Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια!!!!!!!τωρα ξυπνησα και μου εκανε η μαμα μου 2 τοστακια και τρωω!!και εγω σημερα εχω πονακια τσιμπιματακια....εγω ισως κουρατηκα κι ολας....γι αυτο!

Πατουσιτσα μου τι κανεις...???

Με τι τα τοστ....?????? με επιασε μια ληγουυυυυρα......αλλα κανω υπομονη για σουβλακια και κεμπαπια το βραδυ.


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλως τη θαλειτσα....!!!!! Δοντακι ε...???? υπομονξ, εμενα το εβγαλε αυτο που την ενοχλουσε πολυ πριν μερες και ησυχασαμε........για την ωρα...!!!!!

Μποτσακιιιιιιιι μουυυυυ εφαγες μπιφτεκακιααααα....??????

Μου ανοιξες την ορεξη οταν εγραψες το μηνυμα για το φαγητο αλλα ευτυχως θα φαμε σουβλακια και κεμπαπια χειροποιητα το βραδυ...!!!!!!!

ναι ναι δοντακι.διαφανιζει πολύ το ουλο του οπότε το περιμένω να σκάσει.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

μποτσακι μου,καλα εισαι???????????????ο μπεμπακος σου καλα ειναι???????:D:D:D:D:D

16+2 ειμαι σημερα!!!:confused::confused::confused::confused:

οταν αλλαζω βδομαδα εχω πονακια!το εχω παρατηρησει!!!!δεν ειναι τιποτα!μεγαλωνουν τα καμαρια μας!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D

Καλα ειναι!!!Μαλλον!!Να δω ποτε θα με κλωτσησει!!!:D:D:D:D:D

Εσενα το ζαμπονακι σου??

Κι εγω αλλαζω και μηνα αυριο Θαλειτσα!!!!

Οπως επισης εχω παρατηρησει οτι οταν κουραζομαι εχω πιο πολλα υγρα!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα με ποια να πρωτοξεκινησω?

Πατουσιτσα προσεχε και μην κουραζεσαι!απολαμβανεις την προσοχη της μαμας!

Μποστακι μηπως τα πονακια ειναι απο το εντερο?αν πηγαινοερχονται ειναι της μητρας αλλιως μαλλον ειναι το εντερρο δεν θυμαμαι και τι εφαγες σημερα?

Κοαλακι εχεις καταφερει και εχεις κανει φουσκωτουλα μπουταρου τηξν κορη σου τι καλα δαγκασε την και απο εμενα !!!ο δικος μου μια ζωη λουκανικο ποτε ουτε μια διπλα να τσιμπησει η μαμα!!!

Θαλεια μου βοηθεια σας που κοινωνησατε να ξαναπατε !βγαζει δοντακι το καημενο?αχου μωρε εμενα ο δικος μου βγαζει το τελευταιο τραπεζιτη που του ειχε μεινει και το πρωι ξυπνησε και μου ελεγε οτι ποναει το δοντι του και θελει "χαμακο" χαχα!

καποια ξεχναω !!!

εγω καλυτερα ειμαι τωρα πηρα και ενα μαξιμουμ ντεπον γιατι δεν αντεχα και την ψιλοπαλευω με αυτα και με εκεινα δεν εχω φαει τπτ απο το πρωι κατεβαζω χαπια με αδειο στομαχι και αυτο τσουζει!


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πατουσιτσα μου τι κανεις...???

Με τι τα τοστ....?????? με επιασε μια ληγουυυυυρα......αλλα κανω υπομονη για σουβλακια και κεμπαπια το βραδυ.

κοαλακι μουυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D

καλα ειμαι!!!εδω καθομαι στη βεραντα με τη μανουλα μου και τα λεμε....εχει και αερα....μια χαρουλα!!!!!

τοστακι με καπνιστη γαλοπουλα,τυρι μιλνερ και μγαιονεζα!!!!

γιαμιιιιιιιιιιι!!!!!!!!σουβλακια και κρεπα εεεεε?????????

η Μαριαννα μας καλα ειναι??????????ξυπνησε η περιστερα μας???


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Μαρακι μου σημερα κουραστηκα λιγακι με το αυτοκινητο....ειχαμε παει σε μοναστηρι και ο δρομος ηταν ολιγον τι χαλια....αλλα Δοξα το Θεο,ολα καλα!!!

