Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, nat11 είπε:

      Kαλημερα κοριτσια! Ευχομαι ολοψυχα σε ολες να ειναι το καλυτερο καλοκαιρι της ζωης μας και το ονειρο μας να πραγματοποιηθει! Καλη επιτυχια σε ολες,σε οποια φαση βρισκομαστε! Οσες εχετε μωρακια ηδη να εχετε πολλές ομορφες στιγμές!! Διαβαζοντας τις τελευταιες σελιδες σκεφτομαι ποσα εχουμε περασει ολες πραγματικα και συγκινουμαι..

      Παρακαλουθω το γκρουπ και το φορουμ εδω και 2 χρονια αλλα λιγες φορες εχω γραψει. Ειμαι και εγω με δωρεα πλεον, σε φαση που περιμενω περιοδο για να κανουμε προετοιμασια για εμβρυομεταφορα. Εχουμε παρει απο δοτρια τραπεζας εξωτερικου κυριως για να εχουμε εικονα και για την εμφανιση,λιγοτερη αναμονη (που ειναι σχετικο φανταζομαι),και να ξερουμε τον αριθμο που θα παρουμε (δεν δοκιμασαμε με δοτρια Ελλαδας και αυτο με το μοιρασμα κτλ δεν ξερω πως λειτουργει εδω) Και για την κοπελα που ρωτησε. βοηθανε γενικα οι μαιες ή καποια υπευθυνη του εκαστοτε γιατρου στην ολη επικοινωνια με την τραπεζα του εξωτερικου. Επισης στον προηγουμενο γιατρο η εμβρυολογος μου χε πει οτι στην Ισπανια κανουν ακομα περισσοτερες εξετασεις στις δοτριες(δεν το χω επιβεβαιωσει απο καπου,απλα το αναφερω,ηταν μεγαλο κεντρο και η συγκεκριμενη κοπελα κορη του γιατρου). Εμεις ξεκινησαμε αρχες Μαρτη να ψαχνουμε και 15/5 ειχαν ερθει τα ωαρια.Τωρα το διλημα μου ειναι αν θα βαλω μονο 1 ή 2 καθως δεν πολυθελουμε διδυμα (καθαρα για πρακτικους λογους) αλλα εγω κυριως απο φοβο προωροτητας . Μετα απο 5 ωοληψιες, 3 εμβρυομεταφορες και μια παλινδρομη στη 12 εβδομαδα λογω χρωμοχωμικου νομιζω θα μου πεσει βαρυ ψυχολογικα να εχω το φοβο μην τους συμβει κατι μεχρι να φτασω στο στελος της εγκυμοσυνης. Γενικα και στην προηγουμενη ημουν μεσα στο αγχος, δεν το εκδηλωνα αλλα ειχα αυπνιες ολο τον καιρο που μουν εγκυος. Απο την αλλη φοβαμαι μηπως το 1 μειωνει τις πιθανοτητες επιτυχιας. Η δοτρια ειναι 29,εγω 41 (57 κιλα δεν ξερω αν παιζει ρολο) και με καλο ενδομητριο. Ο γιατρος προτιμά 1 ,θεωρει βεβαια οτι οι πιθανοτητες επιτυχιας αυξανονται με τα 2, και μας ειπε θα προτεινε να αποφασισω εγω (με την εννοια οτι ειναι σωμα μου και εγω εχω περασει την μεγαλυτερη ταλαιπωρια)  Ξερω οτι καποιες κοπελες εχετε διδυμα. Εχω και την αδερφη του ανδρα μου που εχει διδυμα απο εξωσωματικη 15 ετων τα παιδια, και για τα πρωτα 2 χρονια ειχε γυναικα μονιμα σπιτι. Συγνωμη για το τεραστιο κειμενο, θα ηθελα να ακουσω τις γνωμες σας!

      Καλησπέρα! Σου εύχομαι να σου πάνε όλα πολύ καλά και σύντομα να έχεις αγκαλιά το μωράκι σου.

