Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 14/2/2024 at 10:24 ΜΜ, Penny1992 είπε:

      Χαρίζω μια menopur 1200mg για όποια  ενδιαφερεται 

      Καλησπέρα σας! Μήπως υπάρχουν ακόμα? Δυστυχώς δεν μου επιτρέπεται να περάσω ξανά επιτροπή...

      On 9/3/2024 at 11:11 ΠΜ, Joy1990 είπε:

      @Maroxmarox καλησπέρα! Ααααν χρειαστείς bemfola έχω ακόμα 5 κουτιά στο ψυγείο μου!Από τον προηγούμενο μήνα που έκανα το πρωτόκολο και εγώ. Έχω 2 των 150 μονάδων και 3 των 300 νομίζω.

      Εγώ οριακά δεν χρειάστηκε να αγοράσω κι άλλες και εν τέλη μου έμειναν κιόλας. Τα είχα πάρει από το φαρμακείο του ΕΟΠΥΥ και όταν ρώτησα στο φαρμακείο κόστος τρελάθηκα.

      Αχρειαστες να είναι, να ξέρεις ότι υπάρχουν. Καλή επιτυχία!!! ❤️

       

      Καλησπέρα σας! Μήπως υπάρχουν ακόμα? Δυστυχώς δεν μου επιτρέπεται να περάσω ξανά επιτροπή...

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Τι σταγονιτσες συμπεθερα μου; Οτριβιν και τετοια; Δεν κανουν απο τόσο μωρα..
Εννοειται την αρπαξε απο μας!! Αφου ειμαστε όλοι του θανατά.. Όσο μασκες βάλαμε, όσο πλυθήκαμε, δεν τη γλιτώσαμε. Μπάνιο θα της κάνω ναι, αλλά για το οτριβιν ξερω οτι δε συνθσταται για τοσο μικρά. Βεβαια ο γιατρος θα εκρινε οτι επρεπε να το δωσει. Διορθωμενη ειναι τριών μηνων..

μην ανησυχεις μαναρακι μου προσπαθησε μα της κανεις

κ αυτο με το ντουζ!

μαναρακι το πρωορακι μας το πρωτο χρονο θα

ταλαιπωρειται αλλα δοξα το Θεο περναει ο καιρος

κ μεσολαβει καλοκαιρι!

περαστικουλια την κανω γιατι κουτοτλαω


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κοριτσια μου ηρθα παλι, τι κανετε???

Εμεις καλα, η φμ κοιμηθηκε και εμεις παραγγειλαμε πιτσα, βαρεθηκα να κανω!!!

ΜΑΥ ΜΟΥ περαστικα σας!!! Μπορει η Μ σου να το περασει μονο με ρουθουνισμα και τιποτα αλλο!!! Μην ανησυχεις, θα περασει!!!

ΑΣΤΕΡΩ ΜΟΥ εφυγες μαρη??? τι εγινε με τον ερεθισμο του μωρου??? τι ακριβως παρουσιαζει, φλεγμονη η και πληγες??? δεν αποκλειεται να ειναι το δερματακι της πολυ ευαισθητο ε???!!! Το λεω αυτο γιατι γνωριζω οτι εχεις δοκιμασει πολλα προιοντα και πανες, η κανω λαθος??? ο γιατρος τι λεει??? μηπως να επισκεπτοσουνα καποιον παιδοδερματολογο???


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μουυυυυυυυυυ!!!!!τι κανετε καλεεεεε!!!!!

Εμεις ευτυχως προμηθευτηκαμε γαλατα αλλα μου ειπαν στο φαρμακειο οτι θα υπαρχει κι ενα εφημερευων οποτε ενταξει!!!!Κατα τα αλλα λιγο αδιαθεσια και πολυ φαγουρα στα ουλααααααα!!!!!

ΜΑΥ μουυυυυυυ μην στεναχωριεσαι μαναρι μου!!!Μπορει να την περασει ξωφαλτσα το μικρακι μας!!!!!!

ΑΣΤΕΡΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ πως πατε μαρη με το συγκαμα?Καποια λυση θα υπαρχει μαρη!!!!!

ΚΟΑΛΑΚΙ μουυυυυυυυυυ παλι τρως μαρη?

κοριτσια πολυ κρυο σημερα παντως.Σας αφηνω να ετοιμασω το μωρο και θα μπω αργοτερα!!!Φιλακιααααααα!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι, αλλα δεν εφαγα πολυ, 3 κομματια πιτσα και 1 2πλη κρεπα, αλλα φουυυυυυυυυσκωσαααααααα και δεν θελω να φαω ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ .................για τις επομενες 3 ωρες!!!!!!!!!!! :tongue::tongue::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια πρν απο μιση ωρα κοιμηθηκε ο μικρος και τωρα εχω να συμμαζεψω και δεν εχω κουραγιο για τιποτα αλλα πρεπει να τα κανω η δολιαααααααααα!!!!!!Μαρηηηηηηηηηηηη κοαλακι 3 μονοοοοοοο?????

