Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

χαχαχαχα καλησπέρα πολύ καλή η λίστα σου ηλιοβασίλεμα μου!!!!!!

τι μου κάνετε???????εγώ χάθηκαν εχθές γιατί το βράδυ maeve πήγαμε σε μια φιλη μου που είναι έγκυος κ είχε γενέθλια.αλλά είχε κ πολύ γκρίνια εχθές.αφήστε είχε ένα μάτι!!!!!!!!τελικά διαπίστωσα μετά ότι πάει να σκάσει το 3ο δοντακι μας(το πρώτο από πάνω).

αυτα.....οι υπόλοιπες καλά????

Καλως το μας!!!!!!!Περασατε ομορφα???

Ειδες τι ωραια χρωματισε το ηλιοβασιλεμα μας την λιστα που εφτιαξε το κοαλακι μας!!!Εχουμε και καλιτεχνες στην παρεα!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!!!!!!!!!!καλα εισαστε??????εμεις καλα!!!!!σημερα πηγαμε το πρωι στην Αγια ΕιρηνηΧρυσοβαλαντου και προσκηνησαμε με τη μαμα μου!!!πολυ κοσμο!!!πολυ ωραια ητανε!!!!!!

εσεις καλα εισαστε????????????

φασολακια εχουμε σημερα κοριτσια!!!!αντε να γινει το φαγητο.........

ελα ρε ήρθατε στα μέρη μας!!!!!!εγώ μένω κανένα 10 λεπτό με το αμάξι από την αγία ειρήνη χρυσοβαλαντου.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλως το μας!!!!!!!Περασατε ομορφα???

Ειδες τι ωραια χρωματισε το ηλιοβασιλεμα μας την λιστα που εφτιαξε το κοαλακι μας!!!Εχουμε και καλιτεχνες στην παρεα!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D

ναι ωραία ήτανε αλλά όλο ματιαζετε το κακόμοιρο κ το καταλαβαίνω γιατί κλαίει.σήμερα πηγαάμε κ τον κοινωνισα για 2η φορά κ εχω αλλά μια.

εσυ πως είσαι???


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλως τη θαλειτσα....!!!!! Δοντακι ε...???? υπομονξ, εμενα το εβγαλε αυτο που την ενοχλουσε πολυ πριν μερες και ησυχασαμε........για την ωρα...!!!!!

Μποτσακιιιιιιιι μουυυυυ εφαγες μπιφτεκακιααααα....??????

Μου ανοιξες την ορεξη οταν εγραψες το μηνυμα για το φαγητο αλλα ευτυχως θα φαμε σουβλακια και κεμπαπια χειροποιητα το βραδυ...!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

ναι ωραία ήτανε αλλά όλο ματιαζετε το κακόμοιρο κ το καταλαβαίνω γιατί κλαίει.σήμερα πηγαάμε κ τον κοινωνισα για 2η φορά κ εχω αλλά μια.

εσυ πως είσαι???

Καλα ειμαι Θαλειτσα μου,κατι πονακια εχω χαμηλα,και το εντερο με ενοχλει,αλλα το παλευω!!Ειναι και οι μερες τωρα.Σημερα αλλαζω εβδομαδα και αυριο μηνα και ισως και γι'αυτο!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλως τη θαλειτσα....!!!!! Δοντακι ε...???? υπομονξ, εμενα το εβγαλε αυτο που την ενοχλουσε πολυ πριν μερες και ησυχασαμε........για την ωρα...!!!!!

Μποτσακιιιιιιιι μουυυυυ εφαγες μπιφτεκακιααααα....??????

Μου ανοιξες την ορεξη οταν εγραψες το μηνυμα για το φαγητο αλλα ευτυχως θα φαμε σουβλακια και κεμπαπια χειροποιητα το βραδυ...!!!!!!!

Τωρα σε λιγο θα φαω κοαλακι μου για να φαω το βραδυ μονο φρουτακια!!!

Και το δικο σας το φαγακι νοστιμοτατο μου ακουγεται!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιααααα συμφοραααα....!!!!! ξεχασααααα τη γιολααααααα....!!!!!!

Παω αμεσως να το διορθωσω....!!!!!!!!

χαχαχαχαχαααααα!!!!!!!!!

Ελπιζω να ειναι καλα γιατι δεν εχει φανει κιολας!!!!Θα κανει τα μπανακια της!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα κοριτσια!!!!!!!τωρα ξυπνησα και μου εκανε η μαμα μου 2 τοστακια και τρωω!!και εγω σημερα εχω πονακια τσιμπιματακια....εγω ισως κουρατηκα κι ολας....γι αυτο!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!!!!!!!τωρα ξυπνησα και μου εκανε η μαμα μου 2 τοστακια και τρωω!!και εγω σημερα εχω πονακια τσιμπιματακια....εγω ισως κουρατηκα κι ολας....γι αυτο!

Καλως τηηηηηηηηη!!!!!!

Μηπως αλλαζεις κι εσυ εβδομαδα??Κι εγω πολλα πονακια εχω σημερα!!Απο χθες δηλαδη!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλα ειμαι Θαλειτσα μου,κατι πονακια εχω χαμηλα,και το εντερο με ενοχλει,αλλα το παλευω!!Ειναι και οι μερες τωρα.Σημερα αλλαζω εβδομαδα και αυριο μηνα και ισως και γι'αυτο!!

μπορεί κοριτσάκι μου.εγώ όταν άλλαζα μήνα είχα λίγο αναγουλα αλλά το τελευταίο τρίμηνο μόνο κ πίεση προς τα κάτω.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλως τηηηηηηηηη!!!!!!

Μηπως αλλαζεις κι εσυ εβδομαδα??Κι εγω πολλα πονακια εχω σημερα!!Απο χθες δηλαδη!!!!!

μποτσακι μου,καλα εισαι???????????????ο μπεμπακος σου καλα ειναι???????:D:D:D:D:D

16+2 ειμαι σημερα!!!:confused::confused::confused::confused:

οταν αλλαζω βδομαδα εχω πονακια!το εχω παρατηρησει!!!!δεν ειναι τιποτα!μεγαλωνουν τα καμαρια μας!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Θαλεια μου,καλησπερααααααααα!!!!!!!!!καλα εισαι??????????ο μπεμπακος μας καλα ειναι?????????????


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...