Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Μποτσάκι δεν θέλω να σε αγχώσω... αλλά και η αδελφή μου είχε πολύ αιμοραγία μετά τη γέννα και οφειλόταν σε ένα ινομύωμα, το οποίο είχε διογκωθεί λόγω της εγκυμοσύνης... σε λίγους μήνες μειώθηκε το ινωμύωμα και έτσι μειώθηκε και το αίμα και δεν χρειάστηκε να κάνει κάτι. Με ένα υπερηχο φαίνεται.

Πάντως και εγώ προτιμώ που θα πάω Παρασκευή για αυτό δεν πήρα άλλη μία μέρα άδεια :-)


kPAZp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Μποτσάκι δεν θέλω να σε αγχώσω... αλλά και η αδελφή μου είχε πολύ αιμοραγία μετά τη γέννα και οφειλόταν σε ένα ινομύωμα, το οποίο είχε διογκωθεί λόγω της εγκυμοσύνης... σε λίγους μήνες μειώθηκε το ινωμύωμα και έτσι μειώθηκε και το αίμα και δεν χρειάστηκε να κάνει κάτι. Με ένα υπερηχο φαίνεται.

Πάντως και εγώ προτιμώ που θα πάω Παρασκευή για αυτό δεν πήρα άλλη μία μέρα άδεια :-)

Χρηστινακι μου πριν ένα μήνα έκανα υπέρηχο και τέστ παπ και ήταν όλα καθαρά ευτυχώς!!Και είχα και πριν από τον υπέρηχο πολύ αιμα!!!Τι να πω!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοπελουνες μου τι κανετε??? ολες καλα??? τα μπεμπεκια σας???

Εμεις καλα, τελικα δεν πηγαμε βολτα γιατι ο αερας ηταν εναντιον μας :evil: αλλα θα παμε αυριο :D !!! Τωρα η φμ κοιμηθηκε και εγω περιμενω τον ανδρουλη μου να γυρισει, πηγε εξω να δει τη μπαλα.


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Χαίρεται κούκλες!! Τί κάνετε;; Καλε εδω εχει πολύ ζεστη!! Ο πατερας μου έβγαλε τη Μ το πρωί και το ευχαριστήθηκαν!! Εγω δουλειά το πρωί, και μετά σπιτι κ πολύ τρέξιμο. Θέλω να βάλω κανενα πλυντήριο κ βαριέμαι τρελά. (Το πλυντηριο μου ειπναι στο γκαράζ...).

Εσεις τι κανετε;; Κοιμηθήκαν τα βλασταρια όλα;;

Μποτσάκι μου και γω, στις πρωτες περιόδους μετα την εγκυμοσύνη ΔΡΑΜΑ... Μεχρι κ παμπερ φορούσα.. Τωρα έστρωσε.. Πιστευω και σενα σε κανα δυο μηνες θα ειναι οκ!

Χριστινάκι αλλη μια μερα!

ΚΟΑΛΑΚΙ μου το ρίχνετε πολύ έξω όπως καταλσβα!! Καλά κάνετε μάνα κ κόρη!!

ΑΣΤΕΡΩ, που χάθηκες καλε!!

Πατουσίτσα μου πως ειναι το αυτάκι σας;;


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΥ ΜΟΥ τι κανετε??? ολα καλα???

Ναι εμεις ολο βολτα, μονο το απογευμα τελικα μας τα χαλασε ο καιρος και δεν πηγαμε (πηγαμε ομως το πρωι). Τωρα κατεβασα σκουπιδια και ο καιρος ειναι σχετικα ζεστος (παρολο που ειναι βραδυ).

