Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Ναι ανοιξα θεμα πριν απο λιγο και μολις θα σας ρωτουσα....!!!!!!!

Ναι καθοτι το σκορδο εχει αντιμικροβιακη δραση, θα βαλω λιγο να δουμε τι θα γινει....!!!!! Πραγματικα ενα τοσο δα σπυρακι κανει τοοοσο πολυ να φυγει...!!!!!

Δεν ξερω καθολου απο αυτα κοαλακι μου!!Μηπως λιγο χαμομηλακι σε βαμβακακι???Δεν μου εχει τυχει ποτε!!!

Πονας???


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Δεν ξερω καθολου απο αυτα κοαλακι μου!!Μηπως λιγο χαμομηλακι σε βαμβακακι???Δεν μου εχει τυχει ποτε!!!

Πονας???

Ναι ποναω γιατι εκτος των αλλων το ματι μου πληγωθηκε επιπλεον απο "νυχια" η "τριβη" οποτε τα αγγειακια μεσα εσπασαν απο αυτη την πιεση. Αν θυμαμαι καλα με γρατζουνισε κατα λαθος η λιονταρινα μου, οποτε μαλλον ετσι την πατησα και τωρα εχω ενα ματι με κριθαρακι και κατακοκκινο κερατοειδη. Το κριθαρακι το εχω πολυ καιρο αλλα προχθες αρχισα να ποναω και ο γιατρος που με εξετασε διαπιστωσε αυτα που προανεφερα. Απλα μου κανει εντυπωση ποσο μακροχρονια τελικα ειναι η αναρωση των ματιων.

Που θα πει θα περασει....,!!!!!!

Κοριτσακια μουυυυ θα σας καληνυχτησω για να παω να βαλω αλοιφη, θα τα πουμε αυριο.....καλη ξεκουραση.....!!!!!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Ναι ποναω γιατι εκτος των αλλων το ματι μου πληγωθηκε επιπλεον απο "νυχια" η "τριβη" οποτε τα αγγειακια μεσα εσπασαν απο αυτη την πιεση. Αν θυμαμαι καλα με γρατζουνισε κατα λαθος η λιονταρινα μου, οποτε μαλλον ετσι την πατησα και τωρα εχω ενα ματι με κριθαρακι και κατακοκκινο κερατοειδη. Το κριθαρακι το εχω πολυ καιρο αλλα προχθες αρχισα να ποναω και ο γιατρος που με εξετασε διαπιστωσε αυτα που προανεφερα. Απλα μου κανει εντυπωση ποσο μακροχρονια τελικα ειναι η αναρωση των ματιων.

Που θα πει θα περασει....,!!!!!!

Κοριτσακια μουυυυ θα σας καληνυχτησω για να παω να βαλω αλοιφη, θα τα πουμε αυριο.....καλη ξεκουραση.....!!!!!!!!!!!!!

Υπομονη κοαλακι μου,θα περασει!!Περαστικουλια κοπελιτσα μου!!!

Ξεκουρασου μηπως σε ηρεμησει λιγο!!!

Καλη σου νυχτα,ονειρα γλυκα και πολλα φιλακια στο φουρτουνακι μας!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσακια μου ομορφα καλημερεντες!!!!!! Τι μου κανετε?? Εμεις μια χαρα, ο μικρουλης κοιμαται αλλα σηκωθηκα να κανω δουλιτσες γιατι σημερα σκοπευω να κατασκηνωσω στην παραλια να μαυρισω λιγακι (αν και ηδη ειμαι σαν γυφτακι!!) Θα παμε σε καμια ωριτσα το πολυ παραλια και μετα θα παω τον μικρο κανενα διωρο στους γονεις μου που τον λαχταρουν να το εκμεταλλευτω κι εγω να κανω ενα μπανακι σαν ανθρωπος!! Βρε κοριτσια δε μου βγαινει ευκολα να τον αφηνω τον μικρουλη και μερικες μου λενε οτι δεν παω καλα που εχω μικρη μαμα και δεν αφηνω τον μικρο να κοβω καμια βολτα!! Εγω τον θελω μαζι τον ερωτα μου!!! Αλλα σημερα και αυριο θα τον αφησω λιγο να χαλαρωσω γιατι απο το επομενο Σαββατοκυριακο και για 2 εβδομ θα εχω φιλοξενουμενους και θελω να χαλαρωσω λιγακι γιατι μεσα στην τσιτα θα ειμαι μετα!! Με την καλη εννοια τσιτα!!

