Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Papaki2024 είπε:

      @Ele@n

      Είμαι 39 και προσπαθώ 6 χρόνια με εξωσωματικες. Η εμπειρία μου λέει να πας στον καλύτερο γιατρό και να μην περιφέρεσαι δεξιά αριστερά. Ειχαμε γυρίσει όλα τα κέντρα έχω αλλάξει πόσους γιατρούς και κανένας δε μου είχε βρει την ενδομητριωση και όσες προσπάθειες έκανα πήγαιναν στραφη. 

      Στην βρήκε τελικά κάποιος γιατρός? Ποιον έχεις? 

      Καλησπέρα σε όλες! Εδώ και 1 χρόνο πηγαίνω στο Έλενα για τις προσπάθειες εξωσωματικής. Ενώ είμαι ευχαριστημένη με τη γιατρό μου, σκέφτομαι μήπως και δοκιμάσω κάποιον άλλον. Έχετε άποψη για καλό γιατρό σε δημόσιο νοσοκομείο? 

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Κοριτσακια μουυυυυυυυυυυ ηρθα και εγωωω!!! Ειστε καλα???

Εμεις καλα, πηγαμε επισκεψη με τη φμ το απογευμα να δουμε το γατι :mrgreen: της ξαδερφης μου, καλε ειχα ξεχασει πως ειναι τοοοσο μικρουλια αλλα ταυτοχρονα κανονικα ανθρωπακια τα μωρακια σε αυτη την ηλικια (3 μηνων).

Αργησαμε να γυρισουμε, σταματημο δεν ειχαμε με την ξαδερφη μου, πες το ενα πες το αλλο περασε η ωρα, δεν καθοταν και η φμ στο κ@@@ της και ετσι παρεδωσα σωμα και πνευμα :mrgreen::tongue: !!!

ΠΑΤΟΥΣΑ ΜΟΥ ευχαριστηθηκατε καροτσαδα??? μια χαρουλα!!! Μαρη που ειναι σημερα η ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΣΟΥ???

Ελα μαρηηηηηη!!!!!τα περασατε καλα????σας αφησε η φμ να πειτε καμια κουβεντα η φουρτουνιασε?????

χααχχααχαχαχχαχαχααααααααα!!!!!:tongue::tongue::tongue:

το απογευματακι δεν πηγαμε καροτσαδα επιασε αερας αρκετος!

ειχε λιακαδα,αλλα δεν την εβγαλα μην υδρωσει....

ζεστη με αερααα!!!

Η Δεσποινα σημερα καρκαριστηκε στα γελια και παραλληλα εκλαιγε!!!

αχαχχααχχαχαχαχαααααααααα!!!!!

δεν παιζεται!!!!

τι θα φατε για βραδακι????

εγω σουβλακια!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ελα μαρηηηηηη!!!!!τα περασατε καλα????σας αφησε η φμ να πειτε καμια κουβεντα η φουρτουνιασε?????

χααχχααχαχαχχαχαχααααααααα!!!!!:tongue::tongue::tongue:

το απογευματακι δεν πηγαμε καροτσαδα επιασε αερας αρκετος!

ειχε λιακαδα,αλλα δεν την εβγαλα μην υδρωσει....

ζεστη με αερααα!!!

Η Δεσποινα σημερα καρκαριστηκε στα γελια και παραλληλα εκλαιγε!!!

αχαχχααχχαχαχαχαααααααααα!!!!!

δεν παιζεται!!!!

τι θα φατε για βραδακι????

εγω σουβλακια!!!!!!!!

Ναιιιιιιιι πωωωωωωωως, μας αφησε να πουμε ΚΑΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ, χαχαχααχαχχααχαχα!!!

Δεν καθοταν με τιποτα ησυχη, εριξε κατω και ενα θερμομετρο ψηφιακο (ευτυχως), αφου δουλευει ακομα και αφου δεν μας πεταξε εξω με τις κλωτσιες η ξαδεφη μου παλι καλα :mrgreen: !!!

Τρωμε οτι να ναι σημερα για βραδυ :mrgreen::tongue::oops: !!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιαααααααααααα το αργω αλλα εμφανιζομαι!!!!!!χαχαχαχαχαχχαχαχαχαχ!!!!!!

