Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 12 ώρες πρίν, sunshine1982 είπε:

      Σε αναμονή χοριακης και εγω . Μεγαλη αγωνια εχω 🫶🫶🫶

      Αντε έχω και παρέα..  πότε θα κάνεις χοριακη?

      13 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Όλα με το καλό κορίτσι μου!!! 

      Μπράβο σου!!! Τελεια είναι!! Καλούς διπλασιασμους και να ζήσεις αυτή την όμορφη διαδρομή!!!

      Μόλις μου είπαν ότι έχω και δύο βλαστοκυστες για κατάψυξη..  και λίγο έχω χαλαρώσει.. 

      • Μου αρέσει 2

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κοριτσάκια μου γεια σας!!! Τί μου καμετε;; Εμείς είμαστε πολύυυυυυυ καλύτερα! Μόνο μια φορά σήμερα έβαλα ορό κ μόνο λίγος βήχας έμεινε! Δόξα το Θεό την περάσαμε ξόφΛτσα.. Τωρα να επανέλθει κ η ορεξη και ολα θα είναι καλά!

ΠΑΤΟΥΣΑ μου, οι σταγόνες που σου έδωσε περιέχουν λίιιιιιιιγη κορτιζόνη κ λίγη αντιβιωση γιατί προφανώς φοβάται για μύκητες. Μετά το μπανάκι να της σκουπίζεις πάντα καλά τα αυτάκια με πετσέτα γιατί με την υγρασία αναπτύσσονται μύκητες κ μικρόβια. Νόστιμος ο αερας που φάγατε;; Χαχαχα, πολύ γέλασα!!! Καλά και γω δεν παω πισω., για βραδινό έψησα κατεψυγμένη τυρόπιτα χρυσή ζύμη.. (Δεν τρελάθηκα, δε μου πολυαρεσε)

ΑΓΧΩΜΕΝΗ έφαγε ο μικρός;;

ΚΟΑΛΑΚΙ δε σε πρόλαβα!! Καλή ξεκούραση!!!

Και γω δε θα κατσω; Κλεινουν τα ματια μου..,,, όνειρα γλυκά!!!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μουυυυυυυυυ!!!!!!!τι κανετε?εμεις καλα ειμαστε απο το πρωι τρεχω και γι αυτο δεν μπηκα!!!!!ειχα πει στη μαμα μου να ερθει πηγα εκανα κατι ψωνια του σπιτιου μετα να γυρισω να μαζεψω να σιδερωσω του μωρου να παω την μαμα μου σπιτι να γυρισω να κανω μπανιο το μωρο να το ταισω!!!!!!!ουυυυυυυυυυυυυυυυφ τωρα σταματησα!!!!!1

Αααααααααααααα κι ολα αυτα πρωτη μερα αδιαθετη!!!!!απαπαπαπαπααπαπαπαπαπ!!!!!!!!!!!!!Κατα τα αλλα καλα!!!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:Εσεις τι κανετε?

Σταματησα ειπα?αμ δε!τωρα θα μαζεψω λιγο και φτιαξω μπιφτεκια κοτοπουλο και μοσχαρι για την καταψυξη!!!!!!Πηλαλααααααα!!!!!!!

ΚΟΑΛΑΚΙ μουυυυυυυυ ψοφια κι εσυ μαναρακι μου?ευτυχως τελειωσες!αντε,καλη ξεκουραση ζουζουνα μου!!!!!

ΑΓΧΩΜΕΝΗ μου με το μπαρδον αλλα γιατι ζητας μπαρδον?Μηπως εσυ τον κανονιζεις τον καιρο καλε?Οτι ειναι να ρθει θε να ρθει,αλλιως θα προσπερασει!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:χαχαχαχαχαχαχα!!!!!!

Τι κανει ο μπεμπακος μας?

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ περαστικουλια μαρη στο κοριτσια μας!!!δεν ειναι τιποτα μαρη!το εχω ξανακουσει.Συμβαινει!!!!

Ωραιο φαγακι εχετε μαναρι!!!!!!Εγω αυγα βραστα και μαρουλι!Με τις υγειες μας!!!!!!χαχαχαχαχαχαχαχ!!!!!!!!!!

ΜΑΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ που σαι μαρηηηηηηηηη????τι κανει η τσιλιβιθρα μας?


