Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, ilenan είπε:

      Καλησπέρα κι από μένα ! Υπαρχει κάποια κοπέλα που να μην είχε ποτε της θετικό τεστ και τελικά να τα κατάφερε. Παλεύουμε 3 χρόνια τώρα. 4 σπερματέγχυσεις και 3 έμβρυομεταφορες με αρίστης ποιότητας έμβρυα και κανένα θετικό αποτέλεσμα. Όλες οι εξετάσεις, μα όλες οι εξετάσεις,  πολύ καλες . Έχω ένα ιστορικό ενδομητριωσης. Η διάγνωση όμως είναι ανεξήγητη υπογονιμότητα.  Έχω κουραστεί !! Λες και το δικό μου σώμα δεν έχει φτιαχτεί για αυτό τον σκοπό ! Λες και δεν έχω μήτρα! Νιώθω απίστευτα απογοητευμένη !!

      Σε νιώθω απόλυτα. Κι εγώ ακριβώς τα ίδια βιώνω. Πάνω από 3 χρόνια προσπαθούμε και δεν έμεινα πότε έγκυος. Επίσης, μια σπερματεγχυση και μια εμβρυομεταφορα που δεν πέτυχαν. Μην απογοητεύεσαι, πιστεύω ότι σε όλες μας θα έρθει κάποια στιγμή το μωράκι. Θελει πίστη και υπομονή και θα έρθει εκεί που δεν το περιμένουμε!! 🙏

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Κοριτσάκια μου τι κάνετε;; Εμεις περάσαμε ωραίο ΣΚ γιατί είχαμε όμορφο καιρό γενικά κ σήμερα ανακαλυψαμε κ μια καινούρια παιδική χαρά ένα τεταρτο απο το σπίτι με αυτοκίνητο κ ήταν τέλεια!!

Έχουμε ξεκινήσει κρεμούλα από την πρωτομαγιά κ εχει πολύ πλάκα! Άμα δείτε πως τρωει θα γελασετε! Για την ώρα τρώει λίγο αλλά ελπίζω να στρώσει η κλωστή μου!! Σε μια βδομαδα ξεκινάμε κ φρούτο!! Μήλο, μετά αχλάδι, μπανάνα και τα γνωστά!!

ΜΠΟΤΣΑΚΙ μου!!! Μεγειά το δόντι!!! Ετοίμασε τα κοψίδια λέμε!!!! Όσο για τις γουλιές... Εμείς βγάλαμε σήμερα γουλιά την κρέμα......... Άντε γειά!!!

ΠΑΤΟΥΣΑ μου περαστικά!!! Το Δεσποινιώ κ τα μάτια σου!!!

ΚΟΑΛΑΚΙ μου τι κάνετε;; Φιλάκια στη φμ!

ΕΛΕΝΑ μου, η μπεμπούλα σου νύσταζε κ πείναγε;; Θα βρειτε τους ρυθμούς σας, μη σταματήσεις τα μαθήματα φυσικά!! Κρίμα είναι!!

ΑΓΧΩΜΕΝΗ τι κανει το αγόρι μας;;

Αχ κορίτσια νυστάζωω!! Και ποιος ξυπναει για δουλειά;;;;;;;


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κοριτσακια μου γλυκα τι κανετε???

Εμεις καλα, ολη μερα δουλειες σημερα, ουτως η αλλως ο καιρος σημερακαι ειδικα τωρα το βραδυ ειναι πολυ κρυος, καμια σχεση με τις προηγουμενες μερες που απλα ηταν βροχερος!!!

Τρωμε πιτσα σημερααα!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια...

Τι ωραία νέα διαβάζω. Τα μικρά μας μεγαλώνουν... αρχίζουν να τρώνε και να βγάζουν δόντια !!!! Πότε ήταν που τα είχαμε στις κοιλίτσες μας !!!!!!!!!!!!!

Εγώ σταμάτησα σχεδόν τελείως να θηλάζω... άντε μία φορά την ημέρα και με το ζόρι... μου κόπηκε... αδιαθέτησα κιολας.

Η μικρή συνηθισε ευτυχώς να τρώει το ξένο... αν και τρώει μικρές ποσότητες ακόμα κάθε 3 ώρες. Οπότε με ξυπνάει αρκετα συχνά και την νύχτα.

