Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα κοριτσάκια μου!

Πως είστε σήμερα????

Εγώ ξύπνησα να πάω τουαλέτα στις 3 το πρωί και είδα ένα ίχνος ροζ στο χαρτί και επίσης με ψιλοπόναγε και η κοιλιά μου. Ευτυχώς στις 4:30 έχω γιατρό και έτσι θα δούμε τι γίνεται.

Πάω να διαβάσω νέα σας!

Τίποτα δεν είναι. Υπόλειμμα από προχτές. Απλά δεν ξερω κατά πόσο θα γλιτώσεις την ξάπλα..οι γιατροί θέλουν "πεντακάθαρα χαρτιά", για να μας δωσουν το οκ να σηκωθούμε.


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Xrydim μου καλυτερα τωρα με ΠΡΟΣΟΧΗ παρα μετα που θα εχεις να αγαπαστο μωρακι σου.....!!!!!!

Εγω ειχα την ατυχια να κανουμε μεν το σπιτι αλλα να αφησουμε ευτυχωσ μονο τα κουφωματα για μετα την γεννησση, το πιστευεις οτι ακομα και τωρα νιωθω "τυψεις" που δεν προλαβα να χαρω το νεογεννητο μου γιατι εκτως των αλλων ειχα και τα τρεχαματα με το φυσικοθεραπευτη και παιδοκαρδιολογο και θυμαμαι 3-3 τα κατεβαινα τα σκαλια για να προλαβω να φροντισω το μωρο, να το ταισω, να το ετοιμασω, να το παω για θεραπεια και οταν γυρναγα επρεπε παλι να καθαριζω και να τακτοποιω ενα σπιτι που δεν εβλεπες μπροστα σου απο τη σκονη.

Ευτυχως η μαριαννα ηταν κατω στη μαμα μου, ενας πανοικος σου λεω...

Αχ κοριτσάκι μου τι πέρασες κι εσύ...τέλος καλό, όλα καλά όμως αυτό έχει σημασία!

Καλημέρα κοριτσάκια μου!

Πως είστε σήμερα????

Εγώ ξύπνησα να πάω τουαλέτα στις 3 το πρωί και είδα ένα ίχνος ροζ στο χαρτί και επίσης με ψιλοπόναγε και η κοιλιά μου. Ευτυχώς στις 4:30 έχω γιατρό και έτσι θα δούμε τι γίνεται.

Πάω να διαβάσω νέα σας!

ngn μου μην ανησυχείς να δεις που δε θα είναι τπτ..εμπιστεύσου το γιατρό σου και όλα θα πάνε καλά!! Θα περιμένουμε νέα σου!:D

Τελικά δεν την γλίτωσα. Ο ανώμαλος χτύπησε και την δικια μου την πορτα!. Τι να πω. Είναι ντροπή. Κρίμα...

Τι έγινε ρε παιδιά μόνο σε μένα δεν έχει στείλει αυτός??? Να παρεξηγηθώ??!!!!! :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue: (αστειεύομαι βέβαια!! )

Τι ανωμαλία υπάρχει ρε παιδιά στον κόσμο...ντροπή πραγματικά... :evil::evil:


xVmOp2.png

e9iXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μπεμπουλεεεεεεεεεεες μου!!!!!

Τι κανετε καλεεεεεεεεεεεεε????

Εγω απο οτι καταλαβατε ξυπνησα απο τα αγρια χαραματα!!!!χαχαχχαχααααα!!!!

Εχω δουλιτσες και ειπα για να μην μου πεσουν ολες το απογευμα ας τις κανω τωρα γιατι θα ερθουν και κατι φιλοι το βραδακι!!!

Επισης ειπα με εκεινη την xrydim δεν θα συναντηθουμε μια μερα????:tongue::tongue::tongue::tongue:

Και τσουυυυυυυυυυυυυυυυπ ηρθα!!!!!

Μay μου μπραβο απο το μηνυμα σου βλεπω οτι αρχιζεις και ηρεμεις!!

Ειναι μεγαλη υποθεση να ξερεις την αιτια για κατι που συμβαινει γιατι τοτε ξερεις και πως να το αντιμετωπισεις!!!Απ'οτι φαινεται λοιπον θα αντιμετωπιστει με τις ενεσουλες και η εγκυμοσυνη σου απο δω και περα θα ειναι ησυχη και ευχαριστη!!!

