Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 24 λεπτά , Terry1986 είπε:

      Δεν εχει σημασια να μιλησεις μαζι της να σου πει εαν θελει να σε ξαναδει..κ εγω θεωρουσα πως δε θα θελει αλλα μ ζητησε να με δει..κοιτανε καποιους δεικτες...κ εμενα την πρώτη φορα με τη δευτερη που με ειδε ειχαν 4 μηνες διαφορα πολυ..μακαρι να εχουν φτιαξει ολα με το σπερμα κ να πανε καλα ολα απο εδω κ περα..

      Θα της στείλω μήνυμα να την ρωτήσω αν χρειάζεται να με ξανά δει !!! 
      μακαρι τ να πω…

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Αληθεια;; Εγω δούλευα στην wind στην υμητου!! Δουλεύεις Ζωη μου τωρα η εχεις παρει το εξαμηνο;

Για την κρεμουλα τι να σου πω, χτες στραβωνε το στοματάκι της σαν να μην της αρέσει η γεύση!! Δεν ξερω θα δώ κ σημερα κ μπορεί να της φτιαξω ρυζαλευρο με υποαλλεργικο γαλατακι !! Εσεις ποια κρεμουλα τρώτε να πάρουμε καμια ιδεα! Την αποστείρωση την έχετε σταματήσει; Γιατι σκέφτομαι κ να άντληση δικό μου αλλα δυστυχώς η τελευταια φορα που προσπάθησα ήταν απογοητευτικη! Ούτε 50ml! Το θηλαστρο πλέον το αποστειρωνεις?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπέρα κοπέλες!!τι κανετε; Εμεις σημερα ειμαστε απαιτητικοι. Θελουμε μονο αγκαλια!

Ζωη μου λογικά θα ξεκινήσουμε στις 4/6 αλλα εχουμε το εμβολιο την επόμενη εβδομαδα που θα μας πει αναλυτικά ο γιατρός. Γι αυτο σας ρωτουσα πληροφορίες μήπως χρειαστεί να τον ρωτήσω κατι να ειμαι έτοιμη. Ζωη κι εγω θα στεναχωρηθω ειναι το μονο σίγουρο αλλα ο καλός μου δεν εχει κανενα προγραμμα. Μπορει να φάει και 15 φορες την ημερα. Καποιες απο αυτές θελει μονο πιπιλα να κανει και τραβάει και ποναω πολυ. Φαντασου αντιστοιχεσ αλλαγεσ στην πανα. Ωραίος ο θηλασμος ολα καλα αλλα εχω διαλυθεί. Πλατη, μεση, γονατα Διαλυμενα. Θέλω να ειμαι καλα και για το μέλλον. Εχουμε πολλα μπροστα μας.

Ελενα τι ωραία έκπληξη που σας εκανε ο μπαμπάς σας!

Με καλεί ο μικρουλης.. Μάλλον αγκαλιτσες θελει!!


Οταν σε πρωτοειδα κατάλαβα πως τόσα χρονια ήμουν μιση.

Link to comment
Share on other sites

elenababis εχω παρει το εξαμηνο και με την αδεια του 14 γυρναω στη δουλεια τελος αυγουστου.

απο κρεμες τα εχουμε δοκιμασει ολα.ξεκινησαμε με frezylac ρυζαλευρο η οποια μετα απο λιγο γινοταν νερο συνεχισαμε με sinlac την εφαγε ευχαριστα 2-3 μερες και μετα το στομα σφαγισε και τελος πηγαμε στο ρυζαλευρο της hipp αυτο της αρεσε περισσοτερο γιατι ηταν πιο ελεφρυ μαλλον για το στομαχακι της.(και τις 3 με δικο μου γαλα τις κανω)τωρα επειδη μας εδωσε κ αλλες επιλογες ο γιατρος για απογευμα οσο μπορω τις αποφευγω τις κρεμες,της δινω 1-2φορες την εβδομαδα.