Πως κι ετσι?:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Παω κοριτσια μου!!!!!

Αν δεν σας προλαβω καληνυχτα και φιλακια σε οοοοολες σας!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια πρν απο μιση ωρα κοιμηθηκε ο μικρος και τωρα εχω να συμμαζεψω και δεν εχω κουραγιο για τιποτα αλλα πρεπει να τα κανω η δολιαααααααααα!!!!!!Μαρηηηηηηηηηηηη κοαλακι 3 μονοοοοοοο?????

Πως κι ετσι?:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Παω κοριτσια μου!!!!!

Αν δεν σας προλαβω καληνυχτα και φιλακια σε οοοοολες σας!!!!!!

Και εγω θελω να κανω κατι στον υπολογιστη γιαυτο θα αργησω να κοιμηθω, οποτε μπορει να με προλαβεις εμενα ;)!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια και εγω τωρα κοιμησα τη Δεσποινα μου....!παω να κανω αποστηρωση....ππππφφφφφφφφ!!!!κουραστηκα σημερα......πολυυυυυ!!!!!

απααπαπαπαπαπαπαπααααααααα!!!!!

και επιστρεφωωωω!!!!!

βλεπω να ειναι μεγαλη η βραδια η αποψινη...εχω να απλωσω και ρουχα..και σιδερωμα!!!

θα τα κανω σημερα να τελειωνω!!!!

αυριο να ειμαι χαλαρη!μονο με τη μικρη να ασχολουμε!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια καλημέρα!!! τι μου κανετε;Εμεις σηκωθήκαμε απο της 7 το πρωι η μικρή μου δεν ειχε όρεξη για υπνο το βράδι ξενύχτια πολλά δεν αντέχω αλλο εχω και εναν πονοκέφαλο..... Τι θα φτιάξετε να φάτε σήμερα το μεσημέρι εμεις φακές ειναι το αγαπημένο της μεγάλης μου κόρης δεν μπορώ να της χαλάσω χατίρι χιχιχιχιχι!!!Τα λεμε σύντομα φιλάκια πολλά!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααααααααααααα κοριτσια μουυυυυυυυυυ, τι κανετε?????

Εχε κρυυυυυο εδω!!!!!

Εμεις καλα, ξυπνησαμε στις 10, ηπιαμε γαλα και τωρα παιζουμε. Αχ κοριτσια ειμαι μεσα στα νευρα γιατι τα μεσανυχτα ξυπνησε το μωρο ΜΟΥΣΚΕΜΑ απο τσιτσα και κυριολεκτικα το κορμακι της και οι πυτζαμες της ηταν βρεγμενα μεχρι το λαιμο, σεντονι και αδιαβροχο υποστρωμα υγρα :twisted::twisted::twisted: !!! Δεν ξερω τι εγινε αλλα ειναι η δευτερη φορα που συμβαινει αυτο με τις πανες απο το lidl, γιαυτο και τις βαζω ενα τεραστιο ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ, δεν κανουν για εμας, οποτε παμε παλι για αλλαγη, και μαλλον θα καταληξω στις libero γιατι ειναι οι μονες που δεν μου δημιουργησαν προβλημα!!! Βεβαια να πω οτι η φμ την ημερα πινει περιπου 1 λιτρο εμφιαλωμενο, αλλα και με τις libero (που φορουσαμε παλι στο παρελθον) τοσο επινε!!!

Παρεπιπτοντως εχει προσφορα ο βασιλοπουλος τις pampers (μικρες συσκευασιες) και ο μαρινοπουλος τις libero για οποια ενδιαφερεται, εγω ενδιαφερομαι, γιαυτο θα παρω τη φμ το απογευμα να παμε να παρουμε, ευκαιρια ειναι να την παω και βολτα εστω με το αυτοκινητο, καθως εχει κρυο για καροτσαδα η ποδαραδα!!!

ΑΔΕΡΦΗ ΠΑΤ και εμεις θα φαμε φακεεεεεεεες!!!!!!!!!!!!!

Ξυπνηστε καλεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια μουυυυυυυυυυυυ!!!!!!1

τι κανετε?Εμεις καλα ειμαστε.Σημερα ξυπνησα το μωρο στις 8 να το ταισω και δεν ξυπνουσε με τιποτα και μετα παταει κατι κλαματα ολο νευραααααα!!!!!!11χαχαχααχαχαχαχαχαχαχ!!!!!!!!Θα συνηθισουμε που θα παει.Σημερα εχει ερθει η μανουλα ου κι εχω πλακωθει στις δουλειες.Ο καιρος ψυχρος και αερακι γι αυτο μεσαααααααααα!!!!!!!