Ngn μου κι εσενα δεν θα ειναι τιποτα θα δεις!!!Θα περιμενουμε να μας πεις τα νεα απο τον γιατρο,αλλα μεχρι εκεινη την στιγη ξαπλαααααααα!!!!!!Κι εμεις ολες μαζι κανουμε την δουλεια μας να πανε ολα καλα!!!!;););););)

Xrydim μην ανησυχεις,αμα μαζευτουμε ολες μαζι η μετακομιση θα γινει σε χρονο μηδεν!!!Δωσε σημα και φτασαμεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!

Κοαλακι μου,Θαλειτσα μου,τι κανετε καλεεεεεεε????

Ο Παναγιωτακης,η Μαριαννα??

Ellie μου ολα καλα??


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα κοριτσια!!!!!!!!καλα εισαστε?????????εγω καλα ειμαι!

πονακια εχω...τσιμπιματακια μεχρι και τη μεση μου....θα περασουν........που θα παει......

η μαμα μου πηγε στο μαρκετ να ψωνησει και θα εθει σε λιγο να φαμε κι ολας!!!!

κοριτσια ξερετε απο ονειρα??????

ειδα λεει οτι πηγα να παρω ενα δαχτυλιδι ασημερνιο δωρο σε μια φιλη μου και το φορεσα για δοκιμη....!

τι σημαινει το δαχτυλιδι το ασημενιο??????οοοοεεεεεοοοοοοοοο?????

μπηκα ονειροκριτη ακρη δεν βγαζω...τη μια λεει στεναχωρια την αλλη λεει επιτυχιες!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!!!!!!!!καλα εισαστε?????????εγω καλα ειμαι!

πονακια εχω...τσιμπιματακια μεχρι και τη μεση μου....θα περασουν........που θα παει......

η μαμα μου πηγε στο μαρκετ να ψωνησει και θα εθει σε λιγο να φαμε κι ολας!!!!

κοριτσια ξερετε απο ονειρα??????

ειδα λεει οτι πηγα να παρω ενα δαχτυλιδι ασημερνιο δωρο σε μια φιλη μου και το φορεσα για δοκιμη....!

τι σημαινει το δαχτυλιδι το ασημενιο??????οοοοεεεεεοοοοοοοοο?????

μπηκα ονειροκριτη ακρη δεν βγαζω...τη μια λεει στεναχωρια την αλλη λεει επιτυχιες!!!!

Είναι πως βγαίνει στον καθένα. Εμένα μου βγαίνει σε κακό. Και δυστυχώς μου βγαίνουν τα όνειρα. Και εγώ για περίπου μια εβδομάδα πριν δω το αίμα έβλεπα κάθε μέρα οτι τρώω γλυκό και οτι φοράω κοσμήματα ασημένια και χρυσά. Περίμενα οτι κάτι θα γίνει γιατί πάντα μου βγαίνουν. Μάλιστα το έλεγα και στους δικούς μου!!!


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Είναι πως βγαίνει στον καθένα. Εμένα μου βγαίνει σε κακό. Και δυστυχώς μου βγαίνουν τα όνειρα. Και εγώ για περίπου μια εβδομάδα πριν δω το αίμα έβλεπα κάθε μέρα οτι τρώω γλυκό και οτι φοράω κοσμήματα ασημένια και χρυσά. Περίμενα οτι κάτι θα γίνει γιατί πάντα μου βγαίνουν. Μάλιστα το έλεγα και στους δικούς μου!!!

ngn μου σημερα εχουμε γιατρο και οι 2!!!!!!:D:D:D:D

ολα θα ειναι τελεια!!!!!!εγω θα την παρω τηλ.στις 6 το απογευμα να μου πει τι ωρα να παω!

δεν θυμαμαι αν εχω ονειρευτει αλλη φορα δαχτυλιδι.....για αυτο ρωτησα...!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!!!!!!!!καλα εισαστε?????????εγω καλα ειμαι!

πονακια εχω...τσιμπιματακια μεχρι και τη μεση μου....θα περασουν........που θα παει......

