Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 12 ώρες πρίν, sunshine1982 είπε:

      Σε αναμονή χοριακης και εγω . Μεγαλη αγωνια εχω 🫶🫶🫶

      Αντε έχω και παρέα..  πότε θα κάνεις χοριακη?

      13 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Όλα με το καλό κορίτσι μου!!! 

      Μπράβο σου!!! Τελεια είναι!! Καλούς διπλασιασμους και να ζήσεις αυτή την όμορφη διαδρομή!!!

      Μόλις μου είπαν ότι έχω και δύο βλαστοκυστες για κατάψυξη..  και λίγο έχω χαλαρώσει.. 

      • Μου αρέσει 2

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Κοπελουνες μου γεια σας, τι κανετε??? ολες καλα???

Εμεις καλα, ατελειωτη μερα η σημερινη, ευτυχως τελειωσαν τα ψωνια των βαφτηστικων, ομως μπηκαμε στον πειρασμο και αγορασαμε ενα τρενακι στη φμ, η οποια το διελυσε κιολας :mrgreen::mrgreen: αλλα χαλαλι της!!! Τα δωρα της θα της τα παρουμε λιγο πριν το πασχα, θα της παρω παπουτσακια (σταρακια) και ενα εκπαιδευτικο παιχνιδι (το 2ο κατα σειρα). Ο ανδρας μου πηγε με φιλους του εξω και παω να φτιαξω να φαωωω με την ησυχια μου!!!

ΣΟΤΣΑΦΙ ΜΟΥ τι κανεις??? το μπεμπακι σου??? απο εδω και περα ΜΟΝΟ του εξω θα ειναι ο γιο σου οπως καθε μωρακι αλλωστε!!!

Εσεις κοπελουνες μου βολταρατε σημερα???


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κοριτσια μουυυυυυυυυυυ παω για υυυυυυπνο, παρολο που εχει νικολουλη δεν εχω κουραγιο να τη παρακολουθησω, παω να ξαπλαρω κοντα στη φμ μου!!! Καληνυχτα και φιλακια σε ολες!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου! Συγχωρεστε τις αποτσίες μου αλλά βαριά η καλογερική, δουλειά κ δυο παιδιά...!!!! Τι κάνετε; Λίγα νεάκι διαπβασα!! Εμεις καλά, αλλα βρε κοριτσια η όρεξη της δεν εχει επανέλθει.. Δευτερη βδομάδα που δεν πηρε γραμμαριο.. Είναι φυσιολογικό αυτό; Ασε που μας εχει τρελάνει στις γουλιες!!! Χειροτερα και απο την αρχή! Χτες πηγα με την κολλητη μου που θα της βαφτισω την κοπρη κ πήραμε τα βαφτιστικά! Τί όμορφα που είναι! Με το καλό κ για τα παιδάκια μας!

Καλό σκ να έχουμε κοριτσάκια! Καλημερα!!

Χτες με το σεισμό εμεις ταρακουνηθήκαμε καλά..!!!!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερουδια συγνωμη που εξαφανιζομαι

αλλα τρεχω η ρουφιανα!!!

σημερα το μενου εχει γιγαντες στην μικρη

μοσχαρακι με λαχανικα ,παρεπιπτοντως

σιχαινεται το σελινο!!!

κατα τα αλλα καλα μετραω μερες να παω στο

χωριο!!!!

καλο σκ σε ολες μακια


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσιααααααααααααααααα!!!!!!!!1

Τι κανετε?Εμεις καλα ειμαστε!!!!!!!εχθες με τοση ταλαιπωρια ο μικρος μετα το μπανιο ξεραθηκε!!!!!!!!στα τζαμπο εκεινο κεφαλι ολο γυρω γυρω το γυρναγε.Δεν ηξερε που να πρωτοκοιταξει!χαχαχααχαχαχααχχα!!!!!!!!!

Σημερα τα κεφαλια μεσα διοτι ο καιρος αλλαξε.Συννεφια και αερας!

Φτου κι απο την αρχη!Εσεις τι κανετε?

ΜΑΥ μουυυυυυ!!!!!!!!τι κανετε καλεεεεεεεεεε??????????Θα επανελθει η μικρουλα μας σιγουρα.Μην ανησυχεις.Ισως ειναι ακομα απο την αδιαθεσια που πηρασε.Μπορει να ειναι και κανενα αλμα μαναρι!

Καλα ασε κι εμενα πολλες γουλιες τον τελευταιο καιρο.Και ειχαμε ηρεμησει λιγο αλλα παλι τα ιδια.Τι ναπω!

ΑΣΤΕΡΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ που σαι μαρηηηηηη?Πηλαλας????

Αντε να περασουν οι μερες να πατε στο χωριο να χαλαρωσετε λιγο!!!!!

