Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Papaki2024 είπε:

      @Ele@n

      Είμαι 39 και προσπαθώ 6 χρόνια με εξωσωματικες. Η εμπειρία μου λέει να πας στον καλύτερο γιατρό και να μην περιφέρεσαι δεξιά αριστερά. Ειχαμε γυρίσει όλα τα κέντρα έχω αλλάξει πόσους γιατρούς και κανένας δε μου είχε βρει την ενδομητριωση και όσες προσπάθειες έκανα πήγαιναν στραφη. 

      Στην βρήκε τελικά κάποιος γιατρός? Ποιον έχεις? 

      Καλησπέρα σε όλες! Εδώ και 1 χρόνο πηγαίνω στο Έλενα για τις προσπάθειες εξωσωματικής. Ενώ είμαι ευχαριστημένη με τη γιατρό μου, σκέφτομαι μήπως και δοκιμάσω κάποιον άλλον. Έχετε άποψη για καλό γιατρό σε δημόσιο νοσοκομείο? 

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κοριτσακια μου γεια σας, τι κανετε??? και εδω ο καιρος χαλια!!!

Εμεις καλα ειμαστε, ολη μερα μεσα στο σπιτι παιζουμε με τη φμ αφου τελειωσα τις δουλειες μου (ευτυχως γιατι μεγαλη πεμπτη-παρασκευη δεν θελω και δεν μου αρεσει να κανω τιποτα!!!). Τωρα νανι κανει η φμ και ο ανδρα μου πηγε να δει τη μπαλα εξω σε ενα καφε με εναν φιλο του.

ΜΠΟΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ξεπατωθηκες σημερα μαρη γιαυτο δεν εμφανιστηκες ακομη???

ΠΑΤΟΥΣΑ ΜΟΥ πηγατε τελικα εκκλησια??? εγω θα παω το πρωι τη φμ να την κοινωνησω.

ΑΓΧΩΜΕΝΗ ΜΟΥ καλα ειμαστε, ευχαριστουμε!!! Εγω τη φμ μου τη βαφτισα 10,5 μηνων, η αληθεια ειναι οτι εκλαιγε πολυ αλλα και στα γεννεθλια της εκλαιγε επισης πολυ, θελω να πω πως δεν εφταιγε αποκλειστικα το γεγονος οτι βαφτιστηκε μεγαλη, απλα ειχαμε μεγαλο θεμα με τα δοντια μας και εκεινη την περιοδο (βαφτιση-γεννεθλια) αλλα και γενικα. Οσο για τα χαλια δεν θα σου συνηστουσα να τα βγαλεις για λογυς ασφαλειας, εγω τα εχω στρωμενα (χειμωνα-καλοκαιρι) απο πριν μπουσουλησει και θα εξακολουθησω να τα εχω, απλα τα βγαζω και τα δινω καθαριστηριο!!!

Κοριτσια τι τρωμε τωρα που νηστευουμε??? θα δουμε...


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου ομορφα τι κάνετε???Ηρθα κι εγώ καθυστερημένη όπως πάντα!!!Σημερα από το πρωί τρέχω κι έκατσα πριν μιση ώρα!!!Δεν το νιώθω το κορμί μου αλλά έχω τρομερή ενέργεια αυτές τις μέρες.Αποφασισα να απολαυσω μέχρι και την κούραση μου.Ειναι για καλό σκοπό άλλωστε!!Καλα είμαστε!!!Κάθε μέρα που περνάει μεγαλώνουμε και όλο και κάτι καινούργιο βγάζουμε!!!Τα ουλακια μας ενοχλούν αλλά πλέον το συνηθίσαμε κι αυτό!!!χαχαχαχαχα!!!Από αύριο θα είμαστε πιο χαλαροί και θα βολταρουμε μιας κι από δουλειες θα έχουμε μόνο τα καθημερινά κι ελπίζουμε να επιτρέψει ο καιρός να κάνουμε και τις καροτσαδες μας αν και σημερα έβρεχε όλη μέρα και η θερμοκρασία έχει πεσει!!!Εσείς τι κάνετε καλεεεεε????

Κοαλακι μου τελειώσατε κι εσείς με τις δουλειες και τα ψώνια???Μαρηηηηηη άντε να απολαύσετε τις μέρες που έρχονται!!!

Συμπεθερααααααα!!!Μαρηηηη χαλια ο καιρός κι εκεί???Ελεος πια!!!Ωραία μαρη τα ρεβύθια.Τρελαινομαι!!!Να μου φιλήσεις το Δεσποινιω μου!!;

Αγχωμένη μου πιστεύω τα ουλακια του είναι μανάρι.Υπομονη θα κάνουμε.Κι εμείς έχουμε στις 22εμβολιο!!Πάλι υπομονή θα κάνουμε!!!χαχαχαχαχα!!!Αααααααααα πηλαλα σημαίνει τρεχαλααααααα!!!!