      Εγώ έχω δίδυμα με δωρεά, έβαλα κι εγώ δύο για να αυξήσω τις πιθανότητες και έπιασαν και τα δύο.. βέβαια εγώ δεν ήμουν εντελώς αρνητική στα δίδυμα, αλλά θεωρούσα κι εγώ ότι είναι χαμηλά τα ποσοστά και δεν ήθελα να ρισκάρω! Φυσικά αυτή τη στιγμή δεν τα αλλάζω με τίποτα τα διδυμακια μου και δεν μπορώ να φανταστώ καν ποιο δε θα είχα αν είχαμε βάλει ένα. Είναι και η ηλικία μου τέτοια, γέννησα στα 43, που ξέρω ότι δε θα έμπαινα δε διαδικασία δεύτερης εγκυμοσύνης για να κάνω κι άλλο παιδί, οπότε είμαι πολύ χαρούμενη που εξελίχθηκε έτσι η κατάσταση. Δε θα σου πω ψέματα, είναι πολύ δύσκολα τα δίδυμα κι εγώ δεν έχω καμία βοήθεια. Είμαστε μόνο εγώ και ο άντρας μου δλδ. Βέβαια βγαίνει και όσο περνά ο καιρός γίνεται όλο και πιο βατό, αλλά έχει πολλές δυσκολίες. Και πολλές χαρές όμως. 

      Είναι τελείως προσωπικη σου όμως η απόφαση.. 

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Κοριτσακια μου καλησπερα, τι κανετε??? εδω ο καιρος χαλια μαυρα :evil: !!!

Εμεις καλα ειμαστε, τελικα θα παμε το απογευμα για εμβολιο (αχ η καρδια μου :( !!!) και μετα στο μαρκετ για ψωνια. Σημερα φαγαμε ρεβυθια, ειχε μαγειρεμενα η μαμα μου.

ΕΛΕΝΑ ΜΟΥ μπραβο σου κοριτσι μου που θα παλεψεις να καταφερεις και τις κατατακτηριες!!! Ηθελα και εγω να ακουλουθησω τον δρομο σου (μιας που λατρευω τη νομικη) αλλα τελικα ακολουθησα αυτον της πληροφορικης.

Οσον αφορα τις πανες, εγω πηρα τη mega pack (80τμχ) με 13? απο το μασουτη που τις ειχε προσφατα σε προσφορα -50%. Ειναι η μονη πανα που ειμαι απολυτα ικανοποιημενη, ολοκληρη νυχτα δλδ 12ωρες που η φμ κοιμαται δεν χρειαζεται αλλαγη, και φυσικα δεν ξυπναει το πρωι με υγρο κορμακι οπως γινοταν με τις αλλες πανες, κυριως τις pampres τις απλες ομως. Ευχαριστημενη ειμαι ομως και απο τις babylino.

ΑΓΧΩΜΕΝΗ ΜΟΥ το φμ ειναι απο το φουρτουνα-μαριαννα, που το φουρτουνα παραπαμπει σε κατι ανησυχο, ετσι ειναι και η μικρη μου, απλα λιιιγες φορες φοραμε φωτοστεφανο :mrgreen: και κανουνε το χατηρι στη μαμα και ειμαστε καλα παιδια, αυτο εννοουσα οταν σου εγραψα πως ειναι πιο συνεργασιμη και ακουει σε ορισμενες υποδειξεις.

Καλο απογευμα κοριτσια μου!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλε κοριτσια μου τι κανετε??? ειστε ολες καλαα???

Εμεις καλα ειμαστε, πηγαμε το απογευμα και καναμε εμβολιο, η φμ δεν εκλαψε οσο τις προηγουμενες φορες, αφου εστειλε και φιλακι στον ντοκ γιατι μεχρι προτεινως χαιρετουσαμε μονο (με τα 2 χερια) προκειμενου να γλυτωσουμε απο τον "κακο" γιατρο που μεταξυ μας μονο κακος που δεν ειναι, εχει απιστευτη υπομονη δεν τον ειδα ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ να εκνευριζεται και δεν εχω γνωρισει πιο ΗΡΕΜΟ ΑΝΘΡΩΠΟ παρολο που εχει στο κεφαλι του τοσα τερατακια :mrgreen: !!!

Εκανα 2 τοστακια να φαω!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια !! Κοιμήθηκε η μπεμπουλα!!

