρα φοβαμαι δεν το λεω!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

καλα κανεις καιπερπατας μποτσακι μου!!!!!!!κανει καλο!εγω δεν περπαταω....ασε!!!που να παω μοναχη μου?????????η φιλη μο δουλευει πρωι απογευμα.....ας ανοιξει λιγακι ο καιρος και θα πηγαινω με τον συζηγο....

αν ολα ειναι οκ μποτσακι μου την πεμπτη πρωτα ο Θεος,θα το λεω μετα....!

τωρα φοβαμαι δεν το λεω!

Εγω παω και μονη μου γιατι εδω ειναι οι περισσοτεροι γνωστοι!!Η φιλη μου και η ξαδερφη μου εχουν μαγαζια και κατεβαινω σιγα σιγα κατω οταν λειπει ο αντρας μου και χαζευω!!!!:cool::cool::cool::cool:

Ολα θα ειναι πολυ καλα και τιποτα δεν θα μας εμποδισει να κανουμε Χριστουγεννα με τα μωρακια μας φετος!!!:D:D:D:D:D:D

Ειμαστε φοβισμενες,λογικο,αλλα ολα θα πανε καλα!!!!!:P:p:p:p:p

Να το πεις οποτε θελεις και νιωθεις καλα εσυ!!!Κι ας πιστευουν οτι θελουν!!Δεν το καταλαβα!!Εμεις να ειμαστε καλα και τα μωρακια μας!!:D:D

Patousitsa μου ομορφη παω για νανακια!!!Πεφτουν τα ματακια μου και μακαρι να συνεχισουν να πεφτουν μεχρι να κλεισουν!!!!

Σας φιλω,ονειρα γλυκα και καλο σας ξημερωμα!!!Ραντεβου αυριο!!!!

Μααααααααααααααατς!!!!!!!

Μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυτς!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

εγινε μποτσακι μου!!!!!!!!!!!!καλο ξημερωμα να εχουμε!!!!!!!!!!!!!!θα τα πουμε αυριο!!!!!!!!!!!!!!

αυτο θελω να πιστευω και εγω οτι φετος τα χριστουγεννα θα κανουμε με τα μωρακια μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι τελειο δωρο απο το Θεο!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μααααατςςςςςςςςςς μουυουουουουουυοτςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααααααααα.....κοριτσακια μου.....τι κανετε........

Εμεις δεν κοιμηθηκαμε καλα.....ειμαστε γκρινιαρεσ παλι,οι μυξουλες τρεχουν ποταμι.....απο εκει καταλαβαινω οτι ειναι προδρομος δοντιων....μολις σκασουν κοβονται μαχαιρι....

Κοριτσια μεχρι στιγμης εχω ξοδεψει ενα πακοοοοοοοοοο των 12τμχ χαρτομαντηλα......απο εχθες που ξεκινησαν.......οι μυξουλες του μωρου!!!!!!!!!

Φανταστειτε....!!!!!!!

ΠΑΤΟΥΣΙΤΣΑ μου η φαγουρα στη κοιλια οφειλεται στο τραβηγμα του δερματος.....για το αν θα κανεισ ραγαδεσ ειναι καθαρα θεμα δερματοσ και ποσο ελαστικο ειναι...απλα εσυ μπορεισ να το ενυδατωνεις βαζωντας κρεμες η λαδακι για να ΜΗΝ χασει την ελαστικοτητα του με το φουσκωμα-ξεφουσκωμα...

Και μην ξεχνατε.....πολυ νεροοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!

ΜΠΟΤΣΑΚΙ μου ελπιζω να κοιμηθηκες νωρις....!!!!!!!!βελζεβουλησ ε?????χαχαχαχαχααχαχαχαχααχχα

ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ μου καλη η ταινιουλα εχθες?????? τι κανει το αντρακι μας?????

