Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

ΛΙΣΤΑ ΤΡΕΛΟΠΑΡΕΑΣ

Μποτσάκι >>> γιοκαρος με τα "ουυυυλα" του, θα τα σπασω ολα στις 08/12

Πατουσίτσα >>> αγνωστο με βαρκα την ελπιδα, λιμανι πιανουμε στις 21/12

Μαυ >>> κόρη έχει και ετοιμάζει αγνωστο με βαρκα την ελπιδα, λιμανι πιανουμε στις 25/12

Μαρακι >>> γιο έχει και ετοιμάζει και την μπεμπα τη βιαστικια, τακα τακα...!!!!!!

Ngn>>> γιο έχει και ετοιμάζει κορη, ερχεται ο γατοπαρδος...15/10

Ελλη>>> να το το τρικαλινο στις 02/12

Maeve >>> να τος και ο πατρινος στις 27/12

Xrydim>>> δουλευτιαρικο θα βγει και αυτο σαν τη μανα του

Σοτσαφι >>> ερχεται το κλωτσοσκουφι

Ηλιοβασίλεμα >>> κορη εχει και στρωνει εδαφος για 2ρο, θα περασει βουνα, λαγκαδια, θαλασσες και ποταμια μα ενα ειναι το σιγουρο "για θιασοοοο την κοβω".

Συμπεθέρα = Αγορομάμμυ >>> γιο εχει και στρωνει επισης εδαφος για 2ρο (φουρτουνατσηδες και βροντααατσηδες).

Κοαλακι >>> κορη εχει και δεν στρωνει τιποτα, εκλεισε το εργοστασιο, με κανεναν "συμβιβασμο" ισως ξανα ανοιξει.

Θαλεια >>> γιο αστρωτο επισης, εδω θελουμε μαλλον και υπογραφες εκτος απο τον συμβιβασμο.


xVmOp2.png

e9iXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Αμεεεεεεεεεεεεεε!!!!!Γιατι οχι???

Δεν ειμαι καθολου ευχαριδτημενη με τον εαυτο μου που εχω παρει τοσα κιλα!!!!!

Αν σε κάνει να νιώθεις καλύτερα τότε κάντο. Το μόνο σίγουρο είναι οτι το παιδί σου θα παίρνει σωστές βιταμίνες και θα είναι υγιέστατο. Αυτό είναι το μόνο που με παρηγορεί εμένα. Και επίσης οτι μόλις γεννήσω δεν θα πάθω υστερία και θα έχω άνεση να τρώω οτι θέλω μιας που σκοπεύω να ξαναθηλάσω και αυτό σε κάνει να πεινάς πολύ!!!!


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κοριτσια εχω ξαναπεί πως είμαι πολλά κιλά πάνω από το φυσιολογικο. Είχα χάσει 3 - 4 κιλά σε 20 μέρες και τώρα πήρα 1,5. 2 έγραφε η ζυγαριά αλλά ο γιατρός είπε ενάμιση γιατί ήταν και απόγευμα. Ενώ τις άλλες φορές πήγαινα πρωί και ήμουν νυστικη. Όπως κάθε πρωι!


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΛΙΣΤΑ ΤΡΕΛΟΠΑΡΕΑΣ

Μποτσάκι >>> γιοκαρος με τα "ουυυυλα" του, θα τα σπασω ολα στις 08/12

Πατουσίτσα >>> αγνωστο με βαρκα την ελπιδα, λιμανι πιανουμε στις 21/12

Μαυ >>> κόρη έχει και ετοιμάζει αγνωστο με βαρκα την ελπιδα, λιμανι πιανουμε στις 25/12

Μαρακι >>> γιο έχει και ετοιμάζει και την μπεμπα τη βιαστικια, τακα τακα...!!!!!!

Ngn[/color]>>> γιο έχει και ετοιμάζει κορη, ερχεται ο γατοπαρδος...15/10

Ελλη [/color]>>> να το το τρικαλινο στις 02/12

Maeve >>> να τος και ο πατρινος στις 27/12

Xrydim>>> δουλευτιαρικο θα βγει και αυτο σαν τη μανα του

Σοτσαφι >>> ερχεται το κλωτσοσκουφι

Ηλιοβασίλεμα >>> κορη εχει και στρωνει εδαφος για 2ρο, θα περασει βουνα, λαγκαδια, θαλασσες και ποταμια μα ενα ειναι το σιγουρο "για θιασοοοο την κοβω".

Συμπεθέρα = Αγορομάμμυ >>> γιο εχει και στρωνει επισης εδαφος για 2ρο (φουρτουνατσηδες και βροντααατσηδες).

Κοαλακι >>> κορη εχει και δεν στρωνει τιποτα, εκλεισε το εργοστασιο, με κανεναν "συμβιβασμο" ισως ξανα ανοιξει.

Θαλεια >>> γιο αστρωτο επισης, εδω θελουμε μαλλον και υπογραφες εκτος απο τον συμβιβασμο.

Φοβερηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!Μου αρεσει πολυ!!!!!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Εγώ κοριτσια εχω ξαναπεί πως είμαι πολλά κιλά πάνω από το φυσιολογικο. Είχα χάσει 3 - 4 κιλά σε 20 μέρες και τώρα πήρα 1,5. 2 έγραφε η ζυγαριά αλλά ο γιατρός είπε ενάμιση γιατί ήταν και απόγευμα. Ενώ τις άλλες φορές πήγαινα πρωί και ήμουν νυστικη. Όπως κάθε πρωι!

