Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Ναι ναι ναι!!!!Μακαρι να συναντηθουμε!!!

Τι ομορφα που θα ειναι!!!!!!!!!!!

Δεν εχει σημασια ποια θα μπορεσει,σημασια εχει να συναντηθει η τρελοπαρεα!!!!

Μακαρι να ερχοσουνα κι εσυ!!!!!

Μαντεψτε τι κανω και χαθηκα!!!

Βρηκα ευκαιρια που λιγο δροσισε και φτιαχνω τις ντουλαπες μου!!!Παει εχω ξεφυγει!!!!

Αντε κοριτσακια μου να ξεκουραστειτε!!!Καλη σας νυχτα καλο ξημερωμα και φιλακια στις κορακλες σας!!

Και ολες οι νερα'ι'δες τα ζουζουνακιασας!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέραααααααα όμορφές μου φιλινάδες!!!!! Τί έγινε σήμερα..καμία δεν είναι εδώ???Μου το σκάσατε όλες δευτεριάτικα??? Με πληγώνετε....!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:

Έχω κ την κόρη μου να μου δίνει κουράγιο κάθε μέρα.. "Μαμά μή σηκώνεσαι, πρεπει να γίνεις τελείως καλά πρώτα"!! ❤❤❤

May μου πόσο συγκινήθηκα με αυτό που διάβασα...... Έτσι κορίτσια μου, εσείς που αντιμετωπίζετε τις δυσκολίες σας στην εγκυμοσύνη σας αυτό να έχετε στο νου σας..Τα παιδάκια σας και τα σποράκια σας, σας προσέχουν και σας θέλουν καλά και δυνατές για χάρη τους..και όλα θα πάνε τέλεια, θα δείτε!

Εχω μια από τα πρωτα της γενέθλια στο σαλόνι και συχνά πυκνά μου λεει η κόρη μου" Αχου το μωρό σας, εγώ είμαι όταν ήμουν 1 χρονών!!!" Το λέει και τρελαίνομαι!!!

Όπως και τη φωτό από την κλινική όταν ήταν λίγων ωρών νεογέννητη, τη βλέπει και λέει" το μωράκι σας , στο νοσοκομείο, φίλα το μωράκι" και μετά φιλιόμαστε!!!!!!!!

Καλά Ηλιοβασίλεμα, λιώνω με την κόρη σου!!!!!! Τι θεατρίνα είναι αυτή παιδί μου!!! Πρέπει να ξεχειλίζει νάζι και τσαχπινιά!! :D:D:D Να τη χαίρεσαι!!!

Αχ κορίτσια μου κι εγώ το έχω σκεφτεί....τι ωραία θα ήταν να μπορούσαμε να βρεθούμε..εγώ πολύ θα ήθελα να σας συναντήσω και από κοντά! :D:D

Να έχετε μια τέλεια εβδομάδα σας εύχομαι!! :D:D


xVmOp2.png

e9iXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια καλημερα και καλη εβδομάδα!

Πρωί πρωί μίλησα με τον καλό μου το γιατρό και θα ξεκινήσω ενέσεις innohep ήδη από σήμερα. Μου μετέθεσε το ραντεβού από την επόμενη Τετάρτη σε αυτήν την Τετάρτη, όπου θέλει πάλι να εξετάσει τον τράχηλο..

Τέτοιες κολπικές εξετάσεις δεν πίστευα οτι θα έκανα τόσες, χαλάλι κ πάλι!

Όσο για την ακινησία, θα πρεπει να κάτσω και αυτήν την εβδομάδα, πρεπει το αίμα να σταματήσει τελείως.

Αυτά, ας αισιοδοξήσω οτι αυτή η εβδομάδα ξεκινάει καλυτερη από την προηγούμενη!

Πολλές καλημερες κορίτσια!!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σε όλες τις φιλεναδες μου!!!!!τι μου κάνετε?????

εμείς καλά είμαστε!!!!είχα πάει να κάνω τα υπερηχογραφηματα κ όλα είναι οκ από εκεί.άρα είναι το έντερο ή κ το στομάχι.θα δείξει...σε 20 μέρες θα παω στον γαστρεντερολογο κ θα δούμε!!!!!

όσο για την συνάντηση ωραία θα ήταν αλλά είμαστε όλες η μια στην ανατολή κ η άλλη στη δύση....χιχιχιχιχιχι:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P

ηλιοβασίλεμα μου τι πλάκα που έχει το κοριτσάκι σου,όσο για την λίστα είναι τελεια κορίτσια!!!!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια καλημερα και καλη εβδομάδα!

Πρωί πρωί μίλησα με τον καλό μου το γιατρό και θα ξεκινήσω ενέσεις innohep ήδη από σήμερα. Μου μετέθεσε το ραντεβού από την επόμενη Τετάρτη σε αυτήν την Τετάρτη, όπου θέλει πάλι να εξετάσει τον τράχηλο..

