Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Papaki2024 είπε:

      @Ele@n

      Είμαι 39 και προσπαθώ 6 χρόνια με εξωσωματικες. Η εμπειρία μου λέει να πας στον καλύτερο γιατρό και να μην περιφέρεσαι δεξιά αριστερά. Ειχαμε γυρίσει όλα τα κέντρα έχω αλλάξει πόσους γιατρούς και κανένας δε μου είχε βρει την ενδομητριωση και όσες προσπάθειες έκανα πήγαιναν στραφη. 

      Στην βρήκε τελικά κάποιος γιατρός? Ποιον έχεις? 

      Καλησπέρα σε όλες! Εδώ και 1 χρόνο πηγαίνω στο Έλενα για τις προσπάθειες εξωσωματικής. Ενώ είμαι ευχαριστημένη με τη γιατρό μου, σκέφτομαι μήπως και δοκιμάσω κάποιον άλλον. Έχετε άποψη για καλό γιατρό σε δημόσιο νοσοκομείο? 

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλε κοριτσια μουυυυυυυυ τι κανετε??? ολες καλα???

Εμεις καλα, μολις κοιμηθηκε η φμ. Ολη μερα σπιτι γιατι ο καιρος κρυωσε για τα καλα!!! Σημερα φαγαμε φιλετο γλωσσα με πουρε, τωρα για βραδυ θα δουμε...


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου τι κανετε καλε??? δουλιτσες σαν και εμενα???

Εμεις καλα, μολις κοιμησα τη φμ!!! Ολη την ημερα δουλειες για να προλαβω να τελειωσω μεχρι αυριο, ο καιρος δεν βοηθαει για βολτες οποτε ευκαιρια ειναι να επισπευσουμε για να ειμαστε ανετοι οσο πλησιαζει η ανασταση!!! Σημερα η φμ εφαγε κοτοσουπα και εμεις λογω νηστειας ψωμακι, ελιτσες, κασερακι κλπ...


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάκια μουυυυυυυ καλησπερααααα!!!

Ήρθε ο φαντομας!!!Δυο μερες δεν κατάφερα να μπω γιατί έτρεχα με τις παραστάσεις και για να φεύγω έπρεπε να τα έχω όλα έτοιμα!!Ευτυχώς ο άντρας μου είχε άδεια και τα καταφερε μια χαρά με το μωρό!!!Έριξα πολύ τρέξιμο και πολύ κούραση αλλά να σας πω κάτι???Το καταευχαριστηθηκααααααααααα!!!!Αύριο θα έρθει και η μσνουλα μου για να κανω και δουλιτσες και όλα καλα!!!Ένιωσα τοσο καλα που παρα την κούραση μου έχω τρομερή ενέργεια!!!

Ο μικρός καλα είναι απλά έχω την υποψία ότι τον τρώνε τα ουλακια του γιατί έχει κάποιες ώρες γκρηνιτσα σαν να τον ενοχλεί και να τον τρομάζει κάτι!!!

Εμείς κοριτσάκια μου Πάσχα θα κάνουμε στο χωριό του άντρα μου και θα εξαρτηθεί από τον καιρο ποτέ θα παμε!!Είναι πολύ ψηλά κι οταν κάνει κρύο είναι πολύ τσουχτερό!!!

Αυτά μαναρακια μου!!!Ελπίζω να είστε οοοοολες καλα κι εσεις και τα μωρακια σας!!!Θα τα πούμε αύριο!!!Καληνυχταααα!!!Σας φιλωωωωωω!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια,

Καλά είμαστε... τρέχω όμως με τη δουλειά... εχθές ειδικά άργησα πολύ να γυρίσω. Το μωρό δεν πολυτρώει το ξένο γάλα... συνήθως γύρω στα 150 τις 7.30 ώρες που λείπω... λίγο δεν σας φαίνετε??? Αποτέλεσμα την προηγούμενη βδομάδα πήρε μόνο 60 γρ. Να δούμε θα αρχίσει να τρώει λίγο παραπάνω? Επίσης, έχει σταματήσει να κάνει πολλές φορές κακά του.. την προηγούμενη βδομάδα έκανε μία φορά το πρωί πριν φύγω και μία το απογευμα... αλλα αυτή την βδομάδα που φεύγω πιο πρωί... δεν κάνει το πρωί... εχθές έφτασε βράδυ για να τα κάνει.. και υποπτευομαι ότι για αυτό είχε γκρινίτσα εχθές το απογευμα.


kPAZp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια και απο μας!!!

