Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , ZetaK είπε:

      Έχω 3 αποτυχημένες έμβρυο μεταφορές μια μόνο βιοχημική εγκυμοσύνη ! Έχω ήδη κάνει αυτή την εξέταση και είχα 8 μονάδες ακολούθησα θεραπεία με προβιοτικα για 50 ημέρες και ο γιατρός μου ζήτησε να επαναληφθεί γιατί ήταν πολύ χαμηλό το αποτέλεσμα !  
      δεν έχω κάνει ποτέ εξέταση για ενδομητριωση αλλά δεν συμφωνεί να γίνει ακόμη χωρίς να έχω και αλλά συμπτώματα! 
      Και αναρωτιέμαι εάν μπορούν όλες οι αποτυχίες να οφείλονται σε αυτό!
       

      Εννοείς πως δεν έχεις κάνει υστεροσκοπηση???εγώ είχα χρόνια ενδομητριτιδα χωρίς κανένα σύμπτωμα..μόνο στην υστεροσκοπηση το είδαμε αυτό...Με 3 αποτυχημένες μεταφορές δεν έχεις άδικο που θέλεις να το ψάξεις. Και ναι να ξανά κοιτάξετε το μικροβιωμα αλλά γιατί όχι και μια υστεροσκοπηση που να το βγάλεις κ εσύ από το μυαλό σου?

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

αααα σημερα κλεισαμε 11 μηνες, πλησιαζουν τα πρωτα μας γενεθλιακια!!! Συμπεθερα να τα προπονησουμε στο φουυυυυυ!! Καλα ειμαι βεβαιη πως αμα τον πλησιασω στην τουρτα θα παθει αμοκ!! Θα ορμηξει να τη ριξει οπωσδηποτε!! Οταν θελει κατι γυαλιζει το ματι του σας λεω!! Σημερα μαθαμε πως να ανοιγοκλεινουμε το παγουρακι και οποτε δε το καταφερνε τσαντιζοταν και το πετουσε. Προσπαθησα να του το κοψω με ωραιο τροπο, μετα δεν αντιδρουσε ετσι, αλλα να δω πως θα το κανει και αυριο! Δε θελω να μου κανει ετσι οταν δεν καταφερνει κατι!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

μακαρι βρε κοριτσια, αρκει να μη βασανιστει και ας τα βγαλει οποτε θελει!! οποιος δει το πρωτο του δοντι θα πω να του φερουν ενα κιλο μπριζολακια να τα τσακισει το βλασταρι μου χιχιχιχιχιχιιι!!!

Μπορει και να μην βασανιστει γιατι εφοσον φαινεται γραμμουλα ασπρη στο ουλο θα επρεπε τουλαχιστον να γκρινιαζει η να εχει μειωμενη ορεξη κλπ...

Η φουρτουνα εχει καταροη μολις βγει αυτη η ασπρη γραμμουλα.


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου θα σας αφησω νωρις νωρις παλι, ειμαι κουρασμενη γιατι παλι εκανα δουλειες ολο το απογευμα. Πλυντηρια, να συμμαζεψω τα θαλασσινα μας τα πραγματα, και μετα για 1,5 περιπου ωρα παιχνιδι με τον μικρο και χοροπηδουσα και στο ρυθμο των ζουζουνιων! Χαιροταν ομως ο μικρουλης, τι να κανω!! Μου αρεσει και εμενα πολυυυυυυυ!!! Καληνυχτα κοριτσια μου, συγγνωμη μου μπαινω και βγαινω ετσι σαν τον Φαντομα, απο αυριο θα τα πουμε καλυτερα!! Σας φιλω, καληνυχτεεεεεεεες!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

Μπορει και να μην βασανιστει γιατι εφοσον φαινεται γραμμουλα ασπρη στο ουλο θα επρεπε τουλαχιστον να γκρινιαζει η να εχει μειωμενη ορεξη κλπ...

Η φουρτουνα εχει καταροη μολις βγει αυτη η ασπρη γραμμουλα.

