Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

αχαχαχαχαχαχαχα!!!κοριτσια μου εστειλε και σε μενα........του λεω μπερδευτηκες αλλα θα σε ξεμπερδεψω....για γνωρημια ειναι το zoo,το μπαντου και πολλλααααα αλλααααααα!!!!εδω πως βρεθηκες του λεω?????????χαχαχαχαχαχαχαχ!!!!!!!

καλα ειναι μποτσακι μου το μωρακι μου!!!!!!!!!σημερα μου λεει η μανα μου...η κοιλια σου ειναι πιο αριστερα....πιανει....και ηταν εκεινο το σημειο πετρωμενο!!!καθοταν εκει το μαναρακι μου!!!!!!!!!!!

το πρωι κοριτσια καποια στιγμη επιασα την κοιλια μου χαμηλα,(ξαπλωμενη ημουν στο κρεβατι)και δεν ηταν λεια η κοιλια μου....εκανε ενα μικρο βουναλακι!!!πρωτη φορα???τι να εκανε εκει μεσα????

να τεντωθηκε?????????αχαχαχαχαχαχαχα!!!!!

τη δευτερα θα παμε στο γιατρο να το δει και η μανουλα μου το εγγονακι της!!!εχει ξετρελαθει!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Το παρακάτω είναι το μήνυμα που έγραψε χθες μια κοπέλα στο " δεν θέλω...να αδιαθετήσω" του parents cafe.

Να πω την αλήθεια, εγώ απάντησα στο π.μ. του τύπου στο φορουμ του parents, οτι δεν με ενδιαφέρει και δεν με ξαναενόχλησε!!! Αν δω όμως ξανά τέτοια επικοινωνία, θα κάνω και εγώ την παρακάτω διαδικασία!!!

Καλησπέρα κορίτσια!!!!

Σήμερα το πρωι έλαβα ένα μήνυμα από έναν "κακόβουλο χρήστη" του φόρουμ...ο οποίος με πρόσβαλλε....Το ότι μπαίνουμε και μιλάμε εδώ μέσα δημόσια δεν σημαίνει ότι θα ανεχόμαστε τον κάθε Μαλακ.. να μας στέλνει την οποιαδήποτε σεξιστική άποψη του ή πρόταση του!!!! Δεν θα ήθελα να γράψω ποιός είναι και τί έγραφε αλλά θα αναρτήσω παρακάτω τί κάνουμε σε αυτές τις περιπτώσεις σύμφωνα με το φόρουμ έτσι ώστε να το κάνετε και εσείς αν σας συμβεί!!!!!

"Αγαπητά μέλη, το τελευταίο διάστημα πραγματοποιείται κατάχρηση του φόρουμ από συγκεκριμένο/συγκεκριμένα άτομα, τα οποία επιθυμούν να παρεμβαίνουν με συνήθως προβλητικό, χυδαίο και ρατσιστικό τρόπο.

Μέχρι τώρα τα άτομα αυτά έχουν δημιουργήσει πάνω απο 20 διπλούς λογαριασμούς με τους οποίους προσπαθούν να ενοχλήσουν την ομαλή λειτουργία της ιστοσελίδας.

Η υπάρχουσα νομοθεσία και τεχνολογία, δεν μας παρέχει κανένα εργαλείο ή δυνατότητα που να οδηγεί σε μόνιμο αποκλεισμό τέτοιων περιπτώσεων/χρηστών.

Παρακαλούμε πατήστε το κουμπί "αγνόησε αυτό τον χρήστη" / "ignore user" (οδηγίες εδώ http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=90298) έτσι ώστε να σταματήσουν να σας εμφανίζονται τα μηνύματα του εκάστοτε κακόβουλου χρήστη (μέχρι την απομάκρυνσή τους). Κάντε απλώς αναφορά δημοσίευσης με την επισήμανση "κακόβουλος χρήστης" έτσι ώστε να ενημερώνονται οι τεχνικοί και να απομακρύνουν τις δημοσιεύσεις & να απενεργοποιούν κάθε νέο λογαριασμό που έχει τα παραπάνω χαρακτηριστικά.

