Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 14/2/2024 at 10:24 ΜΜ, Penny1992 είπε:

      Χαρίζω μια menopur 1200mg για όποια  ενδιαφερεται 

      Καλησπέρα σας! Μήπως υπάρχουν ακόμα? Δυστυχώς δεν μου επιτρέπεται να περάσω ξανά επιτροπή...

      On 9/3/2024 at 11:11 ΠΜ, Joy1990 είπε:

      @Maroxmarox καλησπέρα! Ααααν χρειαστείς bemfola έχω ακόμα 5 κουτιά στο ψυγείο μου!Από τον προηγούμενο μήνα που έκανα το πρωτόκολο και εγώ. Έχω 2 των 150 μονάδων και 3 των 300 νομίζω.

      Εγώ οριακά δεν χρειάστηκε να αγοράσω κι άλλες και εν τέλη μου έμειναν κιόλας. Τα είχα πάρει από το φαρμακείο του ΕΟΠΥΥ και όταν ρώτησα στο φαρμακείο κόστος τρελάθηκα.

      Αχρειαστες να είναι, να ξέρεις ότι υπάρχουν. Καλή επιτυχία!!! ❤️

       

      Καλησπέρα σας! Μήπως υπάρχουν ακόμα? Δυστυχώς δεν μου επιτρέπεται να περάσω ξανά επιτροπή...

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Κοριτσια ΣΟΣ!! Απο εμβόλιο μεχρι πόσο πυρετο εχουν κανει τα μωρά σας;

Μαυ μου εμένα την προηγούμενη φορα έφτασε 38 αλλά μου είπε η γιατρός πάνω από 38.3 να του δώσω ντεπον οπότε ανεβαίνει και πιο πολύ σε μερικα μωρακια!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κοριτσια ακουστε! Οπως σας ειπα η Μ κόλλησε απο όλους μας και χτες ηρθε ο γιατρος κ την ειδε κ μου εδωσε οδηγιες. Της έκανε το synagis και το prevenar. Στην πρωτξ δοση του πρεβεναρ ειχε παθει φοβερή υπνηλία. Αυτή τη φορά, υπνηλία δεν εχει ιδιαιτερη αλλά το πρωί ειχε 37,4 κ τωρα 37,7. Λετε να ανεβει κιάλλο;; Ο γιατρος μου πε απο χτες πως η σημερινη μερα θα ειναι κιγο σκωτσεζικο ντους γιατί δε θα ξερουμε από πού θα προερχονται τα πιθανά συμπτώματα (από τα εμβόλια ΄η απο την ίωση). Εχω τρελαθεί. Δεν την εχω αφησει ουτε ενα λεπτό απο τα ματια μου...

Και η Β ΚΟΑΛΑΚΙ μου δεν εχει κανει ποτε πυρετό απο το εμβόλιο, εκτός του MMR στους 15 μήνες.

Οποτε δεν εδωσες αντιπυρετικο. Αν ανεβει (που το απευχομαι) και δωσεις αντιπυρετικο δες σε ποση ωρα θα κατεβει, μηπως ετσι καταλαβεις αν ειναι η ιωση η το εμβολιο.


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Οποτε δεν εδωσες αντιπυρετικο. Αν ανεβει (που το απευχομαι) και δωσεις αντιπυρετικο δες σε ποση ωρα θα κατεβει, μηπως ετσι καταλαβεις αν ειναι η ιωση η το εμβολιο.

Οχι δεν εχω δωσει τίποτα. Περιμενω να δω πως θα εξελιχθεί. Δλδ αν ειναι απο ιωση αργει πετισσοτερο να κατεβει με το αντιπυρετικό;

ΜΠΟΤΣΑΚΙ αυτο το 38 ήταν για ένα 24ωρο;;


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν εχω δωσει τίποτα. Περιμενω να δω πως θα εξελιχθεί. Δλδ αν ειναι απο ιωση αργει πετισσοτερο να κατεβει με το αντιπυρετικό;

ΜΠΟΤΣΑΚΙ αυτο το 38 ήταν για ένα 24ωρο;;

Ναι, αλλα και θα ξανα ανεβασει σε λιγοτερο χρονο απο οτι αν ο πυρετος οφειλεται στο εμβολιο, γιατι ο πυρετος εμβολιου μπορει να πεσει και να μην ξανα ανεβει (μιας που ειναι συνηθως 24ωρου), ενω ο πυρετος που οφειλεται σε ιωση ειναι περισσοτερος σε χρονο και υψηλοτερος συνηθως.


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν εχω δωσει τίποτα. Περιμενω να δω πως θα εξελιχθεί. Δλδ αν ειναι απο ιωση αργει πετισσοτερο να κατεβει με το αντιπυρετικό;

ΜΠΟΤΣΑΚΙ αυτο το 38 ήταν για ένα 24ωρο;;

Ελα Μαυ μου την ιδια μερα το βραδυ το εκανε αλλα μολις τον εβαλα στο μπανιο μεετα δεν του ξανανεβηκε!!!!Καντην αενα μπανακι να δεις!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

koalaki μου η πανες απο τα lidl ειναι χάλια της επερνα και εγω για την μεγάλη και γινόταν μούσκεμα δεν εχουν καλή ελαστικότητα.

