Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Έτσι ακριβώς...πριν ξεκινήσουμε να παίρνουμε προγεστερόνη πρέπει να είναι χαμηλά...αλλά μετά που ξεκινάμε και "μπουκωνομαστε" φουλ το ιδανικό είναι να είναι ψηλά ώστε να ετοιμάζετε ο οργανισμος για εγκυμοσύνη!!!😁

      Γενικα τα cyclacur δεν έχουν παρενέργειες αν και εμένα με πείραζαν λίγο στο στομάχι...φουσκωματα και πρηξιματα...αλλά γενικά νομίζω πιο πολύ θα σε ζορίσει η προγεστερονη πάρα αυτά...να πάνε όλα καλά σου εύχομαι!!!

       

      Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου! Και για την ευχή και για τις απαντήσεις! Για τη προγεστερονη τα χω διαβάσει εδώ και αγχώνομαι λίγο να πω την αλήθεια.. Εσυ σε τι φάση βρίσκεσαι; συγγνώμη που ρωτάω αλλά έχω διαβάσει πολλά εδώ στο φόρουμ και ξεχναω

       

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

γενικά τον αφήνω κ κοιμάται μόνος του στην κούνια!του βάζω κ μια μουσική που έχει ο projector κ κοιμάται.αλλά τώρα καμία φορά το βράδυ βέβαια μόνο (που είναι λίγο πιο ανήσυχος ίσως από τα δόντια )τον βάζω στο καρότσι κ σε 5-10 λεπτά το πολύ έχει κοιμηθεί.

τελευταίο γεύμα του δίνω 8.30 περίπου κ μετά το πρωί στις 8 με 9 παρά.

Βρε κοριτσια να σας ρωτησω!!!Το βραδυ ξυπνανε για φαγακι??Η οχι πια???


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

γενικά τον αφήνω κ κοιμάται μόνος του στην κούνια!του βάζω κ μια μουσική που έχει ο projector κ κοιμάται.αλλά τώρα καμία φορά το βράδυ βέβαια μόνο (που είναι λίγο πιο ανήσυχος ίσως από τα δόντια )τον βάζω στο καρότσι κ σε 5-10 λεπτά το πολύ έχει κοιμηθεί.

τελευταίο γεύμα του δίνω 8.30 περίπου κ μετά το πρωί στις 8 με 9 παρά.

Και εγω την βαζω στην κουνια και πεταει παιχνιδια, πιπιλες, πανες....ολα κατω η νοικοκυρα....δεν την θελει την κουνια....δεν την θελει!!!!!!!!! Εμεις κοιμομαστε στους 4 τροχους!!!!!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Βρε κοριτσια να σας ρωτησω!!!Το βραδυ ξυπνανε για φαγακι??Η οχι πια???

Εμενα μποτσακι μου ξυπνουσε.....αλλα μετα απο καποιο μηνα συνηθως 4το η 5το η και πιο νωρις....σταματουν να ξυπνανε....γιατι πλεον η αναγκη τους σε τροφη καλυπτεται απο το τελευταιο γευμα.....ΑΛΛΑ ορισμενα μωρακια εχουν πισωγυρισματα.....δλδλ καπου εκει στον χρονο ξανα θυμουνται τις παλιες συνηθειες ειτε απο ανασφαλεια ειτε απο πεινα και ξαναξυπνανε.......


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Βρε κοριτσια να σας ρωτησω!!!Το βραδυ ξυπνανε για φαγακι??Η οχι πια???

όχι μποτσακι μου δεν ξυπνάει πλεον!!!!το έχει κόψει από 4,5 μηνών.είμαι από τις τυχερες!!!βέβαια άλλες είναι πιο τυχερες γιατί κάποια μωραϊτίδου το κόβουν κ από 40 ημερών.

και μετά δηλαδή την βάζεις στην κούνια?????εγώ αυτό κάνω.

κορίτσια μου θα κοιμηθώ...αλλά πριν κοιμηθώ να σας ρωτήσω έχετε Facebook?????αν ναι κάντε με φιλη (thalia roidi )θα με βρείτε!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

όχι μποτσακι μου δεν ξυπνάει πλεον!!!!το έχει κόψει από 4,5 μηνών.είμαι από τις τυχερες!!!βέβαια άλλες είναι πιο τυχερες γιατί κάποια μωραϊτίδου το κόβουν κ από 40 ημερών.

και μετά δηλαδή την βάζεις στην κούνια?????εγώ αυτό κάνω.

κορίτσια μου θα κοιμηθώ...αλλά πριν κοιμηθώ να σας ρωτήσω έχετε Facebook?????αν ναι κάντε με φιλη (thalia roidi )θα με βρείτε!!

Οχι δεν την βαζω στη κουνια....γιατι σηκωνεταιη μαιμου και κλαει πιασμενη στα καγκελα......οποτε μενει οοοοοοολη νυχτα στο καροτσι........

Καληνυχτα θαλειτσα......καλη ξεκουραση,!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμενα μποτσακι μου ξυπνουσε.....αλλα μετα απο καποιο μηνα συνηθως 4το η 5το η και πιο νωρις....σταματουν να ξυπνανε....γιατι πλεον η αναγκη τους σε τροφη καλυπτεται απο το τελευταιο γευμα.....ΑΛΛΑ ορισμενα μωρακια εχουν πισωγυρισματα.....δλδλ καπου εκει στον χρονο ξανα θυμουνται τις παλιες συνηθειες ειτε απο ανασφαλεια ειτε απο πεινα και ξαναξυπνανε.......