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου γεια σας!!! Τί μου καμετε;; Εμείς είμαστε πολύυυυυυυ καλύτερα! Μόνο μια φορά σήμερα έβαλα ορό κ μόνο λίγος βήχας έμεινε! Δόξα το Θεό την περάσαμε ξόφΛτσα.. Τωρα να επανέλθει κ η ορεξη και ολα θα είναι καλά!

ΠΑΤΟΥΣΑ μου, οι σταγόνες που σου έδωσε περιέχουν λίιιιιιιιγη κορτιζόνη κ λίγη αντιβιωση γιατί προφανώς φοβάται για μύκητες. Μετά το μπανάκι να της σκουπίζεις πάντα καλά τα αυτάκια με πετσέτα γιατί με την υγρασία αναπτύσσονται μύκητες κ μικρόβια. Νόστιμος ο αερας που φάγατε;; Χαχαχα, πολύ γέλασα!!! Καλά και γω δεν παω πισω., για βραδινό έψησα κατεψυγμένη τυρόπιτα χρυσή ζύμη.. (Δεν τρελάθηκα, δε μου πολυαρεσε)

ΑΓΧΩΜΕΝΗ έφαγε ο μικρός;;

ΚΟΑΛΑΚΙ δε σε πρόλαβα!! Καλή ξεκούραση!!!

Και γω δε θα κατσω; Κλεινουν τα ματια μου..,,, όνειρα γλυκά!!!

Που εισαι μαρη??????????μπραβοοο!!!

αηντε περασε και αυτοοοο!:D:D:D

ολα καλααααα!!!!!!!!

τωρα δεν μυριζει μαναρι!!!!!αλλα πιανει το αυτακι της!

τα κανε!!!

παω να την αλλαξωωω!!!!!!!!!!!!!

επιστρεφω σε λιγο......

και εκανε πολλαααααααααααααα!!!!!!!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου γεια σας!!! Τί μου καμετε;; Εμείς είμαστε πολύυυυυυυ καλύτερα! Μόνο μια φορά σήμερα έβαλα ορό κ μόνο λίγος βήχας έμεινε! Δόξα το Θεό την περάσαμε ξόφΛτσα.. Τωρα να επανέλθει κ η ορεξη και ολα θα είναι καλά!

ΠΑΤΟΥΣΑ μου, οι σταγόνες που σου έδωσε περιέχουν λίιιιιιιιγη κορτιζόνη κ λίγη αντιβιωση γιατί προφανώς φοβάται για μύκητες. Μετά το μπανάκι να της σκουπίζεις πάντα καλά τα αυτάκια με πετσέτα γιατί με την υγρασία αναπτύσσονται μύκητες κ μικρόβια. Νόστιμος ο αερας που φάγατε;; Χαχαχα, πολύ γέλασα!!! Καλά και γω δεν παω πισω., για βραδινό έψησα κατεψυγμένη τυρόπιτα χρυσή ζύμη.. (Δεν τρελάθηκα, δε μου πολυαρεσε)

ΑΓΧΩΜΕΝΗ έφαγε ο μικρός;;

ΚΟΑΛΑΚΙ δε σε πρόλαβα!! Καλή ξεκούραση!!!

Και γω δε θα κατσω; Κλεινουν τα ματια μου..,,, όνειρα γλυκά!!!

Καλεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!1Ουτε ραντεβου να ειχαμε!!!!!1χαχαχαχαχαχχαχαχαχχαχ!!!!!!!!!

Βλεπω ολες πολυ καλες μαγειρισσες ειμαστε!Ολα τα προλαβαινουμε!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

αντε συνηλθε και η μικρηηηηηη!!!!!!Τελεια!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Που εισαι μαρη??????????μπραβοοο!!!

αηντε περασε και αυτοοοο!:D:D:D

ολα καλααααα!!!!!!!!

τωρα δεν μυριζει μαναρι!!!!!αλλα πιανει το αυτακι της!

τα κανε!!!

παω να την αλλαξωωω!!!!!!!!!!!!!

επιστρεφω σε λιγο......

και εκανε πολλαααααααααααααα!!!!!!!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Μαρηηηηηηηηηηηηηηη τ εγινε σημερα????απαρτιαααααα????