ΘΑΛΕΙΤΣΑ μου το δικο σου αντρακι τι κανει?????? ναι ολη νυχτα στο καροτσι και δεν πιανεται η μαιμου μου.....

Υγ.....εγω εβαζα κρεμα απο τον 3το μηνα και καθε μερα μεχρι τον τοκετο (την πηρα και μαζι μου στο νοσοκομειο) μια φορα το βραδυ και κατι αλλα λαδακια που ειχα δοκιμασει αλλα δεν εμεινα ευχαριστημενη. Εγω ειχα φαγουρα εντονη στη μεση μου οταν εσκυβα...και ειχα παει σε φαρμακειο να επιβεβαιωσω οτι ειναι καθαρα απο ανοιγμα του δερματος....και λεω στη φαρμακοποιο παθαινω αυτο και αυτο ειμαι εγκυος και θελω μια κρεμα για αποφυγη ραγαδων οσο ειναι δυνατον....και μου λεει η ( χαζοβιολα) μην παρεις τζαμπα κρεμα γιατι εχεις προδιαθεση και δεν θα τις γλυτωσεις.....κοριτσια τοτε και απελπιστηκα και θυμωσα και φυσικα στεναχωρεθηκα ΑΛΛΑ την κρεμα την πηρα (οχι που θα την ακουγα την φαρμακοτριφτη) την χρησιμοποιησα και δεν εκανα ουτε μια ραγαδα.....!!!!!!!

Συνολικα στην εγκυμοσυνη πηρα 18 κιλααααααα.......τους πρωτους μηνες οχι 2-2 τα επαιρνα αλλα 4-4.....μετα πατησα φρενο.....!!!!!!!!!!!! Αφου ακουσα κηρυγμα απο το γιατρο μου.....ξεκινησα με 46 κιλα και εφτασα 64.....γεννησα 3 εβδομαδες νωριτερα που σημαινει οτι αν γεννουσα κανονικα θα ειχα ξεπερασει τα 20.....!!!!!!!!!

Και τωρα που σας γραφω ειμαι μειον 1 απο τα 46 που ειχε ξεκινησει η εγκυμοσυνη.......!!!!!!!!!!! Η φουρτουνα πετσι και κοκκαλο με αφησε.....θα με κλαινε οι ρεγκες.....,!!!!!!!!!χαχααχαχχχαχχχαχχχαχαχαχχχαχχχαχχαχχα

Αντε παω να κανω δουλιτσες και μετα φρουτοκρεμα στο μωρο....!!!!!!!!!

Τα λεμε μεταααααα!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σας βρήκα!!!! 😄😄

Κοαλάκι ευχαριστώ για την πρόσκληση, είδα οτι κλειδώθηκε το θέμα στο φόρουμ και δε μπορώ να πω οτι εκπλήχτηκα ιδιαίτερα- πρέπει να είστε η πιό πολυλογούδικη παρέα- και η πιο ευχάριστη βέβαια- που έχω συναντήσει σε φόρουμ! Χαχαχαχα

Θυμάμαι είχαμε δύο βαπτίσεις από τότε που έχω να μπώ.

Κοαλάκι η δική σου τσούπρα και το αγοράκι της Θάλειας, καλά θυμάμαι;

Να σας ζήσουν και να τα καμαρώσετε όπως επιθυμείτε!

Τα δικά μου νέα είναι οτι τη Δευτέρα έκανα αυχενική διαφάνεια και παππΑ και παρόλο που είχα τρελό άγχος, τα αποτελέσματα ευτυχώς ήταν πολύ καλά, μη σας πω και ακόμα καλύτερα απο οτι στην πρώτη εγκυμοσύνη, 3 χρόνια πριν.

