Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

κοαλακι βαλε χρωμααααααααααα!!!!!!!εγω δεν ξερω!!!!!!ιχιχιχχχιχι!!!!

Εγω σας γραφω απο i pad και δεν εχω εργαλεια επεξεργασιας (ουτε για χρωμα, ουτε φατσουλες) οποτε μαλλον το ηλιοβασιλεμα θα την κανει την αλλαγη.

Αναμενουμε λοιπον...


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Εγω σας γραφω απο i pad και δεν εχω εργαλεια επεξεργασιας (ουτε για χρωμα, ουτε φατσουλες) οποτε μαλλον το ηλιοβασιλεμα θα την κανει την αλλαγη.

Αναμενουμε λοιπον...

α,οκ!!!!!!!!ενταξει!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα πάτε καμιά βολτίτσα σήμερα????

εμεις σημερα δεν θα βγουμε!!!αισθανομαι κουρασμενη....σπιτι σημερα......!!!!

εχω και τα πονακια μου σημερα...οποτε δεν θα βγουμε!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

εμεις σημερα δεν θα βγουμε!!!αισθανομαι κουρασμενη....σπιτι σημερα......!!!!

εχω και τα πονακια μου σημερα...οποτε δεν θα βγουμε!

Καλά θα κάνεις να ξεκουραστείς. Δεν είναι να παίζουμε εμείς!!!!

Ούτε εγώ θα βγω...!!!!χαχαχα


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοαλακι μουυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D

καλα ειμαι!!!εδω καθομαι στη βεραντα με τη μανουλα μου και τα λεμε....εχει και αερα....μια χαρουλα!!!!!

τοστακι με καπνιστη γαλοπουλα,τυρι μιλνερ και μγαιονεζα!!!!

γιαμιιιιιιιιιιι!!!!!!!!σουβλακια και κρεπα εεεεε?????????

η Μαριαννα μας καλα ειναι??????????ξυπνησε η περιστερα μας???

Ερωτηση: επιτρέπεται η μαγιονεζα; Εγω ήξερα πως οτιδήποτε περιέχει ωμό αυγό απαγορεύεται για την αποφυγη σαλμονελας.


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση: επιτρέπεται η μαγιονεζα; Εγω ήξερα πως οτιδήποτε περιέχει ωμό αυγό απαγορεύεται για την αποφυγη σαλμονελας.

ελλη μου,τον ρωτησα τον γιατρο και μου ειπε επιτρεπεται απ τη στιγμη που ειναι παρασκευασμενη!σπιτικι μου απαγορευσε!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν περναει η ωρα. Και εχω στομάχι χαλια. Και τώρα ηπια και το αλλο το σίδηρο. Και σε λιγο θα γίνω χειροτερα! Πάλι καλά που είναι ξύπνιος ο μπουρμπουληθρας μου και κάνει κολωτουμπες και ξεχνιέται η μαμα! Όσο μπορεί..


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites

ελλη μου,τον ρωτησα τον γιατρο και μου ειπε επιτρεπεται απ τη στιγμη που ειναι παρασκευασμενη!σπιτικι μου απαγορευσε!

Και εγώ πριν το ζάχαρο έτρωγα μαγιονέζα και μάλιστα την ζήταγα και πολύ!


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

ελλη μου,τον ρωτησα τον γιατρο και μου ειπε επιτρεπεται απ τη στιγμη που ειναι παρασκευασμενη!σπιτικι μου απαγορευσε!

Α κατάλαβα. Η διάφορα του ώμου αυγού με το αυγό σε σκονη. Οκ! Να το εχω στα υποψην μου αν μου'ρθει να φάω να πάρω μια.


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δεν περναει η ωρα. Και εχω στομάχι χαλια. Και τώρα ηπια και το αλλο το σίδηρο. Και σε λιγο θα γίνω χειροτερα! Πάλι καλά που είναι ξύπνιος ο μπουρμπουληθρας μου και κάνει κολωτουμπες και ξεχνιέται η μαμα! Όσο μπορεί..

ελλ μου τον καταλαβαινεις πολυ τον μπεμπακο σου??????????:D:D:D:D

καθημερινα......?????εγω χθες προχθες που κατι ψηλοαισθανθηκα..σημερα οχι!:(:(:(:(

μποτσακι μου εσυ ,τον ακους τον μπεμπακο σου??????????????


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Α κατάλαβα. Η διάφορα του ώμου αυγού με το αυγό σε σκονη. Οκ! Να το εχω στα υποψην μου αν μου'ρθει να φάω να πάρω μια.

ελλη μου σε σκονη ειναι το αυγο το παρασκευασμενο????ουτε που ξερω!!!:confused::confused::confused::confused:


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ πριν το ζάχαρο έτρωγα μαγιονέζα και μάλιστα την ζήταγα και πολύ!

Να πω την αληθεια δεν ειμαι και τρελή. Εχω να φαω 2 χρόνια μαγιονεζα. Και μέσα στο σπιτι δεν τρωει κανενας άλλος οπότε δεν παίρνουν. Και για Σικάγο τρελενομουν. Τώρα δεν μπορω να το φάω λόγω των αλλαντικών που περιέχει. Και το.τζαυζικι μου αρεσει! Ούτε αυτό μπορω να το φάω. Το σκόρδο μου προκαλεί καουρα και το γιαούρτι ξυνηλα. Όπως και το γαλα. Αλλά όπως εχω ξαναπεί τρώω ελάχιστα πράγματα. Αυτα που με ενοχλούν λιγοτερο.


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites

ελλη μου σε σκονη ειναι το αυγο το παρασκευασμενο????ουτε που ξερω!!!:confused::confused::confused::confused:

Αυγό σε σκόνη είναι το -ξέχασα τη λέξη- αυγο. Τεσπα το βάζουν σε μαγιονεζες και ρεντες. Έπαθα αυτο που λενε το εχω κάτω απο τη γλώσσα μου. Πως λεγεται αυτο που με επεξεργασια δεν εχει υγρά; Κοίτα θα σκάσω τώρα.

Τον μπέμπη μου τον νιώθω σχεδόν καθε μέρα και όταν είμαι καθιστή η ξαπλωμένη ανάσκελα. Αλλά είναι πολύ μικρουλη ακόμα.


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...