Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, *Vasoula είπε:

      Κανένα πρόβλημα κορίτσι μου...ναι ειναι καλύτερο να την κάνεις την ίδια ώρα αλλά ειδικά στη prolutex έχεις περιθώριο...μην αγχώνεσαι και τίποτα δεν πήγε στραβά!!!😉

      Αλήθεια είναι 600 ευρώ η μέρα στη θερμοκοιτίδα???τρομερό!!!!!

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου!να πάνε όλα όπως τα θέλεις!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Τόσο μου είπε ο γιατρός,δεν ξέρω αν εννοούσε για ένα μωράκι η για δύο,πάντως είπε 600€ στην κλινική. Αλλιώς το πάνε στο Ιπποκράτειο και όπως μου είπε,άντε να το βρεις εκεί μέσα ...

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

ΚΑΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΠΟΥ ΕΙΣΑΣΤΕ ΣΗΜΕΡΑΑΑ????

Eδωωωωωωωωωωωω μαρηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!

Βαραμε μπιστολακι καργααααααααααααααα!!!!!!!!!!

εσεις τα κανετε?????????Ωραια πραγματαααααα!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κοριτσια μουυυυυυυυυυυυυ τι κανετε??? τα νινια σας???

Εμεις καλα, μολις κοιμησα τη φμ και καθομαι περιμενω να γυρισει ο ανδρας μου ο οποιος εχει παει για φαγητο με τον πεθερο του και κατι φιλους!!! Σημερα δεν πηγαμε βολτιτσα, αργησαμε να ξυπνησουμε το πρωι αλλα και το απογευμα, οποτε μειναμε σπιτι μας!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μουυυυυυυυυυυυυ τι κανετε??? τα νινια σας???

Εμεις καλα, μολις κοιμησα τη φμ και καθομαι περιμενω να γυρισει ο ανδρας μου ο οποιος εχει παει για φαγητο με τον πεθερο του και κατι φιλους!!! Σημερα δεν πηγαμε βολτιτσα, αργησαμε να ξυπνησουμε το πρωι αλλα και το απογευμα, οποτε μειναμε σπιτι μας!!!

Κοαλακι μουυυυυυυ!!!!!!!!Τι κανετε?Μεσα σημερα?Δεν πηραζει να ξεκουραστουν τα ποδαρια σας!!!!!Τι τρως μαρηηηηηηηηη?

Ειμαι σιγουρη οτι κατι τρως!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοαλακι μουυυυυυυ!!!!!!!!Τι κανετε?Μεσα σημερα?Δεν πηραζει να ξεκουραστουν τα ποδαρια σας!!!!!Τι τρως μαρηηηηηηηηη?

Ειμαι σιγουρη οτι κατι τρως!!!!!!

Καλα ειμαστε, εσεις???

Ναι μαρηηη τρωω, πουρακια σοκολατας με βαφλα και πινω πορτοκαλαδα!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να ειμαι παλι εδω!! Που θα παει.. Καποια στιγμη θα μπορέσω να αρχίσω να συμμετέχω τακτικά στην παρέα σας!

Σασ ευχαριστω για το κουραγιο! ο μικρουλησ προσπαθεο να προσαρμοστει.

Διαβάζω για ανανεώσεις και πολυ χαίρομαι! Τελικα οπως και να εχει μια ανανέωση στο λουκ βοηθάει πολυ στην ψυχολογία! Αναρωτιέμαι ποτε θα ξανα γίνω γυναικα! Πολυ πυτζαμα, γεμάτη σταμπες απο γάλατα και γουλιες... Και η ρημαδα η ζυγαρια κολλημενη.. Δεν νομίζω πως ειμαι έτοιμη για πασαρέλα!

Τι κάνετε κοριτσαρες; Τα μπουμπούκια σας;; Τα βολταρετε να πάρουν αέρα;;;! Αχχχ τι καλα! Εμεις ακομη το καρότσι δεν το συναρμολόγησαμε!!! Θα μπει στο καρότσι και θα τρομάξει!! Απόψε τον κοιμησα στο κρεβάτι του. Άντε να δουμε τι ύπνο θα κανει εκει. Κοιμομασταν αγκαλια μεχρι τωρα αλλα στραβωσα η καψερη και δεν αντεξα αλλο.

Κορίτσια μεχρι ποιον μηνα κοιμοσαστε με τα μωρακια σας στο ιδιο δωμάτιο;

Σε ποιον μηνα τα μωρά ξεκίνησαν να γελούν με ήχο και να κανουν ήχους ( αγκου); Πολυ τεμπελακο τον βλέπω τον μπομπιρα μου!

