Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Ε αμάν πια βρε κορίτσια!!! Πάω να γράψω ένα μνμ το δημοσιεύω και βλέπω ένα κατεβατό ολόκληρο από μνμ σας...μονίμως πίσω είμαι!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

Κοαλλάκι μου γλυκό καλημέρα!!! Είμαστε μια χαρά..και το μωράκι μου ζωηρούτσικο ζωηρούτσικο το νιώθω από χθες το βράδυ στον κινηματογράφο!!! :tongue::tongue:

Η λιονταρίνα σου τι κάνει? Ναι κοριτσάκι μου, δουλεύω και θα δουλεύω μέχρι να μπω στον μήνα μου..και μαζί με τη δουλειά έχω και μετακόμιση τώρα το καλοκαίρι..ουφ!!! :shock::shock::shock: Όλα θα γίνουν..δεν αγχώνομαι!

Χαχαχαχα, Xrydim μου και γω το ίδιο παθαίνω πάντα με τα μηνύματα!

Μεχρι να απαντησω σε ένα έχουν γραφτεί άλλα δέκα!!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα may Μου..Καλημέρα Θαλίτσα μου!!

May μου κοριτσάκι μου, οι ενέσεις είναι για να σταματήσει το αίμα? (Συγνώμη αλλά δεν τα ξέρω αυτά) Όπως και να'χει ελπίζω το αιματάκι να εξαφανιστεί τελείως και να μπορέσεις να απολαύσεις ξέγνοιαστη τη συνέχεια της εγκυμοσύνης σου!! "Στα όοοορη στ' άγρια βουνά...παλιοαίμα!!!!" :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Θαλίτσα μου γλυκιά, άντε να είσαι σίγουρη τουλάχιστον τι ακριβώς είναι να δεις πως θα πορευτείς... δύσκολο πράγμα το έντερο βρε παιδί μου, και το στομάχι θέλει προσοχή! τι κάνει ο ζουζουνός σου??? τις κάνατε τις βουτίτσες σας είδα το σκ!!! :D:D

ναι ναι είχαμε πάει για μπάνιο την πέμπτη .ωραία ήταν!!!!τώρα φυσάει από προχθές κ που να πας για μπάνιο.θα έχει κύμα!!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ελλη μου εγω εχω λευκοχρυσα ματακια, μου τα πηραν δωρο.

Xrydim μου και εγω ειχα μετακομιση με τη κοιλια στο στομα (αν σας πω τι εκαμνα απο δουλειες) θα με βρισετε. Μια χαρα πηγαν ολα ομως...και γεννηθηκε το λιονταρακι μου...

Μαυ μου την εδωσα γιαουρτι τωρα και φρουτο το απογευμα, συνηθως κανω το αντιθετο αλλα καμια φορα το "σπαω" κιολας.


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Εμένα με πήρε ο ύπνος σήμερα. 10 και ξύπνησα.

Για το ματάκι που λέτε κοριτσια, αν πάρω θα πάρω ενα ωραίο με γαλάζιο φιογκακι και θα το βάλω στην κούνια. Η στην κουνουπιερα η στην παντα. Αλλα δεν θέλω να παρω χρυσό που μου λέει η πεθερά μου! Δεν μου αρέσει καθόλου.. Και αν θα το του φοράω θα το κρεμαω στην κοιυβερτουα που θα το εχω τυλιγμένο. Δεν θέλω να ακουμπαει πάνω του!

καλημέρα!!!!!καλά μην βιαστεις να πάρεις γιατί εμένα μου πήραν οι γονείς μου σε λευκοχρυσο ,τα πεθερικα σε χρυσό μια θεία μου σε χρυσό κ ο νονός του σε λευκοχρυσο κ ο κουνιαδος μου σε λευκοχρυσο αλλά είναι όλα διαφορετικά κ του κουνιαδου μου είναι το ζώδιο του.κ η αδερφή μου μου πήρε την ταυτότητα για το χέρι.αυτα......