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μουυυυυυυυυ!!!!!!!τι κανετε?εμεις καλα ειμαστε απο το πρωι τρεχω και γι αυτο δεν μπηκα!!!!!ειχα πει στη μαμα μου να ερθει πηγα εκανα κατι ψωνια του σπιτιου μετα να γυρισω να μαζεψω να σιδερωσω του μωρου να παω την μαμα μου σπιτι να γυρισω να κανω μπανιο το μωρο να το ταισω!!!!!!!ουυυυυυυυυυυυυυυυφ τωρα σταματησα!!!!!1

Αααααααααααααα κι ολα αυτα πρωτη μερα αδιαθετη!!!!!απαπαπαπαπααπαπαπαπαπ!!!!!!!!!!!!!Κατα τα αλλα καλα!!!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:Εσεις τι κανετε?

Σταματησα ειπα?αμ δε!τωρα θα μαζεψω λιγο και φτιαξω μπιφτεκια κοτοπουλο και μοσχαρι για την καταψυξη!!!!!!Πηλαλααααααα!!!!!!!

ΚΟΑΛΑΚΙ μουυυυυυυυ ψοφια κι εσυ μαναρακι μου?ευτυχως τελειωσες!αντε,καλη ξεκουραση ζουζουνα μου!!!!!

ΑΓΧΩΜΕΝΗ μου με το μπαρδον αλλα γιατι ζητας μπαρδον?Μηπως εσυ τον κανονιζεις τον καιρο καλε?Οτι ειναι να ρθει θε να ρθει,αλλιως θα προσπερασει!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:χαχαχαχαχαχαχα!!!!!!

Τι κανει ο μπεμπακος μας?

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ περαστικουλια μαρη στο κοριτσια μας!!!δεν ειναι τιποτα μαρη!το εχω ξανακουσει.Συμβαινει!!!!

Ωραιο φαγακι εχετε μαναρι!!!!!!Εγω αυγα βραστα και μαρουλι!Με τις υγειες μας!!!!!!χαχαχαχαχαχαχαχ!!!!!!!!!!

ΜΑΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ που σαι μαρηηηηηηηηη????τι κανει η τσιλιβιθρα μας?

Συμπεθεραααααααααα!!!!!!!!!!!!!

Καταχεστηκε η νυφαρα σου!!!!!

με το μπαρδον!!!!!!!!

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Αγχωμενηηηηηηηη!!!!!!!!!που σαι και συ μαρη????/

εισαι ολα τα λεφτααααααα!!!!!!!!!!!

με κανες και γελασα!!!!!!!!!!

αχχαχααχαχχααχααχχα!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Συμπεθεραααααααααα!!!!!!!!!!!!!

Καταχεστηκε η νυφαρα σου!!!!!

με το μπαρδον!!!!!!!!

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

αχαχαχαχαχχαχχ

αχαχαχαχαχαχαχ

χαχαχαχαχχα!!!

ξεσκατησε τωρα για να μαθεις!!!!!

αχαχαχαχαχχαχ!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

αχαχαχαχαχχαχχ

αχαχαχαχαχαχαχ

χαχαχαχαχχα!!!

ξεσκατησε τωρα για να μαθεις!!!!!

αχαχαχαχαχχαχ!!!

Να δεις τι χαρα κανει

μαρηηηηηηηηη!!!!

Σα να μου λεει καλα να παθεις μανουλα!!!!!

:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα και καλό μήνα!!!

Μάυ μου περαστικά σας... (αν και πλέον διάβασα ότι είστε καλά)... και ελπίζω από εδώ και πέρα να μειωθούν και ιωσεις να μην έχουμε άγχος για τα βλαστάρια μας :-)

Πατουσιτσα πέρασε η μυρωδιά? Συνεχίζει να πιάνει το αυτάκι της????

Μποτσάκι, κοαλάκι και αγχωμένη τι κάνουν τα μικρά σας?

Εγώ τρέχω να προλάβω όλες τις δουλειες μιας και Παρασκευή μέσα τα κεφάλια. Επιστρέφω γραφείο. Προσπαθώ να κανονίσω και για την βάφτιση. Έχετε βρει βαφτιστικά ή δεν έχετε ψάξει ακόμα?


kPAZp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλό μήνα!!!

