Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Τέτοια να ακούω κορίτσια μου. Δύναμη και πίστη στα μωράκια μας και όλα θα τα ξεπεράσουμε!!!!

Μια γλυκιά αγκαλιά από μένα και καλό βράδυ!!!

Φιλιά!!!!!

Καληνυχτα και ονειρα γλυκα....!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Τέτοια να ακούω κορίτσια μου. Δύναμη και πίστη στα μωράκια μας και όλα θα τα ξεπεράσουμε!!!!

Μια γλυκιά αγκαλιά από μένα και καλό βράδυ!!!

Φιλιά!!!!!

Καλο βραδυ γλυκια μου ngn και μη σας νοιαζει τιποτα!!!Εμεις δουλευουμε για σας κι εσεις για μας!!!Ειμαστε ολες μια μπουνια!!!

Ονειρα γλυκα και καλο ξημερωμα!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Πήγαμε το απόγευμα για μπανάκι και ήμασταν θάλασσα μέχρι 9 παρά...

Κατά τ΄άλλα ήσυχα...

Είχα βγει κατά τις 2,30 το μεσημέρι από την τρελοπαρέα και διάβαζα 4 σελίδες τελευταίων νέων..........................ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα! Πήγαμε το απόγευμα για μπανάκι και ήμασταν θάλασσα μέχρι 9 παρά...

Κατά τ΄άλλα ήσυχα...

Είχα βγει κατά τις 2,30 το μεσημέρι από την τρελοπαρέα και διάβαζα 4 σελίδες τελευταίων νέων..........................ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D

Αχαχαχαχαχαααααααααααα!!!!!Γαλιαντρεεεεεεεεεες!!!!!!!!!!

Οριστε εγω τωρα θα κατεβω με τον αντρα μου για περπατημα και θα ησυχασετε!!!Αλλα θα μπω μετα μην ανησυχειτε!!!!Αν πετυχω καμια!!!

χιχιχιχιχχιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Αχαχαχαχαχαααααααααααα!!!!!Γαλιαντρεεεεεεεεεες!!!!!!!!!!

Οριστε εγω τωρα θα κατεβω με τον αντρα μου για περπατημα και θα ησυχασετε!!!Αλλα θα μπω μετα μην ανησυχειτε!!!!Αν πετυχω καμια!!!

χιχιχιχιχχιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!

Νυχτοπούλι μου εσύ καλό περπάτημα και καλή ρομαντζάδα με τον άντρα σου!!! Να περπατάτε σε φωτεινά σημεία στο δρόμο!!!!!!!!!!!!!!!

Εμείς εδώ εχουμε ωραίες περιμετρικές γύρω γύρω από όλη την πόλη που είναι δίπλα στη λιμνοθάλασσα αλλά σε αρκετά σημεία λείπει ο φωτισμός...:cry:


Link to comment
Share on other sites

Καλε γαλιαντρες μουυυυυ!! Ποσα γραψατεεεεε??? Τα μισα εχω διαβασει!! Στενοχωριεμαι που χανομαι τοσο!!!! Εμεις καλα ειμαστε, σημερα ψηθηκα στον ηλιο, παραπονο δεν εχω!! Καλε εχω την υποψια οτι επιτελους ερχεται το δοντακι μας. Ειναι τραχυ το ουλο του και ασπριζει μια λεπτη γραμμουλα λες και θα σκιστει το ουλο. Σας θυμιζει κατι?? Και σε μια φωτογραφια που τον βγαλαμε να χαμογελαει φαινεται σε εκεινο το σημειο σαν "βουναλακι". Τι να πω, θα δειξει!! Δοντια περιμενουμε και δοντια δε βλεπουμε!!