Τέτοιες κολπικές εξετάσεις δεν πίστευα οτι θα έκανα τόσες, χαλάλι κ πάλι!

Όσο για την ακινησία, θα πρεπει να κάτσω και αυτήν την εβδομάδα, πρεπει το αίμα να σταματήσει τελείως.

Αυτά, ας αισιοδοξήσω οτι αυτή η εβδομάδα ξεκινάει καλυτερη από την προηγούμενη!

Πολλές καλημερες κορίτσια!!

καλώς την περδικα !!!!!!

αχου μωρέ μάη μου τι τραβας κ εσυ.ας είναι όμως για το καλό του μωρού σου!!!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλώς την περδικα !!!!!!

αχου μωρέ μάη μου τι τραβας κ εσυ.ας είναι όμως για το καλό του μωρού σου!!!!!!

Καλημέρα Θάλεια!!!

Καλά αποτελέσματα και στις δικές σου εξετάσεις και ένα μεγάλο φιλί στον Παναγιωτάκη!!!!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααααααα κοριτσακιααααα μου......!!!!!!!

Ειστε καλααααα.....??????

Μαυ μου βεβαια να αισιοδοξεις......ΠΡΕΠΕΙ για το μωρακι σου....!!!!!

Χαρηκα πολυ που εχεις τετοια διαθεση σημερα.....!!!!!!!! Φανηκε στο μηνυμα σου.....!!!!!!

Θαλειτσα μου αφου ολα ειναι καλα με τουσ υπερηχουσ σιγα σιγα θα βρεις και την ακριβη αιτια που σε βασανιζει και ολα θα φταιξουν, μπορει τελικα να μην ειναι και τιποτα...!!!!!

Xrydim μου τι κανεις κουκλακι μου...???? δουλευεις...????

Τα κορτσουδια τι κανουν....???? κοιμουνται η κανουν δουλιτσες.....????

Παω να ταισω το μωρο......!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααααααα κοριτσακιααααα μου......!!!!!!!

Ειστε καλααααα.....??????

Μαυ μου βεβαια να αισιοδοξεις......ΠΡΕΠΕΙ για το μωρακι σου....!!!!!

Χαρηκα πολυ που εχεις τετοια διαθεση σημερα.....!!!!!!!! Φανηκε στο μηνυμα σου.....!!!!!!

Θαλειτσα μου αφου ολα ειναι καλα με τουσ υπερηχουσ σιγα σιγα θα βρεις και την ακριβη αιτια που σε βασανιζει και ολα θα φταιξουν, μπορει τελικα να μην ειναι και τιποτα...!!!!!

Xrydim μου τι κανεις κουκλακι μου...???? δουλευεις...????

Τα κορτσουδια τι κανουν....???? κοιμουνται η κανουν δουλιτσες.....????

Παω να ταισω το μωρο......!!!!!!

μωρέ το έντερο είναι σίγουρα αφού το έχει βρει είδη πολύ ερεθισμενο κ εγώ συνεχίζω κ πονάω.αλλά μου είπε ότι μετά από 20 μέρες θα δω βελτίωση από το χάπι.το χειρότερο είναι ότι σηκώνω το μωρών κ πονάω περισσότερο.υπομονηηηη !!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα may Μου..Καλημέρα Θαλίτσα μου!!

May μου κοριτσάκι μου, οι ενέσεις είναι για να σταματήσει το αίμα? (Συγνώμη αλλά δεν τα ξέρω αυτά) Όπως και να'χει ελπίζω το αιματάκι να εξαφανιστεί τελείως και να μπορέσεις να απολαύσεις ξέγνοιαστη τη συνέχεια της εγκυμοσύνης σου!! "Στα όοοορη στ' άγρια βουνά...παλιοαίμα!!!!" :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Θαλίτσα μου γλυκιά, άντε να είσαι σίγουρη τουλάχιστον τι ακριβώς είναι να δεις πως θα πορευτείς... δύσκολο πράγμα το έντερο βρε παιδί μου, και το στομάχι θέλει προσοχή! τι κάνει ο ζουζουνός σου??? τις κάνατε τις βουτίτσες σας είδα το σκ!!! :D:D


xVmOp2.png

e9iXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερααααααα κοριτσακιααααα μου......!!!!!!!

Ειστε καλααααα.....??????

Μαυ μου βεβαια να αισιοδοξεις......ΠΡΕΠΕΙ για το μωρακι σου....!!!!!

Χαρηκα πολυ που εχεις τετοια διαθεση σημερα.....!!!!!!!! Φανηκε στο μηνυμα σου.....!!!!!!