η μαμα μου πηγε στο μαρκετ να ψωνησει και θα εθει σε λιγο να φαμε κι ολας!!!!

κοριτσια ξερετε απο ονειρα??????

ειδα λεει οτι πηγα να παρω ενα δαχτυλιδι ασημερνιο δωρο σε μια φιλη μου και το φορεσα για δοκιμη....!

τι σημαινει το δαχτυλιδι το ασημενιο??????οοοοεεεεεοοοοοοοοο?????

μπηκα ονειροκριτη ακρη δεν βγαζω...τη μια λεει στεναχωρια την αλλη λεει επιτυχιες!!!!

Πατουσιτσααααααααααααααα μου!!!!!!!!!!

Εγω τις προαλλες που ειδα κατι ασχημο ρωτησα μια γιαγια και μου ειπε,οτι στις γκαστρωμενες δεν βγαινουν τα ονειρα γιατι λογω ορμονων βλεπουν συνεχεια!!Κι ετσι δεν το πιστεψα και δεν μου βγηκε ποτε!!!!

Τι να σου πω κι εγω!!!Καλυτερα να μη δινεις σημασια!!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

ngn μου σημερα εχουμε γιατρο και οι 2!!!!!!:D:D:D:D

ολα θα ειναι τελεια!!!!!!εγω θα την παρω τηλ.στις 6 το απογευμα να μου πει τι ωρα να παω!

δεν θυμαμαι αν εχω ονειρευτει αλλη φορα δαχτυλιδι.....για αυτο ρωτησα...!

Αντε τυχερουλες!!!!!!!

Θα δειτε τα μπεμπουλινια σας!!

Πατουσιτσα κοιτα μηπως δεις τι ειναι,την περιμενω πως και πως εκεινη την νυφη!!!!:P:p:p:p:p:p


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πατουσιτσααααααααααααααα μου!!!!!!!!!!

Εγω τις προαλλες που ειδα κατι ασχημο ρωτησα μια γιαγια και μου ειπε,οτι στις γκαστρωμενες δεν βγαινουν τα ονειρα γιατι λογω ορμονων βλεπουν συνεχεια!!Κι ετσι δεν το πιστεψα και δεν μου βγηκε ποτε!!!!

Τι να σου πω κι εγω!!!Καλυτερα να μη δινεις σημασια!!!!!!!!!

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!βρε τη γιαγια!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D

ναι δεν δινω σημασια!!!

καλα εισαι εσυ?????ο γιοκαρος σου καλα ειναι?????????????:D:D:D:D:D:D


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Αντε τυχερουλες!!!!!!!

Θα δειτε τα μπεμπουλινια σας!!

Πατουσιτσα κοιτα μηπως δεις τι ειναι,την περιμενω πως και πως εκεινη την νυφη!!!!:P:p:p:p:p:p

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχ!!!αντε να δουμε...νυφη θα ειναι η κολληταρια?????????:P:p:p:p:p


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Το δαχτυλίδι δεν το αγόραζες για σένα αλλά για τη φίλη σου. Θα γίνει κάτι κακό η θα μαθει εκείνη κάτι κακό και θα επηρρεασει και εσένα. Τα κοσμήματα είναι κάτι άσχημο όπως και τα λεφτά. Τα όνειρα συνήθως είναι το αντίθετο. Όταν κλαίς στον ύπνο σου είναι καλό. Κάτι μου έμαθε η γιαγιακα μου πριν πεθάνει. Καλά να'ναι εκεί που βρίσκεται. Και σε μένα πάντα βγαίνουν. Και εγώ βλέπω και συνέχεια όνειρα.


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!βρε τη γιαγια!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D

ναι δεν δινω σημασια!!!

καλα εισαι εσυ?????ο γιοκαρος σου καλα ειναι?????????????:D:D:D:D:D:D

Καλα ειμαι αγαπουλα μου!!!!!!!!Σημερα αισθανομαι καλυτερα λιγακι προς το απρον!!!!Κι ο γιος μου καλα απ'οσο μπορω να καταλαβω!!!Λεω "ο γιος" μου και καπως μου φαινεται!!!!!!!!!

Εσενα το ζαμπονακι σου?????:D:D:D:D:D:D:D


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...