Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 24 λεπτά , Terry1986 είπε:

      Δεν εχει σημασια να μιλησεις μαζι της να σου πει εαν θελει να σε ξαναδει..κ εγω θεωρουσα πως δε θα θελει αλλα μ ζητησε να με δει..κοιτανε καποιους δεικτες...κ εμενα την πρώτη φορα με τη δευτερη που με ειδε ειχαν 4 μηνες διαφορα πολυ..μακαρι να εχουν φτιαξει ολα με το σπερμα κ να πανε καλα ολα απο εδω κ περα..

      Θα της στείλω μήνυμα να την ρωτήσω αν χρειάζεται να με ξανά δει !!! 
      μακαρι τ να πω…

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Ζωη μου κι εγω νόμιζα πως για τη βάπτιση τον Σεπτέμβρη θα ειμαι κορμαρα αλλα μάλλον θα προτίμησω κατι χητο!! Το καλο ειναι πως θα αγοράσουμε καινούργια ρουχα οπότε κατι θα βρούμε να μας καλύπτει τις ατέλειες! Ασε που ειναι τόσο σημαντική ημερα που τελικα νομίζω πως δεβ θα το σκεφτόμαστε καθολου!

Ασε ζωη μου έγινα μάνα και ξέχασα πως ειναι να είσαι γυναικα!

Και θα βγει η σκορδα σε δέκα μερες στην εκπομπή πιο αδύνατη απο πριν και θα εκευριστω τα μαλα!!!!


Οταν σε πρωτοειδα κατάλαβα πως τόσα χρονια ήμουν μιση.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κοριτσακια μου γεια σας, τι κανετε???

Εμεις καλα, παλι βολτα στην παιδικη χαρα και στον πεζοδρομο ολο το απογευμα και κατα τις 20:00 επιασε βροχη, αλλα ευτυχως ηρθε ο μπαμπας μας να μας δει και ειχε και αυτοκινητο μαζι, φορτωσε εμενα τη φμ και το ποδηλατακι μας και πηγαμε βολτα αντι να γυρισουμε σπιτι, χαχαχα!!!

ΖΩΗΤΣΑ ΜΟΥ εγω πηρα 18 κιλα (απο 46 εφτασα 64 :shock::oops:) αλλα μολις γεννησα ημουν 47, και τωρα ειμαι στα αρχικα μου κιλα -1 δλδ 45 :shock: λογω φμ και τρεξιμο!!!

ΑΓΧΩΜΕΝΗ ΜΟΥ δεν θα βγει η σκορδα αδυνατη, αλλα θα τη βγαλουν αδυνατη, πραγματικα δεν θα ηθελες να μαθεις πως ειναι χωρις retuse ;) !!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κορες!!!!!!!!!

Καλα εισαστε ω,ρε!!!!Παναγιτσα μου κατι σεντοναρες!!!!

χαχαχααχαχχαχαχαχαααααααα!!!!

Δεν προλαβαινω να διαβασω!!!!

εισαστε καλα οοοοολες?????

Πεταχτα σας διαβασα καπως,καλη αρχη να εχετε στις κρεμουλες!!!!!

Εμας μας,ξεκινησε λιγο πριν μπουμε στον 5ο μηνα κορες!

Στην αρχη με ρυζαλευρο για 5 μερουλες.και μετα φρουτακια!μηλο-αχλαδι-

-μπανανουλα!

Μια χαρουλα τρωει η Δεσποινα μου!!!

Στις 27 του μηνα εχουμε εμβολιακι,και θα ξεκινησουμε λαχανικα!

Ναι σχετικα γρηγορα ξεκινησαμε κοριτσια!

Ειναι στη γιατρο και στο παιδακι πιστευω!

Σημερα καροτσαδες πολλες,η μερα τελειααααα!!!

3 χιλιομετρα γκαραντι καναμε σημερα!!!

το μενου μας σημερα ειχε φασολακια!!!!

γιαμιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!

ΜΑΡΗ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!ΠΟΥ ΣΑΙ ΜΑΡΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!!

ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ?????????ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΠΑΙΔΑΡΟΣ ΜΑΣ??????

Μαυ!!!!!!!!!!!καλα εισαι???τι κανουν οι κορακλες σου????

