Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Α οκ.!Κι εγω μονιμα με ενα πανακι στρωμενο απο κατω.Και στο καροτσι και στο κρεβατακι του!Εσενα ποτε σταματησε αυτο?

Λοιπον καθε βραδυ κοιταω τις φωτο της φμ, και βλεπω οτι αυτο το πανακι το ειχα και στο σαλονι στο οποιο καθεται και παιζει, αυτο σημαινει οτι το σταματησε πριν μπουσουλησει, δλδ γυρω στον 6-7ο μηνα!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Λοιπον καθε βραδυ κοιταω τις φωτο της φμ, και βλεπω οτι αυτο το πανακι το ειχα και στο σαλονι στο οποιο καθεται και παιζει, αυτο σημαινει οτι το σταματησε πριν μπουσουλησει, δλδ γυρω στον 6-7ο μηνα!!!

Απαπαπαπαπαπαππαπαπα!!!!!!!Εχουμε δρομο ακομα!!!!!!

Ειχε ηρεμησει αρκετα αλλα τις τελευταιες μερες ανησυχησα η γυναικα!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Απαπαπαπαπαπαππαπαπα!!!!!!!Εχουμε δρομο ακομα!!!!!!

Ειχε ηρεμησει αρκετα αλλα τις τελευταιες μερες ανησυχησα η γυναικα!!!

Ποοοοοοοοοσες γουλιες σκουπιζα και ποοοοοοοοοοσες φορες επλενα την πανα και τα καλυματα του σαλονιου??? :mad:

Εδω βρεχει και ριχνει χαλαζι!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Ποοοοοοοοοσες γουλιες σκουπιζα και ποοοοοοοοοοσες φορες επλενα την πανα και τα καλυματα του σαλονιου??? :mad:

Εδω βρεχει και ριχνει χαλαζι!!!!!!!!

Αμαν αληθεια?Ελεος!Αντε να δουμε ποτε θα φτιαξει ο καιρος παλι!!!!!

Παω για υπνο μαναρακι μου!!!!!!!

Καληνυχτα και ονειρα γλυκα σε οοοοοοοοοοολες!!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Αμαν αληθεια?Ελεος!Αντε να δουμε ποτε θα φτιαξει ο καιρος παλι!!!!!

Παω για υπνο μαναρακι μου!!!!!!!

Καληνυχτα και ονειρα γλυκα σε οοοοοοοοοοολες!!!!!!!!!

Και εγω καληνυχτωωωωωωωωωωω, φιλακιααααααααααα!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημεριζωωωωωωωωωωωωωω τα κοριτσια μουυυυυυυυυ, τι κανετε?????

Εδω εχει αραιη συννεφια αλλα οταν βγαινει ο ηλιος πραγματικα στραβωνει, αφου ανοιξα το πατζουρι και "ΤΑ ΕΙΔΑ ΟΛΑ" :shock: !!!

Εμεις καλα ειμαστε, ξυπνησαμε, πλυθηκαμε, ηπιαμε γαλα και τωρα παιζουμε. Μπηκα να σας πω μια καλημερα γιατι οοολη μερα θα λειπουμε, παμε βοοολτα και μετα στην πεθερα μου, οποτε θα τα πουμε λογικα το βραδυ!!!

Φιλακια πολλα σε ολες κοριτσια μου!!! Να εχετε μια ΥΠΕΡΟΧΗ ΜΕΡΑ!!! ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααααααα!!!!Τι κάνετε κορίτσια μουυυυ??Εμείς καλα είμαστε!!!Ξυπνήσαμε αλλαχτηκαμε ταιστηκαμε και σε λίγο θα βγούμε μια βολτίτσα μιας και είναι εδω κι ο μπαμπάς μας και σημερα!!!Έχει ένα ελαφρύ αεράκι αλλά όχι κρύο!!!Γενικά έχει όμορφη μέρα!!!

Κοαλακι μουυυυυυ καλα να περάσετε!!!!

