Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

maeve με το καλο!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D

εγω ειμαι 16 βδομαδων και 1 μερα!!!!

1 βδομαδα ακριβως εχουμε διαφορα!!!!!:D:D:D;););):tongue::tongue::tongue:

θα περασει ο καιρος!!!!!!!!νερακι!!!!!!!!!θα τα λεμε απο δω καθημερινα(ασχετα αν πολυμπαινω εδω και 1 βδομαδα!ηρθε η μαμα μου απο το χωριο και δεν μπαινω ιδιαιτερα!δεν προλαβαινω!!!!κοιμαται τωρα γι αυτο ειμαι εδω σημερα!!!!)

Καλως τα ΄δεχτηκες λοιπόν, καλά κάνεις,κοίτα να χαρείς τη μανούλα σου.

Ουφ,μακάρι γιατι αναρωτιέμαι κάθε μέρα τι γίνεται άραγε εκει μέσα(στην κοιλιά μου):tongue: εχω κ το αγχος προηγουμενης παλινδρομης κ καταλαβαίνεις.

Παντως αν κ αδύνατη το κοιλάκι μου εχει γινει μυτερό κ ψιλοφαίνεται!!!:)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

και χριστουγεννιάτικο και πρώτο!εσυ τυχερούλα ''κοντευεις'',μια χαρά

στην κυριολεξια κοντευω δεν ξερουμε ποτε θα γεννησω γιατι εχω προβληματα και μαλλον θα ερθει προωρα αλλα δεν το θελω!!

θα προτιμουσα να ερθει στην ωρα του ,οπως ο γιος μου το γιο μου το γεννησα μετα την πητ μου 41εβδ χαχα

και εμενα στο πρωτο μου φαινοταν οτι δεν περναει ο καιρος και μετραγα αναποδα τις μερες και επαιρνα τα ρουχαλακια του τα εβαζα σε κατι αρκουδακια και εκανα προβες!λολα αστα να πανε!

τωρα μεχρι να με κρεβατωσει η γυναικολογος δεν καταλαβαινα πως περνα ο καιρος απο το ενα ραντεβου στο αλλο με την γιατρο,αλλα απο τοτε που κρεβατωθηκα παλι νοιωθω οτι δνε περναει ο καιρος αυτη την φορα βεβαια θελω να περασει για αν ξεπερασω την προωροτητα!!

Τι καλα το πρωτο ε?

Ξερεις φυλλο?

Εχεις καλη εγγυμοσυνη ή εμετους κλπ?


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλα ειμαι μαρακι μου....πηγα πηρα τον ανδρα μου, ταισα το μωρο και παιζω τωρα λιγο μαζι της...

Οσο για εσενα δεν εισαι γκρινιαρα, εισαι ΗΡΩΑΣ...!!!!!! Θα περασει ο καιρος καλη μου...θα γεννησεισ και ολα θα μοιαζουν καποτε παρελθον....!!!!!!! Τοτε εσυ δεν θα γκρινιαζεις αλλα και παλι θα εισαι ΗΡΩΑΣ....!!!!!!!!

αχ εχεις και τον αντρα σου παρεα καλε εκμεταλευσου τον παρτον και πατε οι τρεις σας πουθενα!

τι εκανες με το κριθαρακι?

εγω απο τοτε που εμεινα εγγυος βγαζω χαλαζια και στα δυο ματια!


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites

Ναι,το πρώτο επιτέλους,μετα απο 2,5 χρόνια γάμου κ 2 ατυχες εγκυμοσύνες(μια βιοχημικη&μια παλινδρομη) ''ήρθε'' το σκατούλικο μου που τοσο πολύ λαχταρούσα!

Αγοράκι είναι,απο συμπτώματα ΔΕΝ είχα και ΔΕΝ εχω ΤΙΠΟΤΑ!!

αναίσθητη εντελώς:tongue:

41 εβδομάδων??oh my god!! εχω δρομοοοοο ακομα:eek:


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι,το πρώτο επιτέλους,μετα απο 2,5 χρόνια γάμου κ 2 ατυχες εγκυμοσύνες(μια βιοχημικη&μια παλινδρομη) ''ήρθε'' το σκατούλικο μου που τοσο πολύ λαχταρούσα!

Αγοράκι είναι,απο συμπτώματα ΔΕΝ είχα και ΔΕΝ εχω ΤΙΠΟΤΑ!!