εμενα τιποτα για την ωρα, τη συνηθισμενη γκρινια εχει οποτε κουραζεται ή θελει παρεα. Απο ορεξη αστο, μονο εμας δεν τρωει, ηπιε 300 γρ γαλα πριν κοιμηθει, συν οτι τσακιζει και ολο το φαγητο του μεσα στην ημερα!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

Τα μπριζολάκια ποιος θα τα φάει; ο Δημητράκης ή εσείς;;;;;;;;;;;; :D:D:D:D:D:D:D

Συνήθως τα δοντάκια φέρνουν ανορεξία, οπότε μην ανησυχείτε αν δεν σας καλοτρώνε τα μπουμπούκια σας!!!

Να βγάλετε και φωτογραφίες οικογενειακές από τα πρώτα σας γενέθλια!!!

Εχω μια από τα πρωτα της γενέθλια στο σαλόνι και συχνά πυκνά μου λεει η κόρη μου" Αχου το μωρό σας, εγώ είμαι όταν ήμουν 1 χρονών!!!" Το λέει και τρελαίνομαι!!!

Όπως και τη φωτό από την κλινική όταν ήταν λίγων ωρών νεογέννητη, τη βλέπει και λέει" το μωράκι σας , στο νοσοκομείο, φίλα το μωράκι" και μετά φιλιόμαστε!!!!!!!!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσακια μου θα σας αφησω νωρις νωρις παλι, ειμαι κουρασμενη γιατι παλι εκανα δουλειες ολο το απογευμα. Πλυντηρια, να συμμαζεψω τα θαλασσινα μας τα πραγματα, και μετα για 1,5 περιπου ωρα παιχνιδι με τον μικρο και χοροπηδουσα και στο ρυθμο των ζουζουνιων! Χαιροταν ομως ο μικρουλης, τι να κανω!! Μου αρεσει και εμενα πολυυυυυυυ!!! Καληνυχτα κοριτσια μου, συγγνωμη μου μπαινω και βγαινω ετσι σαν τον Φαντομα, απο αυριο θα τα πουμε καλυτερα!! Σας φιλω, καληνυχτεεεεεεεες!

Αχ βρε συμπεθερα χρονιζουν τα καμαρια μας.....!!!!!!

Αντε πανε να ξεκουραστεις, καληνυχτα και ονειρα γλυκα....!!!!!!!

Φιλακια στον πηδηχτουλι.....!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Τα μπριζολάκια ποιος θα τα φάει; ο Δημητράκης ή εσείς;;;;;;;;;;;; :D:D:D:D:D:D:D

Συνήθως τα δοντάκια φέρνουν ανορεξία, οπότε μην ανησυχείτε αν δεν σας καλοτρώνε τα μπουμπούκια σας!!!

Να βγάλετε και φωτογραφίες οικογενειακές από τα πρώτα σας γενέθλια!!!

Εχω μια από τα πρωτα της γενέθλια στο σαλόνι και συχνά πυκνά μου λεει η κόρη μου" Αχου το μωρό σας, εγώ είμαι όταν ήμουν 1 χρονών!!!" Το λέει και τρελαίνομαι!!!

Όπως και τη φωτό από την κλινική όταν ήταν λίγων ωρών νεογέννητη, τη βλέπει και λέει" το μωράκι σας , στο νοσοκομείο, φίλα το μωράκι" και μετά φιλιόμαστε!!!!!!!!

αχου μωρεεεε!! Η κορουλα σου πρεπει να ειναι πολυ τρυφερο κοριτσακι οπως την περιγραφεις!! Μια γλυκα!!!!!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

αχου μωρεεεε!! Η κορουλα σου πρεπει να ειναι πολυ τρυφερο κοριτσακι οπως την περιγραφεις!! Μια γλυκα!!!!!!

Είναι ναζιάρα, είναι γλύκα, εχει τα καλά και τα κακά της αλλά είναι η κόρη μου!!!!!!! Και είμαι πανευτυχής που την έχω στη ζωή μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Έρωτας μεγάλος, αγάπη ατελείωτη!!!!!!!!


Link to comment
Share on other sites

Για το δοντακι και εγω έτσι ξέρω. Μου το είπε η πεθερά μου πως αυτός που θα δει το δοντακι θα πρέπει να πάρει δώρο στο μωρο κάτι άσπρο όσο το δοντακι. Εγώ βέβαια δεν τα καταλαβαίνω αυτά. Συγνωμη για αυτό που θα πω αλλά θεωρώ πως είναι ξεπερασμένα αυτά. Η το χρυσό ματάκι που το βάζουν στον ώμο στο φορμακι για να μην το ματιαζουν. Εγώ παντα ματιαζομαι πολύ εύκολα. Και όταν ξεματιαζουν κάποιον πρέπει να είμαι έξω γιατί έρχεται όλο πάνω μου. Και είτε με ματάκι είτε με σκόρδα στην τσέπη πάλι ματιαζομαι.