May23 μου το εμβολιο κανει 38 πυρετό απο εκει και πανω πρέπει να την δει ο γιατρος.

Συμπεθέρα μου τι κανεις πως τον εχεις τον μικρό;

Μαρή αδερφή που εισαι πως την εχεις την μπουμπουκα μας αντε να ρθει το πάσχα να σας δουμε να δω το λουλουδι μου!!!!!

Καλα ειναι μαναρι!!!!!Εχει ερθει η μανα μου και τον απασχολει και κανω δουλειες!Μπαινω στα κλεφτα!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ο πυρετος ανεβηκε 38,1. Πηρα το γιατρό κ μου πε να δωσω ντεπόν όπως και έκανα. Με ρωτησε αν η κατα τα άλλα κλινική εικόνα της ειναι καλή κ του είπα πως ναι (όπως κ ειναι, τρωει, χαμογελάει, παίζει), και μου πε να μην ανησυχώ για την ώρα. Τωρα μετα το ντεπον δεν της εχω ξαναβαλει θερμομετρο γιατι την πηρε ο υπνος κ δε θέλω να την ενοχλήσω.....


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλα,οτι γιναμε ενας οχετός λεξεων,ειναι απλα δεδομενο.Οτι θα βγαζατε στη φορα μηνυματα που περιεχουν ονοματα και,περαν των σχολιων,πραγματα που αφορουν τη δουλεια του καθενος δεν το περιμενα.

Κοαλακι,μπορει να ηταν λαθος μου που μιλησα επικριτικα για σενα,και μαλιστα σε προσωπικο μου μηνυμα σου ζητησα ειλικρινα συγνωμη,χωρις να θελω/περιμενω κατι,ότι ειχα γραψει στο φβ τα μετεφερες εδω,με ονοματεπωνυμο?Το γεγονος οτι εγω εγραφα επανω πραγματα που αφορουσαν τον τομεα εργασιας μου,δεν το ειδες?Ειμαστε ξενες μεταξυ ξενων!Ας μαλλιοτραβηχτουμε,μεσα στην ανωνυμια μας,ειναι δυνατον να βγαζεις ονοματεπωνυμο χωρις καν να προσεξεις τι σκατα αλλο γραφει αυτο μηνυμα?Εγω δεν σε εφερα σε σημειο να διακινδυνευσεις απο τη θεση εργασιας σου,γιατι ποτε δε ξερεις ποιος διαβαζει αυτα που γραφουμε.Το ξερεις οτι με εθεσες σε κινδυνο?Αλλα εσυ φυσικα δεν ενδιαφερεσαι.

Και παλι δημοσια ζητω συγνωμη,καμια δε μου φταιει,ουτε σας ξερω,ουτε με ξερετε,αλλα παρακαλω παρα πολυ,ελπιζω το μηνυμα σου να εχει διαγραφει,αλλιως σε παρακαλω κανε κατι να διαγραφει γιατι εχω προβλημα σοβαρο.

Σε παρακαλω.


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια,

Εξαφανίστηκα γιατί κάναμε διάφορα αυτές τις μέρες... Την Δευτέρα το εμβόλιο μια χαρά... μόνο λίγη υπνηλία είχε :-). Μαυ την προηγούμενη φορά είχε ανεβάσει 37,8 αλλά έπεσε μόνος του.

Εχθές ήρθε από εδώ η αδελφή μου με τα ανήψια μου... είχα να τα δω από το καλοκαίρι και μου είχαν λείψει πολύ!!! Και σήμερα τρέχαμε Αθήνα για δουλειές...

Την άλλη βδομάδα παω δουλειά και πρέπει να τελειώσω με τις εκκρεμότητες!


kPAZp2.png
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα κοριτσια και απο εμας!!!

καλα ειμαστε εμεις,σημερα το απογευμα πηγα για ψωνια της Δεσποινας μου!!!

της πηρα περπατουρα,καθισμα φαγητου,κουταλακια,πιατακια.ολα της κικο!!!

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφρρρρρρρρρρρρρρρ!!!!!

φφφφφφφφφφφφφφρρρρρρρρρρρρρρρ!!!!!!!!!!!!!!

δωσε χρημααααα!!!αχχααχαχαχααχαχαχα!!!!

δεν πειραζει χαλαλι της!

της πηρα και ενα σετακι φορμουλες.πηρα κατι αλλο...?δεν θυμαμαι!

την ταισ πριν λιγο την κορακλα μου και τωρα κοιμηθηκε.

Μαυ μουυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!πως ειναι τωρα το κοριτσια μας μαρη????

ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!!ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!!

Κοαλακι μουυυυυ!!!καλα εισαι μαρη???τι κανει η φμ????