Ειμαστε πολυ καλα,εχουμε κατι ζορισματακια αλλα εχουμε αρχισει και πιανουμε και εξερευνουμε τα παντα πλεον.(μεχρι προχθες δεν τα πιαναμε ολα)Ζοριζομαστε αρκετα κι εγω αυτο που καταλαβαινω ειναι οτι περα απο τους λιγους κολικους προσπαθει να τεντωσει τα ποδια για ορθιος.Ετσιμου φαινεται.Καλα γουλιες και τα σχετικα καργαααααααααα!!!!!1

Σημερα δεν πηγαμε βολτουλα τελειωσα εγω το σιδερο και μετα πηγα να βρω ρουχα γιατι ΣΚ εχουμε παρασταση κι εχει αδεια ευτυχως ο αντρας μου και θα παω που μου εχει λειψει τοσο πολυ!Αλλα κι ο καιρος γενικα εδω ηταν με αερακι και συννεφα!

Εσεις τι κανετε καλεεεεεεεεεεεεεε??????

ΚΟΑΛΑΚΙ μουυυυ περασατε ομορφααααααα?????Τα εφερε τα πανω κατω το φουρτουνιω?Εμ φουρτουνα ειναι αυτη!!!χαχαχαχαχαχ!!!!!!

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ μαρηηηηηηηηηη χορτασε ο κωλος σας βολτα?Το Δεσποινακι μου ευχαριστηθηκε?Γελαγε το μαναρι μου?

Να την φυλας μαρηηηηηηηηηηηηηηη οταν την βγαζεις εξω μην του γυαλισει κανενος κι εχουμε ιστοριες!!!!!!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:χαχαχαχαχαχα!!!!!!

Οι αλλες που ειστε καλεεεεεεεεεεε??????

ΜΑΥ μου τι κανετε?Οι τσιληβιθρονες σου?

ΧΡΗΣΤΙΝΑΚΙ μου η μπεμπουλα σου?Η δουλεια πως παει?

ΣΟΤΣΑΦΑΚΙ μου τι κανετε?????

ΑΣΤΕΡΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ζεις μαρηηηηηηηηη??????

ΜΑΡΙΑ συμπεθεραααααααα?????Πως παει???Εχει πεσει κωλοπηλαλα?????Κουραγιοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου γλυκουλικα τι κανετε??? χαθηκαμε σημερα!!!

Εμεις καλα, ο καιρος βροχερος και κρυος οποτε ολη μερα σπιτι την περασαμε. Μολις κοιμηθηκε η φμ και εμεις καθομαστε παρεουλα με τον ανδρουλη μου. Σημερα το μεσημερι φαγαμε πουρε με λουκανικα και ειχαμε και μπαμιες. Τρελαινομαι για ολα, λιγοτερο ομως για τα λουκανικα και (γενικα) για αλλαντικα. Τωρα για βραδυνο θα δουμε τι θα φαμε.


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Που ειστε μωρε τρελοκομεία;;; Λίγα νεάκια σας διαβάζω αλλά τουλάχιστον ειστε όλες καλά!!! Το δικό μου τσιλιμπιθρόνι εχει επανέλθει καλά στο φαγητό της, και εδώ και λίγες μερες της εχω κόψει το ενδιάμεσο ρέψιμο γιατί ειδα οτι την ξενέρωνε... Χαχαχαχα τώρα όσο πιει με τη μία.. Ευτυχως 120-140 τα τρώει!! Η μεγάλη καλά! Πρεπει να παω οπωσδήποτε στα μαγαζιά να ψωνίσω για τις δυο βαφτιστήρες μου κ δεν ξερω πότε θα προλάβω ρε γμτ!! Αυριο βράδυ εντομεταξύ λέμε να βγούμε με μια φίλη μου που γνώρισα στη ΜΕΝΝ και θέλω να ψωνίσω και για το δικό της μωράκι κάτι αλλά δεν ξέρω πότε θα πάω... Και κει κοντά στη δουλειά δεν έχω τίποτα...