Κοαλακι μου!!!!!πως τα περασατε σημερα????η φμ καλα ειναι?????

Αυριο το μενου εχει αρνι στο φουρνο με πατατες!!!

το βγαλα να ξεπαγωσει απο σημερα!!!!

ΣΕΝΤΟΝΑΡΑ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΜΟΥ!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοαλακι μου τυχερουλες είστε! Ευτυχώς δεν βραχηκατε! Τι ομορφεσ στιγμεσ που ζειτε!! ανυπομονω! Σορρυ για τα πολλα ορθογραφικά γράφω πάντα απο το κινητό και δεν τα προσέχω.

Καλε τι κιλα ειναι αυτα;;;;;;;;;;;; Υπαρχουν τέτοια νούμερα στη ζυγαρια;;; Απαπαπα!!δεν ξέρω πως ειναι η σκορδα ξέρω μονάχα πως μας το έχουνε περάσει αυτο το άγχος. Ολοι μου λενε πως παρατησα τον εαυτό μου. Ευτυχώς ο αντρουλης μου περιορίζεται στο κανε υπομονη.

Πατουσιτσα τυχερη και παλι τυχερή που τρώει το παιδάκι σου!!φανταζομαι πψς θα ειναι απολαυστική στην προσπαθεια της να μασησει! Αχ μεγάλες στιγμές!

Και το σημερινό το φαγακι σου νόστιμο αλλα το αυριανό θα ειναι ονειρο!!!

Αν το δικο σου μνμ ειναι σεντόνι τα δικα μου ειναι υπερτριπλα σεντόνια!


Οταν σε πρωτοειδα κατάλαβα πως τόσα χρονια ήμουν μιση.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάκια μουυυυυ!!!Τι κάνετε???

Με τις μεγάλες ώρες εγώ!!!Εμ τώρα τελειώνω τα μαζεματα αλλά είναι τελευταίες ημέρες που το κνω αυτό.Μετα μεχρι τις 12 θα έχω ξεραθεί γιατί δεν παλευεται!!!Απλα τώρα έχω αρχίσει γενική στο σπίτι,ξεστρωσα κιόλας κι ενώ άλλες χρονιες μου έπαιρνε 2 μέρες φετος με το χαμογελακι μου το βλέπω να κανω κανα μήνα.Κι έρχεται και η μαμά μου κάποιες μέρες και τον απασχολει.Βεβαια οταν λέμε γενική εννουμε τα πάντα.Απο τοίχους κουρτίνες και όλες τις λεπτομέρειες.Το σπίτι είχε να γίνει σωστά πριν την εγκυμοσύνη!!!

Εμείς καλα είμαστε,την Κυριακή πήρα 2 ανθεδεσμες από τον γιο μου.Τη μια την έφερε η μαμά μου την άλλη ο άντρας μου.Σ'αγαπω πολύ μανούλα και τα σχετικά!!!Στα πατώματα εγωωω!!!

Εχθες αρχίσαμε κρεμουλα και μολις βλέπουμε κουτάλι ανοίγουμε το στομα και περιμενουμε ζωή να χουμε!!!χαχαχαχαχα!!!

Λοιπόν εμείς για αρχή παίρνουμε ρυζαλευρο από φαρμακείο υποαλκεργικο λογω ότι κάναμε πολλές γουλιτσες και είχαμε ευαίσθητο στομαχακι.Ειναι η sinlacειναι πολύ νόστιμη για υποαλλεργικη και την παμε κατω φουσεκι!!!Επίσης από Πέμπτη που ανεβαίνουν τα ml στην κρέμα μας έχει δώσει και νερο εμφιαλωμένο κανονικό κι από χθες μου είπε να σταματήσω κι αποστείρωση.Βεβαια εγώ από χθες που τρώει την κρεμουλα του δίνω στο κουταλάκι λίγο νεράκι να ξεπλύνει το στοματάκι του και φυσικά δεν τον χαλάει καθόλου.Μια χαρά το κατεβάζει.Απο Πέμπτη με μπιμπερό πια!!!Μ αρέσει που μου ελεγε η παιδίατρος βα έχω υπομονή με τις κρεμουλες.Στον μπεμπη έπρεπε να το πει που δεν μπορεί να περιμενει ούτε την επόμενη κουταλιά!!!χαχαχαχαχα!!!Εν τω μεταξυ όπως ανοίγει το στομα και φαίνεται το δοντακι είναι όλα τα λεφτά!!!χαχαχαχα!!!

