Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 14/2/2024 at 10:24 ΜΜ, Penny1992 είπε:

      Χαρίζω μια menopur 1200mg για όποια  ενδιαφερεται 

      Καλησπέρα σας! Μήπως υπάρχουν ακόμα? Δυστυχώς δεν μου επιτρέπεται να περάσω ξανά επιτροπή...

      On 9/3/2024 at 11:11 ΠΜ, Joy1990 είπε:

      @Maroxmarox καλησπέρα! Ααααν χρειαστείς bemfola έχω ακόμα 5 κουτιά στο ψυγείο μου!Από τον προηγούμενο μήνα που έκανα το πρωτόκολο και εγώ. Έχω 2 των 150 μονάδων και 3 των 300 νομίζω.

      Εγώ οριακά δεν χρειάστηκε να αγοράσω κι άλλες και εν τέλη μου έμειναν κιόλας. Τα είχα πάρει από το φαρμακείο του ΕΟΠΥΥ και όταν ρώτησα στο φαρμακείο κόστος τρελάθηκα.

      Αχρειαστες να είναι, να ξέρεις ότι υπάρχουν. Καλή επιτυχία!!! ❤️

       

      Καλησπέρα σας! Μήπως υπάρχουν ακόμα? Δυστυχώς δεν μου επιτρέπεται να περάσω ξανά επιτροπή...

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Κοριτσαρες καλημερα κ χρόνια πολλά! Δεν εχω προλαβει καθόλου να μπω γιατί η ηπια ιωση της Β παραλίγο να μας στείλει νοσοκομείο χτες. Όλη μερα είχε φοβερή καταβολή, χωρίς πυρετο, αλλά όλη μερα ξαπλωμένη- που η Β για να ξαπλωσει πρεπει να συμβαινει κατι τραγικό, εχει τον ακάθιστο- τελοσπάντων φοβερος βηχας που πνιγόταν, μύξες, την παιρνει ο υπνος στο κρεβατι κατα τις 9. Ξαφνικα την ακουω να ουρλιάζει, μεχρι να παω μεσα κάνει εναν τεραστιο εμετό. Την παίρνω να την πλύνω/αλλάξω, αρχισε να τουρτουρίζει σα ψάρι, έγινε άσπρη σαν το πανί, της βαζω θερμόμετρο 39. Της μιλουσα δυνατά, πες μου τι νιώθεις, δεν άνοιγε ουτε στόμα ούτε ματια. Παιρνω το γιατρό να την παω στο νοσοκομειο, μου λεει περιμενε μπας κ με τον εμετό συνέλθει κ σε κανα 20 λεπτο δωσε κ αντιπυρετικό. Πράγματι σε μια ωρα, ο λαζαρος ειχε αναστηθεί και μεχρι τις δυο τα ξημερώματα χόρευε κ τραγουδουσε. Πηγε η ψυχή μου στην κούλουρη.. Αφού εκλαιγε σε μια φαση το μωρό κ δεν πηγαινα ουτε εγώ ουτε ο αντρας μου να δουμε τι παιζει.. Την ειχαμε γραμμένη. Σήμερα φαινεται καλυτερα...

Εγώ μες το συνάχι και από το πρωί ακουω κ το μωρό να ρουθουνίζει κ την εχω πνίξει στον ορό. Πηρα τον ντοκ κ θα μας ερθει σήμερα αυριο!

Η δουλειά μου δράμα- ξεκιναμε απεργια απο αυριο επαόριστον κ σιγά μην καταφερουμε τιποτα.... Γενικά εχω τα νευρα μου....