Agxomenh θα σου στείλω pm με το όνομα απο το site!! Όσον αφορά στο πόσιμο εμβόλιο που λες εμάς ήταν της γαστρεντερίτιδας ! Κάναμε την προηγούμενη φορα την δεύτερη δόση! Πρεπει να ειναι πολυ κοντά τα μωρακια μας! Εγω γέννησα 10 Δεκεμβρίου! Ναι την θηλάζω αποκλειστικά , δεν εχει παρει καθόλου ξένο! Μονο μια φορα για δοκιμή! Της έδινα το δικό μου που έβγαζα με το θηλαστρο για τις πρώτες 20 μερες περίπου κ έκτοτε έπιασε στήθος τελικά και θηλαζουμε!! Βέβαια εχει παρα πολυ κούραση ! Κανουμε κ κάποιες μερες δυσφαγιες οπότε αλλάζουμε συνέχεια στάσεις αλλα δεν πειράζει! Αξίζει τον κόπο!Το αστείο ειναι οτι πλέον δεν παίρνει καθόλου μπιμπερο ούτε το ξένο αλλα ούτε το δικό μου !! Ενώ όλοι μου λέγανε τον πρώτο καιρό που αντλούσε γαλα κ τις έδινα οτι τουλάχιστον δεν θα δυσκολευτούμε με το μπιμπερο!! Lol :-)

Τωρα όσο για τις κατατακτηριες νομικης σας ευχαριστω για την εμψύχωσης!! Ξερω οτι θα ειναι παρα πολυ δύσκολο κ οτι θέλει τρελό προγραμματισμό αλλα είπα να κανω την προσπάθεια μου αφενός γιατι αγαπάω την νομικη κ αφετέρου γιατι με το πρώτο πτυχίο δεν είδαμε χαιρι! Μεχρι κ τωρα βέβαια σκέφτομαι τα λεφτα που θα διάθεσω κ το κατα ποσο θα προλαβαίνω αλλα είπα οτι μιας κ το μπεμπακι μου ειναι ακομα μικρό κ κοιμάται κ λιγο μέσα στην ημέρα αλλα κ το πρωί μεχρι τις 10,είπα να το προσπαθήσω!! Μετα θα τρέχουμε ολη την ημέρα απο πίσω τους!! Θα ειναι πιο δύσκολο!! Βρε κορίτσια να σας ρωτησω τα μωρακια σας χανανε τόσο πολλα Μαλλακια στην ηλικία της δικιας μου; Έχουμε τείχους ενα παντού! Κ κάποιες τις τρώμε κιόλας!! Ασε που τωρα τελευταια κανει κ ενα φρενάρισμα με την φωνουλα της σαν να της κόβεται η ανάσα κ θελω κ γω μετα αλλαγή πάνας απο την τρομάρα μου!!!

Εδώ κ λίγες μερες εχει αρχίσει κ με μιμείται ! Γελάω , γελάει, κακαριζω , κακαριζει για κανενα 10 λεπτό ετσι και λιωωωωωνουμε οικογενειακως!! ΕΥΤΥΧΙΑ!!!

Καληνύχτα κοριτσάκια μ!! Καλη ξεκούραση!! Αντε ήρθε σαββατοκύριακο να πάμε καμια βόλτα!!!!!μακιαα

Link to comment
Share on other sites

Καλε κοριτσια μου τι κανετε??? ειστε ολες καλαα???

Εμεις καλα ειμαστε, πηγαμε το απογευμα και καναμε εμβολιο, η φμ δεν εκλαψε οσο τις προηγουμενες φορες, αφου εστειλε και φιλακι στον ντοκ γιατι μεχρι προτεινως χαιρετουσαμε μονο (με τα 2 χερια) προκειμενου να γλυτωσουμε απο τον "κακο" γιατρο που μεταξυ μας μονο κακος που δεν ειναι, εχει απιστευτη υπομονη δεν τον ειδα ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ να εκνευριζεται και δεν εχω γνωρισει πιο ΗΡΕΜΟ ΑΝΘΡΩΠΟ παρολο που εχει στο κεφαλι του τοσα τερατακια :mrgreen: !!!

Εκανα 2 τοστακια να φαω!!!

Μπράβο μπράβο για το εμβολιακι που δεν πονεςε την φμ!! ΖουΟυνα μωρε στέλνει κ φιλακια!!!

