Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια! Σήμερα μπήκα το πρωί αλλά δεν πρόλαβα να σας καλημερίσω.. Πέρασε μια φίλη μου με τα 2 της παιδάκια να μας δει. Και είχα την ιδέα, να πάμε στη πλατεία για καφε και να μην καθήσουμε στην ωραία αυλή με την σκιά της... Μόλις πατήσαμε στην πλατεία, πάνε η δικιά μου με τον φίλο της (γιο της φιλεναδας μου) στο συντριβάνι. Προλαβαίνει να ανέβει το πεζουλάκι πρώτη το καμάρι μου!!!!!!!! ΚΑΙ ΓΛΥΣΤΡΗΣΕ ΣΤΗ ΛΑΣΠΗ, ΣΑΝ ΓΟΥΡΟΥΝΑΚΙ ΕΓΙΝΕ!!!!!!!!!!!!!!

'Μαμά συγνώμη, δεν πρόσεξα...!!!" κλαψούριζε το κοριτσάκι μου...

Ο ιδρώτας να στάει μέχρι να την κρατήσω λίγο και να την ξεπλυνω στο συντριβάνι για να μπορέσω να την πιάσω και να την γυρίσω σπίτι για μπανιο !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Γέμισα και εγώ στα πέδιλα λάσπες....

Και επιστρέψαμε κακήν κακώς στο σπίτι!!!

Και μετά μου λέτε, δεν πιστεύετε στο κακό το μάτι;;;;;;; Δεν της φορούσα της κόρης μου ματάκι....;););)

Λέτε να παίξουμε κανά τζόκερ με τόση λάσπη;;;:D:D:D


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχ!!!αντε να δουμε...νυφη θα ειναι η κολληταρια?????????:P:p:p:p:p

χαχαχαχααααααααα!!!!!!!Αντε να δουμε!!!!!

Οτι και να ειναι να ειναι καλα μονο, κι ολα τα παιδακια του κοσμου!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Το δαχτυλίδι δεν το αγόραζες για σένα αλλά για τη φίλη σου. Θα γίνει κάτι κακό η θα μαθει εκείνη κάτι κακό και θα επηρρεασει και εσένα. Τα κοσμήματα είναι κάτι άσχημο όπως και τα λεφτά. Τα όνειρα συνήθως είναι το αντίθετο. Όταν κλαίς στον ύπνο σου είναι καλό. Κάτι μου έμαθε η γιαγιακα μου πριν πεθάνει. Καλά να'ναι εκεί που βρίσκεται. Και σε μένα πάντα βγαίνουν. Και εγώ βλέπω και συνέχεια όνειρα.

Ξεχασα να σου πω πως αν δεν της το έδωσες δεν θα είναι κάτι άσχημο που θα κρατήσει. Όχι κάτι σοβαρο.


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Σήμερα μπήκα το πρωί αλλά δεν πρόλαβα να σας καλημερίσω.. Πέρασε μια φίλη μου με τα 2 της παιδάκια να μας δει. Και είχα την ιδέα, να πάμε στη πλατεία για καφε και να μην καθήσουμε στην ωραία αυλή με την σκιά της... Μόλις πατήσαμε στην πλατεία, πάνε η δικιά μου με τον φίλο της (γιο της φιλεναδας μου) στο συντριβάνι. Προλαβαίνει να ανέβει το πεζουλάκι πρώτη το καμάρι μου!!!!!!!! ΚΑΙ ΓΛΥΣΤΡΗΣΕ ΣΤΗ ΛΑΣΠΗ, ΣΑΝ ΓΟΥΡΟΥΝΑΚΙ ΕΓΙΝΕ!!!!!!!!!!!!!!

'Μαμά συγνώμη, δεν πρόσεξα...!!!" κλαψούριζε το κοριτσάκι μου...

Ο ιδρώτας να στάει μέχρι να την κρατήσω λίγο και να την ξεπλυνω στο συντριβάνι για να μπορέσω να την πιάσω και να την γυρίσω σπίτι για μπανιο !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Γέμισα και εγώ στα πέδιλα λάσπες....

Και επιστρέψαμε κακήν κακώς στο σπίτι!!!