Εγώ είμαι μόλις 52 κιλά και γι'αυτό τσαντίζομαι. Γιατί έχω το περιθώριο να πάρω κάμποσα κιλά αλλά μου ήρθαν έτσι που θα γεννήσω και θα είμαι σκελετός με κοιλιά. Το έχω ξαναπεί όμως. Θα βγάλω μετά το άχτι μου.


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κοριτσια εχω ξαναπεί πως είμαι πολλά κιλά πάνω από το φυσιολογικο. Είχα χάσει 3 - 4 κιλά σε 20 μέρες και τώρα πήρα 1,5. 2 έγραφε η ζυγαριά αλλά ο γιατρός είπε ενάμιση γιατί ήταν και απόγευμα. Ενώ τις άλλες φορές πήγαινα πρωί και ήμουν νυστικη. Όπως κάθε πρωι!

Κι εγω ξεκινησα με 6 κιλα επιπλεον λογω θυρ. και τωρα τα 10 ειναι πολλα αν και δεν μου φαινονται!!Μονο η κοιλια μου ειναι μεγαλη!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Αν σε κάνει να νιώθεις καλύτερα τότε κάντο. Το μόνο σίγουρο είναι οτι το παιδί σου θα παίρνει σωστές βιταμίνες και θα είναι υγιέστατο. Αυτό είναι το μόνο που με παρηγορεί εμένα. Και επίσης οτι μόλις γεννήσω δεν θα πάθω υστερία και θα έχω άνεση να τρώω οτι θέλω μιας που σκοπεύω να ξαναθηλάσω και αυτό σε κάνει να πεινάς πολύ!!!!

Ναι το ξερω για το μωρο!!!Δικη μας βλακεια ειναι και το φαι,αλλα τι να κανω!!

Ειναι που εκοψα και το ρημαδοτσιγαρο!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι μόλις 52 κιλά και γι'αυτό τσαντίζομαι. Γιατί έχω το περιθώριο να πάρω κάμποσα κιλά αλλά μου ήρθαν έτσι που θα γεννήσω και θα είμαι σκελετός με κοιλιά. Το έχω ξαναπεί όμως. Θα βγάλω μετά το άχτι μου.

Μην τσαντιζεσαι,ενταξει εχεις δικιο,αλλα σκεψου οτι μετα θα εισαι στα χα'ι' σου!!!!!!;);););););)


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ναι το ξερω για το μωρο!!!Δικη μας βλακεια ειναι και το φαι,αλλα τι να κανω!!

Ειναι που εκοψα και το ρημαδοτσιγαρο!!

Μπράβο σου που το έκοψες. Εγώ δεν μπορώ να πω αν είναι δύσκολο γιατί δεν καπνίζω αλλά φαντάζομαι οτι θα πιέστηκες πολύ. Είναι προς τιμήν σου κάτι τέτοιο πάντως.


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!! Τί κάνετε πολυλογούδες;

Εγώ μια από τα ίδια, κοιταω το ταβάνι.... Ούφφφφ!!

Η λίστα μου εχει φτιάξει πολύ το κέφι και γελάω. Με αφήσατε τελείως ροζένια εμένα, λέτε να πάω για δευτερη κόρη;; Χιχιχι

Από κιλά και τις δύο εγκυμοσύνες τις ξεκίνησα 51 κιλά, την πρώτη φορά πήρα 12 κιλά, από τα οποία τα 4 τα είχα παρει στον 5 μήνα θυμάμαι, μαζεμένα.

Τώρα για την ώρα έχω πάρει ένα, αλλά ακόμα δεν είμαι και περδίκι από τις ναυτίες.. Ενώ έχω πολύ όρεξη όλη μέρα, δεν έχω καθόλου το βράδυ και μάλλον αυτό με έχει σώσει.. Όχι οτι κάνω δίαιτα φυσικά..

Ανυπομονώ να ξημερώσει το αύριο να έχω καλά νέα!

Και σύ NGN1980, να μας φερεις καλά νέα!

Οι υπολοιπες κρατάν γερά!!!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!! Τί κάνετε πολυλογούδες;

Εγώ μια από τα ίδια, κοιταω το ταβάνι.... Ούφφφφ!!

Η λίστα μου εχει φτιάξει πολύ το κέφι και γελάω. Με αφήσατε τελείως ροζένια εμένα, λέτε να πάω για δευτερη κόρη;; Χιχιχι

Από κιλά και τις δύο εγκυμοσύνες τις ξεκίνησα 51 κιλά, την πρώτη φορά πήρα 12 κιλά, από τα οποία τα 4 τα είχα παρει στον 5 μήνα θυμάμαι, μαζεμένα.

Τώρα για την ώρα έχω πάρει ένα, αλλά ακόμα δεν είμαι και περδίκι από τις ναυτίες.. Ενώ έχω πολύ όρεξη όλη μέρα, δεν έχω καθόλου το βράδυ και μάλλον αυτό με έχει σώσει.. Όχι οτι κάνω δίαιτα φυσικά..

Ανυπομονώ να ξημερώσει το αύριο να έχω καλά νέα!

Και σύ NGN1980, να μας φερεις καλά νέα!

Οι υπολοιπες κρατάν γερά!!!

Είσαι και εσύ πολύ αδύνατη. Αχ παναγία μου να πάνε όλα καλά αύριο. Αν και είμαι πολύ αισιόδοξη. Το έχω πάρει πολύ πεισματικά το θέμα. Αυτό το μωρό όσο και να με ταλαιπωρεί θα γεννηθεί υγιέστατο και δεν το διαπραγματεύομαιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...