Με το να απαντάτε σε κακόβουλους χρήστες, δίνετε τροφή για συνέχιση της διαμάχης και επιστροφή αυτών των ατόμων με νέους λογαριασμούς. Όσο και εάν θέλετε να μπείτε στον πειρασμό να απαντήσετε, κάτι τέτοιο δεν ωφελεί την online κοινότητα του parentscafe.gr.

Δεν υπάρχει άλλος τρόπος παρέμβασής απο πλευράς διαχείρισης πέραν απο αυτόν που σας παραθέτουμε εδώ, για αυτό το λόγο ελπίζουμε στην συμμετοχή σας και ευχαριστούμε εκ των προτέρων για την κατανόησή σας.

Ακολουθώντας την παραπάνω οδηγία, βοηθάτε στο να κατανοήσει ο χρήστης/οι χρήστες αυτοί ότι ακόμα και όταν δημοσιεύουν προσβλητικά σχόλια, δεν θα συμμετάσχει κανείς σε αυτή τους την κακόβουλη προσπάθεια."


Link to comment
Share on other sites

αχαχαχαχαχαχαχα!!!κοριτσια μου εστειλε και σε μενα........του λεω μπερδευτηκες αλλα θα σε ξεμπερδεψω....για γνωρημια ειναι το zoo,το μπαντου και πολλλααααα αλλααααααα!!!!εδω πως βρεθηκες του λεω?????????χαχαχαχαχαχαχαχ!!!!!!!

καλα ειναι μποτσακι μου το μωρακι μου!!!!!!!!!σημερα μου λεει η μανα μου...η κοιλια σου ειναι πιο αριστερα....πιανει....και ηταν εκεινο το σημειο πετρωμενο!!!καθοταν εκει το μαναρακι μου!!!!!!!!!!!

το πρωι κοριτσια καποια στιγμη επιασα την κοιλια μου χαμηλα,(ξαπλωμενη ημουν στο κρεβατι)και δεν ηταν λεια η κοιλια μου....εκανε ενα μικρο βουναλακι!!!πρωτη φορα???τι να εκανε εκει μεσα????

να τεντωθηκε?????????αχαχαχαχαχαχαχα!!!!!

τη δευτερα θα παμε στο γιατρο να το δει και η μανουλα μου το εγγονακι της!!!εχει ξετρελαθει!!!!!!!!

Αχχααχχααχχαχαχαχααχαχ.......!!!!!!!!!!!!!!!

Αρε πατουσιτσααααααααα.......!!!!!!!! ζοο και μπαντου.....!!!!!!!!

Εμ δεν θα χαιρεται η γυναικα....??????? εγγονιιιιιιιιι ερχεται.......!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Αχχααχχααχχαχαχαχααχαχ.......!!!!!!!!!!!!!!!

Αρε πατουσιτσααααααααα.......!!!!!!!! ζοο και μπαντου.....!!!!!!!!

Εμ δεν θα χαιρεται η γυναικα....??????? εγγονιιιιιιιιι ερχεται.......!!!!!

χαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!ε,μα τ ν του πω του ανθρωπου!!!!

δλδ ελεος!!!!!!

ναι ναι πεταει απ τη χαρα της!!!!:D:D:D:D

η Μαριαννα μας καλα ειναι???????

ΠΟΣΟ ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!!!

ΔΕΝ ΣΑΣ ΞΕΧΝΑΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΑΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τώρα είπα στον αντρα μου για τα πρωινά μηνύματα!!! Το βλέμα του είναι όλα τα λεφτά!!!!!!!!!!!!!!!!;););) Θα μου "βγάλει" τα μάτια, λεει, ζηλεύοντας!!!

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχααχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ζηλεψε ο ζηλιαρογατος!!!!!!!!!!!!χαχχαχαχαχαχαχαα!!!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοαλάκι έβγαλες κριθαράκι; Τώρα το διάβασα... Σκόρδο έλεγαν οι παλιές...όσο πιο κοντά στο δέρμα έξω από βλέφαρο!!! Εγώ το έχω δοκιμάσει κανά δυο φορές που ένιωσα ότι πάει να βγει κριθαράκι και είχε αρχίσει να με ενοχλεί, έβαλα σκόρδο με προσοχή γιατί τσούζει η επαφή με το μάτι και τελικά δεν δημιουργήθηκε !


Link to comment
Share on other sites

Καλα ειναι η μαριαννα....κοιμαται το λιονταρακι μου...!!!!!!!