May μου ποσο ατυχη εισαι κοπελα μου!! Ποτε θα δει ο αιματολογος τις εξετασεις? Δηλαδη σε αυτα οφειλονται πιθανον οι αιμορραγιες ή ειναι τυχαια?

Πατουσιτσα μου γλυκια!!!!!!! Δωσε ενα φιλακι στη μανουλα σου κι απο εμας! Ειμαι σιγουρη θα ειναι τοσο γλυκια οσο εσυ!! Κοιμαστε αγκαλιτσα και σου χαιδευει την κοιλιτσα???

Μποτσακι τι κανετε μανα και γιος??? Φουσκωνετε και ομορφαινετε??

Ηλιοβασιλεμα μου πολυ γελασα με τον αντρα σου, χαχαχα!! Ζηλιαρουλης!!!!! Τρελαινομαιιιιιιι!!! Αχ κι εμεις κανουμε αγκαλιτσες με τον αντρα μου και ο μικρος κοιταει και χαμογελαει και μολις δει να δινουμε κανενα φιλακι αρχιζει να γελαει δυνατα και μπουσουλαει προς τα πανω μας να παρει κι αυτος το μεριδιο της αγκαλιτσας του!! Λιωνουμε!!!!!!!!!! Δεν υπαρχει πιο υπεροχο πραγμα απο το να εχει ενα παιδι αγαπημενους γονεις!!

Συμπεθερα μου σε αφησα τελευταια και καλυτερη!!!! Τι κανει η φουρτουνιτσα μας?? Καλα ειναι?? Ηρθε ο μπαμπακας σας για Σαββατοκυριακο?

Παραθετω και ενα τραγουδακι για τις αγχωμενες εγκυουλες μου και ευχομαι ολα να πανε καλα!!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου γλυκαααααα καλημερααααα...!!!!!

Πως ηταν το βραδυ σας.....???????

Μαυ μου, ngn μου, μαρακι μου τι κανετε με τα πονακια και το αιματακι....???? ελπιζω να "μαλακωσαν" και γιατι οχι να περασαν,....φτου κακα μακρυαααααα....!!!!!!!

Οι αλλες τσουπριτσες τι κανουν......??????


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Συμπεθεραααα μουυυυυ τι κανεις.....????? ουτε και εγω θελω να αφηνω το μωρο ακομα και μια 2λεπτη δουλιτσα που θα πρεπει να κανω δεν θελω να την αποχωριστω, κατι μου λειπει.....!!!!!!!! Οσο για τους αλλους δεν ακουω κανεναν......!!!!!!!! Αλλα σαφως και πρεπει να ανακταμε δυναμεις που και που, απλα αυτοι οι αλλοι περισσοτερο αναφερονται στην "καλοπεραση" που εμενα προσωπικα δεν με νοιαζει, παρα στη ξεκουραση τουλαχιστον οσον αφορα το δικο μου περιβαλλον, φυσικα το "εξωτερικο" περιβαλλον.

Δωσε φιλακια στο δημητρακη σου και καλα να περασετε....!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου γλυκαααααα καλημερααααα...!!!!!

Πως ηταν το βραδυ σας.....???????

Μαυ μου, ngn μου, μαρακι μου τι κανετε με τα πονακια και το αιματακι....???? ελπιζω να "μαλακωσαν" και γιατι οχι να περασαν,....φτου κακα μακρυαααααα....!!!!!!!

Οι αλλες τσουπριτσες τι κανουν......??????

Καλημερα συμπεθερα φουρτουνομανα!! :tongue::tongue: καλα ειμαστε!! ο γαμπρος ξυπνησε στις 6 αλλα ευτυχως ξανακοιμηθηκε μεχρι τις 7 10 που ξυπνησε να φαει και κατα τις 8 τον ξαναπηρε ο υπνος! Πολυ κουραση αυτο το παιδι!! Εσκαβε ολη νυχτα!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

Συμπεθεραααα μουυυυυ τι κανεις.....????? ουτε και εγω θελω να αφηνω το μωρο ακομα και μια 2λεπτη δουλιτσα που θα πρεπει να κανω δεν θελω να την αποχωριστω, κατι μου λειπει.....!!!!!!!! Οσο για τους αλλους δεν ακουω κανεναν......!!!!!!!! Αλλα σαφως και πρεπει να ανακταμε δυναμεις που και που, απλα αυτοι οι αλλοι περισσοτερο αναφερονται στην "καλοπεραση" που εμενα προσωπικα δεν με νοιαζει, παρα στη ξεκουραση τουλαχιστον οσον αφορα το δικο μου περιβαλλον, φυσικα το "εξωτερικο" περιβαλλον.

