Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

καλημερουδια!!!!!!!!!τι μου κάνετε???????

maeve,may,maraki,ngn πως είστε??????????????

οι υπόλοιπες καλά???????

εμείς καλά είμαστε κοριτσάκια μου!!!!!!!!!τώρα κοιμάται το ζουζουνι κ σε λίγο είναι να φάει το φρούτο του.

αγορομμαμη μου κ εγώ μια από τα ίδια δεν μπορώ να τον αφήσω εύκολα μόνο αν είναι κάτι επείγον.σε καταλαβαίνω απόλυτα.

ηλιοβασίλεμα εγώ είχα δει τον κακόβουλο χρήστη άρχιζε από "Ι" ??????? αν ναι πηγα να ακολουθήσω την διαδικασία αλλά δεν μπορούσα κ τελικά το παρατησα.τώρα τον εχω χάσει!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημερουδια!!!!!!!!!τι μου κάνετε???????

maeve,may,maraki,ngn πως είστε??????????????

οι υπόλοιπες καλά???????

εμείς καλά είμαστε κοριτσάκια μου!!!!!!!!!τώρα κοιμάται το ζουζουνι κ σε λίγο είναι να φάει το φρούτο του.

αγορομμαμη μου κ εγώ μια από τα ίδια δεν μπορώ να τον αφήσω εύκολα μόνο αν είναι κάτι επείγον.σε καταλαβαίνω απόλυτα.

ηλιοβασίλεμα εγώ είχα δει τον κακόβουλο χρήστη άρχιζε από "Ι" ??????? αν ναι πηγα να ακολουθήσω την διαδικασία αλλά δεν μπορούσα κ τελικά το παρατησα.τώρα τον εχω χάσει!!!

Καλημέρα Θαλείτσα!

Εμένα ξεκινούσε από "Μ" αλλά πιθανόν να είναι ο ίδιος με διαφορετικά ονόματα ή περισσότεροι από ένας που ψάχνουν...!!!

Εγώ κορίτσια μένω σε απόσταση αναπνοής με την μαμά μου, ένας όροφος μας χωρίζει!!! Ε, η κόρη μου είναι 4+, εγώ την έχω αφήσει στη μαμά μου ελάχιστες φορές, μετρημένες στα δάχτυλα ενός χεριού, για προσωπικούς λόγους διασκέδασης. Όταν εργαζόμουν, έτρεχα πίσω να αναλάβω την κόρη μου. Τώρα που είμαι ανεργη, δεν θα την αφήσω να παω για καφέ ή ποτό. Δηλαδή αν ειναι σχολειο η μικρή, εχουμε χρονο για καφέ με σύζυγο ή με φίλες! Η μάνα μου μεγάλωσε 4 παιδιά μόνη της, χωρίς να της τα κρατάνε παπούδογιαγιάδες. Το έχω υιοθετήσει και εγώ αυτό, προσαρμοσμένο στην σημερινή εποχή!!!

Μπορεί κάνοντας 2ο παιδί κάποια στιγμή, να ανθεωρήσω!


Link to comment
Share on other sites

κοριτσαρες καλημερα!!!

Κοαλακι τι επαθε το ματι σου?

Αγρομαμυ και Ηλιοβασιλεμα ζηλευω καντε μια βουτια και για μενα!!

Θαλια μου κοιμαται ο Παναγιωτακης τι ωραια?τι φρουτακια τρωει τωρα?

Εμενα ο Αλεξανδρος με το ζορι λιγο καρπουζι δεν τα θελει τα φρουτα καθολου!

Μαυ μου που χαθηκες?

Συγνωμη αν ξεχναω καποια!

Εγω ειμαι ετσι και ετσι ζεσταινομαι πολυ,διψαω πολυ και ποναω που και που!


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια δεν πολυ μπαίνω ακόμα μιας κ κάνω καθαριότητα σαν υστερική!

Σκέφτομαι πολύ τη May σήμερα,ανησυχω,ελπίζω να μας πει νέα της.

thalia 89 καλημέρα κ σε εσένα να έχεις μια όμορφη μέρα!

