Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Kiddo είπε:

      Μακριά από το καθηγητή στα Ιωάννινα!!!!!!! 

       

      Από καθαρή περιέργεια, γιατί το λες αυτό;

      Κάποια στιγμή που ψάχναμε και εμείς ανδρολογο, όχι για τόσο σοβαρό ζήτημα βέβαια, θυμάμαι ότι μου τον είχαν συστήσει αρκετοί που υπήρξαν ασθενείς του και είχαν αποτελέσματα.

      Τελικά, δεν πήγαμε, αλλά μου κίνησε την περιέργεια αυτό που έγραψες και, αν θα ήθελες βέβαια, θα με ενδιέφερε να ακούσω και τη δική σου εμπειρία.

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Είσαι και εσύ πολύ αδύνατη. Αχ παναγία μου να πάνε όλα καλά αύριο. Αν και είμαι πολύ αισιόδοξη. Το έχω πάρει πολύ πεισματικά το θέμα. Αυτό το μωρό όσο και να με ταλαιπωρεί θα γεννηθεί υγιέστατο και δεν το διαπραγματεύομαιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!

Ngn1980 ΜΠΡΑΒΟ!!!! Μου μεταφέρεις και μένα τη θετική σου ενέργεια!! Και εγώ θέλω να πάρω λίγο τα πάνω μου, να ανεβεί η ψυχολογία μου και να αντιμετωπίσω αλλιώς την κατάσταση και ελπίζω οτι η καινούρια βδομάδα θα μου ανοίξει το δρόμο. Μακάρι..

Έχω κ την κόρη μου να μου δίνει κουράγιο κάθε μέρα.. "Μαμά μή σηκώνεσαι, πρεπει να γίνεις τελείως καλά πρώτα"!! ❤❤❤


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ngn1980 ΜΠΡΑΒΟ!!!! Μου μεταφέρεις και μένα τη θετική σου ενέργεια!! Και εγώ θέλω να πάρω λίγο τα πάνω μου, να ανεβεί η ψυχολογία μου και να αντιμετωπίσω αλλιώς την κατάσταση και ελπίζω οτι η καινούρια βδομάδα θα μου ανοίξει το δρόμο. Μακάρι..

Έχω κ την κόρη μου να μου δίνει κουράγιο κάθε μέρα.. "Μαμά μή σηκώνεσαι, πρεπει να γίνεις τελείως καλά πρώτα"!! ❤❤❤

Αν είμαστε αισιόδοξες θα καταφέρουμε να αντέξουμε αυτές τις δοκιμασίες, που δεν είναι και λίγες. Αλλιώς πάει, το χάσαμε το παιχνίδι. Ξέρω οτι δεν είναι εύκολο αλλά δυστυχώς δεν έχουμε άλλη επιλογή. Αν λυγίσουμε τώρα δεν μας βλέπω καλά. Που θα πάει???? Θα έρθουν και καλύτερες μέρες!!!!!!! Το δικαιούμαστε εξάλλου!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Για τα κιλά μακάρι να ήμουν μόνο 10 κιλά πάνω και δεν θα με ένοιαζε αλήθεια.

Το τσιγάρο και εγώ το έκοψα. Όταν ξεκίνησαν τα συμπτώματα, συγκεκριμένα το στομάχι μου έκοψα και καφέ και τσιγάρο. Και δεν μπορώ ούτε να το μυρίσω.


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσακιααααα τι κανετε...???

Εγω εξαφανιστηκα γιατι επαιξα λιγο με τη μαριαννα, μετα την πηγα βολτα, γυρισαμε την εκανα μπανιο, μαμ και νανι.

Αφου μας εδωσε πητ και η xrydim, περιμενουμε τη γιολα να δωσει πητ, να γραψω σχολια και να ολοκληρωθει η λιστα μας.

Καλεεε που ειναι η συμπεθερα μου....?????


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ κορίτσια. Είχα πάρει άδεια την Παρασκευή, κάναμε 2 μπανακια εντός Αττικής ΣΗΜΕΡΑ ξεκούραση κι εγώ. Με ξεχάσατε στην λίστα, σνιφ.Την Πέμπτη που θα παω γιατρό εύχομαι να δουμε τι ειναι και


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ κορίτσια. Είχα πάρει άδεια την Παρασκευή, κάναμε 2 μπανακια εντός Αττικής ΣΗΜΕΡΑ ξεκούραση κι εγώ. Με ξεχάσατε στην λίστα, σνιφ.Την Πέμπτη που θα παω γιατρό εύχομαι να δουμε τι ειναι και

Γιολα μου εγω η κακουργα σε ξεχασα...!!!