Τους κάνετε καποιες ασκήσεις-γυμναστική; Δεν μπορω να καταλάβω αν κανω καλα με το να προσπαθω να τον μάθω να πιάνει πραγματα η να βγάζει φωνές. Φοβάμαι μήπως τον πιεζω. Δεν ξέρω αν τα κανει μονος του αργοτερα η θελει περισσότερη προσπάθεια απο εμένα.

Πι. Ες. Μου εχετε ανοίξει τρέλα την όρεξη. Κι έλεγα να τρώω ελαφριά τα βραδια γιατι εχω αρχίσει να καταβροχθιζω τα πάντα η γουρουνα!!!


Οταν σε πρωτοειδα κατάλαβα πως τόσα χρονια ήμουν μιση.

Link to comment
Share on other sites

Καλα ειμαστε, εσεις???

Ναι μαρηηη τρωω, πουρακια σοκολατας με βαφλα και πινω πορτοκαλαδα!!!

Μαρηηηηηηηηηηηηηηη ημουνα σιγουρη οτι κατι θα μασουλας ως συνηθως!!!!!!1:tongue::tongue::tongue::tongue:Ειναι σαν να σε βλεπω!!!!:tongue::tongue::tongue:


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Να ειμαι παλι εδω!! Που θα παει.. Καποια στιγμη θα μπορέσω να αρχίσω να συμμετέχω τακτικά στην παρέα σας!

Σασ ευχαριστω για το κουραγιο! ο μικρουλησ προσπαθεο να προσαρμοστει.

Διαβάζω για ανανεώσεις και πολυ χαίρομαι! Τελικα οπως και να εχει μια ανανέωση στο λουκ βοηθάει πολυ στην ψυχολογία! Αναρωτιέμαι ποτε θα ξανα γίνω γυναικα! Πολυ πυτζαμα, γεμάτη σταμπες απο γάλατα και γουλιες... Και η ρημαδα η ζυγαρια κολλημενη.. Δεν νομίζω πως ειμαι έτοιμη για πασαρέλα!

Τι κάνετε κοριτσαρες; Τα μπουμπούκια σας;; Τα βολταρετε να πάρουν αέρα;;;! Αχχχ τι καλα! Εμεις ακομη το καρότσι δεν το συναρμολόγησαμε!!! Θα μπει στο καρότσι και θα τρομάξει!! Απόψε τον κοιμησα στο κρεβάτι του. Άντε να δουμε τι ύπνο θα κανει εκει. Κοιμομασταν αγκαλια μεχρι τωρα αλλα στραβωσα η καψερη και δεν αντεξα αλλο.

Κορίτσια μεχρι ποιον μηνα κοιμοσαστε με τα μωρακια σας στο ιδιο δωμάτιο;

Σε ποιον μηνα τα μωρά ξεκίνησαν να γελούν με ήχο και να κανουν ήχους ( αγκου); Πολυ τεμπελακο τον βλέπω τον μπομπιρα μου!

Τους κάνετε καποιες ασκήσεις-γυμναστική; Δεν μπορω να καταλάβω αν κανω καλα με το να προσπαθω να τον μάθω να πιάνει πραγματα η να βγάζει φωνές. Φοβάμαι μήπως τον πιεζω. Δεν ξέρω αν τα κανει μονος του αργοτερα η θελει περισσότερη προσπάθεια απο εμένα.

Πι. Ες. Μου εχετε ανοίξει τρέλα την όρεξη. Κι έλεγα να τρώω ελαφριά τα βραδια γιατι εχω αρχίσει να καταβροχθιζω τα πάντα η γουρουνα!!!

ΑΓΧΩΜΕΝΗ ΜΟΥ τι κανετε??? ολα καλα???

Εγω εχω μεγαλυτερο μωρακι ομως ακομα κοιμομαστε στο ιδιο δωματιο, το μωρο στη κουνια και εγω σε ενα κρεβατι διπλα της περιπου. Αν ηταν αλλες οι συνθηκες και ηταν εδω ο συζυγος μου εξ αρχης μπορει να επεστρεφα στην κρεβατοκαμαρα πιο νωρις, αλλα επειδη ετυχε να ειμαστε μοναχουλες μας απο τη γεννηση προτιμησα να κοιμαμαι διπλα της, και μεταξυ μας δεν θελω να φυγω απο κοντα της :oops: (ασχετα που πρεπει να το κανω αμεσα) !!!

Τωρα οσον αφορα το αναπτυξιακο κομματι (κινησεις, φωνες κλπ...) νομιζω πως ακομα ειναι νωρις για να του τα δειχνεις (οχι οτι κανεις κακο), απλα ισως ακομα δεν ειναι η ωρα του να αρχισει να τα κανει. Ισως θα ηταν χρησιμη η βοηθεια σου οταν ξεκινησεις να τα κανει απο μονος του η αν δεις οτι καθυστερει στην αναπτυξη!!! Δεν ξερω, απλα ειπα τη γνωμη μου!!!

