Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Να βγάλετε και φωτογραφίες οικογενειακές από τα πρώτα σας γενέθλια!!!

Μεχρι και το φορεμα της ετοιμασα απο τωρα.

Εχω και καμερα και φωτογραφικη οποτε μια χαρα...θα απαθανατησουμε τις στιγμες....!!!!!

Την κάμερα να την δώσεις σε εμπιστο άτομο!!! Την είχα δώσει στον αδερφό μου και ο χαζός την άφησε πάνω στο σκρίνιο να τραβάει μόνη της και τί τράβηξε; Μόνο τον καθρέπτη του σαλονιού!!!!!!

Ευτυχώς είχαμε και τα βιντεο από τις φωτογραφικές και σωθηκε η κατάσταση!!!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Εγω ειχα στο κρεβατακι κρεμασμενο και στο καροτσακι παναγιτσα φυλαχτο, τωρα τα εβγαλα γιατι πλεον ειναι επικυνδυνα για αυτες τις ηλικιες.

Καληνυχτα ελλη μας, ονειρα γλυκα...!!!!!

Να της το βάζεις πίσω στη πλατούλα στο ρουχαλάκι ή στο βρακάκι (της φορούσα καμιά φορά πάνω από πάνα και βρακάκι, ως κοριτσάκια που ήμαστε :D )


Link to comment
Share on other sites

Την κάμερα να την δώσεις σε εμπιστο άτομο!!! Την είχα δώσει στον αδερφό μου και ο χαζός την άφησε πάνω στο σκρίνιο να τραβάει μόνη της και τί τράβηξε; Μόνο τον καθρέπτη του σαλονιού!!!!!!

Ευτυχώς είχαμε και τα βιντεο από τις φωτογραφικές και σωθηκε η κατάσταση!!!

Χαχααχχαχχααχχαχχαχαχαχχα........με εκανες και γελασα.....!!!!!!!!

Ευτυχως που ειχατε και τα αλλα βιντεο...


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Hρθα κοριτσακια μου!!!

Κουραστηκα η αληθεια ειναι!!!!

Παντα απο φως,ετσι οπως εχουν γινει ταπραγματα τωρα,αν και εχει αρκετο κοσμο στην παραλια,αλλα πλεον προσεχουμε!!!

Αγορομαμυ μου τρομερος οΤαρζανακος σου ε??Αντε με το καλο τα δοντακια του να ερθουν χωρις να τον ταλαιπωρησουν!!!!!!!!

Ηλιοβασιλεμα μου τι γλυκο κοριτσακι εχεις κι εσυ!!Να την χαιρεσαι!!

Καλα δεν συζηταμε για την φουρτουνα την μπουτου μας!!

Τι ομορφα που ειναι να σας ακουω να μιλατε ετσι για τα βλασταρακια σας!!!!!

Τί νομίζεις; ότι μετά την εγκυμοσύνη, επανέρχεσαι;;; Νο νο, τρελαίνεσαι ακόμη περισσότερο με το μωρό σου, το παιδάκι σου, την αγάπη σου!!! Το κοιτάς και δεν το πιστεύεις ότι το μπεμπέ είναι δικό σου και το αγαπάς με όλη σου την ψυχή!!!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι ωραια κοαλακι μου!!Θα περασετε τελεια!!!!!!

Μποτσακι μου ηρθες ε....???? τι καλα να ησασταν και εσεις.....!!!!!! Πολυ θα ηθελα να σας γνωρισω....καποια στιγμη....!!!!!!!

Στη πλατουλα ε...????? μωρε φοβαμαι λιγουλακι...!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Την κάμερα να την δώσεις σε εμπιστο άτομο!!! Την είχα δώσει στον αδερφό μου και ο χαζός την άφησε πάνω στο σκρίνιο να τραβάει μόνη της και τί τράβηξε; Μόνο τον καθρέπτη του σαλονιού!!!!!!

Ευτυχώς είχαμε και τα βιντεο από τις φωτογραφικές και σωθηκε η κατάσταση!!!

χαχαχαχαχαχαχαααααααα!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Μποτσακι μου ηρθες ε....???? τι καλα να ησασταν και εσεις.....!!!!!! Πολυ θα ηθελα να σας γνωρισω....καποια στιγμη....!!!!!!!