καλα εισαστεεε?????

Εμεις μια χαρουλα!!!!

Καροτσαδες πολλες,χθες πηγαμε και εκκλησια καθησαμε 45 λεπτα μονο!

κουραστηκε η μικρη και ηθελε βολτες!

Σημερα το μενου ειχε φακες!

νοστημοτατες!!!!!!

Το απογευμα θα ξαναπαμε εκκλησια,αντε να δουμε αυτη τη φορα!!!!

αχχαχαχαχαχαχαχαχαααααααααα!!!!

Παω να διαβασω νεακια σας!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μουυυυυυυυυ γεια σας και απο εμενα, τι κανετε???

Εμεις καλα, τελειωσα τις δουλειες μου το πρωι και το απογευμα πηγαμε με τη φμ βολτα στη πολη, αλλαξαμε τα παππουτσακια και μετα την πηγα σε μια παιδικη χαρα ειδικα διαμορφωμενη-περιφραγμενη και καθαρη, επαιξε η φμ με την ψυχη της. Μετα πηγαμε μαρκετ και γυρισαμε σπιτι μας. Τωρα κανει νανι και εγω καθομαι λιγο να ξεκουραστω γιατι μας εφαγε η καροτσαδα-ποδαραδα σημερα, νηστευω κιολας και να δω τι θα φαω!!!

ΜΠΟΤΣΑΚΙ ΜΟΥ υπομονη με τα ουλακια, ειστε σε τετοια ηλικια που δυστυχως ξεκινουν οι ενοχλησεις!!!

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ φυσικο και επομενο αν δεν γεμιζει το εντερακι του μωρου να μην αδειαζει κιολας. Αν θες τη γνωμη μου ναι, ειναι λιγο το γαλα που πινει σε τοσες ωρες, αλλα προσπαθησε οσο μπορεις μηπως και αλλαξει κατι!!!

ΠΑΤΟΥΣΑ ΜΟΥ δεν πειραζει μαρη, μια χαρα ειναι και τα 45 λεπτα, η φμ ουτε 5 καθεται!!!

Σημ: εμεις θα κανουνε πασχα στο σπιτι μας!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσαρες μου γεια σας!!! Τι κανετε; Τα βλαστάρια σας τι κανουν;;

Χίλια συγνώμη που χάθηκα αλλα τρέχω και δεν φτάνω. Απόψε πήρα ρεπό... Κοιμήθηκε ο μικρός ξαπλωσα κι εγω και σας γράφω τωρα. Δεν είχα αντοχές για δουλειές. Νόμιζα πως θα διαλυθεί η μέση μου.

Ο μπεμπακος μου πλέον θηλαζει απευθείας απο το στήθος και κουράζεται ο καημενος πολυ. Οπότε όση ωρα τρώει τον εχω αγκαλια και τριγυρνά με στο Σπιτι...τα απογεύματα γκρίνια συνεχεια οπότε ολη την ωρα παιχνιδακια.

Ο γλυκος μου πολεμιστής έβαλε ενα κιλό μεσα σε είκοσι ημέρες. Ειμαι υπερήφανη για το ποσο προσπαθεί αυτο το παιδι. Δεν τα παραταει. Εχω ενα κουτί με γάλα σκόνη και δεν το εχουμε αγγίξει. Καταφέραμεε παρα πολυ προσπάθεια να αυξήσουμε και την παραγωγή και πλέον το μπομπιρακι μου κοιμάται χαμογελαστό.