Συμπεθερααααα τι φαση η λισταααααααα!! Λειπει και η φατσα μας διπλα σαν λιστα απο πρακτορειο με βιογραφικα!!!!! χαχαχαχα!!!! Εγκυουλες μου διαβαζω ειστε με ψιλοπονακια και ενοχλησουλες σημερα?? Υπομονηηηηη!! Εχετε συνειδητοποιησει οτι πλησιαζετε τη μεση της εγκυμοσυνης σας??ουουουουουου!!!!! Περναει ο καιρος!!!!!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

ΛΙΣΤΑ ΤΡΕΛΟΠΑΡΕΑΣ by Koalaki

Μποτσάκι >>> γιοκαρος με τα "ουυυυλα" του, θα τα σπασω ολα στις 08/12

Πατουσίτσα >>> αγνωστο με βαρκα την ελπιδα, λιμανι πιανουμε στις 21/12

Μαυ >>> κόρη έχει και ετοιμάζει αγνωστο με βαρκα την ελπιδα, λιμανι πιανουμε στις 25/12

Μαρακι >>> γιο έχει και ετοιμάζει και την μπεμπα τη βιαστικια, τακα τακα...!!!!!!

Ngn>>> γιο έχει και ετοιμάζει κορη, ερχεται ο γατοπαρδος...15/10

Ελλη >>> να το το τρικαλινο στις 02/12

Maeve >>> να τος και ο πατρινος στις 27/12

Xrydim>>> δουλευτιαρικο θα βγει και αυτο σαν τη μανα του, θα πάρει ρεπό στις 26/11!!!

Σοτσαφι >>> ερχεται το κλωτσοσκουφι

Yola >>> κόρη έχει και πουντο πουντο το δαχτυλιδι;!!!

Ηλιοβασίλεμα >>> κορη εχει και στρωνει εδαφος για 2ρο, θα περασει βουνα, λαγκαδια, θαλασσες και ποταμια μα ενα ειναι το σιγουρο "για θιασοοοο την κοβω".

Συμπεθέρα = Αγορομάμμυ >>> γιο εχει και στρωνει επισης εδαφος για 2ρο (φουρτουνατσηδες και βροντααατσηδες).

Κοαλακι >>> κορη εχει και δεν στρωνει τιποτα, εκλεισε το εργοστασιο, με κανεναν "συμβιβασμο" ισως ξανα ανοιξει.

Θαλεια >>> γιο αστρωτο επισης, εδω θελουμε μαλλον και υπογραφες εκτος απο τον συμβιβασμο.


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλε γαλιαντρες μουυυυυ!! Ποσα γραψατεεεεε??? Τα μισα εχω διαβασει!! Στενοχωριεμαι που χανομαι τοσο!!!! Εμεις καλα ειμαστε, σημερα ψηθηκα στον ηλιο, παραπονο δεν εχω!! Καλε εχω την υποψια οτι επιτελους ερχεται το δοντακι μας. Ειναι τραχυ το ουλο του και ασπριζει μια λεπτη γραμμουλα λες και θα σκιστει το ουλο. Σας θυμιζει κατι?? Και σε μια φωτογραφια που τον βγαλαμε να χαμογελαει φαινεται σε εκεινο το σημειο σαν "βουναλακι". Τι να πω, θα δειξει!! Δοντια περιμενουμε και δοντια δε βλεπουμε!!

Συμπεθερααααα τι φαση η λισταααααααα!! Λειπει και η φατσα μας διπλα σαν λιστα απο πρακτορειο με βιογραφικα!!!!! χαχαχαχα!!!! Εγκυουλες μου διαβαζω ειστε με ψιλοπονακια και ενοχλησουλες σημερα?? Υπομονηηηηη!! Εχετε συνειδητοποιησει οτι πλησιαζετε τη μεση της εγκυμοσυνης σας??ουουουουουου!!!!! Περναει ο καιρος!!!!!!

Αυτό με το όποιος δει το πρωτο δόντι του μωρού, του κάνει δώρο κάτι σε λευκό ρούχο και φτιάχνει και γλυκό, το έχετε στα μέρη σας;;; Πρόσφατα μου το είπαν στα 2 μου ανηψάκια!!! Και έτρεχε η μάνα μου, να φτιάξει γλυκό!!!!!!!!!!!!