Ηλιοβασίλεμα με πήρες χαμπάρι!χιχι

Ναι,είμαι απο την Πρέβεζα κ μου λείπει:cry: αλλα θα πάω σύντομα.Χαίρομαι που πέρασες καλά στα μέρη μου.

κορίτσια κάνετε κανονικά μπανιο απο οτι βλέπω,σας το επιτρέπει ο γιατρός σας ετσι?ζηλεύω!θέλω κ εγω!κ εχω κ τη θάλασσα στα 170 μέτρα για την ακρίβεια κ δεν πάω ακομα..

Αυτες που θα πάτε για μπανάκι καλά μακροβούτια!Να περάσετε όμορφα


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα Θαλείτσα!

Εμένα ξεκινούσε από "Μ" αλλά πιθανόν να είναι ο ίδιος με διαφορετικά ονόματα ή περισσότεροι από ένας που ψάχνουν...!!!

Εγώ κορίτσια μένω σε απόσταση αναπνοής με την μαμά μου, ένας όροφος μας χωρίζει!!! Ε, η κόρη μου είναι 4+, εγώ την έχω αφήσει στη μαμά μου ελάχιστες φορές, μετρημένες στα δάχτυλα ενός χεριού, για προσωπικούς λόγους διασκέδασης. Όταν εργαζόμουν, έτρεχα πίσω να αναλάβω την κόρη μου. Τώρα που είμαι ανεργη, δεν θα την αφήσω να παω για καφέ ή ποτό. Δηλαδή αν ειναι σχολειο η μικρή, εχουμε χρονο για καφέ με σύζυγο ή με φίλες! Η μάνα μου μεγάλωσε 4 παιδιά μόνη της, χωρίς να της τα κρατάνε παπούδογιαγιάδες. Το έχω υιοθετήσει και εγώ αυτό, προσαρμοσμένο στην σημερινή εποχή!!!

Μπορεί κάνοντας 2ο παιδί κάποια στιγμή, να ανθεωρήσω!

Συγχαρητηρια κοπελα μου γιατι εγω δεν εχω βοηθεια αλλα οχι απο επιλογη!Απο τις δυσκολιες που εχω περασει εχω πει πολλες φορες οτι αν ειχα βοηθεια θα την εκμεταλευομουν στο επακρο ,δεν ξερω αν θα το εκανα αλλα πραγματικα μπραβο που δνε το εκμεταλευεσαι!Εμενα η μαμα μου μεγαλωσε 6 παιδια χωρις παππουδογιαγιαδες και τα καταφερε αλλα κοριτσια ηταν αλλες εποχες και επισης η μαμα τα εκανε τ παιδια με τετοιο προγραμματισμο που ηταν σαν να τα μεγαλωνε 2 -2 εγω που ημουν η μεγαλυτερη την βοηθουσα πολυ!Επισης εγω μενω στο κεντο της Αθηνας πολλες φορες τρελενομαι στην ιδεα οτι καιτ θα συμβει δεν εχω που να αφησω τον μικρο!οταν θα ειναι να γεννησω θα πληρωνω την κοπελα να μου τον κραταει οσο θα ειμαι στο νοσκομειο,πρεπει με λιγα λογια να εχω μια τραπεζα απο πισω μου οτι θελω το πληρωνω!


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites

κ κατι άσχετο που παρατήρησα,το tickeraki μου γιατι παραμένει κολλημένο στις 15 εβδ??κάνω κατι λάθος?:shock:

Και εγώ είχα βάλει και είχε κολλήσει η ηλικία της κόρης μου. Δεν ξέρω πώς το διορθώνουν και τώρα δεν μπορώ καν να αναρτήσω καινούριο!


Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια δεν πολυ μπαίνω ακόμα μιας κ κάνω καθαριότητα σαν υστερική!

Σκέφτομαι πολύ τη May σήμερα,ανησυχω,ελπίζω να μας πει νέα της.

thalia 89 καλημέρα κ σε εσένα να έχεις μια όμορφη μέρα!