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Θάλεια!!!

Καλά αποτελέσματα και στις δικές σου εξετάσεις και ένα μεγάλο φιλί στον Παναγιωτάκη!!!!

ευχαριστώ κοριτσάκι μου κ εγώ σου εύχομαι όλα καλά να πάνε!!!!!που θα πάνε σίγουρα!!!!:-P:-P:-P:-P:-P:-P


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γιατί δε θέλεις χρυσό καλέ; Τελοσπάντων γούστα είναι αυτά! Σε ματάκια, υπαρχει τεραστια ποικιλία. Νομίζω πάντως οτι είναι το πιο συνηθισμένο δώρο για νεογέννητο, οποτε ίσως δενχρειάζεται να βιαστείς να πάρεις.!

Σιγά μην βιαστώ. Αν μου φέρουν καλώς. Εγώ θα πάρω ένα καλό ματακι για την κούνια.. αι βλέπουμε.


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοαλλάκι έκανες κι εσύ μετακόμιση ε??? Δώσε μου κουράγιο..δώσε μου κουράγιο!!!! :D:D αχ με έχει αγχώσει λίγο το θέμα είναι η αλήθεια γιατί θέλω μέχρι τον 15αύγουστο να έχω τελειώσει και ακόμα δεν έχω αρχίσει..!!

Τεσπα..Έλλη μου καλημέρα και από εμένα....συμφωνώ κι εγώ για το ματάκι όλο και κάποιος θα του πάρει και αν δε σου αρέσει το αλλάζεις μετά..μη βιαστείς και πετάξεις τζάμπα λεφτά.:):)


xVmOp2.png

e9iXp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!!!!!καλά μην βιαστεις να πάρεις γιατί εμένα μου πήραν οι γονείς μου σε λευκοχρυσο ,τα πεθερικα σε χρυσό μια θεία μου σε χρυσό κ ο νονός του σε λευκοχρυσο κ ο κουνιαδος μου σε λευκοχρυσο αλλά είναι όλα διαφορετικά κ του κουνιαδου μου είναι το ζώδιο του.κ η αδερφή μου μου πήρε την ταυτότητα για το χέρι.αυτα......

Με έβαλες σε σκέψεις. Το λευκοχρυσο θα το σκεφτόμουν. Αλλά το χρυσό μου κάνει κάπως. Δεν μου αρεσε Ποτε το χρυσό εξάλλου. Μόνο τις βέρες θα πάρω σε χρυσό γιατί είναι κλασικό. Αυτό μόνο..

Κι είπα δεν θα βιαστώ. Απλώς θα ανακοινωσω ότι δεν θέλω να μου πάρουν χρυσό! ( πλάκα κάνω έτσι! ο καθένας ας πάρει ότι θέλει).


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites

Xrydim μου εκανα μετακομιση ωντας 7 μηνων εγκυοσ, δεν ειχα αλλη επιλογη για διαφορους λογους οποτε επρεπε να τα τελειωσω οοοοολα.

Δεν ηταν απλη μετακομιση, αλλα ανακατασκευη σπιτιου και μετα μετακομιση, εφαγα λουκι αλλα το μωρακι μου δεν επαθε τιποτα.

Μην αγχωνεσαι για ΤΙΠΟΤΑ, επρεπε να με εβλεπες για να καταλαβεις την δυναμη και το πεισμα που κρυβουμε μεσα μας για τα μωρα μας....!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Με έβαλες σε σκέψεις. Το λευκοχρυσο θα το σκεφτόμουν. Αλλά το χρυσό μου κάνει κάπως. Δεν μου αρεσε Ποτε το χρυσό εξάλλου. Μόνο τις βέρες θα πάρω σε χρυσό γιατί είναι κλασικό. Αυτό μόνο..

Κι είπα δεν θα βιαστώ. Απλώς θα ανακοινωσω ότι δεν θέλω να μου πάρουν χρυσό! ( πλάκα κάνω έτσι! ο καθένας ας πάρει ότι θέλει).