Κούραση και με την δουλεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Το καλό είναι ότι κανονίσαμε τα πάντα για την βάφτιση.

Αγοράσαμε πολύ ωραία βαφτιστηκά... και σταυρό τέλειο!!!

Κλείσαμε εκκλησία, μαγαζί και λουλούδια...

Αγόρασα φουστάνι... και ο άνδρας μου κουστούμι....

Μόνο τα γλυκά δεν έχουμε βρει ακόμα... Ξέρετε κανένα καλό ζαχαροπλαστείο???


kPAZp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσακια μου γλυκα τι κανετε???

Εμεις καλα, ολη μερα παλι σημερα δουλειες γιατι και ο καιρος κρυος, οποτε μεσα παλι!!! Τωρα κοιμησα τη φμ και σε λιγο θα φαμε!!!

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ κουραγιο με τα ξυπνηματα, ολα θα στρωσουν!!! Τι ωραια που κανονισατε τη βαφτιση σας :) !!! Ειμαι σιγουρη οτι ολα θα ειναι υπεροχα, ανυπομονω να βαφτισετε ολες τα μωρακια σας!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Τι κανετε;

Μπήκα βιαστικά για να μη νομίζετε πως σας ξέχασα! Εχουμε τρομερή ανησυχία λόγω δοντιών και θελουμε απελπισμένα αγκαλιές ολη τη μερα! Θα σας ξαναρθω οτάν βρω λιγο χρονο να διαβάσω και τα νεα σας! Φιλια πολλα!!!


Οταν σε πρωτοειδα κατάλαβα πως τόσα χρονια ήμουν μιση.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου τι κανετε???

Εμεις καλα, ειχε καλο καιρο σημερα αλλα ειχα δουλιτσες και κατσαμε μεσα, απο αυριο ομως βολτες!!! Η φμ μολις κοιμηθηκε και εγω λεω να σιγα-σιγα να ξεκινησω σχεδια στον υπολογιστη για τη δουλεια μου, ευκαρια ειναι τωρα που ειναι ο μπαμπας μας εδω και ετσι η φμ δεν τρεχει μονιμως απο πισω μου!!!

ΑΓΧΩΜΕΝΗ ΜΟΥ υπομονη με τα δοντακια, δυσκολη φαση (για τα περισσοτερα μωρακια) αλλα θα περασει!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τι κανετε κοριτσαρες;;;οπως σχεδον πάντα ήρθα νυχτιατικα να μάθω νεα σας!

Κοαλακι μου βλεπεις μαρηηηηη Γιουροβίζιον;;;

Με άρεσαν πολυ τα δικα μας τα παιδια!τα είδα στο κινητο αλλα απ οτι κατάλαβα άρεσαν;

Η φμ τι κανει; Κι εγω τον έβγαλα βόλτα σημερα αλλα το πρωι γιατι τοαπογευμα ειχε πολυ αέρα. Δυστυχώς ο πόνος για τα δοντακια ηταν μεγαλύτερος απο την ευχαρίστηση της βόλτας κι ετσι γυρίσαμε κακιν κακώς. Τα καημενα τα παιδάκια μας ποσο πονάνε. Μακάρι να μπορούσα να του πάρω τον πόνο. Σε μια ωρα ύπνου ξύπνησε έξι φορες.... Ευχομουν να τα περάσει ανώδυνα αλλα δεν ήμασταν τυχεροί. Τουλάχιστον τωρα κοιμάται λιγο και ξεκουράζεται.

Τα υπόλοιπα κορίτσια που χάθηκαν;;; Καλεεεε;;;;;

Θα σας καληνυχτησω πριν αρχίσω να πεφτω σε τοίχους απο την κούραση!


Οταν σε πρωτοειδα κατάλαβα πως τόσα χρονια ήμουν μιση.

Link to comment
Share on other sites

Τι κανετε κοριτσαρες;;;οπως σχεδον πάντα ήρθα νυχτιατικα να μάθω νεα σας!