Ο καλός γιατρος στις μερες μας ειναι λαχείο!! Well done

Τοστακια ε; Εγω είχα φτιάξει χοιρινά φιλαράκια αλά κρεμ κ ριζοτο με μαύρη τρούφα για να την δοκιμάσουμε αλλα δεν ξετρελαθηκα! Είχε μια περίεργη γεύση και μου έφερνε κ λιγο σε ροκφορ που δεν μ αρέσει καθόλου !!τοστακι κ γω λοιπον!! Καληνύχτααα koalaki

Link to comment
Share on other sites

ΕΛΕΝΑ ΜΟΥ, ναι σε αυτη τη φαση που ειστε και για λιιιγο ακομα θα χανεται πολλααα μαλλακια, σε λιγο ομως καιρο δεν θα προλαβαινεις κοκαλακια :mrgreen::tongue: !!! Μην ανησυχεις παντως, κατανοω απολυτα την αγωνια σου/σας αλλα πραγματικα μεχρι τα μαλλακια του μωρου να μπουν σε "φυσιολογικο κυκλο αναπτυξης" θα πεφτουν και θα βγαινουν αλλα.


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερουδιααααα τσουπρεσ τι κανετε??

ΠΩ ΠΩ τι ξενυχτι ηταν παλι κ αυτο!!πρεπει να ξυπνησαμε 6-7 φορεσ,τισ 2 για θηλασμο και τισ αλλεσ για πιπιλα!!ειχαμε και αεριακια!!απολυτη εξοντωση!!ειχα και τον Μπαμπινο την πρωτη φορα που ξυπνησε και εκλαιγε να με ρωταει συνεχεια -Τι εχει?Γιατι κλαιει?ε?ε?(ειχε μολισ ξαπλωσει και γω μεσα στον υπνο μου ακομα)-Που να ξερω βρε αγαπη μου ?-Ναι ναι αλλα γιατι κλαιει?

χαχχαχαχ Μπαμπαδεσ!!Τισ προαλλεσ ειχα ανεβασει στο fb μια φωτογραφια μιασ μανουλασ που ελεγε οτι το μωρακι εκλαιγε ολη νυχτα και ο μπαμπασ απο διπλα -Αληθεια?Δεν καταλαβα κατι!! '' και ψευτοπαρεξηγηθηκε!!εχω δυο μωρα στο σπιτι ενα μικρο ενα μεγαλο!!!:tongue:

κοριτσια να ρωτησω ποτε αρχισανε τα μωρακια σασ να καθονται στον ποπο τουσ χωρισ στηριξη?Στισ 10 μαιου γινομαστε 5 μηνων κ μου ειπε η παιδιατροσ οτι θα μασ δωσει μενου για φρουτακια κλπ και μου φανηκε νωρισ!!ασε που δεν καθεται ακομα στον ποπο τησ!!τησ κραταμε την πλατουλα!!ειδομεν!!

θα ερθει κ η αδερφουλα μου απο εδω να δει την βαφτιστηρα τησ,να πιουμε καφεδακι και να την κρατησει για το πρωτο μου μαθημα και χαιρομαι πολυ πολυ που θα χω παρεουλα!ασε που η μικρουλα μου τησ κανει χαρουλεσ!!ενω στουσ αλλουσ ειναι πολυ επιλεκτικη!!

Κατι τελευταιο!!πωσ κανετε μπανακι τα μωρακια?εγω μεχρι κ πριν απο 2-3 εβδομαδεσ την εκανα μονη μου στον νιπτηρα αλλα πλεον εχει βαρυνει και την κανουμε σ ενα γερμανικο μπανακι που ειναι σαν μικρη κολυμπηθρα!ενα γεμισμα με προδερμ και μασαζακι κ μετα την κραταει ο αντρασ μου αλλαζω νεο και την ξαναβουταμε!απλα μασ ειπε ο φιλοσ μασ που μασ εδωσε το μπανακι οτι δεν χρειαζεται λεει ξεπλυμα γιατι τα μωρουδιακα τα φρολουτρα ειναι πολυ απαλα!!:confused:Επιση οταν κανουμε το πρωτο το αφρολουτρακι βαζει συνεχεια το χερακι στο στομα και λιγη ποσοτητα σαπουναδασ και οταν προσπαθεισ να τησ το βγαλεισ βαζει το χερι σου η οτι αλλο βρει ευκαιρο!!:eek:

ANYWAY καλημερεσ ομορφεσ και να εχουμε ενα τελειο σαββατοκυρακο!!!μακια μακια

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααααααααααα κοριτσακιααααααα μουυυυυυυυ, τι κανετε????