Πάω για νανακια. Καλό βράδυ και καλή ξεκούραση σε όλες!


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites

Να βγάλετε και φωτογραφίες οικογενειακές από τα πρώτα σας γενέθλια!!!

Μεχρι και το φορεμα της ετοιμασα απο τωρα.

Εχω και καμερα και φωτογραφικη οποτε μια χαρα...θα απαθανατησουμε τις στιγμες....!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Hρθα κοριτσακια μου!!!

Κουραστηκα η αληθεια ειναι!!!!

Παντα απο φως,ετσι οπως εχουν γινει ταπραγματα τωρα,αν και εχει αρκετο κοσμο στην παραλια,αλλα πλεον προσεχουμε!!!

Αγορομαμυ μου τρομερος οΤαρζανακος σου ε??Αντε με το καλο τα δοντακια του να ερθουν χωρις να τον ταλαιπωρησουν!!!!!!!!

Ηλιοβασιλεμα μου τι γλυκο κοριτσακι εχεις κι εσυ!!Να την χαιρεσαι!!

Καλα δεν συζηταμε για την φουρτουνα την μπουτου μας!!

Τι ομορφα που ειναι να σας ακουω να μιλατε ετσι για τα βλασταρακια σας!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου θα σας αφησω νωρις νωρις παλι, ειμαι κουρασμενη γιατι παλι εκανα δουλειες ολο το απογευμα. Πλυντηρια, να συμμαζεψω τα θαλασσινα μας τα πραγματα, και μετα για 1,5 περιπου ωρα παιχνιδι με τον μικρο και χοροπηδουσα και στο ρυθμο των ζουζουνιων! Χαιροταν ομως ο μικρουλης, τι να κανω!! Μου αρεσει και εμενα πολυυυυυυυ!!! Καληνυχτα κοριτσια μου, συγγνωμη μου μπαινω και βγαινω ετσι σαν τον Φαντομα, απο αυριο θα τα πουμε καλυτερα!! Σας φιλω, καληνυχτεεεεεεεες!

Αντε κοριτσακι μου καληνυχτα και καλη ξεκουραση!!

Φιλια στον παιδαρο σου!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Για το δοντακι και εγω έτσι ξέρω. Μου το είπε η πεθερά μου πως αυτός που θα δει το δοντακι θα πρέπει να πάρει δώρο στο μωρο κάτι άσπρο όσο το δοντακι. Εγώ βέβαια δεν τα καταλαβαίνω αυτά. Συγνωμη για αυτό που θα πω αλλά θεωρώ πως είναι ξεπερασμένα αυτά. Η το χρυσό ματάκι που το βάζουν στον ώμο στο φορμακι για να μην το ματιαζουν. Εγώ παντα ματιαζομαι πολύ εύκολα. Και όταν ξεματιαζουν κάποιον πρέπει να είμαι έξω γιατί έρχεται όλο πάνω μου. Και είτε με ματάκι είτε με σκόρδα στην τσέπη πάλι ματιαζομαι.

Πάω για νανακια. Καλό βράδυ και καλή ξεκούραση σε όλες!

Καληνυχτα Ελλη μου,ονειρα γλυκα,ζαχαρωτα!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Εγω ειχα στο κρεβατακι κρεμασμενο και στο καροτσακι παναγιτσα φυλαχτο, τωρα τα εβγαλα γιατι πλεον ειναι επικυνδυνα για αυτες τις ηλικιες.

Καληνυχτα ελλη μας, ονειρα γλυκα...!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Να βγάλετε και φωτογραφίες οικογενειακές από τα πρώτα σας γενέθλια!!!

Μεχρι και το φορεμα της ετοιμασα απο τωρα.

Εχω και καμερα και φωτογραφικη οποτε μια χαρα...θα απαθανατησουμε τις στιγμες....!!!!!

Τι ωραια κοαλακι μου!!Θα περασετε τελεια!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...