Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια!!!!!!!!!!καλα εισαστε??????εμεις καλα!!!!!σημερα πηγαμε το πρωι στην Αγια ΕιρηνηΧρυσοβαλαντου και προσκηνησαμε με τη μαμα μου!!!πολυ κοσμο!!!πολυ ωραια ητανε!!!!!!

εσεις καλα εισαστε????????????

φασολακια εχουμε σημερα κοριτσια!!!!αντε να γινει το φαγητο.........


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

μπορεις να γραφτεις στο epitthimies.gr εχει κουπονια για ολα τα προιοντα της P&G (ariel,fairy,pampers κλπ)

Κοίτα να δεις. Είμαι στο επιθυμίες. Αλλά μπαίνω ίντερνετ από το κινητό γιατί παρότι εχω λάπτοπ δεν εχω εκεί ίντερνετ για ευνοειτους λόγους. Ο αδερφός μου έχει εκτυπωτή αλλά του τελείωσε το μαύρο μελάνι και έχει 25 ?. Και στη σελίδα του pampers είμαι γραμμένη οπότε θα έπαιρνα και από εκεί κουπόνια.


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια καλησπερα....!!!!!

Η μαριαννα εφαγε κοτοπουλακι με κουσκουσακι και καροτακι, φρεσκια ντοματουλα και λιιιιιγο λαδακι....πεντανοστιμο, εμεις θα φαμε γεμιστα.

Μαρακι μου αφου δεν πονας αυτο ειναι καλο....!!!!! Οσο για τον συζυγο, υπομονη...δυσκολα τα καθηκοντα ενος προισταμενου....!!!!!

Μαυ μου εφοσον δεν ανησυχει ο γιατρος σου μπορει κοριτσι μου να ειναι ετσι η κυηση απο τη φυση τους και να μην διατρεχεις κινδυνο ουτε εσυ ουτε το μωρακι σου και τζαμπα να αγχωνεσαι...!!!!

Πατουσιτσα μου καλα εκανες και πηγες στην εκκλησια, παρεπιπτοντως σημερα ειναι της αγιας κυριακης...!!!!!

Ηλιοβασιλεμα μου δυσκολες οι αποστασεις....!!!!! Κουραγιο στον ανδρα σου...!!!

Σημ. Θα τελειωσω τη λιστα με τις πητ μολις μου τις δωσουν και οι αλλες τσουπρες και θα συμπληρωσω σχολια για ολες μας...


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Μαγειρεύω και σας διαβάζω!!!!!!

Σήμερα το μενού έχει κοκκινιστά κεφτεδάκια με πατάτες τηγανιτές και μαρουλοσαλάτα!!!

Για μπάνιο ελπίζω να πάμε το απόγευμα αν ο αντρας μου αντεχει!!! Αλλιώς θα πάμε για καφεδάκι μόνο, να παίξει και η κόρη μου γιατί βαριέται και μέσα στο σπίτι.

Πριν έκανε την κομμώτρια και ήμουν η πελάτισσά της! Ηθοποιός το παιδάκι μου!!!!!!!!!


Link to comment
Share on other sites

Μαγειρεύω και σας διαβάζω!!!!!!

Σήμερα το μενού έχει κοκκινιστά κεφτεδάκια με πατάτες τηγανιτές και μαρουλοσαλάτα!!!

Για μπάνιο ελπίζω να πάμε το απόγευμα αν ο αντρας μου αντεχει!!! Αλλιώς θα πάμε για καφεδάκι μόνο, να παίξει και η κόρη μου γιατί βαριέται και μέσα στο σπίτι.

Πριν έκανε την κομμώτρια και ήμουν η πελάτισσά της! Ηθοποιός το παιδάκι μου!!!!!!!!!

πωπωπωπωπωπωωπωπωπωπωπωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!

φαγαρα εχετε σημερααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πωπωπωπωπωπωωπωπωπωπωπωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!

φαγαρα εχετε σημερααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Είσαι και εγκυος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΠΩ ΠΩ Πώς να σου στείλω μια μερίδα που θέλει το μπεμπέ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια καλησπερα....!!!!!