Κοαλακι μου βλεπεις μαρηηηηη Γιουροβίζιον;;;

Με άρεσαν πολυ τα δικα μας τα παιδια!τα είδα στο κινητο αλλα απ οτι κατάλαβα άρεσαν;

Η φμ τι κανει; Κι εγω τον έβγαλα βόλτα σημερα αλλα το πρωι γιατι τοαπογευμα ειχε πολυ αέρα. Δυστυχώς ο πόνος για τα δοντακια ηταν μεγαλύτερος απο την ευχαρίστηση της βόλτας κι ετσι γυρίσαμε κακιν κακώς. Τα καημενα τα παιδάκια μας ποσο πονάνε. Μακάρι να μπορούσα να του πάρω τον πόνο. Σε μια ωρα ύπνου ξύπνησε έξι φορες.... Ευχομουν να τα περάσει ανώδυνα αλλα δεν ήμασταν τυχεροί. Τουλάχιστον τωρα κοιμάται λιγο και ξεκουράζεται.

Τα υπόλοιπα κορίτσια που χάθηκαν;;; Καλεεεε;;;;;

Θα σας καληνυχτησω πριν αρχίσω να πεφτω σε τοίχους απο την κούραση!

ΑΓΧΩΜΕΝΗ ΜΟΥ ναι μαρηηηηηηηηη βλεπω γιουροβιζιον, αν και δεν ασχολουμαι απλα ο ανδρας μου ειχε ανοιχτη την τηλεοραση και το βλεπαμε και ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ περασε η Ελλαδα στον τελικο!!!

Οσον αφορα τα δοντακια σας υπομονηηη, και εγω περασα δυσκολα με τη φμ αλλα περασαν ολα, οπως θα περασουν και τα δικα σας!!! Δεν δινεις λιγο ντεπονακι σε στιγμες που ποναει πολυ για να ηρεμει καπως???!!!

Καληνυχτα και καλη ξεκουραση!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου τι κανετεεεεεε???Σημερα ξαπλωσα λίγο νωρις και είπα να σας γράψω αν και τα ματάκια μου κλείνουν!!!!Καλα είμαστε,έχω καταπιαστεί με το σπίτι αυτές τις μέρες ξεστρωνω πλένω κουρτίνες αλαζω διακόσμηση και γενικά κανω αποψίλωση μιας και είχε να γίνει πριν την εγκυμοσύνη σωστά!!!Πάντα με την βοήθεια της μαμάς βέβαια που απασχολει το μωρό το οποίο δεν στέκεται πουθενά!!!ΣΗΜΕΡΑ ΕΣΚΑΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΠΛΑΝΟ ΔΟΝΤΑΚΙ!!!!χαχαχαχαχα!!!Είμαι πολύ ενθουσιασμένη και συγκινημένη φυσικά!!!Έκανα και διάλειμμα από τις δουλειες φυσικά σημερα γιατί είχε πολύ ωραία μέρα η θάλασσα ήταν ακίνητη και από τις 11 το πρωί μαζευτήκαμε στις 8 στο σπίτι.Ολη μερσ γυρίζαμε κι ο μικρός το βράδυ με το που ειπιε το γάλα ξεραθηκε!!Εσείς τι κάνετε μαναρακια μου???

ΚΟΑΛΑΚΙ μουυυυ!!!Που σαι μαρη???Κι εσύ δουλειες???Απαπαπα!!!Κατίνες καταντήσαμε!!!Τι κάνει το φουρτουνομαριαννακι μας???

ΜΑΥ μουυυ τι κάνετε??Οι ζουζουνες???Ωρέ μανα μου αρχίσαμε κρεμουλες εεεε???Προσέχει την σιλουέτα της η κλωστουλα σου!!!Εμείς την Δευτέρα ξεκινάμε!!!

ΧΡΗΣΤΙΝΑΚΙ μουυυυ τι κάνει το νινί σου???Στρωνετε σιγά σιγά ε??Πωπω κι εγώ σκέφτομαι τη δουλεια και κάτι με πιάνει!!Καλοριζικα και τα πραγματάκια για την βάφτιση!!Άντε με το καλό!!!

ΑΓΧΩΜΕΝΗ μου υπομονή με τα δοντάκια!!!Κι εμείς έχουμε γκρηνια αλλά τι να κάνουμε!!!Θα περάσει!!!

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑΑΑΑΑΑ!!!!Μαρηηηηηη περαστικουλια σου!!Τι κάνει το όμορφο Δεσποινιω μου???

Καλεεεεεεε οι άλλες που είστε???

Άντε καληνύχτα φιλεναδιτσες!!!Όνειρα γλυκά!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...