Εσεις σουσουραδες μου ειστε καλά διάβασα! Ο ΚΡΙΣ ετοιμάζεται να βγει απο τις καμπύλες υψους/ βάρους, αλλά ετσι θέλουμε τα αγόρια μας, λεβέντες!!!! Μόνη ΜΠΟΤΣΑΚΙ μου σήμερα; Πως πήγε το εγερτήριο στις 8;;;

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ μου, που τη γυροβόλησες την μπέμπα παιδί μου! Τι εκκλησίες, τί καφέδες, τί καροτσάδα;; Σιγά μην κοιμόταν.. Γυναίκες αγάπη μου, κουτσομπόλες!! Και ξέδωσες κιεσύ!! Τέλεια!!

ΠΑΤΟΥΣΙΤΣΑ μου τι κανει ο κορίτσαρος;; Και σεις θα κανετε το σύστημα εγερτήριο;;

ΚΟΑΛΑΚΙ μου κ εδω ηλιος με δόντια, οχι πως θα πηγαιναμε πουθενα στην κατασταση μας αλλα λέμε τώρα..

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ μου τι κάνει η μπέμπα; Πότε ξεκινας δουλειά είπαμε;!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Αμαν βρε ΜΑΥ ΜΟΥ περαστικαααααααα σας :( !!! Αφου και εγω τρομαξα με την περιγραφη σου!!! Ελπιζω να ειναι το τελευταιο και να ειστε εντελως καλα αμεσα!!! Αφου θα ερθει και ο ντοκ και εχετε και απεργεια (απο τη μια κακο) θα ειστε πιστευω καλυτερα μερα με την ημερα, εφοσον δυστυχως σας "επιασε" για τα καλα αυτη η κ@@@ιωση!!!

Εμεις μολις φαγαμε ψαρακια με πουρε και σαλατα και η φμ ψαροσουπα!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μουυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!Τι κανετεεεεεε???????

Εμεις καλα.Σηκωθηκαμε στις 8 φαγαμε και ξανακοιμηθηκαμε ευτυχως!!

Ο καιρος χαλια,ο μικρος δεκατα ενω ολη νυχτα δεν μου εκανε!

Κι εφαγα κι ενα κολλημα,ειχα ξεχασει οτι ειναι αργια αυριο κι απο το πρωι τρεχω να βρω φαρμακειο για γαλατα.Ειχα χασει τις μερες.Ευτυχως βρηκα.Τωρα δεν ξερω αν με την απεργια θα υπαρχει εφημερευον!!!!!!!!!

ΜΑΥ μουυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Καλε πωπωπωπω ταραχη που περασατε!Ελπιζω να ειναι καλυτερα τα πραγματα σημερα.Τι να πω βρε παιδι μου!!!Να δουμε τι θα πει κι ο γιατρος!

ΚΟΑΛΑΚΙ μουυυυυυυυυ!!!!!!!!!Κι εσεις μεσα?Κλειστηκαμε παλι οι γυναικες!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσιααα!!!

Χρονια Πολλαααα!!!!!!!!!καλα εισαστεε???

πηγατε παρελαση????

εμεις οχιιιιιιι!!!!!ο συζηγος στη δουλεια σημερα και εχει πολυ κρυο και

αερααααας!!!!!

απαπααπααπαπαπαααααααααα!!!

ξυπνησα τη μικρη στις 7 εφαγε 180 γραμμαρια,μετα κοιμηθηκαμε και

εβαλα ξυπνητηρι στις 10 να ξαναφαει η Δεσποινα!

Δεν ακουσα ουτε το ξυπνητηρι!!!!!

κοιμηθηκαμε μεχρι τις 12:30!

τι καναμε????μια τρυπα στο νερο!!!!!!!

χααχαχαχχαααχαχαχαχχχαχααααααααα!!!!!!!!!!!!

αυριο θα το ξαναπροσπαθησουμε!!!!

Μαυ μουυυυυυυυυ!!!!!!!!!!απαπααπαπαπαααα!!!!τι ηταν αυτο που περασατε χθες???

θα περασει!!!!!!!σημεραυ αυριο θα ειναι οκ η Β.!

ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!!

Κοαλακι μουυυυυυυ!!!!καλησπερααα!!!καλα ειναι η φμ??