Δωσε φιλακια στο δημητρακη σου και καλα να περασετε....!!!!!!!!

καλα κανεις και δεν ακους κανεναν συμπεθερα!! δεν πρεπει να μπαινουμε σε καλουπια, καθε μανα ειναι διαφορετικη οπως και το παιδι της! Θυμαμαι οτι οταν ημουν μικρη αμα χρειαζοταν καμια φορα να μας αφησουν στη γιαγια στενοχωριομουν παρα πολυ!! Δε θελω κι εγω να αφηνω τον μικρο! Μονο σημερα η κακουργα η μανα, λιγη χαλαρωση τη χρειαζομαι νομιζω! Κατα τ'αλλα παντου μαζι μας ο μπομπιρας!!!!! Υπαρχει καλυτερη καλοπεραση απο το να εχουμε τα μπουμπουκακια μας μαζι?? τα καμαρια μας?? ειδικα εμεις ουτε πριν καναμε τιποτα τρελα ξενυχτια και τετοια, δε χρειαστηκε να "αποχωριστουμε" καμια δραστηριοτητα μας αν εξαιρεσεις αυτα τα πολυωρα καλοκαιρινα μπανακια!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλα κανεις και δεν ακους κανεναν συμπεθερα!! δεν πρεπει να μπαινουμε σε καλουπια, καθε μανα ειναι διαφορετικη οπως και το παιδι της! Θυμαμαι οτι οταν ημουν μικρη αμα χρειαζοταν καμια φορα να μας αφησουν στη γιαγια στενοχωριομουν παρα πολυ!! Δε θελω κι εγω να αφηνω τον μικρο! Μονο σημερα η κακουργα η μανα, λιγη χαλαρωση τη χρειαζομαι νομιζω! Κατα τ'αλλα παντου μαζι μας ο μπομπιρας!!!!! Υπαρχει καλυτερη καλοπεραση απο το να εχουμε τα μπουμπουκακια μας μαζι?? τα καμαρια μας?? ειδικα εμεις ουτε πριν καναμε τιποτα τρελα ξενυχτια και τετοια, δε χρειαστηκε να "αποχωριστουμε" καμια δραστηριοτητα μας αν εξαιρεσεις αυτα τα πολυωρα καλοκαιρινα μπανακια!!

Καλα τα λες.....

Τα μπανακια δεν υπαγονται στα πλαισια της καλοπερασης αλλα στα πλαισια της ανανεωσης, οποτε βουυυυυυρ για μπανιο χωρις τυψεις.....!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Η Αγορομάμμυ κάνει βουτιές ακόμη δεν ξύπνησε;;; :D:D:D:D

Κορίτσια εγκυούλες κοιμηθήκατε καλά; Πώς πάτε; Τα πονάκια σας συνεχίζουν; Ελπίζω το αίμα να εξαφανιστεί, επιτέλους!

Πρεβεζάνα maeve τί κάνεις; Πολύ όμορφη η Πρέβεζα, την έχουμε επισκεφτεί πολλές φορές για καλοκαιρινές διακοπές!

Κοαλάκι πώς πάει το μάτι; σε πονάει ακόμη; έβαλες σκόρδο; ή το φοβάσαι;

Εμένα σήμερα έχει ρεπό ο άντρας μου και μαλλον θα πάμε για μπανάκι, που έχουμε μέρες να πάμε λόγω "Ρώσσων"...αν και μία έχει ήλιο μία συννεφιά!!!

'Εχω και να μαγειρέψω και δεν ξέρω τί να κάνω πάλι...Κανά μακαρόνι με κόκκινη σαλτσούλα σκέφτομαι, για να μην κλειστώ με τις ώρες στην κουζίνα.


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...