τωρα που ξυπνησα εχω τσιμπιματακια αραια....αλλα τα χω!!!

εσυ καλα εισαι?????οΑλεξανδρος σου,η μπεμπουλα σου καλα ειναι????????


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα με ποια να πρωτοξεκινησω?

Πατουσιτσα προσεχε και μην κουραζεσαι!απολαμβανεις την προσοχη της μαμας!

Μποστακι μηπως τα πονακια ειναι απο το εντερο?αν πηγαινοερχονται ειναι της μητρας αλλιως μαλλον ειναι το εντερρο δεν θυμαμαι και τι εφαγες σημερα?

Κοαλακι εχεις καταφερει και εχεις κανει φουσκωτουλα μπουταρου τηξν κορη σου τι καλα δαγκασε την και απο εμενα !!!ο δικος μου μια ζωη λουκανικο ποτε ουτε μια διπλα να τσιμπησει η μαμα!!!

Θαλεια μου βοηθεια σας που κοινωνησατε να ξαναπατε !βγαζει δοντακι το καημενο?αχου μωρε εμενα ο δικος μου βγαζει το τελευταιο τραπεζιτη που του ειχε μεινει και το πρωι ξυπνησε και μου ελεγε οτι ποναει το δοντι του και θελει "χαμακο" χαχα!

καποια ξεχναω !!!

εγω καλυτερα ειμαι τωρα πηρα και ενα μαξιμουμ ντεπον γιατι δεν αντεχα και την ψιλοπαλευω με αυτα και με εκεινα δεν εχω φαει τπτ απο το πρωι κατεβαζω χαπια με αδειο στομαχι και αυτο τσουζει!

Καλως το Μαρακι μας!!!!!

Ναι κοριτσακι μου ειναι και το εντερο,απλως ειναι και τσιμπηματακια σαν να μου τραβανε την μητρα!!!Εφαγα οταν ξυπνησα γιαουρτι με κορν φλεικς και σε λιγο θα φαω μπιφτεκακια για βραδυ!!!

Εισαι καλυτερα??Μπραβο Μαρακι μου!!Να τρως ομως με τοσα φαρμακα που πινεις!!Δεν κανει ουτε για σενα ουτε για το μωρακι σου!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

κοαλακι μουυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D

καλα ειμαι!!!εδω καθομαι στη βεραντα με τη μανουλα μου και τα λεμε....εχει και αερα....μια χαρουλα!!!!!

τοστακι με καπνιστη γαλοπουλα,τυρι μιλνερ και μγαιονεζα!!!!

γιαμιιιιιιιιιιι!!!!!!!!σουβλακια και κρεπα εεεεε?????????

η Μαριαννα μας καλα ειναι??????????ξυπνησε η περιστερα μας???

Πατουσιτσα μου ερωτευμενη εισαι.....????? καλεεεεεε σουβλακια και κεμπαπια εγραψα....αχχαχααχχαχχαχχαχχαχχχα.....!!!!!!!!

Μα τι φαντασια....???? σου μυρισε κρεπα....???????

Μαρακιιιιιι ναι μπουταρου....ειναι η μαριαννα μου....!!!!!!!

Χαμακο εννοουσε φαρμακο.....?????


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλως το Μαρακι μας!!!!!

Ναι κοριτσακι μου ειναι και το εντερο,απλως ειναι και τσιμπηματακια σαν να μου τραβανε την μητρα!!!Εφαγα οταν ξυπνησα γιαουρτι με κορν φλεικς και σε λιγο θα φαω μπιφτεκακια για βραδυ!!!

Εισαι καλυτερα??Μπραβο Μαρακι μου!!Να τρως ομως με τοσα φαρμακα που πινεις!!Δεν κανει ουτε για σενα ουτε για το μωρακι σου!!!!!!

καλα το μωρο παιρνει βαρος δεν εχει αναγκη δοξα το Θεο να ειναι καλα οι λιποαποθηκες μου!!!!χαχαχα

ναι μου βαζει χερι και η γυναικολογος αλλα δεν γινεται κανω εμετους ρε κοριτσια και με αναγουλιαζουν ολα και οσα δεν με αναγουλιαζουν μου κανουν καουρες ,ξινηλες και με πιανει το εντερο μου!