Σου ετοιμαζω το καλυτερο ομως...!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!! Τί κάνετε πολυλογούδες;

Εγώ μια από τα ίδια, κοιταω το ταβάνι.... Ούφφφφ!!

Η λίστα μου εχει φτιάξει πολύ το κέφι και γελάω. Με αφήσατε τελείως ροζένια εμένα, λέτε να πάω για δευτερη κόρη;; Χιχιχι

Από κιλά και τις δύο εγκυμοσύνες τις ξεκίνησα 51 κιλά, την πρώτη φορά πήρα 12 κιλά, από τα οποία τα 4 τα είχα παρει στον 5 μήνα θυμάμαι, μαζεμένα.

Τώρα για την ώρα έχω πάρει ένα, αλλά ακόμα δεν είμαι και περδίκι από τις ναυτίες.. Ενώ έχω πολύ όρεξη όλη μέρα, δεν έχω καθόλου το βράδυ και μάλλον αυτό με έχει σώσει.. Όχι οτι κάνω δίαιτα φυσικά..

Ανυπομονώ να ξημερώσει το αύριο να έχω καλά νέα!

Και σύ NGN1980, να μας φερεις καλά νέα!

Οι υπολοιπες κρατάν γερά!!!

May μου θα δεις!!!Θα μας φερετε τα καλυτερα νεα!!!Να εισαι σιγουρη!!Εμεις θα ειμαστε κοντα σας!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ngn1980 ΜΠΡΑΒΟ!!!! Μου μεταφέρεις και μένα τη θετική σου ενέργεια!! Και εγώ θέλω να πάρω λίγο τα πάνω μου, να ανεβεί η ψυχολογία μου και να αντιμετωπίσω αλλιώς την κατάσταση και ελπίζω οτι η καινούρια βδομάδα θα μου ανοίξει το δρόμο. Μακάρι..

Έχω κ την κόρη μου να μου δίνει κουράγιο κάθε μέρα.. "Μαμά μή σηκώνεσαι, πρεπει να γίνεις τελείως καλά πρώτα"!! ❤❤❤

Αγαπες μου θετικη ενεργεια και ολα θα πανε καλα!!Εδω που ειμαστε αλλωστε μονο θετικη ενεργεια υπαρχει!!!!

Απλως προς το παρον δοκιμαζεστε λιγο παραπανω εσεις!!Κι εμεις δεν ξερουμε στη συνεχεια τι θα μας ξημερωσει!!1

Γι'αυτο θα ειμαστε ολες ενωμενες κι οπως και να εχει φετος θα κανουμε Χριστουγεννα ολες με τα μωρακια μας!!!ΔΕΝ ΤΟ ΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΟΜΑΣΤΕ!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αγαπες μου θετικη ενεργεια και ολα θα πανε καλα!!Εδω που ειμαστε αλλωστε μονο θετικη ενεργεια υπαρχει!!!!

Απλως προς το παρον δοκιμαζεστε λιγο παραπανω εσεις!!Κι εμεις δεν ξερουμε στη συνεχεια τι θα μας ξημερωσει!!1

Γι'αυτο θα ειμαστε ολες ενωμενες κι οπως και να εχει φετος θα κανουμε Χριστουγεννα ολες με τα μωρακια μας!!!ΔΕΝ ΤΟ ΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΟΜΑΣΤΕ!!!!!!!!

Γλυκό Μποτσάκι και όλα τα κορίτσια, σας ευχαριστώ! Είστε μια ζεστή αγκαλιά κ μόνο σε εσας είχα όρεξη να μιλάω αυτές τις μέρες!

Όλα θα πάνε καλά για όλες μας μέχρι το τέλος!!!!!

Καλή βδομάδα κούκλες!!!!!!!!!!!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γλυκό Μποτσάκι και όλα τα κορίτσια, σας ευχαριστώ! Είστε μια ζεστή αγκαλιά κ μόνο σε εσας είχα όρεξη να μιλάω αυτές τις μέρες!

Όλα θα πάνε καλά για όλες μας μέχρι το τέλος!!!!!

Καλή βδομάδα κούκλες!!!!!!!!!!!

Ναι ολα θα πανε καλα μεχρι το ΤΕΛΟΣ...μεχρι την ΑΡΧΗ της νεα σας ζωης...!!!

