Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια μου!

Τι κάνετε????

Εγώ κρεβάτι και πάλι κρεβάτι αλλά δεν πειράζει. Ευτυχώς δεν έχω ούτε αίμα ούτε πόνους.

Δεν έχω διαβάσει νέα σας. Μόνο την λίστα πρόλαβα και είδα και έσκασα στα γέλια!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γεια σας κορίτσια μου!

Τι κάνετε????

Εγώ κρεβάτι και πάλι κρεβάτι αλλά δεν πειράζει. Ευτυχώς δεν έχω ούτε αίμα ούτε πόνους.

Δεν έχω διαβάσει νέα σας. Μόνο την λίστα πρόλαβα και είδα και έσκασα στα γέλια!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

μπρααααβο μια χαρούλα!!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ναι καλε βοηθεια σου ,δεν ηξερα κιολας οτι μενεις Αθηνα !οταν εισαι στο αμαξι να ξαπλωνεις λιγο την καρεκλα του αυτοκινητου για να μην παιρνεις τους κραδασμους!

ελα μου ντε................δεν το σκεφτηκαααααααα!!!!!!!!!:confused::confused::confused::confused::confused:


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

μπραβοοοοοοοοοο ngn!!!!!!!!!!!!!!!!

ολα θα πανε τελειαααααααααα!!!!!!!!!ουτροτζεσταν και ξεκουραση θελει!!!!περδικι θα εισαι αυριο!!!!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια μου!

Τι κάνετε????

Εγώ κρεβάτι και πάλι κρεβάτι αλλά δεν πειράζει. Ευτυχώς δεν έχω ούτε αίμα ούτε πόνους.

Δεν έχω διαβάσει νέα σας. Μόνο την λίστα πρόλαβα και είδα και έσκασα στα γέλια!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Καλα ειμαστε...ευτυχως που δεν εχεις ουτε αιμα ουτε πονους και ευτυχως που σου αρεσε η λιστα, γιατι συλλογιζομουνα.....απο καποια θα φαω βρισιμο..!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοαλακι μου,εγω λεω στις κοριτσομανες να βαλουμε χρωματακι ροζ!!!!!!!!!

τι λετε ωρε κοριτσια????????


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει και τίποτα αυτή η τηλεόραση βρε κορίτσια. Έχω τρελαθεί να διαβάζω βιβλία και να κοιμάμαι!!!!

ασε ασε........σαββατοκυριακο δεν εχει τιποτα!!!!!!!!:confused:


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλα το μωρο παιρνει βαρος δεν εχει αναγκη δοξα το Θεο να ειναι καλα οι λιποαποθηκες μου!!!!χαχαχα

ναι μου βαζει χερι και η γυναικολογος αλλα δεν γινεται κανω εμετους ρε κοριτσια και με αναγουλιαζουν ολα και οσα δεν με αναγουλιαζουν μου κανουν καουρες ,ξινηλες και με πιανει το εντερο μου!

Ουτε κανενα τοστακι μονο με τυρι δεν σε βοηθαει???Απλως δεν ειναι καλο να ριχνεις τοσα 'χαμακα' σε αδειο στομαχι!!!

Τρομερος ο γιος σου!!! 'χαμακο' χιιχιχχιχιχιχχιιιιιιιιιι!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια μου εγώ σας αφήνω για τώρα.θα παω τον μικρό βόλτα στις κούνιες με μια φιλη μου που έχει κ εκείνη παιδάκι.φιλάκια!!!!:-P:-P:-P:-P

Καλη βολτιτσα Θαλειτσα μου!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια μου!

Τι κάνετε????

Εγώ κρεβάτι και πάλι κρεβάτι αλλά δεν πειράζει. Ευτυχώς δεν έχω ούτε αίμα ούτε πόνους.

Δεν έχω διαβάσει νέα σας. Μόνο την λίστα πρόλαβα και είδα και έσκασα στα γέλια!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Καλως τοοοοοοο!!!Μπραβο σου!!!!!!Ολα καλα λοιπον!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...