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πατουσιτσα μου ερωτευμενη εισαι.....????? καλεεεεεε σουβλακια και κεμπαπια εγραψα....αχχαχααχχαχχαχχαχχαχχχα.....!!!!!!!!

Μα τι φαντασια....???? σου μυρισε κρεπα....???????

Μαρακιιιιιι ναι μπουταρου....ειναι η μαριαννα μου....!!!!!!!

Χαμακο εννοουσε φαρμακο.....?????

πωπωπωπωπωωπω!!!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχ!!!!!!!:D:D:D:D:D:D

κρεπες ονειρευομαι!!!!!!!!!!!

χεεεεχεχεχεχχεεχεχχεεχεχεχ!!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Πατουσιτσα μου ερωτευμενη εισαι.....????? καλεεεεεε σουβλακια και κεμπαπια εγραψα....αχχαχααχχαχχαχχαχχαχχχα.....!!!!!!!!

Μα τι φαντασια....???? σου μυρισε κρεπα....???????

Μαρακιιιιιι ναι μπουταρου....ειναι η μαριαννα μου....!!!!!!!

Χαμακο εννοουσε φαρμακο.....?????

ναι φαρμακο εννοουσε γιατι θυμαται οτι μια φορα που τον ποναγε το δοντι πολυ και εκλαιγε του εδωσα ντεπον!


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites

ναι φαρμακο εννοουσε γιατι θυμαται οτι μια φορα που τον ποναγε το δοντι πολυ και εκλαιγε του εδωσα ντεπον!

Αχ το καημενουλι, τωρα θα ησυχασει μια για παντα απο τα νεογιλα, εφοσον βγαζει τον τελευταιο τραπεζιτη.


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα με ποια να πρωτοξεκινησω?

Πατουσιτσα προσεχε και μην κουραζεσαι!απολαμβανεις την προσοχη της μαμας!

Μποστακι μηπως τα πονακια ειναι απο το εντερο?αν πηγαινοερχονται ειναι της μητρας αλλιως μαλλον ειναι το εντερρο δεν θυμαμαι και τι εφαγες σημερα?

Κοαλακι εχεις καταφερει και εχεις κανει φουσκωτουλα μπουταρου τηξν κορη σου τι καλα δαγκασε την και απο εμενα !!!ο δικος μου μια ζωη λουκανικο ποτε ουτε μια διπλα να τσιμπησει η μαμα!!!

Θαλεια μου βοηθεια σας που κοινωνησατε να ξαναπατε !βγαζει δοντακι το καημενο?αχου μωρε εμενα ο δικος μου βγαζει το τελευταιο τραπεζιτη που του ειχε μεινει και το πρωι ξυπνησε και μου ελεγε οτι ποναει το δοντι του και θελει "χαμακο" χαχα!

καποια ξεχναω !!!

εγω καλυτερα ειμαι τωρα πηρα και ενα μαξιμουμ ντεπον γιατι δεν αντεχα και την ψιλοπαλευω με αυτα και με εκεινα δεν εχω φαει τπτ απο το πρωι κατεβαζω χαπια με αδειο στομαχι και αυτο τσουζει!

ευχαριστώ κοριτσάκι μου!!!!χαμακο εεε???αχου μωρέ το ζουζουνι !!!!! τουλάχιστον θα ηρεμήσει τώρα!!!

πατουσιτσαααααααα έλεγα ότι είχες έρθει στα μέρη μου.από το μοναστήρι μένω 10 λεπτά με το αμάξι.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μαρακι μου σημερα κουραστηκα λιγακι με το αυτοκινητο....ειχαμε παει σε μοναστηρι και ο δρομος ηταν ολιγον τι χαλια....αλλα Δοξα το Θεο,ολα καλα!!!

τωρα που ξυπνησα εχω τσιμπιματακια αραια....αλλα τα χω!!!

εσυ καλα εισαι?????οΑλεξανδρος σου,η μπεμπουλα σου καλα ειναι????????

ναι καλε βοηθεια σου ,δεν ηξερα κιολας οτι μενεις Αθηνα !οταν εισαι στο αμαξι να ξαπλωνεις λιγο την καρεκλα του αυτοκινητου για να μην παιρνεις τους κραδασμους!


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...