Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 24 λεπτά , Terry1986 είπε:

      Δεν εχει σημασια να μιλησεις μαζι της να σου πει εαν θελει να σε ξαναδει..κ εγω θεωρουσα πως δε θα θελει αλλα μ ζητησε να με δει..κοιτανε καποιους δεικτες...κ εμενα την πρώτη φορα με τη δευτερη που με ειδε ειχαν 4 μηνες διαφορα πολυ..μακαρι να εχουν φτιαξει ολα με το σπερμα κ να πανε καλα ολα απο εδω κ περα..

      Θα της στείλω μήνυμα να την ρωτήσω αν χρειάζεται να με ξανά δει !!! 
      μακαρι τ να πω…

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Καλησπερα σε ολες!εμεις πηγαμε βολτιτσα το πρωι και μετα για φαι στο μπαμπα μου,η μικρη χορτασε αγκαλιες.τωρα καναμε το βραδυνο της μπανακι και θηλαζει για να κοιμηθει!αληθεια βρε κοριτσια τα μπεμπινια σας κοιμουντε το βραδυ?μποτσακι δεν ειναι υπεροχα αυτα τα μικροσκοπικα(αλλα τοσο κοφτερα)δοντακια?εμεις εχουμε ηδη δυο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπερα κοριτσια και απο εμας!!!

καλα εισαστε????

εμεις μια χαρουλα ειμαστε!!!!

ξεκινησαμε φρουτοκρεμα και ρυζαλευρο βιολογικο το απογευμα!

ολα καλα!!!!!

τα τρωει ολα η πειναλιτσα μου!!!!

εχει ζωηρεψει πολυ η Δεσποινα μου,δεν καθεται πουθενα,και ο χρονος μου

εχει περιοριστει αρκετα!!!

εχω μερες να μπω!!!!

Καλως ορισες Ζωη στην παρεουλα μας!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

ΑΓΧΩΜΕΝΗ ΜΟΥ εγω απο τη γεννηση της φμ και μεχρι τωρα κοιμαμαι μαζι της γιατι ο ανδρας μου μεχρι προτεινως εμενε σε αλλη πολη, οποτε μεγαλωνα μονη μου το μωρο και ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕ-ΕΛΑ καθως δεν κοιμοταν ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΕΤΟΣ!!! Οι παιδιατροι (οι περισσοτεροι) συστηνουν να φυγει η μαμα απο το δωματιο μετα τον 6ο μηνα, αλλα σε εμας ουτε κατα διανοια!!! Σε λιγο καιρο ομως θα το τολμησω!!!

ΖΩΗΗΗ ΜΟΥΥΥ ακους??? δεν κοιμοταν καθολου η φμ μεχρι να χρονισει, τραβηξα μεγαααλο λουκι, αλλα το ξεπερασαμε και τωρα (για να σε αποζημιωσω) κοιμομαστε 12 ωρες για βραδυ και 2 για μεσημερι :D !!! Χαρηκες???

Εεεφτασε η πιτσααα, απο ενα κομματι για την καθεμια σας!!! Καλεεε που ειστε οι αλλες να φαμε πιτσα, στελνω λεμεεε!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Α!ευχαριστω πολυ !θα πρεπει να περιμενω να χρονισει?εγω την ειχα στο port bebe μεχρι δυο μηνων,μετα δε χωραγε και την πηγα στην κουνια της και εγω σε ενα στρωμα απο καναπε στο πατωμα,αυτο κρατησε δυο μηνες ο υπνος της υπεροχος τα βραδια και η πλατη μου ειχε σαν ς ειπα να επιστρεψω στο κρεβατακι μου και τον αντρουλι μου!ε τι το ηθελα μετα απο δυο βραδια τελειωσαν ολα και τα μαγια λυθηκαν.απο τοτε εχω να κοιμηθω 2 1/2 μηνες δηλαδη κοιμαται 2-3ωρες στη κουνια και μετα στο κρεβατι μου τρωει(πιπιλαει δηλαδη τις πιο πολλες φορες)κοιμαται ,αυτο μπορει να το κανει και 4-5 φορες ολη τη νυχτα!τωρα ας πουμε ετρωγε κοιμησμενη την εβαλα στο κρεβατι της και γελαγε με το ματι γαριδα!ουφ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάκια μου τί κάνετε; Ποπό μαυρη πέτρα εχω ρίξει στο καφέ αλλά θα επανορθώσω!! Κάθε φορά που μπαίνω βλέπω αφίξεις! ΖΩΗ καλωσόρισες και σύ και να χαίρεσαι τη μπεμπούλα σου! Έχουν έξι μερες διαφορά με τη δική μου!