ΚΟΑΛΑΚΙ μου τι κανει μωρε η φμ σου;; Αταξίες και χαμό;; Απο δω και στο εξής να ξερεις ετσι θα πηγαίνει το πράγμα.. Χαχαχα

ΠΑΤΟΥΣΙΤΣΑ μου βολτίτσα χτες, το ξεσκίσατε! Καλά κάνατε!! Τι κάνει το κορίτσι μας;;

ΜΠΟΤΣΑΚΙ μου τι ωραια που εχεις παρασταση το ΣΚ! Το γουσταρεις αυτό το πράγμα και μπράβο σου που το συνεχίζεις! Ο Κρις πολλες εξελίξεις!! Κοντευει 4,5 μηνών μωρέ!! Πάνε τα δύσκολα!! Όσο για τις γουλιες και μεις τα ίδια.. Βαρεθηκα να αλλαζω σαλιαρες κ φανέλια..

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ τι μου κανεις μωρε;; Σε τρέχει η κοριτσάρα σου; Ο Αλεξ σου τι κάνει;

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ εχεις ξεκινήσει δουλίτσα κ απο οτι φαντάζομαι δεν προλαβαίνεις να κουνήσεις.. Ποιος κρατάει τη μικρή είπαμε;;

Πάσχα θα είστε εδώ κορίτσια; Εννοώ στα σπίτια σας; Γιατί το "εδώ" είναι σχετικό.. Εμείς ναι!! Εφτασε κ η μεγάλη βδομάδα..!!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΥ ΜΟΥ μια χαρα τα νεακια σας αν εξαιρεσεις βεβαια τον ελαχιστο χρονο που εχεις!!!

Ναι μωρε αταξιες πολλεεεεεεεεες!!! Εμεις η θα μεινουμε εδω για πασχα η θα παμε στην πεθερα μου, εχουνε και βαφτιση εκεινη την ημερς γιορταζει και ο ανδρας μου οποτε εχουμε αυτες τις επιλογες αναγκαστικα, αλλα δεν μας χαλαει, ισως το αλλο πασχα αποδρασουμε καπου!!!

ΠΑΤΟΥΣΑ ΜΟΥ μαρη ηρθες και εφυγες παλι, η χεστηκε το δεσποινιω???


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιααααααααααααα καλησπεραααααααααα!!!!!!!!1

Τι κανετε??????????Εμεις καλα ειμαστε ο καιρος χαλια συννεφια κι ετοιμος για βρο χη.ΕΛΕΟΣ ΠΙΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!Ο μικρος καλα ειναι τα ποδια μονιμως τεντωμενα τα χερια και οτι αλλο βρουμε μονιμως στο στομα το βραδυ λιγα ψιλοπονακια και προχωραμε και φυσικα γουλιεεεεεεεεεεεεες!!!!!!!!!!

Εγω τρεχω με τις προβες το βραδυ,δυο μερες δηλαδη εχθες και σημερα και Σαββατο Κυριακη παιζουμε και μετα τον Αυγουστο παλι!!!!Ευτυχως δεν πρεπει να μαθω κατι απεξω μονο κινησεις κανω γιατι δεν επαιζε!!!!!

εσεις τι κανετε καλεεεεεεεε???????

ΜΑΥ μουυυυυυυυυ που σαι καλεεεεεεεεεε????αντε περασε κι αυτο συνηλθε η μικρη κι εγω δεν τον κοβω πια στη μεση για ρεψιμο θα του τη σπασω και του το δινω μονοκοπανια.Εν τω μεταξυ βαζει και τα χερακια να το κρατησει γιατι σου λεει θα μου το παρει η μουρληηηηηηη η μανα μου!!!!!!χαχαχαχαχααχαα!!!!!!!Μαρη ναι το συνεχιζω το ψωνιο μου αλλα εχει πολυ τρεξιμο και θελει και προγραμμα για να τα προλαβω ολα αλλα και μονο μεσα στο σπιτι δεν μπορω να κατσω!Δεν εχω μαθει ετσι απο τοτε που θυμαμαι τον εαυτο μου και με πιανει απελπισια.Το θεατρο ειναι η ψυχοθεραπεια μου!!!!!!!χαχαχαχαχαχα!!!!!!!

ΚΟΑΛΑΚΙ μουυυυυυυυυυ που σαι μαρηηηηηηηηηηη??????

Σιγυριζει μια χαρα η φουρτουνααααααααα???????

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ τι κανετε ωρεεεεεεεεε??????Το Δεσποινιω?

ΜΑΡΙΑ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ που σαι καλε??Εχεις λιωσει???????

ΑΣΤΕΡΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ τι κανετε?????

ΧΡΗΣΤΙΝΑΚΙ πηλαλας μαναρι μου?Πως τα πας τωρα που δουλευεις?Η μικρη τι κανει?

Καλεεεεεεεεε χαθηκε η ΑΓΧΩΜΕΝΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια... τι κάνετε?

Εμένα χάλια οι πρώτες μέρες στη δουλειά!!! Μου λείπει όλη μέρα το παιδάκι μου!!!!!!!!!!!!!

Επίσης αν και φεύγω στην ώρα μου... έχω γίνει κομμάτια... Ήταν εδώ η πεθερά μου και όλη μέρα κοίμιζε το μωρό.... με αποτέλεσμα 2 μέρες να μην κοιμηθώ καθόλου.... καθώς το μωρό έκλαιγε κάθε 15λεπτά τη νύχτα!

Ευτυχώς την τρίτη μέρα, έβαλε φωνή η μαμά μου... και δεν την άφησε να το κοιμήσει... παρεξηγήθηκαν μεν... αλλά τουλάχιστον κοιμήθηκα το βράδυ! Η μαμά μου έφυγε εχθές... Δεν είναι τελειως καλά το πόδι της.... αλλά ήθελε να γυρίσει πια στο σπίτι της :-) :-). Αν και εμείς προτιμούσαμε να είναι εδώ. Μας βοηθούσε πολύ, τώρα που πήγα δουλειά...


kPAZp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μουυυυυυυυυυυυ γεια σας, τι κανετε??? ο καιρος και εδω χαλια, συννεφια και κρυυυο πολυυυ :twisted: !!!

Εμεις καλα ειμαστε, ολη μερα δεν μπηκα γιατι εκανα λιγες δουλιτσες, μετς επαιξα με τη φμ αρκετη ωρα και το απογευμα πηγα στο δερματολογο γιατι τα χερια μου εξακολουθουν να ειναι μελανα και τελικα η διαγνωση του ηταν αυτο που υποπτευουμουνα εξ αρχης, χιονιστρες, μου εδωσε φαρμακακια και ολα θα περασουν ειπε :D !!!

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ εδω εμενα μου λειπει που ειμαστε ολη μερα μαζι και ορισμενες φορες κανω δουλειες που μου αποσπουν χρονο απο τη φμ μου, φαντασου εσενα ποσο σου λειπε!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!!!

Καλα εισαστε οοολες??????

εμεις μια χαρουλα ειμαστε!κοιμηθηκμε και οι 3 μας πολυ καλα!

13 ωρες σερι!!!!

ξυπνησαμε στις 12,30 το μεσημερι!!!

φαγαμε στο καπακι,και μετα καροτσαδα!!!πολυ ωραια μερα εχει αλλα

φυσαει λιγακι!

πηγαμε και πηραμε ψωμι!

το μενου σημερα εχει μαρουλοσαλατα,και κοτοπουλο ψητο που πηγε

ο συζηγος και πηρε πριν λιγο!

ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ!!!!!

Το απογευματακι αν συνεχισει ετσι ο καιρος θα παμε παλι

καροτσαδαααα και εκκλησια!

ΕΦΤΑΣΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ 64 ΚΙΛΑ!!!!!!!!!

ΕΙΧΑ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΣΤΟ 65 3 ΒΔΟΜΑΔΕΣ!!!!

ΑΛΛΑ 3 ΝΑ ΧΑΣΩ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΟΚ!!!!!!!!!

ΕΤΟΙΜΗ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μουυυυυυυυυ γεια σας, τι κανετε??? ο καιρος εδω ολη μερα ηλιο αλλα κρυυυο!!!

Εμεις καλα, πηγανε το πρωι στη πεθερα μου και μετα στους νουνους μας που μας εδωσαν τη λαμπαδα και τα δωρα μας!!! Η φμ τα πηρε και τα φορεσε κιολας :mrgreen: τα παπουτσακια που την πηρε η νουνα της, ουτε προλαβα να τα δω καλα-καλα, τα αρπαξε και αρχισε να τρεχει :mrgreen: !!!

Δεν πειναμε σημερς το βραδυ, φαγαμε στους κουμπαρους μας, οποτε καθομαστε και βλεπουμε τηλεοραση!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...