Εγω μιας και εχω χρονο-οταν κοιμάται- κανω τις δουλειές και το φαγητο που είχαν μείνει ολα τόσο πισω... Ο αντρας μου τωρα που βλέπει να κοιμάται το μωρο αύξησε τις απαιτήσεις του και προσέχει λιγότερο οπότε κααλαβαινεται... Καθε δυο μερες εχω να σιδερωσω εφτα με οκτώ πουκάμισα!!!!:confused:

Εχω να δω τηλεοραση τρεις εβδομαδες σίγουρα!

Τέλος πάντων πολυ γκρινιαξα και παλι...

Σημερα είχαμε κοτόπουλο με πατατουλες- είπαμε μαγείρεμα αλλα δεν παριστάνω και τον μαμαλακη!! Αυριο ψαράκια... Ειναι η πρωτη χρονια που δεν νηστευω και μου κακοφαινεται αλλα με τη διατροφή του θηλασμου και τις απαγορεύσεις για τους κολικους και τις αλλεργίες μονο μακαρόνια και πατάτες μπορω να φάω στη νηστεία. Μπαααααααα θα πεθάνω της πείνας και θα σερνομαι...

Παλι σεντόνι έγραψα.. Ημιδιπλο...


Οταν σε πρωτοειδα κατάλαβα πως τόσα χρονια ήμουν μιση.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοαλακι μου τι κανεις;; Η φμ;; Διαβάζω οι καροτσαδες δίνουν και παίρνουν!!! Εύγε!

Μποτσακι ο μπεμπακος πως τα παει με τα ουλακια; Φουσκωσαν η τωρα ξεκινάνε; Πω πω ποσο με φοβίζει αυτη η περίοδος. Τι καλα που δεν θυμούνται κατι μετα τα μωρακια μας...

Χριστινακι καλη αρχή και καλη δύναμη στη δουλεια σου. Ειμαι σίγουρη πως ΔΟΥ λείπει πολυ. Οσο μπορείς υπομονη και πολλες αγκαλιές μετα! Για το γαλατακι δεν ειμαι ειδική αλλα ετσι κατάλαβα πως ο μικρός δεν τρώει καλα. Μου ειχε μειώσει τις πάνες και μετα το είδα στη ζυγαρια. Εχω μια φίλη που το παιδάκι της 5,5 μηνων πίνει 200 ml ανα τρεις ωρες και λερώνει μια πάνα την ημερα οπότε δεν ξέρω να σου απαντήσω για σιγουριά.

Πατουσιτσα τι κανετε; Με το καλο η βάφτιση!

Ελπίζω να μην μπέρδεψα κατι. Αν το έκανα συχγωρεστε με. Ειμαι πτώμα...


Οταν σε πρωτοειδα κατάλαβα πως τόσα χρονια ήμουν μιση.

Link to comment
Share on other sites

ΑΓΧΩΜΕΝΗ ΜΟΥ αφου τα καταφερατε αυτο μετραει, ολα θα στρωσουν σταδιακα!!! Να ξεκουραζεσαι οσο μπορεις πλεον αφου το μωρακι σου ειναι ηρεμο!!!

Κοριτσακια μου παω να κοιμηθω, βασικα να μαζεψω ρουχα απο την απλωστρα και μετα νανιιιιιιιιιιι. Θα τα πουμε αυριο, φιλακια πολλα και καληνυχτα σε οοοοοολες!!!!!!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μουυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!Τι κανετε?????

Εμεις καλα ειμαστε!Μεσα σημερα γιατι ειχε αερα και ψυχρα και ενω ειχα πει να κανω δουλειες κατι ετυχε στην μαμα μου και τα εγραψα ολα κι ασχοληθηκα μονο με τον μπεμπη μου ο οποιος ηταν σε γενικες γραμμες ησυχος εκτος της φαγουρας των ουλων.Αυριο ομως εχει ξεπατωμα!!!!!

Εσεις τι κανετε?

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ μαρηηηηηηηηη σουρτουκευετε?Καλα κανετε!Μαρη δεν θελει εκκλησια το κοριτσι θελει καροτσαδαααααααα!!!!!!