Καληνύχτα σε οοοοοοολες!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσουδια τι κανετε;; Τελειώσαμε με τις δουλειές σας; Τα κάνατε τα παλάτια σας;;;

Μποτσακι τι κανει ο μπουμπουκος; Αχ πως τα λυπάμαι που υποφέρουν με τα δοντακια τους! Για πες κανενα κατόρθωμα! Στις 22 λογικά εχετε το διπλό; Πνευμονιοκοκου; Είστε ενα μηνα μεγαλύτεροι μας οπότε μάλλον ετσι θα ειναι. Εμεις 2η δόση του πενταπλου. Την προηγούμενη την περάσαμε με 40 ωρες αγκαλια.. Να δω αυτη... Απο που είσαι;; Δεν θυμάμαι αν σε είχα ρωτήσει! Καλη ξεκούραση και απόλαυση του καθαρού σπιτιού!

Κοαλακι τι κανετε; Πήγατε εκκλησια; Βοήθεια σας.

Πατουσιτσα;;; Που είσαι καλε;;;

Άντε καλεεεεεε που είστε!!! Μια φορα μπόρεσα να μπω κι εγω νωρις και τα λέω μονη μου!!!

Ειμαι χαρούμενη γιατι ειναι το πρώτο μας Πάσχα σαν οικογενεια και θα ειναι και αντρουλης στο Σπιτι και θα τους χαρώ και τους δυο!!

Και τωρα που το έμαθα..... Πηλαλαααααααααα!!!:P


Οταν σε πρωτοειδα κατάλαβα πως τόσα χρονια ήμουν μιση.

Link to comment
Share on other sites

Βρε κούκλες χαθήκαμε!!!! Τί κάνετε;; Να πω και καλό χειμώνα;; Εμεις εδω ανάψαμε καλοριφερ.. Εχουμε κ τα μωρά, είμαι και γω κρυουλιάρα.. Σαν περσι, μεγάλη Πέμπτη θυμάμαι οτι από τις αναγούλες δε μπορούσα να σταθώ στα πόδια μου.. Χαχαχα!!! Και μεις εδω σπιτάκι θα τη βγάλουμε, ανήμερα στους γονεις μου που θα ψήσουν και χαλαρά και ωραία κατα τα άλλα! Μόνο χτες πήγαμε εκκλησια για το ευχέλαιο κ ενώ ήθελα να παμε κ σήμερα, εδώ αστράφτει κ εχει κρύο και το άφησα.. Ήρθε η νονά της Β κ της έφερε τα δωρα της. Εγω τα έδωσα χτες στις βαφτιστήρες μου..

Της μικρής κορίτσια εχει ψιλοανοίξει η όρεξή της κ τρωει κατι 180άρια στα τσακιρ κέφια!! Και δυστυχως ξυπναει και τη νύχτα κ την ταίζω που το ειχε κοψει απο καιρό, αλλα χαλαει τον τόπο άμα δε φάει... Μάλλον πρεπει να μπούμε στερεες σιγά σιγά... Σήμερα έχουμε μικρά γενέθλια!!! 6 μηνών!!!!!!

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ μου, λογικό να σου λείπει το κοριτσάκι σου, τι λες τωρα.. Συμφωνώ οτι τα 150 μλ σε 7,5 ωρες (δλδ δυο γευματα), είναι λίγο. Τα 60 γρ δε με προβληματίζουν, η Μ για δυο βδομαδες δεν πήρε τιποοτα και επιπλεον πέφτει πια ο ρυθμος ανάπτυξης τους. Κρίμα που εφυγε η μανούλα σου, καλό βέβαια που παει καλύτερα με το πόδι!

ΑΓΧΩΜΕΝΗ μου, μια χαρά ο μικρός σου!! Ένα κιλό σε εικοσι μερες είναι σουππερ!!! Κράτα το θηλασμό όσο μπορείς!!

ΜΠΟΤΣΑΚΙ ΠΑΤΟΥΣΙΤΣΑ ΚΟΑΛΑΚΙ μου πηλάλα και οι τρείς;;; Χαχαχα!!!! Ζωή να χουν τα παιδάκια μας!! Πάντως Πατούσα μου, 45 λεπτα στην εκκλησία ΔΕΝ είναι λίγο, πόσο ήθελες να κατσει;; Χαχαχαχα

Άντε βρε κορίτσια μου, καλή ανασταση κ καλό πασχα να εχουμε, θα μπαινω αυτες τις μερες να τα λέμε!!! Φιλάκιαααααα!!!!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσακια μουυυυυυυυυυυυυ γεια σαςςςςςς, τι κανετε??? εδω ο καιρος βροχερος οπως σε ολη την χωρα υποθετω, αλλα και οπως προσταζουν οι μερες!!!