Σήμερα εμείς λιώσαμε στο έξω και γυρισαμε σπίτι στις 9.30 με αποτέλεσμα το μωρό να εχει βγει τελείως απο το πρόγραμμα του κ μόλις κοιμήθηκε. Η μεγάλη ξύπνια και οι δουλειές στον αέρα.. Χαλάλι.. Περάσαμε ωραία!

ΠΑΤΟΥΣΙ μου η πειναλίτσα σου τρωει;; Τι καλά!! Πόσο κρέμα της φτιάχνεις; Εγώ 120 μλ κ αφήνει λίγο. Αυριο θα της δωσω κ μηλαράκι..

ΜΠΟΤΣΑΚΙ μου, το καρχαριάκι μας τι κάνει;; Πήρε φόρα με τα δοντάκια; Με τις γουλιες πώς τα πάτε; Εμείς ίιιιιισως, λίγο καλύτερα. (Εννοώ δε βγάζει συνέχεια, βγάζει κάπου 4-5 φορες τη μερα).

ΚΟΑΛΑΚΙ μου το κορίτσι μας κοιμήθηκε;

ΕΛΕΝΑ πως παει το διάβασμα;;

ΑΓΧΩΜΕΝΗ μου, ίδια ηλικία έχουμε. Εγώ πάλι ποτε δεν εχω σκεφτεί πως θα ήταν τα πράγματα αν είχα νωρίτερα παιδί, αν και τον πρωτο χρόνο του γάμου μας, δεν το συζητούσαμε καν. Προτιμούσαμε να χαλαρώσουμε κ να φτιάξουμε το σπίτι. Όπως ειπε κ το Μποτσάκι μας, όλα για κάποιο λόγο γίνονται!! Τι κανει ο μπέμπης μας;

Μαρή συμπεθερα που είσαι; Σε τρέχουν;;

Φιλακια πολλα σε όλες!!!!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΜΠΟΤΣΑΚΙ να σου ζησει το γαλακτομπουρεκακι σου,με το καλο οι κρεμουλες σας!

ΑΝΧΩΜΕΝΗ εσεις εχετε ξεκινησει φαγακι!

patousitsa μπραβο το κοριτσακι δου που τρωει!τελικα τα κοριτσια ειναι πιο ζωηρα?και μενα η δικια μου δε καθεται πουθενα ολα θελει να τα παρακολουθει και να της κανουμε συνεχεια τους καραγκιοζιδες!ειναι ζιζανιο!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου καλα καλημερουδιαααααα

Χάθηκα γιατι έτρεχα σαν τον Βέγγο!! Εχω παραδώσει πνεύμα!! Για πολυ κούραση μιλάμε! Το μπισκότακι μου ξυπνάει συνέχεια το βραδυ ! Μπορεί και 8 φορες πλέον!! Μάλλον ειναι δόντακια! Τα βλέπω να διαγράφονται απο τα ουλακια της και πιπιλαει πλέον κ τα δικά μας δάχτυλα αλλα δεν σκάει κανενα!! Σε κάποια φάση απο την εξάντληση λεω θα κόψω τον θηλασμο αλλα το μετάνιωσα! Ασε που το μπεμπακι μου δεν πίνει με τιποτα το ξένο!!! Περιμενω πως και πως την Δευτέρα να ξεκινήσουμε κρεμουλες!!

Μποτσακι μου με γεια τα δόντακια καλέ!!!! Αντε με το καλο να βγουν και τα υπόλοιπα! Λένε οτι αφού σκάσει δόντακια αρχίζουν τα πολυ ωραία με τα αγγελουδια μας!!!!!

Koalaki μου τι κανει η φμ;;;; Αχ τι ήθελες κ το είπες αυτό για τον χρονο;;; Τόσο με βλέπω να μένω αυπνη!!!!!! Αχχαχαχ

Αγχωμένη μου ξεκινήσατε κρεμουλες;; Πως παει ο θηλασμος; Άσχετο αλλα εχεις αδιάθετησει τωρα που θηλαζεις ακομα! Εγω μια φορα τον Μάρτιο κ απο τότε τιποτα!! Δεν περίμενα ποτε οτι θα το πω αλλα το περιμενω πως κ πως! Όλο εχω πονακια κραμπες κλπ αλλα τιποτα!! Αισθάνομαι σαν μια μαινόμενη μπάλιτσα ορμονών! Τα νεύρα μου!!