Κορίτσια για κιλά αφήστε το.Πονεμενη ιστορία!!!

Μόνο η συμπεθερα μου η παρούσα έχασε τα 20 της εγκυμοσύνης κι αλλά 5 επιπλεον!!!Και θηλαζε παρακαλώ.Σε 3 μήνες.Μπορει να λέω και πολύ!!!!Την ξεζουμησε η νυφουλα μου!!!χαχαχαχαχα!!!!

Ελπίζω να εισρε οοοοοοολες καλα!!!

Ααααααααα από χθες που τρώμε μόνο μια γουλιά έχουμε βγάλει!!!Μπορεί και να τελείωσε το βάσανο με τις γουλιές!!!!

Μαρηηηηηηηηηηη συμπεθεραααααα!!!!Μάρη βολταριζατε όλη τη μερααα???Τέλεια!!!!

Κι εμείς πήγαμε στη μαμά μου τα δυο μας με το αυτοκίνητο έκανα και πεντικιούρ και γυρίσαμε.Τελεια μέρα!!!Στις 8.30 μαζευτήκαμε.Τεζα ο μικρός!!!

Κοαλακι μουυυυυ!!!!Μαρηηηη κι εσείς βόλτα!!!

Κορίτσια τώρα που καλοκαίρια ει από το πολύ πηξιμο που φάγαμε όλο τον χειμωνα δεν θα μαζευόμαστε με τίποτα!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Τι κανετε; Εμεις απ οτι καταλαβαίνετε ειναστε ήρεμοι!

Μποτσακι καλη αρχή με τις κρεμουλες αν και την κάνατε!!! Χαχα φαντάζομαι ποσο χαρουνενη είσαι! Μπράβο τι καλα! Μακάρι να τελειώσουν και οι γουλιτσες σας να ηρεμησετε απο αυτο το θεμα. Τι όμορφο που σε σκέφτηκαν και σου φέρανε λουλούδια! Κι εμένα μου έφερε ο αντρας μου αλλα γ μάμα μου δεν μου ευχήθηκε καν! Του χρόνου πρωτα ο Θεός θα μας πούνε τα βλαστάρια μας χρονια πολλα! Η κάπως ετσι! Εστω το μαμα θα αρκεί!

Αχ τα παιδάκια μας μεγαλώνουν! Ποτε τα πήραμε απο το μαιευτήριο μια σταλιτσα ανθρωπακια ποτε ξεκίνησαν τις κρεμουλες και τις αγκαλιές δεν κατάλαβα! Οι μερες περνούν και ποτε δεν θα ειναι ξανα οι ίδιες!

Κορίτσια για το θεμα του θηλασμου και των κιλών πλέον εχω καταλάβει πως παραπληροφορουμαστε. Ζητάνε η θηλαζουσα να τρώει πολυ και συνεχεια για να εχει γάλα και να ειναι θρεπτικο. Δηλαδή σε άλλους λαούς που δεν υπαρχει η δυνατότητα αυτη τα παιδάκια δεν μεγαλώνουν;; Παλιά δεν ηταν ετσι. Η Μαμα μου που με θηλασε έτρωγε πολυ νορμαλ ποσότητες και τα έχασε τα κιλα και ήμουν φούσκα. Ο αντρας μου μεσημέρι βράδυ μου μετράει τις νπουκιες μη τύχει και δεν σκάσω στο φαγητο και δεν φάει καλα το παιδι! Ελεος!!!