Θαλειτσα μου αφου ολα ειναι καλα με τουσ υπερηχουσ σιγα σιγα θα βρεις και την ακριβη αιτια που σε βασανιζει και ολα θα φταιξουν, μπορει τελικα να μην ειναι και τιποτα...!!!!!

Xrydim μου τι κανεις κουκλακι μου...???? δουλευεις...????

Τα κορτσουδια τι κανουν....???? κοιμουνται η κανουν δουλιτσες.....????

Παω να ταισω το μωρο......!!!!!!

Ναι είμαι πιό αισιόδοξη,νιώθω οτι βρέθηκε η αιτία στο πρόβλημα και αφού βρήκαμε τη λύση, θα το αντιμετωπίσω!

Καλή όρεξη στη Μαριάννα, φρουτάκι θα φαει τώρα ε;;!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα may Μου..Καλημέρα Θαλίτσα μου!!

May μου κοριτσάκι μου, οι ενέσεις είναι για να σταματήσει το αίμα? (Συγνώμη αλλά δεν τα ξέρω αυτά) Όπως και να'χει ελπίζω το αιματάκι να εξαφανιστεί τελείως και να μπορέσεις να απολαύσεις ξέγνοιαστη τη συνέχεια της εγκυμοσύνης σου!! "Στα όοοορη στ' άγρια βουνά...παλιοαίμα!!!!" :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Θαλίτσα μου γλυκιά, άντε να είσαι σίγουρη τουλάχιστον τι ακριβώς είναι να δεις πως θα πορευτείς... δύσκολο πράγμα το έντερο βρε παιδί μου, και το στομάχι θέλει προσοχή! τι κάνει ο ζουζουνός σου??? τις κάνατε τις βουτίτσες σας είδα το σκ!!! :D:D

Xrydim μου οι ενέσεις είναι αντιπηκτικές, δλδ για να αραιώσουν το αίμα, το οποιο έδειξε οτι είχε την τάση να πήζει, άρα να κάνει θρόμβους που συσπάνε τη μήτρα και αποκολλάν τον πλακούντα.... Και γώ τώρα τα κατάλαβα.....

Αχ ναι!!!! Ευχήσου το παλιοαίμα να εξαφανιστεί στ΄άγρια βουνά όπως είπες!!!

Ευχαριστωωωωωωωώ!!!!!!!!!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Εμένα με πήρε ο ύπνος σήμερα. 10 και ξύπνησα.

Για το ματάκι που λέτε κοριτσια, αν πάρω θα πάρω ενα ωραίο με γαλάζιο φιογκακι και θα το βάλω στην κούνια. Η στην κουνουπιερα η στην παντα. Αλλα δεν θέλω να παρω χρυσό που μου λέει η πεθερά μου! Δεν μου αρέσει καθόλου.. Και αν θα το του φοράω θα το κρεμαω στην κοιυβερτουα που θα το εχω τυλιγμένο. Δεν θέλω να ακουμπαει πάνω του!


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites

Ε αμάν πια βρε κορίτσια!!! Πάω να γράψω ένα μνμ το δημοσιεύω και βλέπω ένα κατεβατό ολόκληρο από μνμ σας...μονίμως πίσω είμαι!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

Κοαλλάκι μου γλυκό καλημέρα!!! Είμαστε μια χαρά..και το μωράκι μου ζωηρούτσικο ζωηρούτσικο το νιώθω από χθες το βράδυ στον κινηματογράφο!!! :tongue::tongue:

Η λιονταρίνα σου τι κάνει? Ναι κοριτσάκι μου, δουλεύω και θα δουλεύω μέχρι να μπω στον μήνα μου..και μαζί με τη δουλειά έχω και μετακόμιση τώρα το καλοκαίρι..ουφ!!! :shock::shock::shock: Όλα θα γίνουν..δεν αγχώνομαι!


xVmOp2.png

e9iXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Εμένα με πήρε ο ύπνος σήμερα. 10 και ξύπνησα.

Για το ματάκι που λέτε κοριτσια, αν πάρω θα πάρω ενα ωραίο με γαλάζιο φιογκακι και θα το βάλω στην κούνια. Η στην κουνουπιερα η στην παντα. Αλλα δεν θέλω να παρω χρυσό που μου λέει η πεθερά μου! Δεν μου αρέσει καθόλου.. Και αν θα το του φοράω θα το κρεμαω στην κοιυβερτουα που θα το εχω τυλιγμένο. Δεν θέλω να ακουμπαει πάνω του!

Γιατί δε θέλεις χρυσό καλέ; Τελοσπάντων γούστα είναι αυτά! Σε ματάκια, υπαρχει τεραστια ποικιλία. Νομίζω πάντως οτι είναι το πιο συνηθισμένο δώρο για νεογέννητο, οποτε ίσως δενχρειάζεται να βιαστείς να πάρεις.!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...