Το μενου εχει φασολακια!!!!!!!

ΚΟΑΛΑΚΙ μουυυυυυυ τι κανετε?Πωπωπωωπωπωωπωπ τι επαθε το φουρτουνακι μου.Εγω του βαζω μπειμπιλινο προς το παρον και δεν εχω δει κατι.Οι λιμπερο μωρε μου φαινονταν σκληρες!Αλλα τελικα ειναι οτι ταιριαζει στο καθε μωρο!!!!!!

ΜΑΡΙΑ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑΑΑΑΑ τι κανετε?Ξενυχτια ε??????απαπαπααπαπαπαπ!!!!!Υπομονη μαναρι!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια ΣΟΣ!! Απο εμβόλιο μεχρι πόσο πυρετο εχουν κανει τα μωρά σας;

ΜΑΥ ΜΟΥ εγω δεν θα απαντησω γιατι δεν κανει πυρετο η φμ, αλλα εχω την εντυπωση οτι αν κανουν μιλαμε για δεκατα 37-38,5 (?) το πολυ !!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

koalaki μου η πανες απο τα lidl ειναι χάλια της επερνα και εγω για την μεγάλη και γινόταν μούσκεμα δεν εχουν καλή ελαστικότητα.

May23 μου το εμβολιο κανει 38 πυρετό απο εκει και πανω πρέπει να την δει ο γιατρος.

Συμπεθέρα μου τι κανεις πως τον εχεις τον μικρό;

Μαρή αδερφή που εισαι πως την εχεις την μπουμπουκα μας αντε να ρθει το πάσχα να σας δουμε να δω το λουλουδι μου!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια μουυυυυυυυυυυυ!!!!!!1

τι κανετε?Εμεις καλα ειμαστε.Σημερα ξυπνησα το μωρο στις 8 να το ταισω και δεν ξυπνουσε με τιποτα και μετα παταει κατι κλαματα ολο νευραααααα!!!!!!11χαχαχααχαχαχαχαχαχαχ!!!!!!!!Θα συνηθισουμε που θα παει.Σημερα εχει ερθει η μανουλα ου κι εχω πλακωθει στις δουλειες.Ο καιρος ψυχρος και αερακι γι αυτο μεσαααααααααα!!!!!!!

Το μενου εχει φασολακια!!!!!!!

ΚΟΑΛΑΚΙ μουυυυυυυ τι κανετε?Πωπωπωωπωπωωπωπ τι επαθε το φουρτουνακι μου.Εγω του βαζω μπειμπιλινο προς το παρον και δεν εχω δει κατι.Οι λιμπερο μωρε μου φαινονταν σκληρες!Αλλα τελικα ειναι οτι ταιριαζει στο καθε μωρο!!!!!!

ΜΑΡΙΑ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑΑΑΑΑ τι κανετε?Ξενυχτια ε??????απαπαπααπαπαπαπ!!!!!Υπομονη μαναρι!!!!!!

ΜΠΟΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ναι μαρηηη και εμενα μου φαινονται σκληρες αλλα δεν ειχα προβλημα με αυτες, ουτε και με τις babylino, απλα επειδη πινουμε πολυ νερο κρατανε περισσοτερο οι libero (ειδικα τη νυχτα!!!).


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ακουστε! Οπως σας ειπα η Μ κόλλησε απο όλους μας και χτες ηρθε ο γιατρος κ την ειδε κ μου εδωσε οδηγιες. Της έκανε το synagis και το prevenar. Στην πρωτξ δοση του πρεβεναρ ειχε παθει φοβερή υπνηλία. Αυτή τη φορά, υπνηλία δεν εχει ιδιαιτερη αλλά το πρωί ειχε 37,4 κ τωρα 37,7. Λετε να ανεβει κιάλλο;; Ο γιατρος μου πε απο χτες πως η σημερινη μερα θα ειναι κιγο σκωτσεζικο ντους γιατί δε θα ξερουμε από πού θα προερχονται τα πιθανά συμπτώματα (από τα εμβόλια ΄η απο την ίωση). Εχω τρελαθεί. Δεν την εχω αφησει ουτε ενα λεπτό απο τα ματια μου...

Και η Β ΚΟΑΛΑΚΙ μου δεν εχει κανει ποτε πυρετό απο το εμβόλιο, εκτός του MMR στους 15 μήνες.


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...