Γυμναστικη εγω την εκανα απο νεογγενητο, ειχαμε και ενα προβλημα που χρειαστηκαν 5 μηνες φυσικοθεραπεια και ηταν ευκαρια να ρωτησω τον ειδικο, ο οποιος μου εδωσε το οκ μαζι με τον παιδιατρο και ετσι απο τις πρωτες σχεδον μερες της ζωης της την εκανα γυμναστικη!!!

Αυτααα...


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Να ειμαι παλι εδω!! Που θα παει.. Καποια στιγμη θα μπορέσω να αρχίσω να συμμετέχω τακτικά στην παρέα σας!

Σασ ευχαριστω για το κουραγιο! ο μικρουλησ προσπαθεο να προσαρμοστει.

Διαβάζω για ανανεώσεις και πολυ χαίρομαι! Τελικα οπως και να εχει μια ανανέωση στο λουκ βοηθάει πολυ στην ψυχολογία! Αναρωτιέμαι ποτε θα ξανα γίνω γυναικα! Πολυ πυτζαμα, γεμάτη σταμπες απο γάλατα και γουλιες... Και η ρημαδα η ζυγαρια κολλημενη.. Δεν νομίζω πως ειμαι έτοιμη για πασαρέλα!

Τι κάνετε κοριτσαρες; Τα μπουμπούκια σας;; Τα βολταρετε να πάρουν αέρα;;;! Αχχχ τι καλα! Εμεις ακομη το καρότσι δεν το συναρμολόγησαμε!!! Θα μπει στο καρότσι και θα τρομάξει!! Απόψε τον κοιμησα στο κρεβάτι του. Άντε να δουμε τι ύπνο θα κανει εκει. Κοιμομασταν αγκαλια μεχρι τωρα αλλα στραβωσα η καψερη και δεν αντεξα αλλο.

Κορίτσια μεχρι ποιον μηνα κοιμοσαστε με τα μωρακια σας στο ιδιο δωμάτιο;

Σε ποιον μηνα τα μωρά ξεκίνησαν να γελούν με ήχο και να κανουν ήχους ( αγκου); Πολυ τεμπελακο τον βλέπω τον μπομπιρα μου!

Τους κάνετε καποιες ασκήσεις-γυμναστική; Δεν μπορω να καταλάβω αν κανω καλα με το να προσπαθω να τον μάθω να πιάνει πραγματα η να βγάζει φωνές. Φοβάμαι μήπως τον πιεζω. Δεν ξέρω αν τα κανει μονος του αργοτερα η θελει περισσότερη προσπάθεια απο εμένα.

Πι. Ες. Μου εχετε ανοίξει τρέλα την όρεξη. Κι έλεγα να τρώω ελαφριά τα βραδια γιατι εχω αρχίσει να καταβροχθιζω τα πάντα η γουρουνα!!!

Καλως τη!!!!!Εμενα αγχωμενη μου ο μικρος οταν κοντευε να κλεισει τον 2ο ,μηνα αρχισε σιγα σιγα να βγαζει ηχους να χαμογελαει και τωρα ολα αυτα με πιο πολυ θορυβο κι επισης εχει αρχισει πιανει γυριζει τωρα πλαι και μπρουμυτα με προσπαθεια βεβαια!Εσεις σε ποιο μηνα εισαστε?ειναι και στο παιδακι!Αλλα πιστευω σιγα σιγα θα αρχισει να βγαζει πραγματα!Δεν ξερω για βοηθεια αλλα εμεις ααπο την μερα που τον φεραμε στο σπιτι μεχρι και σημερα ολο του μιλαμε.Ολη μερα δηλαδη σαν τους μουρλους!!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Καλα για τα κιλα αστο.Κι εγω εχω ψιλοκολλησει αλλα δεν με νοιαζει.Θα φυγουν!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Να ειμαι παλι εδω!! Που θα παει.. Καποια στιγμη θα μπορέσω να αρχίσω να συμμετέχω τακτικά στην παρέα σας!

Σασ ευχαριστω για το κουραγιο! ο μικρουλησ προσπαθεο να προσαρμοστει.

Διαβάζω για ανανεώσεις και πολυ χαίρομαι! Τελικα οπως και να εχει μια ανανέωση στο λουκ βοηθάει πολυ στην ψυχολογία! Αναρωτιέμαι ποτε θα ξανα γίνω γυναικα! Πολυ πυτζαμα, γεμάτη σταμπες απο γάλατα και γουλιες... Και η ρημαδα η ζυγαρια κολλημενη.. Δεν νομίζω πως ειμαι έτοιμη για πασαρέλα!