Οταν σε πρωτοειδα κατάλαβα πως τόσα χρονια ήμουν μιση.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσάκια! Τι κανετε;; Τα γλυκοπατουσακια σας;;

Ζωή μου δεν μας έδωσε ρυζαλευρο αλλα την υποαλλεργικη κρεμα sinlak που ειπε και το μποτσακι η οποία αν κ μου είχε πει η Παιδιατρος οτι ειναι ανοστη μια χαρά την βρήκα και εγω και η Ολυμπια μου( ετσι θα βαφτιστουμε)!! Φάγαμε για πρώτη φορα κρεμουλα και νομίζω οτι τα πήγαμε πολυ πολυ καλα!! Φτυναμε βέβαια κατι τις αλλα είχε πολυ πλάκα!! Και της έδωσα και μερικές κουταλιτσες νερό απο την βρύση όπως μου ειπε η Παιδιατρος ! Πλέον δεν βράζουμε τιποτα!! Έβγαλα και τον αποστείρωτη απο την κουζίνα και άνοιξε ο χώρος!!το κουλό ειναι οτι η κρεμα δεν είχε μέσα μεζουρα και φτιάξαμε ολόκληρο γεύμα για να φάμε 2-3 κουταλιτσες!!μποτσακι κ σένα σου νερουλιαζει η sinlak? εσεις βλέπετε και δόντακια οταν τρώτε ε; Ποιος σας πιάνει!!!

Ζωή μου και συ χωρίς βοήθεια ε;; Πως σε καταλαβαίνω!! Κάποιες μερες στεναχωριέμαι με τον εαυτό μου γιατι με πιάνει το παράπονο!θα ήθελα μένουνε οι δικοί μου πιο κοντά! Οταν έρχονται η Μανουλα μου,η πεθερουλα μου η η αδερφή μου κανω πάρτυ! Μου φαίνονται ολα πολυ πιο εύκολα! Χθες ήμασταν όλη την ωρα αγκαλιά γιατι έχουμε κ ενόχληση απο τα δόντακια κ βαριομασταν οπότε κόβαμε βόλτες στο σαλόνι ανοίγοντας ντουλάπια κ ονόματιζοντας τα αντικείμενα κ ας μου λένε κάποιοι οτι την εχω καλομάθει και πρεπει να την εκπαίδευσω λες και ειναι ντόπερμαν! Μεχρι το απόγευμα είχε κλαταρει και μου βγήκε απίστευτος εκνευρισμός!ηταν και ο σπίτι σαν βομβαρδισμένο τοπίο!! Μετα όμως πηρα το μπισκότακι αγκαλίτσα να την βαλω για ύπνο και ηρέμησα!!

Αγχωμένη μου ολα καλα θα πανε με τις κρεμουλες!! Θα το δεις!! Όσο για τα κιλα αφενός ειναι αυτό που ειπε το κοαλακι για το ρετους αφετέρου εχουν χρονο για τα πάντα! Απο γυμναστήριο μεχρι 5 ωρες beaute ! Μην συγκρίνεσαι! Οταν θα αρχίσουν να περπατάνε και θα τα κυνηγάμε θα γίνουμε κορμαρες! Εγω είχα παρει 15 κιλα και τα εχω χάσει αλλα ετσι όπως το παει με τον θηλασμο κ το φαί νομίζω θα τα ξαναπαρω! Μιλαμε για απίστευτες ποσότητες καθε μέρα! Συνέχεια πεινάω!!

Έμεις για βάφτιση λέγαμε μαζί με γάμο το επόμενο καλοκαίρι αλλα ρε κορίτσια έκανα μια μίνι έρευνα και μου πέσανε τα μαλλιά! Πρεπει να πουλήσουμε κανενα κτήμα! Ο Αντρας μου μου λέει να κανουμε catering εγω απο την εκκλησία και τα λεφτα που δεν θα χαλάσουμε να τα πάμε ενα ταξίδι καλο! Αλλα δεν το χα φανταστεί ετσι :-(

Θα δούμε έχουμε καιρό ! Μπορεί στο ενδιάμεσο να κερδίσουμε το γιοκερ!!

Το μενού για σημερα μάλλον εχει σπανακορυζο!! Χθες έκανα κολοκυθάκια με κουρκούτι μπύρας και στο ίδιο κουρκούτι έβαλα ροδέλες κρεμυδιου! Κορίτσια δοκιμάστε το ! Πολυ καλο! Σπιτικά onion rings!!