Δεν το είδα το μνμ σου Έλλη μου..σου έγραφα ήδη όταν το δημοσίευσες σορρυυυυυυυ!!!!! :D:D


xVmOp2.png

e9iXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κοριτσάκια μου!

Πως είστε σήμερα????

Εγώ ξύπνησα να πάω τουαλέτα στις 3 το πρωί και είδα ένα ίχνος ροζ στο χαρτί και επίσης με ψιλοπόναγε και η κοιλιά μου. Ευτυχώς στις 4:30 έχω γιατρό και έτσι θα δούμε τι γίνεται.

Πάω να διαβάσω νέα σας!


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Xrydim μου εκανα μετακομιση ωντας 7 μηνων εγκυοσ, δεν ειχα αλλη επιλογη για διαφορους λογους οποτε επρεπε να τα τελειωσω οοοοολα.

Δεν ηταν απλη μετακομιση, αλλα ανακατασκευη σπιτιου και μετα μετακομιση, εφαγα λουκι αλλα το μωρακι μου δεν επαθε τιποτα.

Μην αγχωνεσαι για ΤΙΠΟΤΑ, επρεπε να με εβλεπες για να καταλαβεις την δυναμη και το πεισμα που κρυβουμε μεσα μας για τα μωρα μας....!!!!!!

Αχ πραγματικά με κάνεις να νιώσω πολύ καλύτερα..κι εμάς κάπως έτσι είναι η περίπτωση..(ανα)κατασκευή και μετακόμιση χωρίς περιθώρια για αναβολές και χωρίς άλλες επιλογές!!!! ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΛΟΙΠΟΝ!!! Σ' ευχαριστώ γλυκό μου κοαλλάκι!!! :D:D


xVmOp2.png

e9iXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ πραγματικά με κάνεις να νιώσω πολύ καλύτερα..κι εμάς κάπως έτσι είναι η περίπτωση..(ανα)κατασκευή και μετακόμιση χωρίς περιθώρια για αναβολές και χωρίς άλλες επιλογές!!!! ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΛΟΙΠΟΝ!!! Σ' ευχαριστώ γλυκό μου κοαλλάκι!!! :D:D

Xrydim μου καλυτερα τωρα με ΠΡΟΣΟΧΗ παρα μετα που θα εχεις να αγαπαστο μωρακι σου.....!!!!!!

Εγω ειχα την ατυχια να κανουμε μεν το σπιτι αλλα να αφησουμε ευτυχωσ μονο τα κουφωματα για μετα την γεννησση, το πιστευεις οτι ακομα και τωρα νιωθω "τυψεις" που δεν προλαβα να χαρω το νεογεννητο μου γιατι εκτως των αλλων ειχα και τα τρεχαματα με το φυσικοθεραπευτη και παιδοκαρδιολογο και θυμαμαι 3-3 τα κατεβαινα τα σκαλια για να προλαβω να φροντισω το μωρο, να το ταισω, να το ετοιμασω, να το παω για θεραπεια και οταν γυρναγα επρεπε παλι να καθαριζω και να τακτοποιω ενα σπιτι που δεν εβλεπες μπροστα σου απο τη σκονη.

Ευτυχως η μαριαννα ηταν κατω στη μαμα μου, ενας πανοικος σου λεω...


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!

Πως είστε σήμερα????

Εγώ ξύπνησα να πάω τουαλέτα στις 3 το πρωί και είδα ένα ίχνος ροζ στο χαρτί και επίσης με ψιλοπόναγε και η κοιλιά μου. Ευτυχώς στις 4:30 έχω γιατρό και έτσι θα δούμε τι γίνεται.

Πάω να διαβάσω νέα σας!

Τίποτα δεν θα ειναι. Ηρεμία και ξεκουραση και θα πας στο γιατρό σου και θα δεις!


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...