Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Μεσολόγγι!!!

Χαλκίδα δεν έχω έρθει ποτέ... Πόσα μέρη υπάρχουν και δεν τα εχουμε επισκεφτεί, έτσι;

Άστα να πάνε. Και είμαι λάτρης των εκδρομών και ειδικά των χειμερινών τα τελευταία χρόνια.


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Άστα να πάνε. Και είμαι λάτρης των εκδρομών και ειδικά των χειμερινών τα τελευταία χρόνια.

Τί να κάνουμε; Αναγκαζόμαστε να κόβουμε πολλά θέλω λόγω της κρίσης...

Ο Γιωργάκης είναι ήσυχο παιδί; Τον έστειλες ή ακόμη παιδικό; Εγω την δικιά μου την έστειλα πρώτη φορά παιδικό πέρσυ τον Σεπτέμβρη στα 3,5 της, Φέτος θα πάει προνήπιο!


Link to comment
Share on other sites

Τί να κάνουμε; Αναγκαζόμαστε να κόβουμε πολλά θέλω λόγω της κρίσης...

Ο Γιωργάκης είναι ήσυχο παιδί; Τον έστειλες ή ακόμη παιδικό; Εγω την δικιά μου την έστειλα πρώτη φορά παιδικό πέρσυ τον Σεπτέμβρη στα 3,5 της, Φέτος θα πάει προνήπιο!

Είναι πολύ καλός. Δεν έχω παράπονο. Παιδικό δεν τον έχω στείλει ακόμα μιας και δεν δουλεύω. Κατευθείαν του παραχρόνου προνήπιο θα πάει. Της αρέσει ο παιδικός της δικιάς σου????


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Είναι πολύ καλός. Δεν έχω παράπονο. Παιδικό δεν τον έχω στείλει ακόμα μιας και δεν δουλεύω. Κατευθείαν του παραχρόνου προνήπιο θα πάει. Της αρέσει ο παιδικός της δικιάς σου????

Και εγώ έλεγα για προνήπιο κατευθείαν... αλλά σκέφτηκα να πάει παιδικό για να ξεκολλήσει λίγο από εμένα, να παίξει με άλλα παιδάκια και επειδή δούλευα προσωρινά μέχρι το τέλος του 2012... Πέρασε και από την φάση του δεν θέλω να πάω αλλά σε γενικές γραμμές της άρεσε, γνώρισε την έννοια της δασκάλας, έκανε φίλες και φίλους, είπε τα ποιήματά της, κανονική μαθήτρια!!!

3,5-4 ώρες την πήγαινα σε δημοτικό παιδικό σταθμό μέσω ΕΣΠΑ.

Τώρα την έχω σταματήσει για καλοκαίρι αν και μεχρι τελη ιουλιου δουλευουν οι παιδικοί σταθμοί...


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και εγώ έλεγα για προνήπιο κατευθείαν... αλλά σκέφτηκα να πάει παιδικό για να ξεκολλήσει λίγο από εμένα, να παίξει με άλλα παιδάκια και επειδή δούλευα προσωρινά μέχρι το τέλος του 2012... Πέρασε και από την φάση του δεν θέλω να πάω αλλά σε γενικές γραμμές της άρεσε, γνώρισε την έννοια της δασκάλας, έκανε φίλες και φίλους, είπε τα ποιήματά της, κανονική μαθήτρια!!!

3,5-4 ώρες την πήγαινα σε δημοτικό παιδικό σταθμό μέσω ΕΣΠΑ.

Τώρα την έχω σταματήσει για καλοκαίρι αν και μεχρι τελη ιουλιου δουλευουν οι παιδικοί σταθμοί...

Καλά έκανες και την πήγες. Γίνονται και πιο κοινωνικά τα παιδιά. Εγώ και να ήθελα δεν θα τον πήγαινα φέτος που γεννάω γιατί θα μου φέρνει όλες τις αρρώστιες οπότε κουτί μου έρχεται κατευθείαν του χρόνου.


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλά έκανες και την πήγες. Γίνονται και πιο κοινωνικά τα παιδιά. Εγώ και να ήθελα δεν θα τον πήγαινα φέτος που γεννάω γιατί θα μου φέρνει όλες τις αρρώστιες οπότε κουτί μου έρχεται κατευθείαν του χρόνου.