Φιλακιαα

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολες!!το σπουργιτι μου ειναι ησυχο σημερα και εγω κανω τις πρωινες μας δουλιτσες.elenababis τι υπεροχο ονομα ειναι αυτο που θα δωσετε στην κορουλα σας?να τη χαιρεστε και να την καμαρωσετε να μεγαλωνει ομορφα.εμεις ειχαμε ξεκινησει με το υποαλλεργικο ρυζαλευρο της frezylac(μετα απο λιγο γινοταν νερο),συνεχισαμε με την sinlac που εχει διαφορα,την εφαγε 3-4 μερες και το μετα το στομα σφραγιστικε και ετσι πηγαμε και στην τριτη επιλογη το υποαλλεργικο ρυζαλευρο της hipp το οποιο το εφαγε λιγο πιο ευκολα γιατι της επεφτε πιο ελαφρυ απο το sinlac(το οποιο βεβαια και θα ξαναδοκιμασω σημερα-αυριο).ευτυχως τωρα εχω να επιλεξω αναμεσα σε κρεμα,φαγακι και φρουτο,για να μη βαριεται κιολας ολο τα ιδια.οσο για το γαμο με το καλο και μη στεναχωριεσαι θα βρειτε λυση.

ανχωμενη μου που θα παει θα φυγουν ΑΡΓΑ η γρηγορα.αν ειχαμε και εμεις 200 ατομα πανω απο το κεφαλι μας,αλλον να μαγειρευει ,αλλον να καθαριζει,αλλον να μας κραταει τα παιδια να δεις πως θα γινομασταν.τουλαχιστον εμεις απολαμβανουμε τη καθε στιγμη απο τα αγγελουδια μας.οταν ξυπναει το πρωι διπλα μου με κοιταζει και γελαει γυρνοντας στο πλαι να την παρω αγκαλια νοιωθω οτι τα εχω ολα,εκεινη τη στιγμη δε με νοιαζει τιποτε αλλο.(εχω βεβαια και τις μαυρες μου καποιες στιγμες που λεω οτι δε θα ξαναβρω χρονο για μενα ποτε).

koalaki για πες μας πως ενοιωσες οταν το μαριαννακι σου σε ειπε ΜΑΜΑ για πρωτη φορα?εγω νομιζω θα λιωσω θα με μαζευουν απο τα πατωματα.χιχιχι!

μποτσακι χαρα στο κουραγιο σου,εγω δωματιο δωματιο το πηγαινω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια βάλτε ακομη μια στο κλαμπ " χώρις βοηθεια". Ουτε του άντρα μιας και δουλεύει μεχρι αργά.

Εχετε δίκιο για τα κιλα αλλα εχω καλοθελητές που μου το θυμίζουν ακομη και στο μάρκετ.

Ελενα υπέροχο το όνομα της μπουμπουκας οπως και της ζωής!

Ελενα δεν θυμάμαι αν σε ρώτησα απο που είσαι. Εμεις κάναμε τον γάμο με μερίδα που την θυμούνται ολοι και τιμή ηταν τόσο χαμηλή που νομίζαμε πω μας έκαναν πλάκα! Αν θες τα λέμε με μνμ γιατι παντρευτηκα πέρυσι και τα εχω φρέσκα.

Οντως μπότσακι χαρα στο κουράγιο σου. Κι εγω δωμάτιο δωμάτιο και μεχρι να τελειώσω πρεπει να τα ξαναρχισω γιατι λερωθηκαν παλι... Γκρρρρρ...

Σιδερωμα μαγείρεμα μετα τις 12 το βράδυ σαν βρυκολακας!

Τελικα τα ζουζουνια μας ειναι απλά υπέροχα! Αν και ύπαρχουν πολλες στιγμές εκνευρισμου, κούρασης, νεύρων, αλλα με ενα χαμόγελο ενα χάδι τα ξεχνάμε ολααααααααα!! Λατρειες!!!!

Κοαλακι ναι ναι πες μας! Ποσο ηταν οτσν το ειπε;;

Επειδη ειμαστε οι μικρότεροι της παρέας, εσας τα μωρα σας λενε καμια κουβεντουλα τύπου μπα μπα ντα; Εμεις ηπιαμε το αμιλητο νερο! Μονο σε ενα κουκλακι κανουμε νεύρα και του μιλάμε. Α!!! Τραγουδάμε μαζι με τη Μαμα αλλα οταν εχουμε κέφια!ειμαστε μεγάλοι σταρ και εχουμε ιδιοτροπιες!!!