την αποστειρωση την σταματησαμε οταν κλεισαμε το τεταρτο.την εχουμε κρατησει μονο στο θηλαστρο και αυτο μονο οταν ειναι να το βαλω καταψυξη αλλιως απλα πλυσιμο.

για την αντληση εμενα ο παιδιατρος(που και συμβουλος θηλασμου) μου ειχε πει οτι μπορεις να το κανει σταδιακα μεσα στη μερα δεν ειναι αναγκη με τη μια.δηλαδη μπορεις να βγαλει το πρωι 20-30ml να το βαλεις στο ψυγειο μετα το μεσημερι σε αλλο δοχειο αλλο τοσο και να το συμπληρωσεις στο προηγουμενο και παει λεγοντας μεχρι να μαζεψεις την ποσοτητα που θες.στην αρχη που βαλαμε τις κ θηλαζε κιολας(δεν αφηνε τιποτα δηλαδγ)αυτο εκανα,τωρα αντλω μια φορα νωρις το απογευμα και απο τα δυο 180-200 και τα βαζω καταψυξη ανα 100 ml κ τα βγαζω οταν χρειαστω.

Link to comment
Share on other sites

Ανχωμενη μου σε καταλαβαινω απολυτα κοριτσι μου.ετσι εκανε κ εμενα .εμεις και το προγραμμα φαγητου ...καμια επαφη(ισχυει ακομα για το βραδυ μπορει να γυρισει να με πιπιλαει και 5-6 φορες το βραδυ.γι.αυτο τη παιρνω και κοιμαται διπλα μου.δε μπορω το πηγαινε ελα μες στα σκοταδια.)το τραβηγμα το εκανε και εμενα δε καταλαβα ποτε γιατι.που να δεις τωρα πονο που με εχει δαγκωσει με τα δοντια της καποιες φορες.ουτε με την καισαρικη δεν πονεσα τοσο.χιχι.

Link to comment
Share on other sites

Που πηγατε καλε;εμενα το σπουργιτι κοιμαται απο τις 17:15 (τουλαχιστον εχει στρωσει λιγο ο υπνος την ημερα) οποτε προλαβα να αντλησω,να τελειωσω σιδερο με μπεμπεδορουχα και να απολαυσω τον ποκοκεφαλο μου τωρα στον καναπε με ησυχια.θα ξυπνησουμε σε λιγο να φαμε καιπεριμενουμε το μπαμπα μας απο τη δουλεια μπας και παμε καμια απογευματινη βολτουλα να παρουμε αντιηλιακο και οδοντοκρεμα για τη Ζωη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσακια μου καλα τι κανετε???

Εμεις καλα, μολις κοιμησα τη φμ. Ολη την ημερα ειχε αερα αλλα το απογευμα σταματησε, απλα ειχε κρυο και ετσι δεν πηγαμε παλι βολτα!!!

ΖΩΗ ΜΟΥ σε ευχαριστω για τις ευχες και ανταποδιδω ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!

ΑΓΧΩΜΕΝΗ ΜΟΥ υπομονη με τους πονους της πλατης και της μεσης, ειναι αφορητοι!!! Υπομονη σε ολες σας, θα τα καταφερετε!!!

ΕΛΕΝΑ ΜΟΥ ναι, σας περιμενουν πολυυυ ομορφες και μοναδικες στιγμες που δεν θα διαγραφουν ποτε απο την μνημη σας, ετσι οταν ειστε στεναχωρημενες θα τις ανακαλειτε και θα σας φτιαχνει η διαθεση, με λιγα λογια ειναι αυτο που λεμε (κατα μια εννοια) πως τα παιδια ειναι ΕΥΤΥΧΙΑ!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κορτισια!!!καλα εισαστε οοοολες???

τι κανουν τα μπουλουκακια σας????

Εμεις μια χαρουλα ειμαστε!Ξυπνησαμε στις 7,30 φαγαμε τελικα στις 8!

μετα στις 11 καταβροχθησαμε μια πιαταρα φρουτοκρεμα,και μετα παλι γαλατακι!