Οι άλλες που είστε καλεεεεεεεε??????

Θα τα πούμε μετα!!!Φιλακιαααααα!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια καλημέραααααα!!! Τί κάνετε; Η μικρή παει καλύτερα ευτυχώς! Εχει βεβαια εναν βήχα πιο υγρό, που ωρες ωρες την κανει να πνιπγεται, αλλά τον ακούω από ψηλά, οπότε δεν ανησυχώ πολύ!! Ειμαι σε επικοινωνια με το γιατρό καθε μερα κ ειναι ευχαριστημένος. Η Β σχεδον τελειως καλά! Εγω κορίτσια στρεσαριστηκα τόσο αυτες τις μερες που το κεφαλι μου εδω κ δυο μερες παει να σπασει κ οτι και αν πηρα δεν βελτιώνεται.

Για τα καλλυντικά εγώ χρησιμοποιώ το φισσαν το μπανιετο, χρόνια τώρα, εχει αντλία που βολεύει και ειναι για κεφαλι σώμα! Ειμαι πολύ ευχαριστημένη. Της φρεζυντερμ- αν κ λατρευω τη μυρωδιά, θεωρω οτι εχουβ καποια μειονεκτήματα (χωριστό αφρόκουτρο/ σαμπουάν, μή πρακτικες συσκευασίες, ιδιαιτερα οταν αρχίζουν κ τελειώνουν, ακριβά).

Εδω εχει καλο καιρό αλλα φυσικά δεν εχουμε βγει.

ΜΠΟΤΣΑΚΙ μου, γουλιες κανει κ μένα ακόμα, πολλες κ πολύ ωρα μετά το γεύμα. Θεωρώ πως η κατασταση αυτή βελτιώνεται όταν μπουν οι στερεες κ τα μωρά κατσουν στον κόλο τους. Η Β 4-5 μηνων ετρωγε 150-180 αλλα 5 γευματα τη μερα.

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ μου, με το καλό η αλλαγή στα μαλλιά!

ΠΑΤΟΥΣΙΤΣΑ μου κωλοπηλάλα με το δεσποινιώ μας;; Χαχαχα!

ΚΟΑΛΑΚΙ μου χαλαζόπτωση χτες;; Αν ειναι δυνατόν!! Η φμ μας;


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπεραααα κοριτσια και απο εμας!!!!

καλα ειμαστε!!!σηκωθηκαμε στις 8 φαγαμε ξανακοιμηθηκαμε μεχρι της 12 και τωρα καθομαστε!

τα ματια καρουλιααααααααααα!!!!!!!!!

κουραση πολυ!!!

το μενου σημερα μακαρονια με κιμαααα!!!!

Μαυ μου καλυτερα εισαστε ετσι????αντε να ηρεμησετε....και της φισαν καλα ειναι ε????

οσο για την πρακτικοτητα θα συμφωνησω...

Κοαλακι μου,καλα να περασετεεεεεεεεε!!!!!!!!!!

εδω εχει συννεφια αερα ηλιο.αχταρμας μαναρα!!!!!

Συμπεθερααααααααα!!!!!!!βολταρατε και εσεις μαρη?????ουτε εδω εχει κρυο...

απλα επειδη εχει αερα μην μου υδρωσει και φυσαει κι ολας και εχω αλλα...

Χρηστινα μου καλα εισαι???πως ειναι η μπεμπουλα σου????πως τα πατε με το γαλα??

Αδερφηηηηηηηηηη!!!!που σαι μαρηηηη?????

Αστερωωωωωωωωω!!!!που εισαι κι εσυ μαρη????


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μουυυυυυυυυυυυ ηρθαμε, τι κανετε???

Εμεις καλααα, περασαμε ωραιααα αν και κουραστηκαμε, αλλα εχει και αυριο βολτα στη πολη οι 2 μας με τη φμ!!! Τωρα εβαλα τη φμ για υπνο καιθα κατσουμε να τσιμπησουμε κατι. Κοριτσια πηγα για ψωνια, ανανεωθηκα η γυναικα, πηρα ρουχα, παπουτσια, τσαντες και απο εβδομαδα παω και εγω κομμωτηριοοο!!! Ααα και οδοντιατρο για τον καθιερωμενο καθαρισμο!!!

ΜΠΟΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ολες βολτες μαρη ειμαστε και εσεις και εμεις, και πως χαιρομαιιιιιιιι :D !!!

ΜΑΥ ΜΟΥ μια χαρα τα νεακια σας, τα κοριτσακια σου ειναι πλεον καλυτερα και δεν χωρουσε καμια αμφιβολια γιαυτο ;) !!! Αντε και εσεις να πατε καμια βολτιτσα οταν μπορεσετε για να ξεσκασετε!!!

ΠΑΤΟΥΣΑ ΜΟΥ τι κανετε??? κουρασμενη και αυπνη εισαι ε??? υπομονηηη!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια μουυυυ!!!Τι κάνετε??

Εμείς καλα πριν από λίγο τελειώσαμε μπανάκι και γαλατακι και τώρα καθόμαστε!!!

Μίλησα με την παιδίατρο και μου είπε ότι αυτά τα ζορισματακια είναι υπολείμματα κολικων!!!Ευελπιστεί με τις τροφές να σταματησουν!!!Και βρε κορίτσια σημερα μετά το μπάνιο όντως είχαμε μια ψιλοκρισουλα!!Κατά τα αλλά το μεσημεράκι βολτουλα και μετά πήγα πεντικιούρ μανικιούρ να μαζευτω λίγο κι εγώ η γυναίκα!!!

ΚΟΑΛΑΚΙ μουυυυυ με γεια τα πραγματάκια σου μαρηηηηηηη!!!Άντε να πεσει κι ο καλωπισμος!!!!

ΜΑΥ μου μια χαρά τα νεα σας!!!Όλα θα πανε καλύτερα με τα κορίτσια σου κι ετοιμαστείτε για εξορμήσεις!!!!

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ μαρηηηηη ελιωσες πάλι???Απαπαπαπαπα!!!Τι κάνει το Δεσποινιω μου???


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μουυυυ!!!Τι κάνετε??

Εμείς καλα πριν από λίγο τελειώσαμε μπανάκι και γαλατακι και τώρα καθόμαστε!!!

Μίλησα με την παιδίατρο και μου είπε ότι αυτά τα ζορισματακια είναι υπολείμματα κολικων!!!Ευελπιστεί με τις τροφές να σταματησουν!!!Και βρε κορίτσια σημερα μετά το μπάνιο όντως είχαμε μια ψιλοκρισουλα!!Κατά τα αλλά το μεσημεράκι βολτουλα και μετά πήγα πεντικιούρ μανικιούρ να μαζευτω λίγο κι εγώ η γυναίκα!!!

ΚΟΑΛΑΚΙ μουυυυυ με γεια τα πραγματάκια σου μαρηηηηηηη!!!Άντε να πεσει κι ο καλωπισμος!!!!

ΜΑΥ μου μια χαρά τα νεα σας!!!Όλα θα πανε καλύτερα με τα κορίτσια σου κι ετοιμαστείτε για εξορμήσεις!!!!

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ μαρηηηηη ελιωσες πάλι???Απαπαπαπαπα!!!Τι κάνει το Δεσποινιω μου???

Ευχαριστωωωωωω μαρηηηηηηηηηηη!!!!!!! Αχ ειμαι πολυυυυυ χαρουμενη και παιρνω τη φμ και σουρτουκευουμεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Οοοοοολα θα περασουν, ακου τη ντοκ!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστωωωωωω μαρηηηηηηηηηηη!!!!!!! Αχ ειμαι πολυυυυυ χαρουμενη και παιρνω τη φμ και σουρτουκευουμεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Οοοοοολα θα περασουν, ακου τη ντοκ!!!!!!!!!

Ανανεωνεσαι μαρηηηηηηηη!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...