Η μανουλα σου θα μεινει πολυ καιρο η μεχρι να γυρισει ο ανδρας σου...?????

κοαλακι μου,θα φυγει την αλλη κυριακη η μανουλα μου....και μετα ερχεται ο αντρας μου....17 του μηνα!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Σου έστειλε μήνυμα μέσα στο φόρουμ ή στο parents cafe;;; Να είναι ο ίδιος με το δικό μου πρωινό μήνυμα;;;

Πώς είσαι; το μπεμπέ;

Ναι παιδι μου!!Αυτος ο ανωμαλος που κακο χρονο να'χει μας ταραξε!!!!Μας πηρε με την σειρα!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχααχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ζηλεψε ο ζηλιαρογατος!!!!!!!!!!!!χαχχαχαχαχαχαχαα!!!!!!!!!!!!

Έτσι έτσι!!!!!!!!!! Να ζηλεύει και να με διεκδικεί, όπως και εγώ αυτόν!!!!!!!

Εδώ μην μας δει να φιλιόμαστε η κόρη μου, έρχεται και αυτή και γινόμαστε μια αγκαλιά!!!!!!!


Link to comment
Share on other sites

Κοαλάκι έβγαλες κριθαράκι; Τώρα το διάβασα... Σκόρδο έλεγαν οι παλιές...όσο πιο κοντά στο δέρμα έξω από βλέφαρο!!! Εγώ το έχω δοκιμάσει κανά δυο φορές που ένιωσα ότι πάει να βγει κριθαράκι και είχε αρχίσει να με ενοχλεί, έβαλα σκόρδο με προσοχή γιατί τσούζει η επαφή με το μάτι και τελικά δεν δημιουργήθηκε !

Ναι ανοιξα θεμα πριν απο λιγο και μολις θα σας ρωτουσα....!!!!!!!

Ναι καθοτι το σκορδο εχει αντιμικροβιακη δραση, θα βαλω λιγο να δουμε τι θα γινει....!!!!! Πραγματικα ενα τοσο δα σπυρακι κανει τοοοσο πολυ να φυγει...!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Ναι παιδι μου!!Αυτος ο ανωμαλος που κακο χρονο να'χει μας ταραξε!!!!Μας πηρε με την σειρα!!!

Ναι, μας τάραξε ο χαμένος και εσείς είστε και σε ενδιαφέρουσα!!! Ελπίζω να μην ξαναστειλει μηνυμα σε καμία μας!!!


Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!ε,μα τ ν του πω του ανθρωπου!!!!

δλδ ελεος!!!!!!

ναι ναι πεταει απ τη χαρα της!!!!:D:D:D:D

η Μαριαννα μας καλα ειναι???????

ΠΟΣΟ ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!!!

ΔΕΝ ΣΑΣ ΞΕΧΝΑΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΑΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!!

χαχαχαχαααααααααα!!!!!!!!!!

Πατουσιτσα μου τον τακτοποιησες κι εσυ αυτον???

Εμπλεξε ο παραλυτος!!!

Η μανουλα χαρα ε?????Και η δικια μου ετσι κανει!!!

Αντε τυχερουλα θα δεις το ζουζουνακι σου!!!Εγω στις 18 του μηνα θα παω!!Ουφ!!Μακρυα ειναι!!

Κι εμεις σε λατρευουμε!!Εισαι η αδυναμια μας!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι ανοιξα θεμα πριν απο λιγο και μολις θα σας ρωτουσα....!!!!!!!

Ναι καθοτι το σκορδο εχει αντιμικροβιακη δραση, θα βαλω λιγο να δουμε τι θα γινει....!!!!! Πραγματικα ενα τοσο δα σπυρακι κανει τοοοσο πολυ να φυγει...!!!!!

Ναι ναι, βάλε σκόρδο τώρα και το πρωί κάνε και αυτό με το χαμομήλι (αντισηπτική δράση). Τα σπιτικά γιατρικά είναι τα καλύτερα!!!

Αλήθεια, κάνετε καμιά σπιτική κρέμα πχ για πηλινγκ ή για ενυδάτωση; Να το βάλουμε μια μερα θέμα στην καθημερινή μας συζήτηση, να δούμε τί ξέρουμε!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...