Ζωη εγω μένω λιγο έξω απο τη θεσσαλονικη.


Οταν σε πρωτοειδα κατάλαβα πως τόσα χρονια ήμουν μιση.

Link to comment
Share on other sites

εμενα λεει τα δικα της κραυγες(γιατι της αρεσει και η φωνη της),ααααααααααααα,οοοοοοοοοοο,βγαζει τη γλωσσα μας κοροιδευει,κακαριζει,κανει διαφορα τετοια θελει να τα ξερει ολα κια να σε συμμετεχει σε ολα.νομιζω οτι αυτο το παιδι θελει να τα πει ολα οπως επισης να συκωθει να παρει δρομο(πολυ κλωτσια και τεντωμα).

ανχωμενη μου εχει αρχισει ο μπεμπακος σου να αλλαζει πλευρο?

πως τα απασχολειτε ολη μερα?εγω εχω αρχισει να στερευω απο ιδεες.κανουμε περιοδια σε ολο το σπιτι,καθεται στο ρηλαξ(λιγο),κανει "βαρελακια"στο στρωμα-παζλ πατωματος,μασαει τα παιχνιδια της,κοιταμε απο το παραθυρο,μιλαμε,παμε βολτες,τι αλλο να κανω??????

Link to comment
Share on other sites

Ζωη μου αυτα τα εχει πει κι εμένα αλλα μάλλον ειναι τεμπελακος! Τα λεει μονο αν του μιλάω με τις ωρες σε στυλ ρε μάνα με επρηξες άντε θα στα πω να με αφήσεις ήσυχο!

Γυρίζει πλευρό και γυρίζει μπρουμυτα και ανάσκελα απο 3,5 μηνων. Αυτο το εκανε γρήγορα αλλα στην ομιλία αργουμε λιγάκι. Τι να κανει κι αυτός; Ολη τη μερα μαζι μου προφανώς βαριεται!

Εμεις εχουμε αγοράσει ενα πολυκαροτσι και το πόρτ μπεμπε να φαβταστεις ειναι σχεδον ενα μετρο και εχει και ανάκληση για να κάθεται. Το εχω βάλει στη βάση με τις ροδες κι σε οποιο δωματιο παω τον παίρνω μαζι μου έχοντας τον εκει μεσα. Οταν βαριεται του ανεβαζω το χερουλι που εχω περάσει απο τη μια βάση ως την αλλη σε ενα λάστιχο πολλα κουκλακια που κανουν θόρυβο. Μπορει να παίζει και μια ωρα με αυτο! Παράλληλα τραγουδάμε, του ανοίγω μπροστα του ντουλάπια να χαζευει ανοίγω τη τηλεοραση να ακούμε καμια ομιλία, καμια αγκαλια οταν βαριεται, λιγο στο γυμναστηριο του κάθεται. Περνάει η ωρα κάπως ετσι...

Καποια κοπελα ( δεν θυμάμαι ποια) ειχε ρωτήσει αν επιτρέπεται να βλέπουν τηλεοραση. Εμάς μας αφήνει ο γιατρός να βλέπουμε λίγη ωρα αλλα έξω πιστεύω πως δεν κανει καλο και σίγουρα πρεπει να φωτίζεται καλα το δωμάτιο.


Οταν σε πρωτοειδα κατάλαβα πως τόσα χρονια ήμουν μιση.

Link to comment
Share on other sites

ανχωμενη μου και εγω τη βαζω στο port bebe αλλα πρεπει να ειμαι συνεχεια διπλα της γιατι καθεται και παει να κρεμαστει απ'εξω για να πιασει οτι βλεπει,οποτε δεν ειναι για πολυ.οσο για την τηλεοραση και εγω την εχω ανοιχτη να ακουμε(γιατια αλλιως θα ειχα λαλησει τοσους μηνες)αν θα δει,θα δει πεταχτα για πολυ λιγο,δε την αφηνω.η σαν εναλλακτικη της βαζω και ακουμε ραδιο.απλα ψαχνω να βρω καινουργια πραγματα να μη βαριεται ουτε εκεινη ουτε εγω,γι'αυτο ρωταω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...