τελειο φαγητο ειχατε!!!!!

ΦΑΓΑΡΑΑΑΑΑ!!!!

Η Αστερω η αδερφη μου,η συμπεθερα μου???????

ακομη δεν μπηκατε??????????

ξυπνησε η μικρη...εφυγααααααα!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μουυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!Τι κανετεεεεεε???????

Εμεις καλα.Σηκωθηκαμε στις 8 φαγαμε και ξανακοιμηθηκαμε ευτυχως!!

Ο καιρος χαλια,ο μικρος δεκατα ενω ολη νυχτα δεν μου εκανε!

Κι εφαγα κι ενα κολλημα,ειχα ξεχασει οτι ειναι αργια αυριο κι απο το πρωι τρεχω να βρω φαρμακειο για γαλατα.Ειχα χασει τις μερες.Ευτυχως βρηκα.Τωρα δεν ξερω αν με την απεργια θα υπαρχει εφημερευον!!!!!!!!!

ΜΑΥ μουυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Καλε πωπωπωπω ταραχη που περασατε!Ελπιζω να ειναι καλυτερα τα πραγματα σημερα.Τι να πω βρε παιδι μου!!!Να δουμε τι θα πει κι ο γιατρος!

ΚΟΑΛΑΚΙ μουυυυυυυυυ!!!!!!!!!Κι εσεις μεσα?Κλειστηκαμε παλι οι γυναικες!

Συμπεθερ μουυυυυυ!!!!!!!καλησπερααα!!!!

εκανε δεκατακια το μαναρακι μας???

πως ειναι τωρα????

πηρες αρκετα γαλατα?????

εφοδιασου μαναριιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

η νυφαρα σου καλα ειναι!!!!ξυπνησεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσιααα!!!

Χρονια Πολλαααα!!!!!!!!!καλα εισαστεε???

πηγατε παρελαση????

εμεις οχιιιιιιι!!!!!ο συζηγος στη δουλεια σημερα και εχει πολυ κρυο και

αερααααας!!!!!

απαπααπααπαπαπαααααααααα!!!

ξυπνησα τη μικρη στις 7 εφαγε 180 γραμμαρια,μετα κοιμηθηκαμε και

εβαλα ξυπνητηρι στις 10 να ξαναφαει η Δεσποινα!

Δεν ακουσα ουτε το ξυπνητηρι!!!!!

κοιμηθηκαμε μεχρι τις 12:30!

τι καναμε????μια τρυπα στο νερο!!!!!!!

χααχαχαχχαααχαχαχαχχχαχααααααααα!!!!!!!!!!!!

αυριο θα το ξαναπροσπαθησουμε!!!!

Μαυ μουυυυυυυυυ!!!!!!!!!!απαπααπαπαπαααα!!!!τι ηταν αυτο που περασατε χθες???

θα περασει!!!!!!!σημεραυ αυριο θα ειναι οκ η Β.!

ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!!

Κοαλακι μουυυυυυυ!!!!καλησπερααα!!!καλα ειναι η φμ??

τελειο φαγητο ειχατε!!!!!

ΦΑΓΑΡΑΑΑΑΑ!!!!

Η Αστερω η αδερφη μου,η συμπεθερα μου???????

ακομη δεν μπηκατε??????????

ξυπνησε η μικρη...εφυγααααααα!!!!!!!!!

Ελα μαρηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!Τι κανει το Δεσποινιω μου?Εμεις ξυπνησαμε 8 κι 11.30.


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ κορίτσια θα σκάσω... Η Μ εχει μύξες..... Ρουθουνίζει αλλά για την ώρα δε φαίνεται να την ενοχλεί ΄η να τη δυσκολευει στο γάλα. Π γιατρος θαρθει οπως σας ειπα σήμερα αύριο, αλλά ειλικρινά τα εχω βάλει με τα πάντα, τρεις μήνες προσέχουμε σαν τους υστερικούς και αυτός ο κ@@@@καιρος μας άλλαξε τα φώτα.... Η Β ευτυχως πολύ καλύτερα σήμερα!