Στη πλατουλα ε...????? μωρε φοβαμαι λιγουλακι...!!!!

Μακααααααααααααρι!!!!!!!!Στο επομενο ταξιδι μου στην Θεσσαλονικη θα ερθω να σε βρω!!!Λατρευω Θεσσαλονικη!!

Θα ειναι ομως σαν να ειμαστε εκει!!Το μονο σιγουρο ειναι αυτο!!!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Μποτσακι μου ηρθες ε....???? τι καλα να ησασταν και εσεις.....!!!!!! Πολυ θα ηθελα να σας γνωρισω....καποια στιγμη....!!!!!!!

Στη πλατουλα ε...????? μωρε φοβαμαι λιγουλακι...!!!!

Να περάσεις το ματάκι μεσα σε παραμάνα ασφαλείας!!! Ξέχασα να το πω αυτό, επειδή εμένα μου ανοιγε το ματάκι και φοβομουν το ατύχημα αλλά και να μην το χάσω, πήρα σε μαγαζί ραπτικών τις παραμάνες τις μεγάλες με ροζ ή γαλάζια άκρη και το έβαζα από την μέσα μεριά του ρούχου της μπέμπας και ακόμη και τώρα όταν της το βάζω, έτσι εσωτερικά της το φοράω. Κυκολοφορούν στα μαγαζιά ραπτικής πάμθηνες παραμάνες ασφαλείας που κλείνουν σταθερά!


Link to comment
Share on other sites

Τί νομίζεις; ότι μετά την εγκυμοσύνη, επανέρχεσαι;;; Νο νο, τρελαίνεσαι ακόμη περισσότερο με το μωρό σου, το παιδάκι σου, την αγάπη σου!!! Το κοιτάς και δεν το πιστεύεις ότι το μπεμπέ είναι δικό σου και το αγαπάς με όλη σου την ψυχή!!!

Πιστευω οτι μολις το γεννησω θα συμβει αυτο που ειπες θα ειναι πλεον κομματι μου ζωντανο και θα το βλεπω και θα το αγγιζω,θα το ζω,δεν θα το νιωθω μονο!!!!!Θα ειναι η ψυχη της ψυχης μου!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μακααααααααααααρι!!!!!!!!Στο επομενο ταξιδι μου στην Θεσσαλονικη θα ερθω να σε βρω!!!Λατρευω Θεσσαλονικη!!

Θα ειναι ομως σαν να ειμαστε εκει!!Το μονο σιγουρο ειναι αυτο!!!!!!!!!!

Αν δεν με σκασετε μεχρι τοτε και δεν ερθω να σας βρω οταν γεννησετε θα ειναι πολυ ευκολο, μενει ο ανδρας μου θεσσαλονικη και επισης και εγω λατρευω την σαλονικα....!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Έτσι όπως είμαστε διασκορπισμένες σε όλη την Ελλάδα, πρέπει να κλείσουμε τουριστικό λεωφορείο να μας συγκεντρώσει σε ένα κοινό μέρος για να γνωριστούμε!!!!!!! Χαμός θα γινόταν!!!!!!!!!!!!


Link to comment
Share on other sites

Έτσι όπως είμαστε διασκορπισμένες σε όλη την Ελλάδα, πρέπει να κλείσουμε τουριστικό λεωφορείο να μας συγκεντρώσει σε ένα κοινό μέρος για να γνωριστούμε!!!!!!! Χαμός θα γινόταν!!!!!!!!!!!!

Γιατι να μην παρω το λεωφορειο που ειμαι απο εδω πανω και να ερθω προς τα κατω να σας βρωωω....??????? ωραια θα ηταν...!!!!!! Θα ηταν βασικα κατι που θα ΑΞΙΖΕ ΤΟΝ ΚΟΠΟ....!!!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου για την ωρα παω να παρω εναν υπνακο γιατι νυσταξα....!!!!

Θα τα πουμε αυριο μπουρμπουληθρες...!!!!!

Καληνυχτα και ονειρα γλυκα...!!!!

Καλη ξεκουραση....!!!!

Φιλακια στα μωρακια σας....!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...