Ναι ναι δίκιο έχεις με το μπεμπέ αδερφάκι που θα σας έρθει μέσα στη χρονιά!

Ακόμη και αυτό έχω σκεφτεί...να μπορούσα να μείνω έγκυος στο 2ο σύντομα, ωστε να γεννηθεί και να ξεπεταχτεί πριν παει η Αγγελική στο νήπιο, όπου είναι υποχρεωτικό και δεν μπορεί να απουσιάζει κάθε τρεις και λίγο. Ενώ στον παιδικό και στο προνήπιο, οι απουσίες είναι απεριόριστες.


Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου τσα!!!! Καλα μου εισαστε ολες?? εχετε γραψει τοοοοσα πολλα που τα διαβασα στα πεταχτα! Βλεπω γενικα ολες καλα ε?? May μου να σκεφτεσαι θετικα,οπως ειπες ισως βρεθει η λυση με την αιματολογο και μπουν ολα σε μια σειρα!!

Συμπεθερα καλως τα δεχτηκες!!!!!!! Χαρες η φουρτουνιτσα!!!!

Πατουσιτσα μου κι εγω εβλεπα τον γιο μου σαν "εξωγκομα" ακριβως οπως τα περιγραφεις!!! Τελειααααααααα!!!

Ελλη μου αντρακλας στην κοιλιτσα??? Με το καλο ο παιδαρος!!!!!!!!!

Ηλιοβασιλεμα μου φυγανε οι Ρωσοι??? Αντε να ευχαριστηθεις θλασσιτσα!!

Εμεις παλι δεν ευχαριστηθηκαμε θαλασσα, τσαμπα ορεξη εκανα!! Εκανα μπανιο με τον μικρο το πρωι, μετα τον πηγα στη μαμα μου κ εβγαλε συννεφια και ξαναγυρισα στο παιδακι μου!! Ρε κοριτσια, ή μαλλον ηδη μανουλες να σας ρωτησω κατι! Στον πρωκτο του μικρου εχει βγει ενα πραγμα σαν κρεατακι, πολυ μικρο εξωγκοματακι, δε τον ενοχλει στο αλλαγμα ουτε τον ποναει. Το επιανα 2-3 μερες οταν τον επλαινα αλλα ελεγα οτι ηταν ο πωπος του σκληρος, σημερα ομως ειδα αυτο! Τι μπορει να ειναι? Λετε να ειναι αιμορροιδες? Αφου δεν τον ενοχλει θα περιμενω τη Δευτερα να τον παω παιδιατρο!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι δίκιο έχεις με το μπεμπέ αδερφάκι που θα σας έρθει μέσα στη χρονιά!

Ακόμη και αυτό έχω σκεφτεί...να μπορούσα να μείνω έγκυος στο 2ο σύντομα, ωστε να γεννηθεί και να ξεπεταχτεί πριν παει η Αγγελική στο νήπιο, όπου είναι υποχρεωτικό και δεν μπορεί να απουσιάζει κάθε τρεις και λίγο. Ενώ στον παιδικό και στο προνήπιο, οι απουσίες είναι απεριόριστες.

Έχετε αποφασίσει για 2ο???? Αν ναι σου το εύχομαι με όλη μου την καρδιά!


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου τσα!!!! Καλα μου εισαστε ολες?? εχετε γραψει τοοοοσα πολλα που τα διαβασα στα πεταχτα! Βλεπω γενικα ολες καλα ε?? May μου να σκεφτεσαι θετικα,οπως ειπες ισως βρεθει η λυση με την αιματολογο και μπουν ολα σε μια σειρα!!

Συμπεθερα καλως τα δεχτηκες!!!!!!! Χαρες η φουρτουνιτσα!!!!

Πατουσιτσα μου κι εγω εβλεπα τον γιο μου σαν "εξωγκομα" ακριβως οπως τα περιγραφεις!!! Τελειααααααααα!!!

Ελλη μου αντρακλας στην κοιλιτσα??? Με το καλο ο παιδαρος!!!!!!!!!

Ηλιοβασιλεμα μου φυγανε οι Ρωσοι??? Αντε να ευχαριστηθεις θλασσιτσα!!