αναίσθητη εντελώς:tongue:

41 εβδομάδων??oh my god!! εχω δρομοοοοο ακομα:eek:

ξερω το συναισθημα εγω εχω κανει 2 βιοχημικες και η πρωτη ηταν ενα μηνα πριν μηνω εγγυος στο γιο μοθ και ηδευτερη πριν την τωρινη εγγυμοσυνη!

να παρακαλας να τον διανυσεις ολο αυτο το δρομο!

αγορομανα και εσυ!!επιτελους επανερχται το αντρικο φυλλο!οταν γεννησα ημουν το μοναδικο δωματιο με μπλε μπαλονια ενας οροφος γεματος νυφες!!!χαχαχα


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πολύ μου αρέσει η λίστα και σιγά σιγά θα την εμπλουτίσουμε, θα την χρωματίσουμε και θα την στολίσουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εμένα και της αγορομαμμυ ο χαρακτηρισμός όλα τα λεφτά!!!! "στρώνει έδαφος για 2ο" :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πολύ μου αρέσει η λίστα και σιγά σιγά θα την εμπλουτίσουμε, θα την χρωματίσουμε και θα την στολίσουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εμένα και της αγορομαμμυ ο χαρακτηρισμός όλα τα λεφτά!!!! "στρώνει έδαφος για 2ο" :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

τι εγινε καναμε τις βουτες μας?

πως περασατε?

Που ειστε και εχετε κοντα θαλασσα?


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γιατι παιρνεις τα ουτρο?

κοντα πρεπει αν ειμαστε στην πητ?ποτε ειχες τελευταια περιοδο?εγω 31/12

ο μεγαλος σου τι κανει?

Τελευταία περίοδο είχα 12/1. Αν όλα πάνε καλά κατά τις 5/10 μπαίνω για προγραμματισμένη καισαρική.

Τα ουτροτζεσταν τα παίρνω τώρα που είδα το αίμα. 1 κάθε 8 ώρες.

Έχω την εντύπωση οτι μου πέρασαν και οι πόνοι στην κοιλιά. Για να δούμε???

Εσύ Μαρία μου πονάς????


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

αχ εχεις και τον αντρα σου παρεα καλε εκμεταλευσου τον παρτον και πατε οι τρεις σας πουθενα!

τι εκανες με το κριθαρακι?

εγω απο τοτε που εμεινα εγγυος βγαζω χαλαζια και στα δυο ματια!

Μαρακι μου βαζω θερμα επιθεματα και σκορδο, αλοιφη και σταγονες.

Εαν δεν δω διαφορα με ολα αυτα θα παω να το "ξεριζωσω".


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πολύ μου αρέσει η λίστα και σιγά σιγά θα την εμπλουτίσουμε, θα την χρωματίσουμε και θα την στολίσουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εμένα και της αγορομαμμυ ο χαρακτηρισμός όλα τα λεφτά!!!! "στρώνει έδαφος για 2ο" :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Αφου σας αρεσε, χαιρομαι....!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Τελευταία περίοδο είχα 12/1. Αν όλα πάνε καλά κατά τις 5/10 μπαίνω για προγραμματισμένη καισαρική.

Τα ουτροτζεσταν τα παίρνω τώρα που είδα το αίμα. 1 κάθε 8 ώρες.

Έχω την εντύπωση οτι μου πέρασαν και οι πόνοι στην κοιλιά. Για να δούμε???

Εσύ Μαρία μου πονάς????

ναι ρε γ@μωτο ποναω και ευτυχως τωρα με τα παραπανω φαρμακα νοιθω καλυτερα!

εσυ ποτε ειδες το αιμα καλε?

αποκοληση ειναι?

καισαρικη εκανες και στον Γιωργακη σου?

ε,κοντα στις 2 εβδ διαφορα εχουμε!

προσεχε τωρα ελπιζω να μην παιρνεις αγκαλια τον γιο σου?


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites

τι εγινε καναμε τις βουτες μας?

πως περασατε?

Που ειστε και εχετε κοντα θαλασσα?

Είμαστε στο Μεσολόγγι Αιτ/νίας απέναντι από Πάτρα!!!

Πήγαμε θάλασσα και παρόλο την αρχική συννεφιά, είχε ωραία νερά και έβγαλε και ήλιο!!!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...