Τι κάνετε κοριτσαρες; Τα μπουμπούκια σας;; Τα βολταρετε να πάρουν αέρα;;;! Αχχχ τι καλα! Εμεις ακομη το καρότσι δεν το συναρμολόγησαμε!!! Θα μπει στο καρότσι και θα τρομάξει!! Απόψε τον κοιμησα στο κρεβάτι του. Άντε να δουμε τι ύπνο θα κανει εκει. Κοιμομασταν αγκαλια μεχρι τωρα αλλα στραβωσα η καψερη και δεν αντεξα αλλο.

Κορίτσια μεχρι ποιον μηνα κοιμοσαστε με τα μωρακια σας στο ιδιο δωμάτιο;

Σε ποιον μηνα τα μωρά ξεκίνησαν να γελούν με ήχο και να κανουν ήχους ( αγκου); Πολυ τεμπελακο τον βλέπω τον μπομπιρα μου!

Τους κάνετε καποιες ασκήσεις-γυμναστική; Δεν μπορω να καταλάβω αν κανω καλα με το να προσπαθω να τον μάθω να πιάνει πραγματα η να βγάζει φωνές. Φοβάμαι μήπως τον πιεζω. Δεν ξέρω αν τα κανει μονος του αργοτερα η θελει περισσότερη προσπάθεια απο εμένα.

Πι. Ες. Μου εχετε ανοίξει τρέλα την όρεξη. Κι έλεγα να τρώω ελαφριά τα βραδια γιατι εχω αρχίσει να καταβροχθιζω τα πάντα η γουρουνα!!!

Επισης εγω δεν τον εχω βγαλει ακομα απο το δωματιο μου.Δεν ειμαι ετοιμη ακομα και τον εχω στο λικνο.Αλλα συμφωνα με τις οδηγιες της παιδιατρου στον 6ο πρεπει να το τολμησουμε.Θα δουμε....

Γυμναστικουλα κανουμε πολυ προσεκτικα!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μαρηηηηηηηηηηηηηηη ημουνα σιγουρη οτι κατι θα μασουλας ως συνηθως!!!!!!1:tongue::tongue::tongue::tongue:Ειναι σαν να σε βλεπω!!!!:tongue::tongue::tongue:

Ελα να σε κερασω :tongue::tongue: !!! Εχω και πλατσακιαααααααα :mrgreen::mrgreen::tongue::tongue: !!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοαλακι μου καλα ειμαστε! Εσείς;;; Με γεια τα ρουχα σου! Καλοφορετα!

Δεν νομίζω πως ειμαι έτοιμη να τον αφήσω μονο του αλλα κοιμαμαι τρεις μηνες μακριά απο τον άντρα μου...

Αγχωνομαι γιατι ειμαι ολη τη μερα μονη με το μωρο καο όσο να ναι καποια στιγμη σταματαω να του μιλάω ή του λέω συνεχεια τα ιδια και δεν ξέρω αν επηρεάζει την αναπτυξη του.

Μπότσακι μου γεια σου! Τι κάνετε; Το άντρακι σου;;;

Ο δικός μου ειναι 3μηνων&10 ημερών. Κι εμένα δυο μηνων γέλασε αλλα νόμιζα πως ήδη θα επρεπε να βγάζει περισσότερους ήχους. Ισως βιαζομαι! Ποσο χαίρομαι που είσαι ήρεμη! Αυτο το εύχομαι σε ολες σας!

Αχχχ αυτα τα κιλα ποσο πονεμένo θεμα ειναι!

Αγάπες μου κουτουλαω! Αυριο τα καλυτερα! Σας φιλω!


Οταν σε πρωτοειδα κατάλαβα πως τόσα χρονια ήμουν μιση.

Link to comment
Share on other sites

Καλα ειμαστε και εμεις ΑΓΧΩΜΕΝΗ μου!!! Δεν σε προλαβα, καλη σου νυχτα!!!

Μαρηηη ΜΠΟΤΣΑΚΙ ΜΟΥ αντε καλε ακομα να ερθεις??? παω εγω για υπνο και θα σε περιμενωωω :tongue::tongue: !!!

Καληνυχτα, φιλακια πολλα!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλα ειμαστε και εμεις ΑΓΧΩΜΕΝΗ μου!!! Δεν σε προλαβα, καλη σου νυχτα!!!

Μαρηηη ΜΠΟΤΣΑΚΙ ΜΟΥ αντε καλε ακομα να ερθεις??? παω εγω για υπνο και θα σε περιμενωωω :tongue::tongue: !!!

Καληνυχτα, φιλακια πολλα!!!

ελααααααααααααααα!!!!!!!Περιμενα να τελειωσω τις δουλειες για να φαω τα πλατσακια με ορεξη!!!!!!Εχω ξεκινησει!Τον νου σου!Σε 3 μερες θα ειμαι εκει!:tongue::tongue::tongue::tongue:

Καληνυχταααααααα!!!!!!!!!Ονειρα γλυκααααα!!!!!!!!

Καληνυχτα αγχωμενη μου!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...