Μάυ μου περαστικά σας... (αν και πλέον διάβασα ότι είστε καλά)... και ελπίζω από εδώ και πέρα να μειωθούν και ιωσεις να μην έχουμε άγχος για τα βλαστάρια μας :-)

Πατουσιτσα πέρασε η μυρωδιά? Συνεχίζει να πιάνει το αυτάκι της????

Μποτσάκι, κοαλάκι και αγχωμένη τι κάνουν τα μικρά σας?

Εγώ τρέχω να προλάβω όλες τις δουλειες μιας και Παρασκευή μέσα τα κεφάλια. Επιστρέφω γραφείο. Προσπαθώ να κανονίσω και για την βάφτιση. Έχετε βρει βαφτιστικά ή δεν έχετε ψάξει ακόμα?

Ελα χριστινα μου!!!καλησπερα!!!!

καλα ειναι η μπεμπουλα σου???

Εμεις μια χαρουλα!τελικα μαναρι πισω ακριβως απο το αυτακι της

εχει κανει ξηροδερμια και μυριζε!μαλλον καποιος μυκητας!

την πηρα τηλ.την παιδιατρο την ξεχεσα!

απαραδεκτη!

Οσο για τη βαπτιση και εγω στο ψαξιμο ειμαι.....μαλλον

γοργονα θα ειναι το θεματακι μας!:D:D:D:D

τωρα οσο αφορα ρουχακια λαδοπανα κτλ δεν εχω κοιταξει ακομη...πρεπει να κοιταξω....πλησιαζει ο καιρος σιγα σιγα.......:P:p:p


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου καλησπερα, τι κανετε???

Εμεις καλα, απο το πρωι βολταρουμε, τωρα φαγαμε αυγο με κασερακι και θα παμε παλι βολτα. Εχει λιιιγο αερακι αλλα καθολου κρυο!!!

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ τι κανεις??? το μπεμπακι σου???

ΠΑΤΟΥΣΑ ΜΟΥ αν ειναι ξηροδερμια πισω στο αυτακι γνωριζω οτι θελει ιδιαιτερη ΠΡΟΣΟΧΗ να μην "ανοιξει". Θελει καποια κρεμουλα η ακομα και fusicort (κορτιζονη) προκειμενου να "κλεισει". Περαστικα σας, δεν ειναι τιποτα, απλα πρεπει να επουλωθει!!!

Παωωωωωωωωωωωωω, μαλλον παμεεεεεεεεεεεεεεε...........


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μουυυυυ!!!Καλησπεραααα!!!

Τι κάνετε??Εμείς καλα είμαστε έχουμε έρθει στη μαμά μου τα δυο μας και κατά τις 8 θα μαζευτούμε!!!Έχει αερα κοριτσισ και κάνει ψιλοψυχρα οπότε αρκεστηκαμε σε βόλτα με το αμάξι!!!!Εγώ κορίτσια από τότε που γέννησα κάθε περίοδος είναι μαρτυρική από θέμα αιματος!!!Ο κύκλος μου είναι μπάμ πόνους δεν έχω όπως είχα αλλά το αιμα ποτάμι!!!Μου αρέσει που και πριν μεινω έγκυος ελεγα ότι είχα αιμορραγία αλλά αυτό που ζω τώρα είναι τραγικό μιλάμε!!!Τι να πω!!!

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑΑΑΑΑ μαρηηηη καλα έκανες και την κυνηγησες την παιδίατρο!!!Ελεος!!!Μια χαρά είναι το κοριτσι μας!!!!Αυτό με μια αλοιφουλα θα περάσει!!!

ΚΟΑΛΑΚΙ μουυυ!!!Σουρτουκεμαααα???Καλές βόλτες!!!!

ΧΡΗΣΤΙΝΑΚΙ μου τι κάνετε?Πωπωπωπω πέρασαν οι μέρες!!!Να μας πεις εντυπώσεις από την πρώτη μέρα μολις πας.Τουλαχιστον πέφτει ΣΚ και θα μπεις σιγά σιγά στο κλίμα!!!

Τα αλλά κοριτσάκια τι κάνουν???

ΜΑΥ μου,ΑΓΧΩΜΕΝΗ μου,ΜΑΡΙΑ συμπεθερα μου,ΑΣΤΕΡΩ μουυυ!!!Τι κάνετε καλεεεεεεεε?????


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...