Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ελλ μου τον καταλαβαινεις πολυ τον μπεμπακο σου??????????:D:D:D:D

καθημερινα......?????εγω χθες προχθες που κατι ψηλοαισθανθηκα..σημερα οχι!:(:(:(:(

μποτσακι μου εσυ ,τον ακους τον μπεμπακο σου??????????????

Εκτος απο εκεινη την ημερα,δεν εχω ξανανιωσει κατι!Δεν μπορω να καταλαβω ρε γ@@@ω το!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

ελλη μου,τον ρωτησα τον γιατρο και μου ειπε επιτρεπεται απ τη στιγμη που ειναι παρασκευασμενη!σπιτικι μου απαγορευσε!

Κι εμενα ετσι μου ειπε πατουσιτσα μου!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

εμεις σημερα δεν θα βγουμε!!!αισθανομαι κουρασμενη....σπιτι σημερα......!!!!

εχω και τα πονακια μου σημερα...οποτε δεν θα βγουμε!

Ουτε κι εγω γιατι νιωθω κι εγω κουραση!!!Εκτος αν συνελθω αργοτερα και περπατησουμε λιγο παραλια!!!!!!Προς το παρον ομως δεν κουνιεμαι!!

Κι εχει το σπιτι ενα σωρο δουλειες!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εκτος απο εκεινη την ημερα,δεν εχω ξανανιωσει κατι!Δεν μπορω να καταλαβω ρε γ@@@ω το!!!!

μποτσακι μου,και εγω...μη νομιζεις...ωρες ωρες που λεω να το!!!!το μικρο ειναι....ξαφνικα....μου φευγουν αερια!!!!χαχαχαχαχααχαχχααχχ!!!!!!!!!το εντερο μου ειναι τελικα!!!!!!!!!!χαχαχαχαχαχαχαχ!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

μποτσακι μου,και εγω...μη νομιζεις...ωρες ωρες που λεω να το!!!!το μικρο ειναι....ξαφνικα....μου φευγουν αερια!!!!χαχαχαχαχααχαχχααχχ!!!!!!!!!το εντερο μου ειναι τελικα!!!!!!!!!!χαχαχαχαχαχαχαχ!!!!!!!!

Κι εμενα!!Ολο γουργουρητα!!Απο αερια???Αλλο τιποτα!!!!!!!!!

χαχαχαχαχααααααααα!!!!!!!!!!

Απο κιλα πως πας???


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Σιγα σιγα θα τα καταλαβουμε καλύτερα και θα τρώμε και ξυγηρισμενες κλωτσιες.

ναι ναι!!!!αντε να περασουν οι μερες να καταλαβαινουμε τα καμαρια μας!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Κι εμενα!!Ολο γουργουρητα!!Απο αερια???Αλλο τιποτα!!!!!!!!!

χαχαχαχαχααααααααα!!!!!!!!!!

Απο κιλα πως πας???

απο κιλα.........????κρατιεσαι????????σε μια βδομαδα πηρα 4 κιλαααααααα!!!!!!!δεν κανω πλακα!!!!!!!!αληθεια!!!!!!!!!

ναι ναι....πολλα πολλαααα!!!!!!!χαχαχααχχαχααχχαχ!!!!!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

απο κιλα.........????κρατιεσαι????????σε μια βδομαδα πηρα 4 κιλαααααααα!!!!!!!δεν κανω πλακα!!!!!!!!αληθεια!!!!!!!!!

ναι ναι....πολλα πολλαααα!!!!!!!χαχαχααχχαχααχχαχ!!!!!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:

Εγω γυρω στα δεκα συνολο!!Εσυ??Εχω και μεγαλη κοιλια!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ κορίτσια μην μιλάτε για κιλά λυπηθείτε μεεεεεεεε!!!!!!!

4 σε μια εβδομάδαααααααααααααα??????????? Καλά κάνεις. Να το ευχαριστιέσαι!!!

Ελα βρε κοριτσακι μου κανε υπομονη!!Σκεψου οτι εκει που εμεις θα προσπαθουμε παση θυσια να τα χασουμε,εσυ θα τρως οτι θελεις αφοβα!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

συνολο 8 εγω!!!!!!αχαχαχαχαχαχαχα!!!!καλα παμε!!!!!!!!!!!απο κοιλια ειμαι στα κανονικα πλαισια....κανονικη τη λεω....αυτο που παρατηρησα χθες ειναι οτι ο αφαλος μου μικρινε!!!σαν να κλεινει!!!!αχαχααχααχχαχαχ!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Αχ κορίτσια μην μιλάτε για κιλά λυπηθείτε μεεεεεεεε!!!!!!!

4 σε μια εβδομάδαααααααααααααα??????????? Καλά κάνεις. Να το ευχαριστιέσαι!!!

αχαχαχαχαχαχαχαχαχ!!!!!λεει η μαμα μου,4 κιλα το καθε στηθος ειναι!!!!χχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!δεν πηρες κιλα!!!χεχεεχεχχεε!!!

και τα ποδια μου κοριτσια εχουν πρηστει πολυ!!!πελματα και δαχτυλα!!!!απελπισια!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

συνολο 8 εγω!!!!!!αχαχαχαχαχαχαχα!!!!καλα παμε!!!!!!!!!!!απο κοιλια ειμαι στα κανονικα πλαισια....κανονικη τη λεω....αυτο που παρατηρησα χθες ειναι οτι ο αφαλος μου μικρινε!!!σαν να κλεινει!!!!αχαχααχααχχαχαχ!!

Εμενα ειναι τεραστια!!!χαχαχαχααχαααααααα!!!

Ο αφαλος μου εχει μεσα κατι σαν κρεατοελιτσα κι εγω παρα λιγο να το τραβηξω γιατι νομιζα οτι ηταν σκουπιδακι!!!!!χαχαχαχααααααα!!!!

Τωρα μου εμφανιστηκε αυτο,αλλα θα το δω καλυτερα οταν πεταχτει εξω!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...