αυτη τη φορα της εβαλα μεσα και λιγο χαμομηλακι!

Απο χθες εχει η Δεσποινα μου λιγη δυσκοιλιοτητα!

ε,μετα μας καταχεσε!!!!χαχαχαχαχαχααχχαααααααα!!!!

Ο καιρος σημερα αιθριος....με ανεμους 4-5 μποφορ!

τοπικες συννεφιες και το βλεπω και για βροχες!!!!

Το μενου σημερα ειχε πατατες τηγανιτες με αυγα,φετουλα,μαρουλοσαλατα με ροκα

και μπυρονια!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου τι κανετε??? ο καιρος εδω συννεφιασμενος ολη μερα και τωτα βρεχει!!!

Εμεις καλα ειμαστε, η φμ μολις κοιμηθηκε και ο ανδρας μου μολις γυρισε απο τη βολτα του.

ΠΑΤΟΥΣΑ ΜΟΥ γιαααμι το φαγητο σας, απλο και νοστιμοτατο!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου καλησπερα

Τι κανετε; Μας τα χάλασε ο καιρός σημερα!

Μολις κοιμήθηκε το μπισκότακι!

Σημερα είχε επίσκεψη στον γυναικολόγο! Ολα καλα!

Και το βραδυ φάγαμε υγιεινά σουβλάκια!

Εχω αραξει στον καναπέ κ βλέπω την Τροια! Καμια όρεξη για διάβασμα! Χαλαρώνω!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσια και απο εμας!

και εδω ο καιρος μας τα χαλασε....ψιχαλησε αλλα μου αρεσε....

νοτησμενο χωμα!!!!!!τρελαινομαι!!!!!!!!!!!!

κατα τα αλλα μια χαρουλα ειμαστε.

πολλες δουλιτσες σημερα σιδερωματα και ολα τα υπολοιπα.

εκανα μπανακι τη μικρη,την ταισα και κοιμηθηκε η τσαπερδονιτσα μου!

Ξαπλωσα στο κρεβατακι μου να ξεκουρατω,να χαλαρωσω και

να κοιμηθωωωωωωωωω!!!

Καλο ξημερωμα σε ολες σας!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου καλησπερα

Τι κανετε; Μας τα χάλασε ο καιρός σημερα!

Μολις κοιμήθηκε το μπισκότακι!

Σημερα είχε επίσκεψη στον γυναικολόγο! Ολα καλα!

Και το βραδυ φάγαμε υγιεινά σουβλάκια!

Εχω αραξει στον καναπέ κ βλέπω την Τροια! Καμια όρεξη για διάβασμα! Χαλαρώνω!!

Μια απο τα ιδια Ελενα...σουβλακια της γειτονιας!!!

αχχαχααχχαχααχχααχααααααα!!!!!

καλη ξεκουραση φιλακια πολλα!!!!!!;););)


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου τι κανετε??? ο καιρος εδω συννεφιασμενος ολη μερα και τωτα βρεχει!!!

Εμεις καλα ειμαστε, η φμ μολις κοιμηθηκε και ο ανδρας μου μολις γυρισε απο τη βολτα του.

ΠΑΤΟΥΣΑ ΜΟΥ γιαααμι το φαγητο σας, απλο και νοστιμοτατο!!!

φιλεναδα και εδω τα ιδια!!!!

ακουσες καιρο γι αυριο????


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσιαααα!!!καλα εισαστε???

Εμεις μια χαρουλα!πολυ υπνος σημερα η Δεσποινα!

ξυπνησε στις 8,30 ηπιε γαλα 60 γραμμαρια και στις 13.00 μια γαβαθα

φρουτοκρεμα.Την εφαγε ολη!!!

Τωρα κοιμηθηκε παλι και στις 4 θα πιει το γαλατακι της!

Περιεργο προγραμμα σημερα μου εκανε.....χανουμε την κρεμουλα μας..!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...