Εμεις καλααα, ξυπνησαμε στις 9, ηπιαμε γαλα, φαγαμε φρουτο και τωρα φοραμε στο ενα ποδι το κολαν μας και παιζουμε :mrgreen::tongue: !!!

ΕΛΕΝΑ ΜΟΥ ορισμενοι παιδιατροι ξεκινουν απο τον 5ο φρουτα, αλλοι παλι απο τον 6ο, ειναι καθαρα στην κριση του γιατρου.

Τωρα οσον αφορα το μπανακι, εγω εξ' αρχης την εκανα σε ενα μπανιερακι με ταπα απο κατω, μασαζακι με αφρουλουτρο και μετα ξεπλυμα στο ιδιο νερακι (που υπηρχε, δεν το αλλαζα) απλα εριχνα τρεχουμενο με ενα πλαστικο υδροδοχειο. Εμενα επινε νερακι με αφρολουτρο και μαλιστα επαιρνε το σφουγγαρι και κυριολεκτικα το ρουφουσε, ακουγοταν το γνωστο "σσσσσλλλλρρρππππππ" :mrgreen::oops: η εσκυβε το στοματακι της στην επιφανεια του νερου και ρουφουσε η νεροφιδα μου και εκανε "ααααααααχχχχχχχχ" απολαμβανοντας το :mrgreen::oops: !!! Δεν προλαβαινα παντα να το αποτρεψω, βλεπεις μονη μου την εκανα μπανιο (λογω απουσιας συζηγου).

Στο κωλαρικο τους καθονται απο πολυ νωρις, το θεμα ειναι να εχουν ισσοροπια, αυτο ολοκληρωνεται λιγο πριν μπουσουλησουν (6-7ο μηνα).

Παω να κανω λιγες δουλιτσες...


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααααααααααααααα!!!!!!!!!!!Τι κανετε καλεεεεεεεεεε????????

Εμεις καλα ειμαστε.ειχαμε αυτες τις μερες λιγο ανακατωσουρα μια με το εμβολιο μια με τα ουλα μια με την υποθερμια που ειχαμε τα βραδια δεν ειχα κουραγιο για τιποτα.Ο μπεμπης τρωει τα σιδερα.Μιλαμε οτι δεν στεκεται πουθενα!!!!!!!!!

Ελενακι μου εγω γεννησα 25 Νοεμβριου!Εχθες κλεισαμε τον 5ο!5μιση μηνων 12 Μαη ξεκιναμε ρυζαλευρο βανιλια που μαλλον θα το φτιαχνω μονη μου και στις 19 φρουτακια και στις 26 φαγακι!Ο μικρος καθεται στον πωπο του απλα δεν στηριζεται καλα γι αυτο τον βαζω στο καροτσι γιατι οπου αλλου τον βαλω σηκωνεται και γερνει μπροστα!!!!!!!χαχααχαχαχαχαχ!!!!!!!!Τωρα στο μπανακι τον κανω οπως και το κοαλακι.Δεν αλλαζω νερο και τα χερια ειναι μονιμως στο στομα και πινει του κοσμου την σαπουναδα!!!!!!

Αγχωμενη μου τι κανετε?Το ποσιμο της γαστραντεριτιδας καναμε και το πρεβεναρ.ειναι και τα δυο πολυ δυνατα ααλλα δυστυχως αναγκαιο κακο τα ρημαδια!!!!!!

Κοαλακι μουυυυυυυυυυυυ??????????Που σαι μαρηηηηηηηηηη?

Ενταξει το κοριτσι μας?

οΙ ΑΛΛΕς που ειναι καλε?

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ αντε μαρηηηηηηηηηηη ποτε θα επιστρεψεις?Ο Κρις ζηταει την γυναικουλα του!!!!!!!!χαχαχαχααχ!

εδω κοριτσια ο καιρος το παει για βροχη.Ελεος!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια...