Καλη επιτυχιαααααααααα......!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο σου που το έκοψες. Εγώ δεν μπορώ να πω αν είναι δύσκολο γιατί δεν καπνίζω αλλά φαντάζομαι οτι θα πιέστηκες πολύ. Είναι προς τιμήν σου κάτι τέτοιο πάντως.

Ευχαριστω ngn μου αλλα θα εκανα τα παντα για το μωρακι μου!!Αλλωστε ηταν κατι που απ'την αρχη ηταν δεδομενο για μενα οτι θα κοπει οπως εγινε και την προηγουμενη φορα ασχετως αν απεβαλα!!!!

Αηδιαζω καιαηδιαζα απο παντα να βλεπω εγκυες με το τσιγαρο στο χερι και να λενε δεν μπορω!!!

Τι παει να πει δεν μπορεις μανταμ??Η ψυχουλα μεσα σου τι σου φταιει???

Κι εγω δεν το αηδιασα ποτε ουτε και μου μυρισε ιδιαιτερα,απλα ειπα για οσο ειμαι εγκυος και για οσο θηλαζω ΤΕΛΟΣ!!!!Και μετα οχι στο σπιτι!!!!

Τωρα μου μυριζει λιγο γιατι ξεσυνηθισα αλλα δεν ειναι οτι το σιχαινομαι!!!

Για μενα εχει μεγαλυτερη σημασια το σπλαχνο μου!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

ΛΙΣΤΑ ΤΡΕΛΟΠΑΡΕΑΣ by Koalaki

Μποτσάκι >>> γιοκαρος με τα "ουυυυλα" του, θα τα σπασω ολα στις 08/12

Πατουσίτσα >>> αγνωστο με βαρκα την ελπιδα, λιμανι πιανουμε στις 21/12

Μαυ >>> κόρη έχει και ετοιμάζει αγνωστο με βαρκα την ελπιδα, λιμανι πιανουμε στις 25/12

Μαρακι >>> γιο έχει και ετοιμάζει και την μπεμπα τη βιαστικια, τακα τακα...!!!!!!

Ngn>>> γιο έχει και ετοιμάζει κορη, ερχεται ο γατοπαρδος...15/10

Ελλη >>> να το το τρικαλινο στις 02/12

Maeve >>> να τος και ο πατρινος στις 27/12

Xrydim>>> δουλευτιαρικο θα βγει και αυτο σαν τη μανα του, θα πάρει ρεπό στις 26/11!!!

Σοτσαφι >>> ερχεται το κλωτσοσκουφι

Yola >>> κόρη έχει και ετοιμάζει μπεμπέ

Ηλιοβασίλεμα >>> κορη εχει και στρωνει εδαφος για 2ρο, θα περασει βουνα, λαγκαδια, θαλασσες και ποταμια μα ενα ειναι το σιγουρο "για θιασοοοο την κοβω".

Συμπεθέρα = Αγορομάμμυ >>> γιο εχει και στρωνει επισης εδαφος για 2ρο (φουρτουνατσηδες και βροντααατσηδες).

Κοαλακι >>> κορη εχει και δεν στρωνει τιποτα, εκλεισε το εργοστασιο, με κανεναν "συμβιβασμο" ισως ξανα ανοιξει.

Θαλεια >>> γιο αστρωτο επισης, εδω θελουμε μαλλον και υπογραφες εκτος απο τον συμβιβασμο.

Koalaki συμπλήρωσα την Γιόλα, αλλά περιμένουμε να βάλεις τα σχόλιά σου τα πετυχημένα!!!


Link to comment
Share on other sites

Γλυκό Μποτσάκι και όλα τα κορίτσια, σας ευχαριστώ! Είστε μια ζεστή αγκαλιά κ μόνο σε εσας είχα όρεξη να μιλάω αυτές τις μέρες!

Όλα θα πάνε καλά για όλες μας μέχρι το τέλος!!!!!

Καλή βδομάδα κούκλες!!!!!!!!!!!

Ολες ειμαστε μια ζεστη αγκαλια για την αλλη!!!

Κι εσεις για μας,γιατι εχετε απιστευτη δυναμη,και μας την μεταδιδετε και εισαστε ζωντανα παραδειγματα για μας θελησης και τολμης δυναμης και υπομονης και σας ευχαριστουμε πολυ γι'αυτο!!!

Εισαστε οι Ηρωιδες μας!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...