Κοριτσια εχει ο μασουτης προσφορα -50% τις πανες libero και τα μωρομαντηλα. Εγω θα παω να παρω πρωι-πρωι γιατι δεν ειχα προλαβει την προσφορα του μαρινοπουλου τις προαλλες, τα ειχαν παρει ολα!!! Και πραγματικα αυτες οι πανες με εσωσαν, αν και λιγο σκληρες, αλλα κυριολεκτικα πολυ απορροφητικες!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσακια μου σας αφηνω, παω για υπνο γιατι αυριο εχει πρωινη εγερσις, μπας και προλαβω καμια πανα. Και να δω που στο κορακα θα παρκαρω, μιας που καθε πεμπτη εχει λαικη στη πολη, και το παρκινγκ του μαρκετ ειναι το πιο κεντρικο σημειο της λαικης και γινεται της π@@@@νας :twisted: !!! Ευτυχημα θα ειναι αν βρω να παρκαρω στα 2 χιλιομετρα και οχι στα 5 ως συνηθως :twisted: !!!

Καληνυχτα, φιλακια πολλα :D:D:D !!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιααααααααααααα!!!!!!!!!Τωρα καταφερα να μπω!Τι κανετε?Ελπιζω καλα!Δυστυχως ο μικρος σημερα παλι ειχε θεματακι με την κοιλιτσα του και ζοριζοταν συνεχεια.Βεβαια καμια σχεση οπως στην αρχη αλλα μια ψιλοταλαιπωρια την τρωμε!ειμαι κι εγω με την αιμοραγια και εξαντληθηκα τελειως!

ΜΑΥ μουυυυυ αντε μια χαρα η μικρη μας!Κι εγω μαναρι πλυντηρια σιδερωματα και καθολου κουραγιο!απαπααπαπα!!!!!!

Μακαρι να αλλαξει αυτο με το αιμα και σε μενα.Δεν παλευεται λεμε!!!!!!

ΚΟΑΛΑΚΙ μουυυυυυ!!!!Καλα ψωνια αυριο μαναρακι μου.

εμας εδω το πρωι εχει αερακι κι απο το απογευματακι και μετα στρωνει και ειναι μια χαρα!Αβυσσος!!!!!!!!

Καληνυχτα κοριτσακια μουυυυυυυυ!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μουυυυυυυυυυυυυ γεια σας, τι κανετε???

Εμεις καλα ειμαστε, τελικα πηγαμε στη πολη οι 3 μας και καθυστερησαμε να γυρισουμε, ειχε πολυ κινηση αλλα βρηκα ευτυχως πανες και μαλιστα τις mega pack και φυσικα πηρα!!! Τωρα η φμ κοιμαται και εγω θα παω να ξαπλωσω, εχω μετα λιγη δουλιτσα (διορθωμα) και υστερα θα παω τη φμ βολτα.

Θα τα πουμε το βραδυ!!! Φιλακια!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια και απο εμας!!!τωρα προκαμα να

μπω!!!καλα εισαστε???εμεις μια χαρουλα!!!σερνομαι!!!!!!!!!!

Η Δεσποινα μου,καλα ειναι κοιμαται τωρα!!

σηκωθηκαμε το πρωι στις 10 φαγαμε

και μετα ντυθηκαμε και βολταραμε!!!!

καροτσαδαααα!!!!

3 χιλιομετα στο νερο καναμε!!!!

ξεποδαριαστηκα η ρουφιανα!!!!

τα περασαμε τελειαααα!!!ο καιρος σουπερ ντουπερ το πρωι!!!!!!!

τωρα συννεφιες και αερααααα!!!!!!!

το μενου σημερα ητανε γαριδομακαροναδα!!!!

με πιασε προκοπη!

Το αυτακι της μικρης ειναι πολυ καλυτερα!!!!Δεν μυριζει καθολου!

μοσχοβολαει!!!!

της το πλενω και το ενυδατωνω 3 φορες τη μερα!

αυτα τα νεακια μας!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσάκια κι από μας!!!!Τι κάνετε?