Και μετά μου λέτε, δεν πιστεύετε στο κακό το μάτι;;;;;;; Δεν της φορούσα της κόρης μου ματάκι....;););)

Λέτε να παίξουμε κανά τζόκερ με τόση λάσπη;;;:D:D:D

χαχαχαχαχαχααααααααααα!!!!!!!!!

Τζοκερ,τζοκερ!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Μποτσάκι μουουουουου γλυκό τι κάνεις?????? Επιτέλους βρεθήκαμε ναι!!!!! χιχιχιχιχι! :tongue::tongue::tongue:

Άντε λοιπόν τι κάθεστε? Είμαι σχεδόν στο κέντρο της Ελλάδας οπότε είμαι η καταλληλότερη για να σας μαζέψω... Λοιπόν φέρτε τους άντρες σας να βοηθήσουν στη μετακόμιση και εμείς να πιούμε τους καφέδες μας επιβλέποντας!!! Μποτσάκι μου θα σου έχω και κλιματιστικό!!!!!!!! :D:D:D:D:D

Βρε κοριτσάρες να ρωτήσω κάτι..Μπαίνω σε διάφορα σάιτ να ενημερωθώ αν μπορώ να λάβω διαφημιστικό υλικό, δείγματα και κουπόνια..Είμαι τώρα στη nuk αλλά βλέπω ότι μέσα λέει ότι δε στέλνει δείγματα παρά μόνο σε μαίες και κέντρα βρεφικής φροντίδας.. Ελλάκι, μήπως έχεις καμιά ιδέα, εσύ που το έψαξες????


xVmOp2.png

e9iXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ωχ....να ανησυχισω τωρα...?

και σε μενα βγαινουν τα ονειρα....αλλα δαχτυλιδι δεν θυμαμαι να εχω ονειρευτει ποτε ξανα....!εχω και γιατρο σημερα......!!!!

γενικα τωρα...οταν βλεπουμε ονειραβγαινουνε μεσα στη μερα???η μεσα στις επομενες μερες..??


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Μποτσάκι μουουουουου γλυκό τι κάνεις?????? Επιτέλους βρεθήκαμε ναι!!!!! χιχιχιχιχι! :tongue::tongue::tongue:

Άντε λοιπόν τι κάθεστε? Είμαι σχεδόν στο κέντρο της Ελλάδας οπότε είμαι η καταλληλότερη για να σας μαζέψω... Λοιπόν φέρτε τους άντρες σας να βοηθήσουν στη μετακόμιση και εμείς να πιούμε τους καφέδες μας επιβλέποντας!!! Μποτσάκι μου θα σου έχω και κλιματιστικό!!!!!!!! :D:D:D:D:D

Βρε κοριτσάρες να ρωτήσω κάτι..Μπαίνω σε διάφορα σάιτ να ενημερωθώ αν μπορώ να λάβω διαφημιστικό υλικό, δείγματα και κουπόνια..Είμαι τώρα στη nuk αλλά βλέπω ότι μέσα λέει ότι δε στέλνει δείγματα παρά μόνο σε μαίες και κέντρα βρεφικής φροντίδας.. Ελλάκι, μήπως έχεις καμιά ιδέα, εσύ που το έψαξες????

Xrydim επιτελους!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Δωσε σημα και φτασαμε!!Που βρισκεσαι εσυ βρε???


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

ωχ....να ανησυχισω τωρα...?

και σε μενα βγαινουν τα ονειρα....αλλα δαχτυλιδι δεν θυμαμαι να εχω ονειρευτει ποτε ξανα....!εχω και γιατρο σημερα......!!!!

γενικα τωρα...οταν βλεπουμε ονειραβγαινουνε μεσα στη μερα???η μεσα στις επομενες μερες..??

Πατουσιτσααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!

Τι ειπαμε καλεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε????????????


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλα ειμαι αγαπουλα μου!!!!!!!!Σημερα αισθανομαι καλυτερα λιγακι προς το απρον!!!!Κι ο γιος μου καλα απ'οσο μπορω να καταλαβω!!!Λεω "ο γιος" μου και καπως μου φαινεται!!!!!!!!!