Ηλιοβασίλεμα με πήρες χαμπάρι!χιχι

Ναι,είμαι απο την Πρέβεζα κ μου λείπει:cry: αλλα θα πάω σύντομα.Χαίρομαι που πέρασες καλά στα μέρη μου.

κορίτσια κάνετε κανονικά μπανιο απο οτι βλέπω,σας το επιτρέπει ο γιατρός σας ετσι?ζηλεύω!θέλω κ εγω!κ εχω κ τη θάλασσα στα 170 μέτρα για την ακρίβεια κ δεν πάω ακομα..

Αυτες που θα πάτε για μπανάκι καλά μακροβούτια!Να περάσετε όμορφα

μαλλον κατι εκανες λαθος οταν εφτιαξες το τικερρ σου πρεπει να αντιγραψεις την διευθυνση για φορουμ!

Καλημερα και απο εμενα~!

Ποσων εβδ εισαι?Εμενα αν δεν ειχα τα προβληματα μου θα με αφηνε να παω για μπανιο σε καθαρες θαλασσες αλλα λογω των συσπασεων ,της ενωρις εμπεδωσης και του τραχηλου δεν κανει να κουνηθω απο το κρεβατι μου οχι να κανω και βουτιες !σε καταλαβαινω και ζηλευω!


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητηρια κοπελα μου γιατι εγω δεν εχω βοηθεια αλλα οχι απο επιλογη!Απο τις δυσκολιες που εχω περασει εχω πει πολλες φορες οτι αν ειχα βοηθεια θα την εκμεταλευομουν στο επακρο ,δεν ξερω αν θα το εκανα αλλα πραγματικα μπραβο που δνε το εκμεταλευεσαι!Εμενα η μαμα μου μεγαλωσε 6 παιδια χωρις παππουδογιαγιαδες και τα καταφερε αλλα κοριτσια ηταν αλλες εποχες και επισης η μαμα τα εκανε τ παιδια με τετοιο προγραμματισμο που ηταν σαν να τα μεγαλωνε 2 -2 εγω που ημουν η μεγαλυτερη την βοηθουσα πολυ!Επισης εγω μενω στο κεντο της Αθηνας πολλες φορες τρελενομαι στην ιδεα οτι καιτ θα συμβει δεν εχω που να αφησω τον μικρο!οταν θα ειναι να γεννησω θα πληρωνω την κοπελα να μου τον κραταει οσο θα ειμαι στο νοσκομειο,πρεπει με λιγα λογια να εχω μια τραπεζα απο πισω μου οτι θελω το πληρωνω!

Μαράκι καλημέρα! Πώς πας; Ηρέμησαν οι συσπάσεις;

Είναι γεγονός ότι ευτυχώς έχω τη μαμά μου και μπορεί να κρατήσει το παιδί μου, αν χρειαστώ οτιδήποτε! Μιλάω εκ του ασφαλούς λέγοντας ότι είναι επιλογή μου που δεν αφηνω την Αγγελική διαρκώς στη μαμά μου, που πλεον ανα πασα στιγμή μπορεί να κατεβει κατω στη γιαγια και να μεινω μονη στο σπιτι ή να πεταχτώ να κάνω μια δουλειά, αφήνοντας την για λιγο!

Απλά σέβομαι ότι και οι γονείς μου που ο μπαμπάς μου ακόμη δουλευει κανονικά για να τα βγαζουμε πέρα με τα τόσα έξοδα, θέλουν και αυτοί να ξεκουράζονται!!!

Το να πληρώνεις ξένη γυναίκα είναι πολύ βαρύ πλήγμα και ευτυχώς δεν το εχω ανάγκη!


Link to comment
Share on other sites

Εβαλα σκορδοοοοο και καηκαααα αλλα το ευχαριστηθηκα, δεν ξερω αν ειμαι μαζωχα αλλα ιδρωσααααα......!!!!!!!!