Ααααα!!!Παιρνω πληροφοριες για να ξερω η δολια μελλουσα μανουλα!!!χιχιχιχιχιιιι!!!!;);););););)


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Και εγω αυτο ηθελα να γραψω....οτι ξυπνουσε μεχρι 5 μηνων και μετα το εκοψε.......

Κοριτσακια και εγω θα παω να ξαπλωσω γιατι το μαριαννακι ειναι ανησυχο.....

(Τι πρωτοτυπο.????)

Θα τα πουμε αυριο.....καληνυχτα και καλη ξεκουραση......φιλακιααααα,!!!!!!!

Εδω ψιχαλιζει παρεπιπτοντως!!!!!!!!!

Μαυρο καλοκαιρι...!!!!! Αμαν πια!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν την βαζω στη κουνια....γιατι σηκωνεταιη μαιμου και κλαει πιασμενη στα καγκελα......οποτε μενει οοοοοοολη νυχτα στο καροτσι........

Καληνυχτα θαλειτσα......καλη ξεκουραση,!!!!!!!!!

πω πω και δεν πιάνεται?!????ψυχούλα μου μωρέ.

τεσπα περιμένω για το Facebook!!!!!!

καληνύχτα σε όλες και όνειρα γλυκά!!!!!!

καλή ξεκούραση κ σε σένα κοαλακι μου!!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν την βαζω στη κουνια....γιατι σηκωνεταιη μαιμου και κλαει πιασμενη στα καγκελα......οποτε μενει οοοοοοολη νυχτα στο καροτσι........

Καληνυχτα θαλειτσα......καλη ξεκουραση,!!!!!!!!!

Καλα μου θυμισες τη μαμα μου που μου λεει οτι ημουνα κι εγω ετσι,δεν ησυχαζα με τιποτα πουθενα!!!Κι ολη νυχτα γκρινια!!Μιση νυχτα με κουναγε ο μπαμπας μιση νυχτα η μαμα!!!Καλα εγω παραημουνα!!!!Ελπιζω να μη μου μοιασει το μωρο και γινει βελζεβουλης!!!!:confused::confused::confused::confused::confused::confused:


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

πω πω και δεν πιάνεται?!????ψυχούλα μου μωρέ.

τεσπα περιμένω για το Facebook!!!!!!

καληνύχτα σε όλες και όνειρα γλυκά!!!!!!

καλή ξεκούραση κ σε σένα κοαλακι μου!!!!!

Καλη σου νυχτα Θαλειτσα,ονειρα γλυκα και καλη ξεκουραση!!!!Να εχετε μια ηρεμη νυχτα!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Και εγω αυτο ηθελα να γραψω....οτι ξυπνουσε μεχρι 5 μηνων και μετα το εκοψε.......

Κοριτσακια και εγω θα παω να ξαπλωσω γιατι το μαριαννακι ειναι ανησυχο.....

(Τι πρωτοτυπο.????)

Θα τα πουμε αυριο.....καληνυχτα και καλη ξεκουραση......φιλακιααααα,!!!!!!!

Εδω ψιχαλιζει παρεπιπτοντως!!!!!!!!!

Μαυρο καλοκαιρι...!!!!! Αμαν πια!!!!!!!!

Καληνυχτα και σε σας νερα'ι'δουλες μου,μαμα και κορη!!!!Ευχομαι να ηρεμησει λιγο το κοριτσακι μας να κοιμηθειτε!!!!:P:p:p:p:p

Αστο μωρε Koalaki μου λιγο να εχει δροσια ακομα γιατι μας βλεπω να λιωνουμε κι εμεις οι εγγυουλες!!!!!!!!!!Θα αναλιγωσει το λιπος!!!;););););)


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

πηγατε για υπνο κουτσουνες μου??????????καλο ξημερωμα να εχετε!!!!!!!!!!

μποτσακι μου εσυ εδω εισαι??????

οι εγκυουλες αγρυποι φρουροι!!!!!!!

αχαχαχαχαχαχαχαχχαχ!!!!!!!!!!!!αντι να εχουμε υπνηλες......εχουμε αυπνιες!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

πηγατε για υπνο κουτσουνες μου??????????καλο ξημερωμα να εχετε!!!!!!!!!!

μποτσακι μου εσυ εδω εισαι??????

οι εγκυουλες αγρυποι φρουροι!!!!!!!

αχαχαχαχαχαχαχαχχαχ!!!!!!!!!!!!αντι να εχουμε υπνηλες......εχουμε αυπνιες!!!!!!!!

Εδωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!Γιου χουυυυυυυυ!!!!!!!!!!

Ελα ντε!!!Αν κι εμενα σημερα δεν με βλεπω και πολυ καλα!!!Ελπιζω να μη με παρει παλι στις 5!!!!!!:confused::confused::confused::confused::confused:


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Χαθηκες patousitsa μου???:(:(:(:(

ελα μποτσακι μου!!!!βγηκα λιγο στη βεραντα να με χτυπησει λιγο καθαρος αερας!!!!!

μετα πηγα στο μπανιο,καμαρωα την κοιλια μου και να μαι!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...