Εμεις ειμαστε καλα, ολη μερα σπιτι!!! Το πρωι ξυπνησαμε να παμε εκκλησια αλλα εβγακε κοινωνια πολυ νωρις ο παππας και δεν προλαβαμε, οποτε θα παμε το σαββατο το πρω. Η φμ τωρα κανει νανι και εμεις βλεπουμε τηλεοραση.

ΜΠΟΤΣΑΚΙ ΜΟΥ τελος οι δουλειες??? αντε ωραια!!!

ΜΑΥ ΜΟΥ ποσο θα χαρηκε η β σου με τα δωρακια της νονας της φανταζομαι!!! Οσο για τη μ σου να ειναι παντα γερη και καλοτυχη οπως και ολα τα μωρακια-παιδακια του κοσμου!!!

ΑΓΧΩΜΕΝΗ ΜΟΥ πολυ ομορφα ειναι οταν περνας οικογενειακα με τα προσωπα που αγαπας, θα το νιωσεις φετος και εσυ!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Φιλεναδεεεεεεες καλησπερα!!!Πριν από λιγο ξάπλωσα ως γνωστόν!!!Φυσικά σημερα δεν έκανα τιποτα

Απολαύσαμε την μέρα οι τρεις μας οικογενειακά!!!Έξω δεν βγήκαμε καθ'οτι ψοφοκρυο αλλά μια χαρά περάσαμε!!!Ο μικρός εξακολουθεί να ζορίζεται με τα ουλακια του.Υποφερει ο καημενος αρκετά!!!Τι να κάμουμε στο πρόγραμμα είναι όλα!!!!

ΑΓΧΩΜΕΝΗ μου τέλεια θα περάσετε οι τρεις σας.Ναι έχουμε το διπλο εμβόλιο στις 22 και το πόσιμο μας πειραζει λιγακι.Εγω είμαι από Κορινθία!!!

ΜΑΥ μουυυυυυυ!!!!Που σαι καλεεεεε???

Πήρε φορα η μικρή μας???Τέλεια!!!Όντως μανάρι πολύ κρύο κάνει!!Ότι και να κανετε καλα να περάσετε κοριτσάκι μου!!!

ΚΟΑΛΑΚΙ μουυυυυ κι εσείς μέσα μαρηηηηη??Απαπαπαπα!!!Ξανακλειστηκαμε!Που θα πάει θα φτιάξει ο παλιοκαιρος.Μας έσπασε τα νευρα φετος!!!!

Καληνύχτα τσουπρες!!!!Φιλάκια!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοπελουνες μου γεια σας, τι κανετε???

Εμεις καλα, ολη μερα σπιτι γιατι εβρεχε, πηγαμε ομως το απογευμα στον επιταφιο (η φμ τον περασε αναποδα :oops::mrgreen: καθως πηγαινε οπου αυτη ηθελε) και ξεσκασαμε λιγο, δεν εβρεχε κιολας εκεινη την ωρα και ετσι μειναμε και λιγο εξω στον κηπο!!!

Ολες ειστε καλα??? διανυουμε μερες κατανυξης και φανταζομαι ειστε ηρεμες!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορασιδεεεεεεες!!!Τι κάνετε καλεεεεε??Εμείς καλα είμαστε,εχθες το πρωί έριξε πολύ βροχη αλλά μετά άνοιξε ο καιρός και πήγαμε καροτσαδα και για φαγητό αλλά δυστυχώς ο μικρός λογω ούλων είχε τρομερή ανησυχία και δεν κάτσαμε πολύ!!!

Κατά τα αλλά ησυχία!!!Και σημερα συννεφιά έχει αλλά δεν φυσάει και δεν κάνει καθόλου κρύο οπότε αργότερα θα την κάνουμε την καροτσαδα μας ελπίζω!!!Αύριο το πρωί τελικά θα παμε στο χωριό γιατί εκεί το έχει το κρύο του!!!

Να περάσετε καλα ότι και να κάνετε κορίτσια μου!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου καλα γεια σας, τι κανετε??? ετοιμαζεσται να υποθεσω ε???!!!

Εμεις καλα ειμαστε, ο καιρος βροχερος και σημερα οποτε μεσα παλι :evil: τη βγαλαμε. Η φμ τωρα κοιμηθηκε και εμεις θα κατσουμε να δουμε τηλεοραση, στην Ανασταση δεν θα παμε γιατι δεν θελω να αφησω το μωρο, θελω να κατσω μαζι του και ας κοιμαται :rolleyes:!!!

Ευχομαι σε ολες σας ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ να εχετε, μονο Υγεια να χαριζει ο Κυριος!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου καλησπεραααααα!!!

Τι κάνετε?Εμείς καλα Δόξα τω Θεό!!

Για ένα καφεδάκι πήγαμε το μεσημέρι οι τρεις μας που έφτιαξε ο καιρός και μετά μεσαααααα!!!

Καλή Ανάσταση σε όλες!!!!Υγεία κι ευτυχία στα παιδάκια μας και στις οικογένειες μας!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...