(Τελικα αντι να μεγαλώνω, μήπως μικραίνω; Χαχαχα)

Το κακό μου νέο είναι οτι Τεταρτη βράδυ, είδα πάλι αίμα στο σκούπισμα, κόκκινο,

έχω μείνει στο σπίτι, ξεκίνησα πάλι ουτροτζεστάν κ ενέσεις προγεστερόνης, μου σταμάτησε ήδη, αλλά φοβήθηκα πάλι τόσο πολύ... Και να φανταστείτε δεν είχα κουραστεί καθόλου. Τί να πώ!!

Τι να πρωτοδιαβάσω από εσάς; Μάλλον είναι αδύνατο να τα διαβάσω όλα τώρα, ελπίζω να γίνω πιο γρήγορη να σας προλαβαίνω!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σας βρήκα!!!! 😄😄

Κοαλάκι ευχαριστώ για την πρόσκληση, είδα οτι κλειδώθηκε το θέμα στο φόρουμ και δε μπορώ να πω οτι εκπλήχτηκα ιδιαίτερα- πρέπει να είστε η πιό πολυλογούδικη παρέα- και η πιο ευχάριστη βέβαια- που έχω συναντήσει σε φόρουμ! Χαχαχαχα

Θυμάμαι είχαμε δύο βαπτίσεις από τότε που έχω να μπώ.

Κοαλάκι η δική σου τσούπρα και το αγοράκι της Θάλειας, καλά θυμάμαι;

Να σας ζήσουν και να τα καμαρώσετε όπως επιθυμείτε!

Τα δικά μου νέα είναι οτι τη Δευτέρα έκανα αυχενική διαφάνεια και παππΑ και παρόλο που είχα τρελό άγχος, τα αποτελέσματα ευτυχώς ήταν πολύ καλά, μη σας πω και ακόμα καλύτερα απο οτι στην πρώτη εγκυμοσύνη, 3 χρόνια πριν.

(Τελικα αντι να μεγαλώνω, μήπως μικραίνω; Χαχαχα)

Το κακό μου νέο είναι οτι Τεταρτη βράδυ, είδα πάλι αίμα στο σκούπισμα, κόκκινο,

έχω μείνει στο σπίτι, ξεκίνησα πάλι ουτροτζεστάν κ ενέσεις προγεστερόνης, μου σταμάτησε ήδη, αλλά φοβήθηκα πάλι τόσο πολύ... Και να φανταστείτε δεν είχα κουραστεί καθόλου. Τί να πώ!!

Τι να πρωτοδιαβάσω από εσάς; Μάλλον είναι αδύνατο να τα διαβάσω όλα τώρα, ελπίζω να γίνω πιο γρήγορη να σας προλαβαίνω!

Καλως τη τσουπρα............

Μια χαρα τα νεακια σου........απο την αυχενικη....μπραβοοοοοο......

Κατσε ξεκουρασου οσο ειναι αυτο εφικτο και ολα θα στρωσουν......φυσικο ειναι να φοβασαι καλη μου....!!!!!!!!! Ολα θα πανε καλα ομως!!!!!!!!!

Εγω την βαφτισα την κορη μου και σε ευχαριστω πολυ για τις ευχες.....τωρα εχει σειρα ο μπεμπης της θαλειας.......να κανει μπλουμ!!!!!!!!!!!!

Υγ....και εγω λεω......που χαθηκεεεεε η may μας.????????

Αφου ειστε καλα αυτο εχει σημασια.......!!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα!

Χίλια συγνώμη για την χτεσινή αναστάτωση που σας προκάλεσα χωρίς να το κάνω σκόπιμα. Ήμουν σε άδεια όλη μέρα και στο σπίτι δεν είναι πάντα εύκολο να μπαίνω χώρια που έλειπα σχεδόν όλη μέρα.