Εμείς καλα είμαστε!!!Αν και είχε πολύ ωραία μέρα σημερα δεν βγήκαμε γιατί φώναξα το πρωί τη μαμά μου για να τρέξω σε δουλιτσες και μιας και την είχα εδω την εκμεταλευτηκα για να κανω και μια ψιλογενικη στο σπίτι με τα χίλια ζόρια γιατί σερνομουνα και γιατί αύριο μεθαύριο έχει ρεπω κι ο άντρας μου και να είμαι χαλαρή για να βολταρισουμε!!!!

Ο μικρός καλύτερα είναι σημερα.Δεν κάνει τοσο ζορισμα.Η γιατρός είπε να μην ανησυχώ καθόλου κι ότι μπαινοντας στις τροφές θα ηρεμήσει.Θα ανησυχούσε μόνο αν δεν έπαιρνε βάρος πράγμα που δεν συμβαινει!!!

Μου εδωσε και τις οδηγιες για τροφές να τις έχω από τώρα και κάπως μου φάνηκε να σας πω την αλήθεια τοσο γρήγορα που πέρασε ο καιρός!!!

Εσείς τι κάνετε???Οοοοοοολες καλα???

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑ μαρηηηηηη χορτασατε βόλτα???Τέλεια!!!!Ωραίο φαγακι έχετε μανάρι!!!

ΚΟΑΛΑΚΙ μουυυυ!!!!Βολταρισατε μαρηηηηη???


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοπελουνες μου να μαι και εγωωω, πως ειστε???

Εμεις καλα, οοολο το απογευμα καναμε βολτα κατω στον κηπο και στον δρομο με τη φμ και το ποδηλατακι της. Μετα μπηκαμε μεσα και κατσαμε λιγο κατω στουσ γονεις μου και μετα ανεβηκαμε επανω, πλυθηκαμε, ηπιαμε γαλα και τωρα νανι.

ΤΩΡΑ ΘΑ ΚΑΤΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΡΟΥΦΗΞΩ ΜΙΑ ΜΠΥΡΑΑΑ ΜΕ ΛΕΜΟΟΟΝΙ :mrgreen: !!! ΔΙΨΑΑΑΩΩΩ ΚΑΙ ΠΕΙΝΑΑΑΩΩΩ!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου θα σας αφησω, παω για υπνο, αυριο λεμε να παμε να κανουμε ψωνια για τα βαφτηστικα και να αφησουμε μονο τα δωρα της φμ για λιγο πριν το πασχα, αλλα θα παμε και στην πεθερα μου. Οποτε θα τα πουμε λογικα το βραδυ, αν προλαβω ομως θα μπω το πρωι να σας καλημερισω!!!

Καληνυχτα και φιλακια σε οοολες!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλησπερα κι από εμαααααας!!!!Τι κάνετε κοριτσουδια μου???

Εμείς καλα είμαστε!!!Ξυπνήσαμε μια χαρά και το πρωί και το μεσημέρι και πήγαμε καροτσαδα οι τρεις μας και τώρα ο μπαμπάς μας έχει πάει για προπόνηση και μολις γυρίσει θα παμε την πρώτη μας βόλτα στα τζαμποοοοοο!!!!

Ο καιρός είναι συννεφιασμενος αλλά δεν έχει αερα και δεν κάνει κρύο!!!

Απαπαπα κοριτσια δεν χορταινουνε βολταααα!!!

ΣΟΤΣΑΦΑΚΙ μουυυυυ!!!!Τι κάνετε???

Μια χαρά σας βρισκω.Κι εμείς μια από τα ίδια.Ολο στους δρόμους είμαστε!!!Μεγαλώνουν τα αγγελούδια μας!!!

Καλεεεεεεεεεε οι άλλες που ειστεεεεεε!!!

Που γυριζετεεεεεεεε????


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

ακομα καμία ???εμεις κοιμηθήκαμε μαζι με τον μικρο ένα τριωρω το μεσημερι και ξεκουρατήκαμε!!τώρα έχει αρχισει την κουβεντα!!του μιλαω και μου κανει και αυτος αγκου και εγω εγω !!αυτά λεει συνεχεια!!!

βρε κοριτσιαααα όλο θελει να παταει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...