Οι αλλες που ειναι καλεεεεεεεεεεεεε???????????


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσακιααααααααα μουυυυυυυυ γειαααααααα σας, τ κανετε???

Ο καιρος και εδω χαλια, αερας και κρυο!!!

Εμεις καλα ειμαστε, απο το πρωι παιχνιδι με το "τενο" οπως το λεμε απο εχθες (οτι εχει απομεινει :mrgreen:), μετα φαγαμε φασολια στο φουρνο, κοιμηθηκαμε ενα 2ρακι, και ξυπνησαμε με την ελπιδα να εχει καλυτερεψει ο καιρος (αλλα δεν...:twisted:), οποτε συνεπως μειναμε μεσα :( !!!

ΜΑΥ ΜΟΥ μην ανησυχεις μαρη, θα "παρει μπρος" η τσιλιβηθρα σου!!!

ΜΠΟΤΣΑΚΙ ΜΟΥ χαζευε το μπεμπεκι σου???

ΑΣΤΕΡΩ ΜΟΥ μαρηηη υπομονη μεχρι να πας χωριο να ηρεμησεις!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοπεεεεεελες μουυυυυυ τι κανετε καλε?????

Εμεις καλα, μολις κοιμησα τη φμ και βλεπουμε ελληνικη ταινια "μαριχουανα στοπ" !!!

Εσεις??? ολες καλα??? που ειστε καλεεεεεεε??????


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιαααααααααααα!!!!!!!!!τι κανετε?

Μολις εβαλα τον μικρο για υπνο με τον πατερα του και ετοιμαζομαι να μαζεψω!!!!!1

αχ κοριτσια πολυ γκρηνια,τα χερια ολοκληρα στο στομα και οτι αλλο βρουμε κι επισης παρα πολλες γουλιες!

Κοαλακι μουυυυυυυυ τελος το 'τενο'?Το περιποιηθηκε η φμ μαας?


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιαααααααααααα!!!!!!!!!τι κανετε?

Μολις εβαλα τον μικρο για υπνο με τον πατερα του και ετοιμαζομαι να μαζεψω!!!!!1

αχ κοριτσια πολυ γκρηνια,τα χερια ολοκληρα στο στομα και οτι αλλο βρουμε κι επισης παρα πολλες γουλιες!

Κοαλακι μουυυυυυυυ τελος το 'τενο'?Το περιποιηθηκε η φμ μαας?

Ελα μαρηηη, οποτε θυμηθει δουλευει :mrgreen::tongue: !!!

Τι κανετε??? αχ το μαναρι μου δοντακια ε??? υπομονηηη!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Ελα μαρηηη, οποτε θυμηθει δουλευει :mrgreen::tongue: !!!

Τι κανετε??? αχ το μαναρι μου δοντακια ε??? υπομονηηη!!!

Δεν ξερω αν ειναι δοντακια αλλα τα ουλακια ειναι πρησμενα και τα χερια και τα δυο μονιμως μεσα και οτι αλλο μας βρεθει μπροστα μας!

Λες?


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δεν ξερω αν ειναι δοντακια αλλα τα ουλακια ειναι πρησμενα και τα χερια και τα δυο μονιμως μεσα και οτι αλλο μας βρεθει μπροστα μας!

Λες?

Απο τον 4ο μηνα και μετα αρχιζουν και μετακινουνται στην επιφανεια και σταδιακα (5-6ο μηνα) αρχιζουν να ανατελουν!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Απο τον 4ο μηνα και μετα αρχιζουν και μετακινουνται στην επιφανεια και σταδιακα (5-6ο μηνα) αρχιζουν να ανατελουν!!!

απαπαπαπαππααπαπαππα!!!!!!!!!!Ω ρε μανα μου!Τι μας περιμενει!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

απαπαπαπαππααπαπαππα!!!!!!!!!!Ω ρε μανα μου!Τι μας περιμενει!

Σε ορισμενα μωρακια καθυστερουν παραπανω, αλλα στα περισσοτερα ανατελουν τον 5-6ο μηνα, μετα ησυχαζουν λιγο και μετα το αντιμετωπιζουν πιο ηπια!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Σε ορισμενα μωρακια καθυστερουν παραπανω, αλλα στα περισσοτερα ανατελουν τον 5-6ο μηνα, μετα ησυχαζουν λιγο και μετα το αντιμετωπιζουν πιο ηπια!!!

Ετουτο το παιδι το δικο μου πολυ δυσκολο στον πονο μαναρι!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ετουτο το παιδι το δικο μου πολυ δυσκολο στον πονο μαναρι!!!!!

Ετσι ειναι τα μωρακια, θα περασει ομως και αυτο!!! Υπομονη!!! Του χρονου τετοια εποχη θα τα θυμασαι και θα γελας, οπως κανω και εγω ;).


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...