φαγαρα ειχατεεεεε εσυ κααι η αδερφη μου!!!!!!!!

Χρηστινακι μου!!!!καλησερααα!!!!πως ειναι η μπεμπα????καλως δεχτηκατε την αδερφουλα σου!!!!

αμαν και πως να παμε και εμεις στο χωριο να δω γονεις αδερφια ανηψιαααα!!!!

αδερφηηηηηηηηη!!!!!πλησιαζει ο καιρος!!!!!!!!ερχομαστεεε!!!!!

Μαρη συμπεθεραααααααααααα!!!!!!!!!!!!που σαι μαρηηηηηη???????

τι κανει ο γαμπρουκος μου???????

ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ!!!!!!!!!!που σαι και συ μαρη?????σε αφησε η ανηψια μου να μπεις

να γραψεις????

χααχχαχαχαααχαχαχαχααχ!!!!!!!!

θα σου τηλ.σε λιγο!

ΑΣΤΕΡΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!ΠΟΥ ΣΑΙ ΜΑΡΗ ΚΑΙ ΣΥ???????????


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Με το ντεπον της επεσε 36,9 κ μετα εφαγε ποκυ καλά! Τωρα την εκανα και μπανακι να φρεσκαριστεί. Εχει πολυ μυξα κ πνίγεται συνέχεια.. Παναγιτσα μου ας μην ανεβασει παλι αυριο.....

ΠΑΤΟΥΣΙΤΣΑ μου μεγεια τα πραγματάκια σας!!!!

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ωραια που ειδες τα ανιψακια σου! Με το καλό να αρχισεις δουλιτσα. Πως τα παει η μικρή με το ξένο; Αντλεις κιολας ΄η θα κοψεις το θηλασμό;


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μουυυυυυυυυυ τι κανετε??? ειστε καλα???

Εμεις καλα, ολο το απογευμα το περασαμε κατω στους γονεις μου, αναβηκαμε επανω, πλυθηκαμε, ηπιε γαλα η φμ και τωρα νανι. Δεν πηγαμε μαρκετ για πανες γιατι πονουσε η κοιλια μου, αυριο θα παω το πρωι.

ΜΑΥ ΜΟΥ ευχομαι να μην ανεβασει αλλο πυρετο η Μ σου.

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ καλα εκανες και πηγες στα ανηψακια σου, ειμαι σιγουρη οτι και σε αυτα ειχες λειψει!!!

ΠΑΤΟΥΣΑ ΜΟΥ ωραια πραγματακια αγορασες για τη δεσποινα σου.


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια μουυυυυυυ!!!!!11

Τι κανετε καλεεεεε?Εγω σημερα παλι ξεπατωθηκα εκανα μια γρηγορη φασινα και μετα δεν ξερω για ποιο λογο ο μικρος αφου τον εκανα μπανιο αρχισε να ζοριζεται εκανε κακα και μολις πηγαμε να τον κοιμησουμε διπλωνοταν στα δυο κλαιγοντας.τι να πω!Ισως η κοιλιτσα του?

Τωρα ευτυχως κοιμηθηκε!!!!!Απαπαπαππαπα!!!!Τα χρειαστηκα!!!!!!

ΚΟΑΛΑΚΙ μουυυυυυυ τι κανετε μαρηηηηη???Αδιαθετη εισαι?

ΜΑΥ μουυυυ πιστευω αν ειναι απο το εμβολιο που το ευχομαι δεν θα ανεβασει παλι πυρετο η τσιλιβιθρα σου!!!!

ΧΡΗΣΤΙΝΑΚΙ μου σου λειψανε τα ανηψακια σου ε?Η μπεμπουλα μια χαρα με το εμβολιο?εμεις την επομενη μερα καναμε λιγα δεκατακια!!!!

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ μαρηηηηηηη με γεια τα πραγματακια της Δεσποινουλας μας!Ζηλεψα μαρη θα παω να παρω κι εγω!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Δεν θέλω να κόψω το θηλασμό, εκτός αν κοπεί το γάλα μου ή μειωθεί πολύ και δεν αρκεί για τη μικρή. Τώρα έχει αρχίσει να πείνει λίγο ξένο την ημέρα... έτσι για να το συνηθίσει... Δεν έχω σκοπό να βγάζω γιατί στη δουλειά το μόνο μέρος που θα μπορούσα είναι οι τουαλέτες και είναι κοινοχρήστες!!! Οπότε όσο λείπω θα της δίνουν ξένο και πρωί - βράδυ θα την δίνω εγώ...

Ερώτηση.. εχετε βάψει τα μαλλιά σας όσο θηλάζατε??? Εμένα ο γιατρός μου είπε όχι... και στο κομμωτήριο μου είπαν καλύτερα όχι... αλλά πλέον έχω 1 χρόνο και έχουν βγει τα άσπρα!!!!!!!!!!!!!!!! Πως να εμφανιστώ έτσι στην δουλειά???? :confused::confused::confused::confused:


kPAZp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...