Εγώ αν και ανησυχώ για τα εμβόλια χαίρομαι που μπορούμε και τα κάνουμε...σκεφτείτε ότι σε άλλες χώρες θα παρακαλούσαν για αυτά τα εμβόλια... Και από όσο μου έλεγε ο παιδίατρος έχουν εγκριθεί αρκετοί εμβολιασμοί τότε που η Ελλάδα ήταν large και έχουν μπει στα υποχρεωτικά... οπότε τώρα είναι λίγο δύσκολο να τα βγάλουν... αλλιώς το κόστος είναι πολύ μεγάλο...

Όσο για το μπανάκι... εγώ έχω αγοράσει μία επιφάνεια αλλαγής από τα jumbo... και την ακουμπάω πάνω στο νιπτήρα. Στηρίζω το τηλέφωνο της μπανιέρας έτσι ώστε να πέφτει νεράκι μέσα στο μπανάκι του μωρού χωρίς να το κρατάω... Το γδύνω και το βάζω στο μπανάκι...

Δεν χρειάζεται να κρατάω το νερό... και έτσι στην αρχή το σαπουνίζω (πριν προλάβει να γεμίσει με νερό)... και μετά κρατάω το κεφαλάκι του για να μην πιει αφρό και νερό! Μόλις τελειώσουμε το βάζω κάτω από το τρεχουμενο νεράκι για λίγο... και το ακουμπάω στην αλλαξιερα για να το ντύσω...

Το σκέφτηκα πολύ πως θα το κάνω έτσι ώστε να μην χρειάζομαι βοήθεια... και τώρα τα καταφερνω μια χαρά μόνη μου... :-)... α... βάζω και το αερόθερμο μέσα για να μη κρυώνει... αν και πλέον έφτιαξε ο καιρός.


kPAZp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τι καλά που καταφέρνετε και θηλάζετε ακόμα αποκλειστικά!

Εγώ έχω ήδη 3 εβδομάδες στη δουλειά.. και το γάλα μου έχει μειωθεί πολύ... Ευτυχώς το μωρό συνήθισε το ξένο... γιατί δεν έπερνε πλέον βάρος και είχα στεναχωρηθεί... αφήστε που τη νύχτα ξύπναγε κάθε μία ώρα για να φάει...και μετά κομμάτια από την κούραση στη δουλειά!!! Πατουσίτσα σε σκεφτόμουν πως άντεξες να βγάζεις τόσο καιρό γάλα... και εγώ άρχισα να βγάζω για να ξέρω πόσο πινει...


kPAZp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου καλα τι κανετε??? ο καιρος μια θερμος μια ψυχρος, αλλα ο αερας αερας :twisted: !!!

Εμεις καλα, ειχαμε το απογευμα κατι επισκεψεις κατω στη μαμα μου και περασε η ωρα, μαζευτηκαμε, καναμε μπανιο, ηπιαμε γαλα και τωρα νανι η φμ. Το πρωι θα παω εκκλησια να κοινωνησω τη φμ γιατι δεν ειχα προλαβει τη μ πεμτη λογω του οτι ο παππας εβγαλε στις 7 κοινωνια :shock::shock: ενω αυριο θα αργησει να τη βγαλει διοτι ειναι του θωμα και η εκκλησια μας γιορταζει (αγ γεωργιου κ θωμα).

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ πως τα πας με τη δουλεια??? το μπεμπακι σου καλα ειναι??? η μανουλα σου με το ατυχημα που ειχε φανταζομαι θα εχει επανελθει πληρως!!!

ΜΠΟΤΣΑΚΙ ΜΟΥ μαρηηηηηηηη ο μπεμπαρος θελει να φυγειιιιιιιιιιιι.............!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

καλά είμαστε Κοαλάκι μου.

Η μαμά μου κουτσαίνει ακόμα, αλλά έχει γυρίσει στο σπίτι της... δυστυχώς αυτά παίρνουν πολύ καιρό για αποκατάσταση.

Με το καλό αύριο η κοινωνία... :-)


kPAZp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ μαλλον το ατυχες αυτο περιστατικο που συνεβη στη μαμα σου ηταν κατι παραπανω απο απλο :(. Οπως και να εχει θα περασει, αλλωστε δεν ειναι και μεγαλης ηλικιας.


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...