Εσενα το ζαμπονακι σου?????:D:D:D:D:D:D:D

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ!!!!!!!!ο γιοκας σου!!!!!ο παιδαρος σου!!!!!!!!!καλα ειναι και το ζαμπονακι μου!!!!πονακια εχω στην κοιλιτσα και στη μεση μου αμυδρα,αλλα κατ τα αλλα ειμαστε μια χαρουλα!!!!!!:D:D:D:D:D


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Πατουσίτσα, Ηλιοβασίλεμα δε σας καλημέρισα νομίζω...καλημέρααααα!!!!!

Αχ πόσο ζηλεύω εσάς που θα δείτε σήμερα τα μωράκια σας....εγώ θα περιμένω μέχρι την Παρασκευή, αιώνας μου φαίνεται!!!


xVmOp2.png

e9iXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


XRYDIM απλά υποχρεώσου σε δικούς σου ανθρώπους να σε βοηθήσουν στην μετακόμιση!!! Να μην κουραστείς υπερβολικά!!!!

Εμένα η νύφη μου, έκανε μετακόμιση με μόλις 10-15 ημερών τον μπέμπη της!!!!!!!!!!!!!!!!!Την βοήθησαν οι μανα της και θειες της τα της μετακόμισης και αυτή φρόντιζε το μωρό . Μετά σιγά σιγά τακτοποιήθηκαν...


Link to comment
Share on other sites

ωχ....να ανησυχισω τωρα...?

και σε μενα βγαινουν τα ονειρα....αλλα δαχτυλιδι δεν θυμαμαι να εχω ονειρευτει ποτε ξανα....!εχω και γιατρο σημερα......!!!!

γενικα τωρα...οταν βλεπουμε ονειραβγαινουνε μεσα στη μερα???η μεσα στις επομενες μερες..??

Μην τα πιστευεις λεμε βρε πατουσιτσα μου!!!!!!Τουλαχιστον οσο εισαι εγκυος!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Σήμερα μπήκα το πρωί αλλά δεν πρόλαβα να σας καλημερίσω.. Πέρασε μια φίλη μου με τα 2 της παιδάκια να μας δει. Και είχα την ιδέα, να πάμε στη πλατεία για καφε και να μην καθήσουμε στην ωραία αυλή με την σκιά της... Μόλις πατήσαμε στην πλατεία, πάνε η δικιά μου με τον φίλο της (γιο της φιλεναδας μου) στο συντριβάνι. Προλαβαίνει να ανέβει το πεζουλάκι πρώτη το καμάρι μου!!!!!!!! ΚΑΙ ΓΛΥΣΤΡΗΣΕ ΣΤΗ ΛΑΣΠΗ, ΣΑΝ ΓΟΥΡΟΥΝΑΚΙ ΕΓΙΝΕ!!!!!!!!!!!!!!

'Μαμά συγνώμη, δεν πρόσεξα...!!!" κλαψούριζε το κοριτσάκι μου...

Ο ιδρώτας να στάει μέχρι να την κρατήσω λίγο και να την ξεπλυνω στο συντριβάνι για να μπορέσω να την πιάσω και να την γυρίσω σπίτι για μπανιο !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Γέμισα και εγώ στα πέδιλα λάσπες....

Και επιστρέψαμε κακήν κακώς στο σπίτι!!!

Και μετά μου λέτε, δεν πιστεύετε στο κακό το μάτι;;;;;;; Δεν της φορούσα της κόρης μου ματάκι....;););)

Λέτε να παίξουμε κανά τζόκερ με τόση λάσπη;;;:D:D:D

χβρε δεδεν πρόσεξε! Χαχαχαχα.. Κι εμείς γινόμασταν γουρουνάκια κάποτε. Αλλά δεν νομίζω να έχει να κάνει με το μάτι αυτό.. Η γλιστρα είναι γλιστρα. Πως να το κάνουμε;


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites

Ξεχασα να σου πω πως αν δεν της το έδωσες δεν θα είναι κάτι άσχημο που θα κρατήσει. Όχι κάτι σοβαρο.

δεν της το εδωσα ελλη μου!!!γιατι μετα ξυπνησα!!!

δεν θα ειναι κατι σοβαρο για εκεινη η για μενα???


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...