Η μαριαννα εφαγε κοτοπουλακι με κουσκουσακι και καροτακι, φρεσκια ντοματουλα και λιιιιιγο λαδακι....πεντανοστιμο, εμεις θα φαμε γεμιστα.

Μαρακι μου αφου δεν πονας αυτο ειναι καλο....!!!!! Οσο για τον συζυγο, υπομονη...δυσκολα τα καθηκοντα ενος προισταμενου....!!!!!

Μαυ μου εφοσον δεν ανησυχει ο γιατρος σου μπορει κοριτσι μου να ειναι ετσι η κυηση απο τη φυση τους και να μην διατρεχεις κινδυνο ουτε εσυ ουτε το μωρακι σου και τζαμπα να αγχωνεσαι...!!!!

Πατουσιτσα μου καλα εκανες και πηγες στην εκκλησια, παρεπιπτοντως σημερα ειναι της αγιας κυριακης...!!!!!

Ηλιοβασιλεμα μου δυσκολες οι αποστασεις....!!!!! Κουραγιο στον ανδρα σου...!!!

Σημ. Θα τελειωσω τη λιστα με τις πητ μολις μου τις δωσουν και οι αλλες τσουπρες και θα συμπληρωσω σχολια για ολες μας...

καλε κρατα δυο γεμιστες ντοματουλές για εμενα που πεθαινω για γεμιστα χαχα!


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!!!!!!!!!!καλα εισαστε??????εμεις καλα!!!!!σημερα πηγαμε το πρωι στην Αγια ΕιρηνηΧρυσοβαλαντου και προσκηνησαμε με τη μαμα μου!!!πολυ κοσμο!!!πολυ ωραια ητανε!!!!!!

εσεις καλα εισαστε????????????

φασολακια εχουμε σημερα κοριτσια!!!!αντε να γινει το φαγητο.........

βοηθεια σας μηλο πηρες και την ζωνη να την βαλεις τωρα που εισαι εγγυος?

Αθηνα εισια και εσυ χρυσο μου?

Και εσυ μια χαρα φαγητο εχεις γενικα εγω οτι ειναι λαδερο πεθαινω!!αλλα τα γεμιστα που εκανε το κοαλακι ειναι το αγαπημενο μου!


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ωραίο το ιντερνετικό κέρασμα!!! Κανά γλυκό παίζει;;;;;;;;;;;;;;;);););)

γλυκο παιζει??????????????????ωρε μανα μου!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

παω να ξαπλωσω γιαιτ αρχισαν παλι τα πονακια μου και δεν την παλευω!

καλη ξεκουραση Μαρια μου!!!!!!!!!!!!;););););)


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Εμείς είχαμε χθες γεμιστά. Αλλά δεν μπορώ να τα φάω. Έτρωγα την πιπεριά ολοκληρη τρελενομουνα! Αλλά με πιάνει καουρα με την πιπεριά. Χθες έβαλα να φάω ντομάτα αλλά πάλι τα ίδια. Οπότε αντίο λατρεία! Σημερα έφτιαξε η πεθερά μου μουσακά. Τόσο καιρο τον εφτιαχνε μονο με πατάτα σήμερα αποφάσισε να βάλει και μελιτζάνα. Η τηγανιτη μελιτζανα μου φέρνει καουρα. (όλα τα φαγητά με πειράζουν απλως αυτα που με πειράζουν περισσοτερο δεβ τα τρωω). Οπότε έφτιαξα παπουτσακια. Οχι όμως την κανονικη συνταγή! Βραζω την μελιτζάνα καθαρισμενη τελειως, οταν κρυώσει λίγο την στραγγιζω να φύγουν τα πολλά νερά, μετά την ψηνω να στραγγιξει τελείως. Μετά κιμάς που εχω αφήσει λιγο σάλτσα και λαδάκι και ψήσιμο πάλι. Συνταγη της πεθερας και αυτή! Πολύ ωραία παπουτσακια και ελαφρια. Αλλά εγω ήθελα μουσακά. Και της είπα ότι δεν θα φάω αν βάλει μελιτζανξα αλλά ήθελε ο κουνιαδος μου που του έχει αδυναμια. Δεν πειράζει, χαλάλι!


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...