Link to comment
Share on other sites

Καλε γαλιαντρες μουυυυυ!! Ποσα γραψατεεεεε??? Τα μισα εχω διαβασει!! Στενοχωριεμαι που χανομαι τοσο!!!! Εμεις καλα ειμαστε, σημερα ψηθηκα στον ηλιο, παραπονο δεν εχω!! Καλε εχω την υποψια οτι επιτελους ερχεται το δοντακι μας. Ειναι τραχυ το ουλο του και ασπριζει μια λεπτη γραμμουλα λες και θα σκιστει το ουλο. Σας θυμιζει κατι?? Και σε μια φωτογραφια που τον βγαλαμε να χαμογελαει φαινεται σε εκεινο το σημειο σαν "βουναλακι". Τι να πω, θα δειξει!! Δοντια περιμενουμε και δοντια δε βλεπουμε!!

Συμπεθερααααα τι φαση η λισταααααααα!! Λειπει και η φατσα μας διπλα σαν λιστα απο πρακτορειο με βιογραφικα!!!!! χαχαχαχα!!!! Εγκυουλες μου διαβαζω ειστε με ψιλοπονακια και ενοχλησουλες σημερα?? Υπομονηηηηη!! Εχετε συνειδητοποιησει οτι πλησιαζετε τη μεση της εγκυμοσυνης σας??ουουουουουου!!!!! Περναει ο καιρος!!!!!!

Συμπεθερααααα μουυυυυ τι κανετε...???? κοιμαται ο γαμπρος...????

Αμεεεεεε.....ναι μας θυμιζει, δοντιιιιιιι, γιουπιιιιιιιιιι.....!!!! Με το καλο...!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με το όποιος δει το πρωτο δόντι του μωρού, του κάνει δώρο κάτι σε λευκό ρούχο και φτιάχνει και γλυκό, το έχετε στα μέρη σας;;; Πρόσφατα μου το είπαν στα 2 μου ανηψάκια!!! Και έτρεχε η μάνα μου, να φτιάξει γλυκό!!!!!!!!!!!!

Εγω ξερω για κατι κοκκινο που πρεπει να παρεις στο μωρο οποιος δει το πρωτο δοντι...!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

μακαρι βρε κοριτσια, αρκει να μη βασανιστει και ας τα βγαλει οποτε θελει!! οποιος δει το πρωτο του δοντι θα πω να του φερουν ενα κιλο μπριζολακια να τα τσακισει το βλασταρι μου χιχιχιχιχιχιιι!!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

ΛΙΣΤΑ ΤΡΕΛΟΠΑΡΕΑΣ by Koalaki

Ngn >>> γιο έχει και ετοιμάζει κορη, ερχεται ο γατοπαρδος...15/10

Xrydim >>> δουλευτιαρικο θα βγει και αυτο σαν τη μανα του, θα πάρει ρεπό στις 26/11!!!

Ελλη >>> να το το τρικαλινο στις 02/12

Μποτσάκι >>> γιοκαρος με τα "ουυυυλα" του, θα τα σπασω ολα στις 08/12

Πατουσίτσα >>> αγνωστο με βαρκα την ελπιδα, λιμανι πιανουμε στις 21/12

May23 >>> κόρη έχει και ετοιμάζει αγνωστο με βαρκα την ελπιδα, λιμανι πιανουμε στις 25/12

Maeve >>> να τος και ο πατρινος στις 27/12

Μαρακι >>> γιο έχει και ετοιμάζει και την μπεμπα τη βιαστικια, τακα τακα...!!!!!!

Σοτσαφι >>> ερχεται το κλωτσοσκουφι

Yola >>> κόρη έχει και πουντο πουντο το δαχτυλιδι;!!!

Ηλιοβασίλεμα >>> κορη εχει και στρωνει εδαφος για 2ρο, θα περασει βουνα, λαγκαδια, θαλασσες και ποταμια μα ενα ειναι το σιγουρο "για θιασοοοο την κοβω".

Συμπεθέρα = Αγορομάμμυ>>> γιο εχει και στρωνει επισης εδαφος για 2ρο (φουρτουνατσηδες και βροντααατσηδες).

Κοαλακι >>> κορη εχει και δεν στρωνει τιποτα, εκλεισε το εργοστασιο, με κανεναν "συμβιβασμο" ισως ξανα ανοιξει.

Θαλεια >>> γιο αστρωτο επισης, εδω θελουμε μαλλον και υπογραφες εκτος απο τον συμβιβασμο.


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...