Ήταν όμως μια χαρούμενη μέρα παρά την βροχούλα. Πήγα το πρωί στις εννιά παρά και δυστυχώς ο γιατρός είχε μια έκτακτη καισαρική και περίμενα μέχρι τις 1000 να τελειώσει. Με πήραν και η γιατρός που την έκανε ήταν πολύ σοβαρή μετρημένη και προσεχτική. Είχε και ID ΠΙΣΤΟΠΟΊΗΣΗΣ από τον Νικολαϊδη. Χτες ήμουν 12+2 (μία μέρα μεγαλύτερη με έβγαλε ο υπέρηχος), είδαμε ρινικό οστό, αυχενική 1,34 πολύ καλή και το ποσοστό σύμφωνα με την ηλικία μου από 1:92 που έβγαινε μειώθηκε στο 1:492. Σήμερα περιμένω το αίμα για να δω αν θα φτιάξει κι άλλο ακόμα το ποσοστό. Ο γιατρός ήταν πολύ χαρούμενος και εκείνος είπε ότι είδε κάτι ανάμεσα στα ποδαράκια του, η υπερηχογραφίστρια όμως ήταν πολύ επιφυλακτική για το φύλο και είπε είναι νωρίς ακόμα. Ο γιατρός πάντως είπε θα το δούμε με σιγουριά σε ένα μήνα στο ιατρείο του.

Μετά πήγαμε για κάτι δουλίτσες με τον αντρούλη μου και για καφέ μετά από πολύ καιρό (εγώ ήπια χυμό γιατί από την υπερένταση έτρεμα) και το βραδάκι πήγαμε σινεμά να το γιορτάσουμε. Τώρα θα περιμένω μετά τις 1200 να με πάρει η μαία του γιατρού να μου πει τα αποτελέσματα. Θα σας ξαναγράψω.

Πατουσάκι καλά αποτελέσματα και σε εσένα. Να δεις μια μυτόγκα να με το συμπάθειο.


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μπραβοοοοοοοοοο γιολιτσα μου.........συγχαρητηριααααααα....

Ανησυχησαμε αλλα χαλαλιιιιιιιι!!!!!!!!

Καλα κανατε και το γιορτασατε.....ετσι πρεπει....αντε περιμενουμε και τα υπολοιπα νεα....που ειμαι σιγουρη οτι θα ειναι πολυ πολυ πολυ καλαααααα....

Ειδες πατουσιτσα 12+2 η γιολιτσα ειδε ρινικο οστο......


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα και από μένα!!!!!!

τι κάνετε κορίτσια???????

εμείς καλά!!!!!!!!!

may μου καλά θυμάσαι τον βαπτιζω 30 ιουνίου.κοριτσάκι μου μπρααααααααααααααβο για τις εξετάσεις σου που είναι όλες καλά!!!!!!!όσο για το αιματακι μπορεί να κουραστηκες κ να μην το κατάλαβες.γενικά να προσεχεις κοριτσάκι μου!!!!!!!!

yola μου είσαι καλά?????που χαθηκες?????

η πατουσιτσα κ το μποτσακι κάνουν νάνι ξέρω!!!!!!!

κοαλακι μου πως είναι σήμερα η μαριαννα σου??????

όσο για τα κιλά εγώ ξεκίνησα με τα 56 αλλά από τους εμετούς που δεν είχα κ πολλούς πηγα στα 54,μετά μέχρι κ τον 5ο μήνα περίπου δεν είχα πάρει.όμως τα πήρα μαζεμένα μετά....δηλ σύνολο 15 κιλά που όμως τα έχασα όλα μετά από 2 μήνες κ τώρα είμαι 54 δηλ λιγότερο από ότι ξεκίνησα.είμαι στα φυσιολογικά τώρα.

τώρα για την κρέμα είναι θέμα δέρματος εγώ έβαζα από τον 3ο μήνα αμυγδαλαιλεο κ κρέμα αλλά εχω κάνει κάτι λίγες που όμως έβαζα μετά κρέμα για την επανόρθωση των ραγαδων κ τώρα είναι καλύτερα.

βρε κοαλακι πρόσεχε μην σε πάρει ο άνεμος......χιχιχιχιχιχιχι


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...