Εμεις παλι δεν ευχαριστηθηκαμε θαλασσα, τσαμπα ορεξη εκανα!! Εκανα μπανιο με τον μικρο το πρωι, μετα τον πηγα στη μαμα μου κ εβγαλε συννεφια και ξαναγυρισα στο παιδακι μου!! Ρε κοριτσια, ή μαλλον ηδη μανουλες να σας ρωτησω κατι! Στον πρωκτο του μικρου εχει βγει ενα πραγμα σαν κρεατακι, πολυ μικρο εξωγκοματακι, δε τον ενοχλει στο αλλαγμα ουτε τον ποναει. Το επιανα 2-3 μερες οταν τον επλαινα αλλα ελεγα οτι ηταν ο πωπος του σκληρος, σημερα ομως ειδα αυτο! Τι μπορει να ειναι? Λετε να ειναι αιμορροιδες? Αφου δεν τον ενοχλει θα περιμενω τη Δευτερα να τον παω παιδιατρο!

Μπορεί να είναι αιμορροϊδες σε τέτοια ηλικία; ο Δημητράκης είναι δυσκοιλιος; σκληρά τα κακά του; Μπορεί να ζορίστηκε και να βγηκε αυτο σαν πληγουλα...Την Δευτέρα πηγαινε τον στον παιδίατρο, μπορεί να σου δώσει καμιά αλοιφή...

Οι Ρώσσοι έφυγαν σχεδόν αλλά δεν κρατιομουν σήμερα, ήθελα να πάω θάλασσα.

Διάβασε ενα προηγουμενο μηνυμα βραδιατικο που σου εστειλα, περί κλοπων στη Κορινθία...


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Έχετε αποφασίσει για 2ο???? Αν ναι σου το εύχομαι με όλη μου την καρδιά!

Το θέλουμε και οι 3 μας να έρθει αδερφάκι στην οικογένεια. Αλλά μας τα έφεραν έτσι οι συνθήκες, που το αναβάλλαμε λόγω κρίσης και τώρα που το αποφασίσαμε, έχω τα θεματάκια τα γυναικολογικά και μας δυσκολεύει λίγο το 2ο...


Link to comment
Share on other sites

Το θέλουμε και οι 3 μας να έρθει αδερφάκι στην οικογένεια. Αλλά μας τα έφεραν έτσι οι συνθήκες, που το αναβάλλαμε λόγω κρίσης και τώρα που το αποφασίσαμε, έχω τα θεματάκια τα γυναικολογικά και μας δυσκολεύει λίγο το 2ο...

Θα έρθει που θα πάει???? Στο χέρι του είναι????

Κορίτσια εγώ σας καληνυχτίζω. Θα τα πούμε αύριο!!!!


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να είναι αιμορροϊδες σε τέτοια ηλικία; ο Δημητράκης είναι δυσκοιλιος; σκληρά τα κακά του; Μπορεί να ζορίστηκε και να βγηκε αυτο σαν πληγουλα...Την Δευτέρα πηγαινε τον στον παιδίατρο, μπορεί να σου δώσει καμιά αλοιφή...

Οι Ρώσσοι έφυγαν σχεδόν αλλά δεν κρατιομουν σήμερα, ήθελα να πάω θάλασσα.

Διάβασε ενα προηγουμενο μηνυμα βραδιατικο που σου εστειλα, περί κλοπων στη Κορινθία...

αααα τωρα το ειδα! Ηλιοβασιλεμα μου μενω αρκετα πιο νοτια, προς Μανη περιπου!! Αλλα κι εδω μη νομιζεις οτι τα παμε καλυτερα απο κλοπες! Ευχομαι να μη μας τυχει κανενα κακο!! Τρεμω με το μωρο μην μπει κανεις και τον τρομαξει ποτε, ας παρουν τα παντα, δε θελω να σκεφτομαι τον φοβο του παιδιου!

Καλε ναι εμεις ειμαστε που στρωνουμε εδαφος!!! Θα ερθουν τα αδερφακια για τα παιδακια μας κοπελα μου, αργα ή γρηγορα θα ερθουν!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

Θα έρθει που θα πάει???? Στο χέρι του είναι????

Κορίτσια εγώ σας καληνυχτίζω. Θα τα πούμε αύριο!!!!

Καληνύχτα και όνειρα γλυκά!!! Και εγώ σιγά σιγά πάω για ύπνο!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...