Μποτσάκι μου, περαστικά για τα δεκατάκια, ειναι απο το εμβόλιο οπότε μεχρι το βραδυ θα εχει συνέλθει ο Χρηστάκος μας! Καλά βγήκε πρωτη μέρα το πρόγραμμα με το ξύπνημα..ΠΑΤΟΥΣΙΤΣΑ, εσάς όμως σας σκεπασε το πάπλωμα ε;; Πάντως το Δεσποινιώ μάλλον δε θα πεινουσε κ προτίμησε να κοιμηθεί!!

ΚΟΑΛΑΚΙ μου ωραια τα ψαράκια και η ψαρόσουπα. Και εμας μας εφερε η μαμα μου μπακαλιαρο αλλά ήταν λύσσααααααα!!! Και του χρόνου!!!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μουυυυυυυυυυυυυ δεν πηγαμε βολτα τελικα, ειχε κρυυυο :mad:!!! Αλα θα φαμε πιτσαααααααααααααααα :D:D:D!!!!!!!!!!!

ΜΑΥ ΜΟΥ το γνωριζεις και εσυ, πολυυυ οροοο στο μωρο!!! Και κανενα μπανακι στους υδρατμους πιστευω θα την κανω καλα, ισως να λειτουργησει σαν προληψη!!!

Αντε, τα λεμε μετα...


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε ο γιατρός κοριτσια κ μας επιβεβαιωσε οτι η μικρή εχει μύξες (οχι πως δεν τις βλέπαμε). Μου πε συνεχεια ορό και να ελεγχω μην τυχόν ανεβασει πυρετό, μειωθεί η όρεξή της, να μην κάνει υγρό ΄η βραχνό βήχα, να μην κανει ταχύπνοια... Κοινώς αντε γεια!!! Είμαι πολύ στεναχωρημένη...


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ηρθε ο γιατρός κοριτσια κ μας επιβεβαιωσε οτι η μικρή εχει μύξες (οχι πως δεν τις βλέπαμε). Μου πε συνεχεια ορό και να ελεγχω μην τυχόν ανεβασει πυρετό, μειωθεί η όρεξή της, να μην κάνει υγρό ΄η βραχνό βήχα, να μην κανει ταχύπνοια... Κοινώς αντε γεια!!! Είμαι πολύ στεναχωρημένη...

ελα συμπεθερα μου μονο ορο σου εδωσε δν

σου ειπε να βαζεις σταγονιτσες;

μην ανησυχεις ολα κσλα θα πανε!!!!


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites

ελα συμπεθερα μου μονο ορο σου εδωσε δν

σου ειπε να βαζεις σταγονιτσες;

μην ανησυχεις ολα κσλα θα πανε!!!!

Τι σταγονιτσες συμπεθερα μου; Οτριβιν και τετοια; Δεν κανουν απο τόσο μωρα..


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

εγω οταν εχουν μυξες τα κανω ορο κ μπανακι ζεστο κ ριχνω στο πρωσοπο νερο με

το ντουζ ετσι απο τον δακρυικο πορο περναει νερακι στα ρουθουνακια

περαστηκουλιααααα λες να την βουτηξε απο εσας;

ποσο ειναι η μικρη βαση διορθωμενης ηληκιας;


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites

Εννοειται την αρπαξε απο μας!! Αφου ειμαστε όλοι του θανατά.. Όσο μασκες βάλαμε, όσο πλυθήκαμε, δεν τη γλιτώσαμε. Μπάνιο θα της κάνω ναι, αλλά για το οτριβιν ξερω οτι δε συνθσταται για τοσο μικρά. Βεβαια ο γιατρος θα εκρινε οτι επρεπε να το δωσει. Διορθωμενη ειναι τριών μηνων..


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...