χαχαχααχαχαχαχααααααααααα!!!!!!!!!1

ΧΡΗΣΤΙΝΑΚΙ μου κανε υπομονη μαναρακι μου!Θα συνηθισετε!Κι εμενα λιγο μου φαινεται αλλα μπορει να ειναι και αλμα!

ΑΓΧΩΜΕΝΗ μου μπραβο που τα πατε καλυτερα.Ειδες τελικα που ολα γινονται?Θα βρειτε τους ρυθμους σας και πες και του αντρα σου να βοηθαει εστω και λιγακι μαναρι.Οτι μπορει γιατι αλλιως δεν την βγαζουμεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!

ΚΟΑΛΑΚΙ μουυυυυυυυυυυυυυ ξεποδαριαστηκες μαρηηηηηηηη?????????

απαπαπααπαπαπαππα!!!!!!!!Αηντεεεεεεεεεεεεεεε ξεκουρασου!!!!!!!

ΜΑΥ μουυυυυυυυυ που εισαι καλεεεεεεεεεεεεεεεε?????????????

Τα αλλα κοριτσακια?Ολες πηλαλατεεεεεεεεε?????????


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσιααααααα!!!!

καλα εισαστεεεεε???

ο καιρος χαλιαααααα!!!!!και ελεγα να παω στις 4 στο Ευχελαιο...αλλα δεν το κοβω...γκρρρρρ!!!

Ισως αν φτιαξει ο καιρος στις 4...θα παμε....αλλα δεν το βλεπω...!

Σημερα ξυπνησαμε στις 11 παρα φαγαμε και πριν λιγο ξανακοιμηθηκε η Δεσποινα μου...!

Το μενου σημερα εχει μακαρονια και μαρουλοσαλατα!!!!

Αυριο θα κανω ρεβυθια!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα όμορφες!! Τι κανετε; Τα μωρουδακια σας τι κανουν;

Σημερα εδω είχαμε βροχές και κρύο. Φαντάζομαι σχεδον σε ολη την Ελλάδα ο ίδιος καιρος ηταν.

Σας ευχαριστω για τα ενθαρρυντικά σας μνμ. Είστε πολυ καλές.

Κοαλακι τι κανετε σημερα;

Πατουσιτσα μπόρεσατε να πάτε στο ευχελαιο; Αχ κι εγω πήγαινα καθε χρονο αλλα φέτος τιποτα. Εχω να παω στην εκκλησια απο τον σαραντισμο.

Μποτσακι τι καλα που ο μικρουλης ηταν ήσυχος... Καλη δύναμη γι αυριο.

Εγω τις έκανα και χαλαρωσα. Εννοείται πως τα χαλία ακομη ουτε σκέφτομαι να τα βγάλω. Επλυνα και τις κουρτίνες μου και μοσχοβολησε καθαριότητα το Σπιτι.

Κι εμάς τα βλέπω τα ουλακια λιγο φουσκωμένα και εχει πολλα σαλια και κανει μπουμπουλιθρες βάζει συνεχώς το χερι στο στόμα αλλα δεν ξέρω αν τελικα ειναι τα ούλα που τον ενοχλούν η θελει να πιπιλαει το χερι του. Θα τον δει ο γιατρός του σε λίγες μερες και θα μας πει. Εχουμε και το εμβολιο και το τρεμω βρε κορίτσια. Καθε φορα που τον τσιμπαει μελάνιαζει στο κλάμα ο καλός μου.

Μετα το Πάσχα θα πάμε για να κλείσουμε ημ/νια για τη βάφτιση. Αν το μωρο ειναι 9-10 μηνων το θεωρείται μεγάλο για βάφτιση; Θέλω να πω πως θα καταλαβαίνει αρκετα και φοβάμαι μήπως κλαίει πολυ. Μήπως να κλείσουμε για πιο νωρις και να το περάσει πιο ανώδυνα;;


Οταν σε πρωτοειδα κατάλαβα πως τόσα χρονια ήμουν μιση.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...