Θα δουμε πως θα παει...αν δεν περασει επειδη το εχω πολυ καιρο θα παω για μια ψιλοεπεμβαση για αφαιρεση.

Μαρακι μου εχω κριθαρακι εδω και πολλους μηνες και δεν λεει να υποχωρησει.....με ΤΙΠΟΤΑ....,!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εβαλα σκορδοοοοο και καηκαααα αλλα το ευχαριστηθηκα, δεν ξερω αν ειμαι μαζωχα αλλα ιδρωσααααα......!!!!!!!!

Θα δουμε πως θα παει...αν δεν περασει επειδη το εχω πολυ καιρο θα παω για μια ψιλοεπεμβαση για αφαιρεση.

Μαρακι μου εχω κριθαρακι εδω και πολλους μηνες και δεν λεει να υποχωρησει.....με ΤΙΠΟΤΑ....,!!!!!!!!!

Πρόσεχε μόνο μην σε ακουμπήσει η Μαριάννα και γίνει ΤΑΥΡΟΣ!!!!

Πλύνε καλά τα χέρια σου!!!


Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου κ φίλες μου!!

Σας ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον.

Σήμερα είμαι για την ώρα τελείως καθαρή, αλλά δεν βιάζομαι να χαρώ! Προς το παρόν κάνω υπομονή να περασει το Σκ για να επικοινωνησει ο γιατρος με την αιματολόγο κ να μου πει τι αποφάσισαν. Στη σκέψη οτι αυτό θα είναι η λύση του προβλήματος, φτιάχνει η διάθεση μου, που γενικώς δεν ήταν και η καλύτερη!

Ngn1980, δόξα το Θεό που σταμάτησε το αίμα κορίτσι μου!

Μαράκι μου, υπομονή και στην ξάπλα για σένα!

Κοαλάκι μου, εχω υποφερει πολλές φορές από κριθαράκι και αυτό που πάντα με βοηθάει ειναι οι κομπρέσσες με χαμομομήλι κ φυσικά και οι οφθαλμικες κρεμες του φαρμακείου.

Κούκλες οι άλλες τί κάνετε;;

Πολλες καλημερες κ καλά μπανάκια!!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Χθες είδαμε τον κατά 98% γιο μου! Τελικά το ενστικτο της μάνας αλάνθαστο. Από όταν έμεινα έγκυος , από όταν το έμαθα δηλαδή , έλεγα ότι εχω αγόρι. Και μια φίλη μου το ίδιο. Και το φλυτζάνι που είχε βρει την εγκυμοσύνη μου το ίδιο! Β' επιπέδου θα κάνω 1η Αυγούστου. Από σήμερα θα παιρνω και δεύτερο σίδηρο. Επίσης μου βρήκε λίγο χαμηλή πιεση και μου είπε να παρω πιεσομετρο να μετριεμε 2 φορές τη βδομαδα. Για την ακράτεια που είχα εκείνο το βράδυ, για οποία θυμάται μου είπε πως θα μου τα κάνει κάτι τέτοια τωρα. Επισης για το στομάχι ότι είναι καθαρά θέμα των ορμωνων γιατί ήταν και το πρώτο μου συπτωμα. Όπως πίστευα και εγω. Αυτά!


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites

Όσο για το κριθαράκι εμείς εδώ στα χωριά ειχαμε μια ευχή όπως και για το ματιασμα. Θυμάμαι που η γιαγιά μου έβαζε εμένα να λέω τα λόγια. Γινοταν για 3 μέρες. Μια φορά το πρωί στην ανατολή το ήλιου και μια φορά στη δύση του ήλιου. Αλλά δεν θυμάμαι τα λόγια. Την 3η μερα συνήθως δεν υπήρχε αλλά το έλεγαν για να κλείσει ο κύκλος να μην ξαναγουντωσει. Αλλά δεν θυμάμαι τα λόγια! Ήμουν πολύ μικρή. Δημοτικό θυμάμαι. Αλλά δεν βάζαμε τίποτα πάνω. Ούτε σκόρδο ούτε χαμομήλι.


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...