Πατουσα μου το Δεσποινιω τι κανει;; Καλα με τις κρεμουλες;; Η πειναλιτσα σου η καλη μπράβο που τις πήρε μια χαρά!!!αντε να δούμε και μεις!!

May μου η μπεμπουλα σου τι κανει;;το κοριτσάκι σου το μεγάλο;; Αχ υπομονή και με την δουλεια!! Χαρά στο κουράγιο σου!!

Christinaki μου τι καλα που οργανωνετε την βάφτιση !! Με το καλο.!! Βρήκες γλυκακια τελικά;;

Ζωή μου καλωσορίσει!!!! Να σου ζήσει το μωρακι σου!! Κοντά είμαστε !! Εμένα η μπεμπα γεννήθηκε 10/12

Εγω κορίτσια ειμαι 25 !!! Το μπισκότακι ήρθε απρογραμμάτιστη και μας έκανε μια πολυ ωραία έκπληξη! Βέβαια οταν έμαθα οτι ειμαι εγγυος είχα ψιλό φρικαρει αλλα για πολυ λιγο!! Τωρα ειναι το θαύματακι μας και δεν την αλλάζω με τιποτα στον κόσμο!!! Δεν αισθάνομαι οτι δεν εχω κανει πράγματα γιατι εχω κανει αρκετά!! Ήμουνα ανήσυχο πνεύμα!! Αλλα αλλα αλλα τόσα θα κανουμε κ με το μπισκότακι!! Κυρίως Ταξιδιααααααα!! Που τα λατρεύουμε οικογενειακως!!!

Το διάβασμα καλα κρατεί ! Το χω κανει το σπίτι κρυφό σχολείο!! Μεχρι κ στην μπεμπουλα διαβάζω ιστορία δικαίου!!!

Αααα!!! Χρονια μας πολλαααα γλυκές μανουλες!!!

Κορίτσια να ρωτήσω πως τα πανε τα μπεμπακια σας με την τηλεόραση;;η δικιά μου η τσουραπο κ πλάτη να την βαλω γυρνάει να ρίξει καμια ματιτσα!! Ειναι πολυ κακο;; help help

Φιλακια πολλαααα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσια και απο εμας!!!

Καλαα εισαστε????εμες μια χαρουλα!!!τελεια μεραααααα!!!!

ξυπνησαμε στις 8 το πρωι ηπιαμε γαλα,μετα πηγαμε καροτσαδα!!!!

Περασαμε και απο την εκκλησια,αναψαμε το κερακι μας πηραμε ψωμακι μας

και επιστροφη σπιτι!Η Δεσποινα μου κοιμηθηκε στην διαδρομη!

χαχαχαχαχαχαχαχααααα!!!

Ακομη κοιμαται!βγηκα στην βεραντα πινω το καφεδακι μου,φουμαρω

το τσιγαρακι μου και να μαγειρεψω......το μενου σημερα αρκακα!

γιαααααμμμιιιιιιι!!!!!!!!

Η Δεσποινα μου στις 11 και θα φαει την φρουτοκρεμα της!

Αυτα τα νεακια μου,προς το παρον!!!!

Καλημερεεεεεες!!!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου τι κανετε???

Εμεις καλα, ο καιρος καλοκαιρινος και ολο το απογευμα τη βγαλαμε στην παιδικη χαρα και στον πεζοδρομο με τα μαγαζια. Αργησαμε να κοιμηθουμε σχετικα, πριν ενα μισαωρο εκανε η φμ νανι, δεν πειραζει ομως καθολου!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΟΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ :) !!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου!!!!!καλα εισαστε????

3η φορα που γραφω το μηνυμα!!!!με πεταει εξω!!!!

Τι κανουν τα μπουμπουκακια σας???καλα ειναι???

Εμεις μια χαρουλα.πηγαμε καροτσαδα φουρνο λαικη βιβλιοπωλειο φαρμακειο και

επιστροφη!!!!

ο καιρος συννεφια με ηλιο και αερα!

δεν κανει κρυο ομως!καλα ειναι!

σε λιγο θα ξυπνησει και η Δεσποινα μου,και θα φαμε φρουτοκρεμα!

το μενου σημερα μοσχαροσουπα με αφθονη μαρουλοσαλατα!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...